Богдан 1987

Моє місце відпочинку

1 297 повідомлень у цій темі

К сожалению турбину не нашел, как и некоторые другие медесодержащие штучки... Вот что есть, прикинь все за и против. Кстати, сейчас запчасти на эти пылесосы  много доступней, десять лет назад ота красная помпа стоила как сейчас турбина, что радует.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юра Ви мене дивуєте?! Але мушу задати кілька питань (недивуйтесь якщо тупі) 

Турбіна має бути у середині червоного корпусу?

Можна використати любу турбіну чи саме ту що Ви вказали?

Що то за червона помпа і яка її роль?

Саме головне це поставити турніру і він запрвцює?

Вибачте що надоїдаю?!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну наверное можно поставить другую турбину, главное шоб влезла, да, она стоит в том красно-черном корпусе.

Помпа для качать воду, эта модель моющая, для химчиски ковров, мягкой мебели... Но нужна ещё ёмкость для воды которая ставится в бак, ее нет. Так же нужны специальные насадки, но для уборки фрезера они не к чему.

На помпе обломано приемное гнездо, возможно нет клапана, я уже не помню, пилесос был разобран лет десять назад. Первое фото точно такой пилесос только больше  бак и с нержавейки.

Если поставить турбину то он заработает, нужно ещё шланг подобрать.

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені потрібно тільки як пилосос. Якщо він Вам не потрібен то я готовий взятися за нього! Правда незручно Якось! Я непривик що мені щось дарують! ? можливо буду мати честь колись із Вами зустрітися!?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок. Давай в личку куда отправлять. И мой совет, смотри в сторону родной турбины, если поставить ее то тот фрезер им  будут убирать твои внуки. Именно этот пылесос рабтал профессионально, тогда было проще купить новый, замена его на первом фото.

Если будут трудности со сборкой то вскроем башку моему, пофоткаем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.06.2017 в 14:32, Богдан 1987 сказал:

 Тобто коли треба посадити на мертво, може є якийсь клей або силікон? 

Доброго!

Додам до відповіді колег ще й фото.Є локтайт різної ступені фіксаціі,від слабкої до мертвої.

Користуюсь на роботі 3-ма видами,якщо посадка без зазору.

Якщо з зазором,тоді клей,теж його маю.

20170629_121532.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vlad69 сказал:

Доброго!

Додам до відповіді колег ще й фото.Є локтайт різної ступені фіксаціі,від слабкої до мертвої.

Користуюсь на роботі 3-ма видами,якщо посадка без зазору.

Якщо з зазором,тоді клей,теж його маю.

20170629_121532.jpg

Той що 2701 самий сильний!? Я правильно зрозумів? І ще непідкажете в яких магазинах воно буває? Наприклад "епіцентр " ??

Змінено користувачем Богдан 1987
Помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Наприклад

https://klej.com.ua/adhesives-by-trademark/loctite-henkel

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан 1987 сказал:

Той що 2701 самий сильний!? Я правильно зрозумів? І ще непідкажете в яких магазинах воно буває? Наприклад "епіцентр " ??

Да,Ви все правильно зрозуміли.

Ми купуемо локтайт в Дніпрі. З доставкою НП виходить дешевше ніж купити у себе в Києві.

Якщо цікаво,взнаю у менеджерів по закупівлям і напишу сюди.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За турбіну попитайте  на ринку , у нас продають там же де турбіни до побутових пилососів . Колись купував до промислового пилососа Керхер то відносно оригіналу ціна була досить гуманною , працює уже три роки без проблем .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, vlad69 сказал:

 

Якщо цікаво,взнаю у менеджерів по закупівлям і напишу сюди.

Звісно що цікаво! Якщо можна то контакти в лічку☺ !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, robo-new сказал:

За турбіну попитайте  на ринку , у нас продають там же де турбіни до побутових пилососів . Колись купував до промислового пилососа Керхер то відносно оригіналу ціна була досить гуманною , працює уже три роки без проблем .

Тут така історія що мені у результаті дарують робочий пилосос "урал" (як бензопила☺) незнаю можливо мої потреби задовільнить!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Загалом на села не їздив! Погода піпець ?. Але був на ринку і маю маленьке поповнення. Базару великого не було - мабуть на людей погода вплинула.

20170702_223418.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора заходив на знайому прийомку. Хлопці добра не буде!  Здають все що можна і не можна. Точило розкоротили на органи а мотор пристойних розмірів також не пережив незалежність ?! Розпердолили його на мідь навіть шків не зняли. Загалом фото додаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20170707_125917.jpg

20170707_125956.jpg

20170707_130040.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Непонятно, так забрал его домой или нет ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Иванович сказал:

Непонятно, так забрал его домой или нет ?

Та нема що забирати! Одні рами, корпуса і ті кувалдою ро....ні .? навіть розібрати не вміють нормально!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

підпишусь. Тема цікава. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Bogdan сказал:

підпишусь. Тема цікава. 

?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні ходили із хлопцями у контору, біля роботи,  де я брав своїх монстриків! Хлопці є пару бронтозаврів. Про ціну не вдалося поговорити бо власниці небуло! Нас впустили то що подивитись! 

Взагалі мені позиція даного господаря цього об'єкта подобається. Якимсь чудом привласнили завод у свої руки, все що можна здати в оренду здали а обладнання не здають в лом а трошки дорожче ціни лому для того щоб комусь воно приносило користь!  Незнаю правда як буде із цим.?!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви хоч вкажіть до якого класу належать ці бронтозаври.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20170707_130247.jpg

20170707_130334.jpg

20170707_130356.jpg

20170707_130440.jpg

20170707_130525.jpg

20170707_130551.jpg

20170707_130640.jpg

20170707_130721.jpg

20170707_130757.jpg

20170707_192428.jpg

20170707_192500.jpg

4 минуты назад, Curandero сказал:

Ви хоч вкажіть до якого класу належать ці бронтозаври.

Довго фото грузчться бо я в автобусі! ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купили як і всі. Розпайовка, паї викупили і т.д. Сам колись на такі контори розпайовку робив. 

Виходить в рази і рази дешевше. Кому треба (за допомогу) трактор, кому станок... а все інше - твоє... Як я казав, таке не купують.

По такій схемі все пройшло і розпайовка і приватизація - ця взагалі, тупо прихватили все що бачили. Те ж і з змлею повино було бути, та чому бути, частину (неслабу) прихватили також. Поки немає ринку - будуть взувать і взувать... Нас дурять, а ми з себе розумних показуєм, що так і повинно бути. От і зараз смішно, ті що ще не встигли нагребти ту ж землю, аж горла рвуть, щоб не дати її продавати. А я знаю кількох таких депутатів особисто і знаю, що вони всі ці роки землю згрібали під себе, а зараз - такі справедливі, за народ переживають.... і не подавляться...

Оту точилку треба забрати. Без флянців золота ціна 1500-2000 грн. А штука класна.

Я такого ж в ломі купив. Відреставував - супер штука. Найшов ще один в ломі, та заломили за нього занадто.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забрати то можна але я флянці не знаю чи зможу зробити? Я не ДМ - я тільки починаю вчитися із його відео!☺ І то практика у мене 1 раз на 2 тижня. Та ще й електрику всю із нождачка сперли. ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там оргінальні чавунні оправки, але зварні можна зробити, бо платити по 650+грн. як зараз просять, то перебір, та і рідко попадається саме цей конус. основна проблема при виготовленні це якраз конус, але іноді дивлячись з якою якістю конусів в рідних оправках працюють такі заточні на виробництвах, стає зрозумілим, що саморобні будуть не гірше. Беріть, Богдан правильно рекомендує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку