Seeker157

Вогняний поршень

42 повідомлення у цій темі

Доброго вечора!

У мене виникли деякі питання,тому вирішив звернутися до Вас. Потрібно виготовити декілька таких штуковин,і при чому з різних матеріалів. Думаю що всі зрозуміли,що то таке і з чим його їдять. Питання в тому,що чоловік просить виготовити,не спаяну із трубок конструкцію,а виточити фігурну. І от якщо із зовнішньою стороною,питань немає,то як відполірувати нержавійку в середині отвору 10-12 мм- я чомусь не можу допетрать. Можливо хто підкаже,яким чином можна полірнути отвори в середині,при тому глибина пристойна,а матеріали різні,бронза і нержавійки.

1415818182_4.jpg

1415818181_3.jpg

1415818180_5.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розгортка, потім наждачно-пелюсткова шлифприспособа.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Розгортка,

Розгортка, мінімальний припуск (0,05...0,02 мм) під розгортку ,в якості мастила - касторова олія , мінімальні оберти,часто витягати і чистити від стружки.  .Розгортку бажано брати нову, гостру.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Seeker157 сказал:

Думаю що всі зрозуміли,що то таке і з чим його їдять.

Ні я не зрозумів. А нашо його у середині полірувати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Ні я не зрозумів.

Дизель- запальничка. Трут,губка ( звуглені, або просочені селітрою рослинні  волокна) займається від різкого стискання повітря. Інша назва цього девайсу ""Повітряне кресало"" , російською Воздушное огниво. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Seeker157 сказал:

Потрібно виготовити декілька таких штуковин,і при чому з різних матеріалів.

Мається на увазі, що поршень з одного матеріалу, а ціліндр з іншого, чи просто декілька примірників з різних матеріалів?

А то мені колись замовляли ступку та товкачика з міді одна пара, з цинку інша, а третя з алюмінія.

То було щось для окультизму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Karmadon сказал:

Розгортка, потім наждачно-пелюсткова шлифприспособа.

Привіт Сергій,маєш на увазі пелюсткові. Дякую,але на тих що є потрібно подовжувати стержень.

 

1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Ні я не зрозумів. А нашо його у середині полірувати?

Як казав Константин,це запальничка з дизельефектом,і полірована внетрішня поверхня необхідна для створення щільності,там між поршнем і циліндром є ще гумове кільце. На рахунок матеріалу,то одну запальничку потрібно із латуні(поршень і гільзу) іншу із нержавійки. Але якщо латунь добре полірується,то нержа не дуже.До окультизму чи іншої гадості цей виріб немає ніякого відношення. Це засіб добування вогню. Туризм,бушкрафт,виживання.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

добре полірується,то нержа не дуже

Для нержавійки краще брати твердосплавну розгортку, і по можливості мінімально можливий припуск + касторка.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

маєш на увазі пелюсткові. Дякую,але на тих що є потрібно подовжувати стержень.

 

В будь якому стрижні підходящого діаметру робиш пропил і встромляєш наждачку, стрижень в дремель чи дриль.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варіант чистової обробки ( шустування)- свинцевий або дерев'яний притир по діаметру циліндру + абразивне зерно ( 400....1000 гріт) з мастилом . Свинцевий притир відливається прямо у циліндр,Щоб  бронза не залудилась свинцем нанести роздільний шар крейди або канцелярського білого коректору 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

 

В будь якому стрижні підходящого діаметру робиш пропил і встромляєш наждачку, стрижень в дремель чи дриль.

Ще раз дякую друже,вже сам до цього додумався,тим самим міняючи зернистість наждачки- отримуємо і різну шероховатість.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Куляста_Блискавка сказал:

Для нержавійки краще брати твердосплавну розгортку, і по можливості мінімально можливий припуск + касторка.  

Дякую Константин,нажаль розгорток твердосплавних не маю,є декілька звичайних,та все одно прийму до уваги Вашу пораду.

 

55 минут назад, Куляста_Блискавка сказал:

Варіант чистової обробки ( шустування)- свинцевий або дерев'яний притир по діаметру циліндру + абразивне зерно ( 400....1000 гріт) з мастилом . Свинцевий притир відливається прямо у циліндр,Щоб  бронза не залудилась свинцем нанести роздільний шар крейди або канцелярського білого коректору 

В цей притир,так зрозумів потрібен металевий стержень,за який би його можна було б привертати. По залудженню спасибі,сам іноді при відливанні буває користуюся старим,мисливським (ну може і не тільки) способом- закопченням форми. В дитинстві, часто залишали під наглядом одного старого діда-мисливця. Так от він відливав собі кулі,довго тримав форму над полум'ям свічки,як він пояснював закопчення сприяє щоб свинець легко відділявся. Незнаю ,але запам'яталось,і не дивлячись на всі сучасні засоби працює. За коректор,не знав ,дякую .

Константин,знаю що нержавійки погано обробляється наждачкою,але як думаєте,міняючи зернистість,можна буде чогось добитись. Чи довго,нудно і малоефективно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Под такие штуки,готовых решений для полировки не бывает. Наждачка на самодельных оправках,фетр/хб круги+алмазная паста.

Змінено користувачем ZubTech
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

P.S. Нерж нормально обрабатывается наждачкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо о-рінг вставити в зовнішню проточку (у корпусі), то отвір полірувати не прийдеться, тільки шток. Такий варіант не розглядали?

Правда, мабуть, шток буде дряпатись з часом. Та, думаю, і так згодом подряпається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Fyva сказал:

Якщо о-рінг вставити в зовнішню проточку (у корпусі), то отвір полірувати не прийдеться, тільки шток. Такий варіант не розглядали?

Правда, мабуть, шток буде дряпатись з часом. Та, думаю, і так згодом подряпається.

Незнаю,але чому тоді на двигунах,кільця ,які створюють високий тиск розміщують безпосередньо на поршню(штоку). Можливо воно буде працювати і у запропонованому Вами варіанті,але тут у мене є сумніви,ефект стиснення повітря не буде таким інтенсивним.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Seeker157 сказал:

але чому тоді на двигунах,кільця ,які створюють високий тиск розміщують безпосередньо на поршню(штоку)

Всього лише тому, що циліндр довгий а поршень короткий (одна з першочергових причин). ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Seeker157 сказал:

На рахунок матеріалу,то одну запальничку потрібно із латуні(поршень і гільзу) іншу із нержавійки.

Мені здається, що треба якраз поршень з нержі робити, а ціліндр з латуні. Меньше буде схильність до створення задирів.

Бо нержа по нержі особливо однієї групи, тут контактне зварювання при терті неминуче. На ракетних з"еднаннях завжди робили накидну гайку з ферритної або просто чорної сталі з цинкуванням, а штуцер з аустенітної нержі. Бо якщо зробити і те і те з аустенітної, то один раз затягнеш з"єднання, і воно вже не розкрутиться більше. Сам з таким не раз стикався.

Ну і про поліровку. Якщо там орїнг резиновий, чи поліуретановий, що краще,  то чистота поверхні буде визначати тільки ступін зносу оринга з часом. На ущільнення вона впливати не буде. Краще орінг частіше міняти, чим у отому отворі полірувати. Тим більше, що як ви там ступінь полірування контролювати будете? Трохи грубі задири збити, що б не портили дуже швидко орінг, та і досить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А нельзя подобрать нужную трубку, с необходимой поверхностью внутри, оформить ее в соответствующий техзаданию корпус, и сделать вид шо так и должно быть. Типа я художник,я так вижу. 

Этим избавить себя от шлифовки-полировки глубокого отверстия в не самом удобном для обработки сплаве стали.

 

И еще вопросик. А туда, внутрь, шота надо капнуть, не чистый же воздух загорается при сжатии?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

На ущільнення вона впливати не буде. Краще орінг частіше міняти, чим у отому отворі полірувати. Тим більше, що як ви там ступінь полірування контролювати будете? Трохи грубі задири збити, що б не портили дуже швидко орінг, та і досить. 

Зрозумів,по суті тому і запитував,відполірувати в зеркало важкувато.

 

45 минут назад, Константин Е сказал:

А нельзя подобрать нужную трубку, с необходимой поверхностью внутри, оформить ее в соответствующий техзаданию корпус, и сделать вид шо так и должно быть. Типа я художник,я так вижу. 

Этим избавить себя от шлифовки-полировки глубокого отверстия в не самом удобном для обработки сплаве стали.

 

И еще вопросик. А туда, внутрь, шота надо капнуть, не чистый же воздух загорается при сжатии?

Розгляну Ваш варіант,набагато спрощує процес. А на рахунок капнути,сам не користувався цим девайсом,але переглядав відео- там дійсно змащують орінги. Та скоріше за все ,не для того щоб запалюватись,а для щоб збільшити компресію і зменшити тертя(можливо не правильно думаю). Там в шток кладеться трут,і він не запалюється а починає тліти. Тут ще є один ньюанс,якщо після удару,відразу не витягти шток то запалювання не відбувається. Так розумію ,що там після процесу запалювання виграє повітря,без нього не відбудеться тління.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купити титанову трубу товстостінну, трошки більше помучитися і зробити ВИРІБ.

Замовнику запрпонувати вдвічі (втричі) більшу ціну, бо по перше подібні штуковини мають бути максимально легкі, а по друге це не є предмет необхідності, а цяця.

За цяці треба платити.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Купити титанову трубу товстостінну,

Д16Т, зовнішнє кольорове анодування. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

Д16Т, зовнішнє кольорове анодування. 

 

Грінка не може коштувати двадцять баксів..., а крутон може :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Karmadon сказал:

Купити титанову трубу товстостінну, трошки більше помучитися і зробити ВИРІБ.

Замовнику запрпонувати вдвічі (втричі) більшу ціну, бо по перше подібні штуковини мають бути максимально легкі, а по друге це не є предмет необхідності, а цяця.

За цяці треба платити.

Із цим якраз є трохи проблема,із друзів і близьких не можу брати гроші,навіть якщо це йде мені в убиток. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку