Reiter

Ручна дискова пила. Вибір

54 повідомлення у цій темі

1 час назад, Borisovith сказал:

с 18 года хітачів не випускають, компанія не займається електроінстументом

Ну може це ще залишки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На скільки пам'ятаю, то перейменували в Hikoki.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, технократ написав:

Або беріть ергономічного блискучого красавчика БНІПРО-М xD.

Трішки не в тему, але це кругом так? Бо у нас насилля їх точок продажу. Причому за останні півроку. Враження що орендували всі приміщення котрі змогли знайти. Асортимент - ширпотреб. Чогось виняткового з інструменту щоб хотілось взяти чи вернутися не побачив. А якість так собі - китай нижче середнього. Це з візуального враження, бо якось купувати і перевіряти бажання нема.

Зайшов орбіталку придбати. Запропонували супер-пупер універсалку за ціною на відсотків 30 вище ніж кругом і з вигляду і на вагу як дитяча забавка. Враження що там мотор з пластику, а не з сталі і міді, коротше як циганський штіль.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години назад, ig3757 написав:

Ребир 2КВт., Лет 5 юзаю. И дуб, и пластик. Острой фрезой только.? Можно как ручной и к столу крепить. Старые были очень и очень неплохие.

Теж  ребір є, десь з 1997-2000 років, не  одну дачу  в  під Мосвою збудувала, моделі  не пам'ятаю,  бірки вже немає, потужність так по пам'яті так 1,7-1,8кв

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Si1ver сказал:

Трішки не в тему, але це кругом так? Бо у нас насилля їх точок продажу. Причому за останні півроку. Враження що орендували всі приміщення котрі змогли знайти. Асортимент - ширпотреб. Чогось виняткового з інструменту щоб хотілось взяти чи вернутися не побачив. А якість так собі - китай нижче середнього. Це з візуального враження, бо якось купувати і перевіряти бажання нема.

Зайшов орбіталку придбати. Запропонували супер-пупер універсалку за ціною на відсотків 30 вище ніж кругом і з вигляду і на вагу як дитяча забавка. Враження що там мотор з пластику, а не з сталі і міді, коротше як циганський штіль.

 

3 часа назад, softm сказал:

@Si1ver Днипро-М продает то, что покупают. Неужели кто-то думает, что если они везде размножились, то у них ничего не покупают? Просто народ готов покупать, абы подешевле.

 

Я лично, раз к ним зашел, потрогал и ушел. не потому что некачественное, а потому что расходников нет толком :)  Хотел диски абразивные 75мм глянуть .А их - не было :) Насчет какчественности ... я вас умоляю. Она не от марки торговой зависит, а от конкретного технолога и партии.

Оффтоп. 

Ну хз. В мене перфоратор їхній, але ним я користуюсь рідко - задоволений. 

І шурупокрут їхній 12в, теж повністю задоволений. І свердлю ним і фрези в нього тикаю ну і саморізи. Ось бесідку ним зібрав, заганяв саморізи 200 мм на всю довжину без проблем взагалі. За увесь час 2 рази міняв аккум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, SIV сказал:

Теж  ребір є, десь з 1997-2000 років, не  одну дачу  в  під Мосвою збудувала, моделі  не пам'ятаю,  бірки вже немає, потужність так по пам'яті так 1,7-1,8кв

Rebir IE-5107G3, маю таку, трохи важка (6.5 кг), плавний старт, в цілому - гут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виникла необхідність попиляти на дрова купу гілок. Електричної заводської пилки не мав, але мав велику "болгарку", круг 230. Купив до тої "болгарки" "дерев'яний" пильний диск 230мм за 160гр, зварив нашвидкоруч простенький маятниковий підвіс і за півдня попиляв всі гілки, що були. Пиляє гілки до 5см завтовшки за півсекунди... То ж тепер маю все в одному, і велкику "болгарку" і електричну пилку по дереву...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я б за поради ставити пильний диск на болгарку розцінював, як схиляння до самогубства

Змінено користувачем Borisovith
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Borisovith сказал:

я б за поради ставити пильний диск на болгарку розцінював, як схиляння до самогубства

Оберти болгарки приблизно співпадають з допустимими обертами для "дерев'яного" пильного диска,  то ж з ним все в порядку. Болгарка має захисний кожух. Звісно, держати в руках ту болгарку зі встановленим пильним диском не зовсім безпечно, саме тому болгарка для пиляння деревини була закріплена на маятниковому підвісі, сам підвіс закріплений на столі. Тому не думаю, що таке використання болгарки набагато небезпечніше, ніж працювати з тою болгаркою в прямому використанні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот поддержу уважаемого Савельича@savelich , Сам пользую пильные дики на болгарках, причём без её крепления, а просто удерживая руками. Есть для болгарок специальные пильные диски, они отличаются конструктивом от дисков циркулярных пил. Имеют специальные окна, которые работают как фреза и предотвращают, почти полностью, закливание диска. Не ну думаю все понимают, что, где и при каких обстоятельствах можно сломать.  

Так вот такие диски пользую минус один размер. Ну это связанно с моими ТТХ.  На 125 УШМ 115 диск, на 230УШМ, 180 диск.

Пользуюсь более 15 лет, жив здоров и клинов не ловил.

А вот с ручным циркулярками у меня не сложились отношения. Были две, обе умерли из-за разрыва редуктора, шестерни в хлам. Причина закливание диска. И каждый раз травмировал руки, сильное растяжение.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Stebium1 написав:

Вот поддержу уважаемого Савельича@savelich , Сам пользую пильные дики на болгарках, причём без её крепления, а просто удерживая руками. Есть для болгарок специальные пильные диски, они отличаются конструктивом от дисков циркулярных пил. Имеют специальные окна, которые работают как фреза и предотвращают, почти полностью, закливание диска. Не ну думаю все понимают, что, где и при каких обстоятельствах можно сломать.  

Так вот такие диски пользую минус один размер. Ну это связанно с моими ТТХ.  На 125 УШМ 115 диск, на 230УШМ, 180 диск.

Пользуюсь более 15 лет, жив здоров и клинов не ловил.

А вот с ручным циркулярками у меня не сложились отношения. Были две, обе умерли из-за разрыва редуктора, шестерни в хлам. Причина закливание диска. И каждый раз травмировал руки, сильное растяжение.

Вот поддержу уважаемого Стебиума первого! Отрезать доску, подрезать брус в стропилах крыши, ветки на деревьях в саду, демонтировать старый забор.... да мало ли! 230 болгарка, диск для дерева и любое нам по-плечу!!! Хоть с лестницы, хоть просто сидя на ветке, одной рукой держим то что отпиливаем, другой - болгарку. Красота! Я с Вами на одной валне в этом вопросе!!!!!!!!! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, YuM сказал:

Вот поддержу уважаемого Стебиума первого! Отрезать доску, подрезать брус в стропилах крыши, ветки на деревьях в саду, демонтировать старый забор.... да мало ли! 230 болгарка, диск для дерева и любое нам по-плечу!!! Хоть с лестницы, хоть просто сидя на ветке, одной рукой держим то что отпиливаем, другой - болгарку. Красота! Я с Вами на одной валне в этом вопросе!!!!!!!!! 

Однако! Одной рукой 230 болгарку... Завидую Вашей руке! Я уже (может в силу возраста) одной рукой такую штуковину, да еще в неудобном положении не рискнул бы... хотя лет ...надцать назад, может и не задумывался бы... главное, знать с какой стороны ветку пилить на которой сидишь... :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, savelich написав:

Однако! Одной рукой 230 болгарку... Завидую Вашей руке! Я уже (может в силу возраста) одной рукой такую штуковину, да еще в неудобном положении не рискнул бы... хотя лет ...надцать назад, может и не задумывался бы... главное, знать с какой стороны ветку пилить на которой сидишь... :)

Боковую ручку прикрутил - и легко! Можно и в неудобном положении. Ее ж все равно не заклинит! Все что не планировал - улетит в труху, но в случае лишней ветки это не страшно. Пилить лучше ближе к стволу, не важно где сидишь.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, softm написав:

@savelich

 

Когда попилил, диском по дереву на болгарке,. то и в вазочку можно поставить вот такой чудесный цветочек. Везет так везет!

IMG_20210626_163816_1.jpg

 

 

 

 

Лелик, но это же не эстетично!

Вот:

TSvety-dlya-vozlozheniya-na-mogilu.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По поводу спиливания ветвей с дерева.

Постарался изобразить в меру своих способностей.Untitled.png

Вне зависимости чем пилите.

Делается в три приёма.

Сначала, делается запил снизу 1, примерно на 20-30% диаметра ветви, и на 5-10 см дальше того места, которое Вы себе наметили.

После этого делается пропил сверху 2, до скалывания ветви, по линии обозначенной красным штрихом. Пропил выполняется на 7-10 дальше от ствола, чем первый.

И последним пропилом 3, делаем чистовой рез.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Человеку заслуженный лайкос!!!!!!!!!!!:clapping:Иллюстрированная инструкция. Именно вот так и пилим! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якось в батька взяв покористуватись болгарку ще ту совкову, 2 з лишнім кВт 230 диск. Береш в руки і відчуваєш , що тримаєш "вєсчь". Чесно кажучи треба мати здоровя її посовати. Плавного старту в ній від народження нема.

Правда, їй пофіг що пиляти. Перемелює мох і болото і навіть не гикається. Там якщо диск, не приведи Бог, заклинить то шестерні не злиже, а просто в секунду викрутить руки туди куди вважає за потрібне. Відверто , я нею боюсь працювати. Максимум на що використовую це з крацовкою - зчищає фарбу і іржу до блиску . Я після неї "доїжджую" диски на 125-й в якості зачистних.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.06.2021 в 09:40, Reiter сказал:

Яка саме модель? Як з люфтами?

Мою модель видимо сняли н производства. Но по характеристикам похожа на эту

IMG_20210627_105854.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось ця пилка сподобалась

 

https://metabo-shop.com.ua/product_info.php/info/p7063_Metabo-KS-66-FS.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Reiter сказал:

Ось ця пилка сподобалась

 

https://metabo-shop.com.ua/product_info.php/info/p7063_Metabo-KS-66-FS.html

 

 

А вона з безщітковим двигуном? 

Щось мені здається, що в цій моделі колекторний двигун. Тим паче з якого диву той магазин робив би знижку в 50%? 

Погляньте на Мілуокі.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Iгрек сказал:

 

 

А вона з безщітковим двигуном? 

Щось мені здається, що в цій моделі колекторний двигун. Тим паче з якого диву той магазин робив би знижку в 50%? 

Погляньте на Мілуокі.

 

А чим поганий коллекторний? 

Мілуокі капець дорогі...

 

А Метабо постійно якісь знижки робить (можливо просто маркетинг). Так болгарку брав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А хто що скаже за такого динозавра як ИЭ5102В? :D

 

image.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку