Petia1982

Саморобний токарний по металу

223 повідомлення у цій темі

23 минуты назад, Petia1982 сказал:

А хто Вам сказав що я хочу починати з супорта? 

Та якось так здалося. Ви вже із типом станини визначилися? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы бы как-то форумчан просветили, что у Вас есть в наличии, какие станки под боком(судя по фото фрезер есть, может по другую сторону фото хекерт стоит), какой рмц станка желаете, а то все на кофейной гуще гадают. Передняя бабка от того-же немца что и супорт продольной? Может и станина  к мартену не поехала?

Змінено користувачем Olexy
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Petia1982 сказал:

Я собі розумію як, але хотілося б почути і можливо врахувати думку і наших людей(можливо хтось порадить кращий варіант)

      Это хорошо, что Вы себе понимаете и имеете в голове общую картину своего токарного не имея в наличии основного железа, но  "наши люди" к вашим фантазиям  в голове докапываться не в состоянии. На форуме есть проэкты , где люди созрели и реально делают, токарные, фрезерные, целый парк станков. Даже не могу представить, что бы кто-то решал мои  не стандартные желания которые я сам себе придумываю лучше меня и я бы ещё ждал неизвестно сколько и неизвестно какой подсказки  Как говорил "классик":-"Берём лопаты ,идём копать."

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Petia1982 сказал:

Я собі розумію як, але хотілося б почути і можливо врахувати думку і наших людей(можливо хтось порадить кращий варіант) Ви про таке не думали? 

Нет, не думал и не собираюсь думать. У меня, по случайности, есть аналогичная железяка, в ней есть механизмы которые блокируют поперечное  перемещение. Разбирайте свою и изучайте устройство. 

1641818057373-2032758395.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Та якось так здалося. Ви вже із типом станини визначилися? 

Думаю робити з рейс. А за продольну попутно запитував

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Константин Е написав:

Нет, не думал и не собираюсь думать. У меня, по случайности, есть аналогичная железяка, в ней есть механизмы которые блокируют поперечное  перемещение. Разбирайте свою и изучайте устройство. 

1641818057373-2032758395.jpg

Дякую. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Petia1982 сказал:

Думаю робити з рейс.

Для настольного через чур , и в обработке не айс и сварить тоже надо такую толщину.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Petia1982 сказал:

Думаю робити з рейс. А за продольну попутно запитував

Дякую,та надіюся Ви врахували що рейса ,легірована сталь. Я знаю ще одного форумчанина,і він також планує рейси. Плануєте не великий,так зрозумів ,розміром з ТВ. Так як Ви запитували про станину тв4- то подумав що на його розміри і орієнтуєтесь.

Думаю Вам у всякому разі,доведеться звертатися до шліфовки. Рейси важко буде зварити,щоб витримати всю геометрію,навіть простої станини 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Константин Е сказал:

Нет, не думал и не собираюсь думать. У меня, по случайности, есть аналогичная железяка, в ней есть механизмы которые блокируют поперечное  перемещение. Разбирайте свою и изучайте устройство. 

1641818057373-2032758395.jpg

Та я вже зрівнював,ту залізяку,що у автора хтось обрізав,цікаво чи без тієї частини що на Вашому фото можна зафіксувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Seeker157 сказал:

Та я вже зрівнював,ту залізяку,що у автора хтось обрізав,цікаво чи без тієї частини що на Вашому фото можна зафіксувати.

Да. Механизм фиксации не в квадратном ухе(рамке), а правее. Увеличте фото, там штифт видно, со шлицем под плоскую отвёртка. Сзади встречный. Затягиваем клин на ласте(с обратной стороны на фото) , контрим два штифта. 

А рамка, ухо, прямоугольное... Там рычаг жил, с эксцентриком, смыкал площадку с резцом туда-сюда. А штифты... Ограничители хода явно.  Если вкрутить навстречу, блокируют.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Seeker157 сказал:

Дякую,та надіюся Ви врахували що рейса ,легірована сталь. Я знаю ще одного форумчанина,і він також планує рейси. Плануєте не великий,так зрозумів ,розміром з ТВ. Так як Ви запитували про станину тв4- то подумав що на його розміри і орієнтуєтесь.

Думаю Вам у всякому разі,доведеться звертатися до шліфовки. Рейси важко буде зварити,щоб витримати всю геометрію,навіть простої станини 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот пацан по уму все делает, мне нравится его подход к роботе...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Константин Е сказал:

Да. Механизм фиксации не в квадратном ухе(рамке), а правее. Увеличте фото, там штифт видно, со шлицем под плоскую отвёртка. Сзади встречный. Затягиваем клин на ласте(с обратной стороны на фото) , контрим два штифта. 

А рамка, ухо, прямоугольное... Там рычаг жил, с эксцентриком, смыкал площадку с резцом туда-сюда. А штифты... Ограничители хода явно.  Если вкрутить навстречу, блокируют.

Ок. Дякую,зрозумів. Та й автору думаю буде корисно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, DSDDSD сказал:

 

Здравствуй . Тільки згадував. Ну одна рейса ,хіба що для часового підійде. Ну а дві,ох незнаю,я особисто звернувся б до шліфовки. Як не старайся,як не виставляй,та станком легше буде вирівняти у всих необхідних плоскостях. А так ,то мабуть буде крепша чим чугун- ну тільки оброблять її...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шановне товариство.А Вам не здається,що ці деталі неоднакові?

1.jpg

2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На верхній,біля квадратного вуха,є отвір,а на нижньому його нема.

Тай верхній супорт (Костін) довший за нижній.

Автор теми,розміри я у Вас просив.

Змінено користувачем Yunytexnik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Yunytexnik сказал:

Шановне товариство.А Вам не здається,що ці деталі неоднакові?

1.jpg

2.jpg

Так я це вже казав,хіба є трошки різниці у довжині. Але в мене таке враження,що отой квадрат на супорті автора хтось відрізав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю,що  з него можна зробити  повноцінний  супорт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Seeker157 сказал:

Здравствуй . Тільки згадував. Ну одна рейса ,хіба що для часового підійде. Ну а дві,ох незнаю,я особисто звернувся б до шліфовки. Як не старайся,як не виставляй,та станком легше буде вирівняти у всих необхідних плоскостях. А так ,то мабуть буде крепша чим чугун- ну тільки оброблять її...

В конструкции две рельсы с одинаковой фрезеровкой... по плану....и направляйки по другой конструкции....И так по приблизительной зарисовке  (черновичек на быструю подрисованый как вписуются направляйки в размер рельса)  не такой уж и часовой получится, не меньше ТВешки получится....Длинна по плану 800мм., для фрезеровки за одну установку....(800мм- ход продольного стола моего фрезера 6Б82г)  

IMG_20220110_230259.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, DSDDSD сказал:

получится....Длинна по плану 800мм., для фрезеровки за одну установку....(800мм- ход продольного стола моего фрезера 6Б82г)  

Тут думаю ключове слово,,моего фрезера"- маючи фрезер,я повністю згоден ,їх можна і дві зварювати. А фрезерним станком,вирівняти паралельність,перпендикулярність,скручування при зварюванні. Ну і зробити профіль який до душі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Seeker157 сказал:

Тут думаю ключове слово,,моего фрезера"- маючи фрезер,я повністю згоден ,їх можна і дві зварювати. А фрезерним станком,вирівняти паралельність,перпендикулярність,скручування при зварюванні. Ну і зробити профіль який до душі.

Привет Сергей...Именно так и хочу.....Как только закончу реставрацию фрезера.,так и начну токарник лепить,Рельсы в кучу зварю зарание, пусть отстаиваются,и на костре  надо будет их хорошо прожарить...,до фрезеровки и после....

Змінено користувачем DSDDSD
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, DSDDSD сказал:

Рельсы в кучу зварю зарание, пусть отстаиваются,и на костре  надо будет их хорошо прожарить...,до фрезеровки и после....

Когда варил основание под самодельный фрезер. то прихватил только на пару точек кострукцыю. так как провар стыков сыльный и на холодную крутит тоже круто. потом нагрев её и варил горячую. А потом повторно ожигал на огне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Vip сказал:

Когда варил основание под самодельный фрезер. то прихватил только на пару точек кострукцыю. так как провар стыков сыльный и на холодную крутит тоже круто. потом нагрев её и варил горячую. А потом повторно ожигал на огне.

Да и я планирую варить до кучи при хорошем нагреве всей конструкции, это уменьшит скручивание геометрии конструкции при остывании...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку