Seeker157

Чим приклеїти скло до латуні

24 повідомлення у цій темі

Доброго дня !

 Виготовляю бензинові зажигалки,і зацікавив один варіант. Із латунної гайки,у якій з двох сторін вклеєне скло. Але в мене є деякі сумніви,ебоксидка думаю довго не буде держати бензин- він її просто роз'їсть. Може в кого є опит із цим ділом,в общим питання в тому,чим приклеїти скло,щоб крепко держалось,і не роз'їдав бензин. 

З пов.

IMG_20210908_103928.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 бензостойкий селиконовый герметик

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Можу канешно помиляться,та герметик ,навіть і бензостойкий він не клей. Якщо з двох сторін прижати гайками ,то згоден він буде тримать а саме скло то якось сумніваюсь.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Karmadon сказал:

Заходив і що,звернутися до цього чоловіка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Seeker157 сказал:

Заходив і що,звернутися до цього чоловіка.

 

Це я його в цю тему запросив, він профі, щось підкаже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Karmadon сказал:

 

Це я його в цю тему запросив, він профі, щось підкаже.

Вибачте,трохи не так зрозумів. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поліуретановий клей-герметик ""Крокодил"". Дешево,міцно, і не роз'їдається навіть автомобільними бензинами в яких купа злогадючих присадок і добавок. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можно продумать конструкцию так, чтобы в корпусе стояло резиновое кольцо, на него ложится стекло, и сверху прижимается металлическим кольцом (на винтиках, или на резьбе). Конструкция разборная, ремонтопригодная.

Змінено користувачем newengine
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, newengine сказал:

можно продумать конструкцию так, чтобы в корпусе стояло резиновое кольцо, на него ложится стекло, и сверху прижимается металлическим кольцом (на винтиках, или на резьбе). Конструкция разборная, ремонтопригодная.

Бачив про те що кажите,або щось схоже на те в ютубі. Поки ще до цього варіанту не дійшов. Конструкція, з поклейкою,займає меньше часу і не така клопітка.

1 час назад, Куляста_Блискавка сказал:

Поліуретановий клей-герметик ""Крокодил"". Дешево,міцно, і не роз'їдається навіть автомобільними бензинами в яких купа злогадючих присадок і добавок. 

Дякую. Гляну.

Змінено користувачем Seeker157
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Seeker157 нужно наносить очень внимательно без лишнего. Иначе герметик полезет внутрь корпуса ,и через стекло его будет видно.  Тем более что он черный. При установке первого стекла излишки ещё можно вытереть ,а вот после второго уже нет.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Тем более что он черный

Бачив на ринку також білий, світло-сірий, зелений і темно синій кольори, але у великій 350 грамів тубі.В дрібній 50 грамів розфасовці тільки чорний і білий. При купівлі дивитись на дату випуску, брати якомога свіжий.Не брати  велику тубу  ""про запас"" - відкрита туба досить швидко полімерізується.  Кромку скла перед вклейкою бажано заматувати  дрібною наждачкою. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Cracker сказал:

@Seeker157 нужно наносить очень внимательно без лишнего. Иначе герметик полезет внутрь корпуса ,и через стекло его будет видно.  Тем более что он черный. При установке первого стекла излишки ещё можно вытереть ,а вот после второго уже нет.

Так,ви праві і вірно це підмітили,я теж проце відразу подумав переглядаючи відео. Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Куляста_Блискавка сказал:

Бачив на ринку також білий, світло-сірий, зелений і темно синій кольори, але у великій 350 грамів тубі.В дрібній 50 грамів розфасовці тільки чорний і білий. При купівлі дивитись на дату випуску, брати якомога свіжий.Не брати  велику тубу  ""про запас"" - відкрита туба досить швидко полімерізується.  Кромку скла перед вклейкою бажано заматувати  дрібною наждачкою. 

Дякую. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Куляста_Блискавка сказал:

 Кромку скла перед вклейкою бажано заматувати  дрібною наждачкою. 

Так понимаю речь идёт о герметике для вклейки лобовых стекол автомобилей, так там ещё для улучшения  адгезии используется праймер ( грунтовка) которая идет в комплекте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

Так понимаю речь идёт о герметике для вклейки лобовых стекол автомобилей, так там ещё для улучшения  адгезии используется праймер ( грунтовка) которая идет в комплекте.

Іванович! Праймер не йде в комплекті до клей-герметика, а продається за додаткові гроші....досить не малі, бо він для професійних робіт.

 

@Seeker157  Мабуть найкращим варіантом для вас буде застосувати для поклейки клей УФ полімеризації. Але крім самого клею, ще потрібно УФ лампу для засвітки, з відповідною довжиною світлової хвилі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Уф через стекло может не получится...

Чому б це? Особисто колись клеїв, засвічуючи через скло. Головне — правильно підібрана лампа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, softm сказал:

 

Физика такая, поглощается вроде как

Не весь диапазон УФ поглощается стеклом. Ну стекла авто клеят же на этот клей

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Иванович сказал:

так там ещё для улучшения  адгезии используется праймер ( грунтовка) которая идет в комплекте.

клей "крокодил" не обязательно покупать, в зажигалочных масштабах достаточно будет одного пузырька праймера. Уж он-то клеит покрепче чем "крокодил", и жиденький.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді. Чесно кажучи не очікував. Вся справа в тому ,що на відео ,автор нічого не каже. А блукаючи по інету,знаходив опис процесу,так там писали про ебоксидка. Я то розумію що це "не то пальто",і якщо я зроблю запальничку,і через певний час у когось вона потече- то мені мягко кажучи буде не пособі- не люблю обманувати. От тому і вирішив з вами посовітуватись. Ще раз дякую. З пов .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, А&Д сказал:

В ютубе делают для контента, а не для пользования.

Сделал немного зажигалок.

 

Дякую. 

У вас дуже гарні роботи. На рахунок ютуба ,я розумію, та в мене почалося з бажання попробувати. Виготовив з монетами,це все бачили на роботі-і почалося. Придбав уже багато чого,гравер,паяльник,горєлку,вчора їздив в Кривий ріг забрав настільний токарний. Ще нада з патінірованієм розібратись. Якщо ви не проти ,і потрібна буде ваша консультація-я звернусь до вас.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку