Petia1982

Задня бабка ТВ-4

15 повідомлень у цій темі

Миру всім. Коротке, але непросте питання. 

Купив задню бабку(верстат ТВ-4),вища від осі передньої приблизно на міліметр???. Як з цим боротись? І як виміряти точно на скільки вона вища? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то тобі повезло))) набагато гірше , коли нижче ) Виміряти можно штанген рейсмусом і двома центрами. один в ПБ другий в ЗБ..це так... примітивне вимірювання. і тогді фрезеровка підошви , і підгін ,бажано шабером

 

Змінено користувачем Alex_Shine
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

то тобі повезло))) набагато гірше , коли нижче ) Виміряти можно штанген рейсмусом і двома центрами. один в ПБ другий в ЗБ..це так... примітивне вимірювання. і тогді фрезеровка підошви , і підгін ,бажано шабером

 

А якщо поблизу фрезера немає? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Petia1982 написав:

А якщо поблизу фрезера немає? 

тоді шкрябати ) ну а як  інакше... болгарку в руки и уруру.. якщо міліметр, то шабером це буде до слідуючого року)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

тоді шкрябати ) ну а як  інакше... болгарку в руки и уруру.. якщо міліметр, то шабером це буде до слідуючого року)

 

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після шабера можна пришліфовувати абразивом, який залишається від точила. Металевими пластинами з водою. Тоді зразу буде видно де горбики, які і потрібно буде убирати або шабером або на точилі. 

Змінено користувачем Сергій Лавріненко
Добавлено.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сергій Лавріненко написав:

Після шабера можна пришліфовувати абразивом, який залишається від точила. Металевими пластинами з водою. Тоді зразу буде видно де горбики, які і потрібно буде убирати або шабером або на точилі. 

Міліметр шабером-мені здається то багато. Але перш за все треба точно виміряти зайву висоту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кріпите індикатор на патрон і обкатуєте навколо пінолі і стає зрозумілим на яку висоту і куди відхилена бабка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене також вища була на милиметр. Підняв передню бабку і проблему вирішив.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

В мене також вища була на милиметр. Підняв передню бабку і проблему вирішив.

А різцетримач теж підіймали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, куко написав:

А різцетримач теж підіймали?

 Навіщо? Як все одно підкладаете пластини.  1 мм, це ні що. А в загалі треба користуватись сучаснимі різцетримочами.

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Виктор Смирнов написав:

 А в загалі треба користуватись сучаснимі різцетримочами.

Згідний на всі 100%,але ще не тяну на їх цінник.Якби станок себе окуповував то тоді можна і розкошелитись а поки що він працює тіки під мої невеликі потреби.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, що не відповів відразу. Я нічого не підкладав. На другому моєму тв 4, що я відновлюю з хламу, буду ставити по 15мм. Малу продольну ставити не буду. А буде сучасний різцетримач з касетами під більші різці. Будуть як малі так і великі в користуванні. Задню бабку буди виготовляти власноруч. Треба тільки форму зробити з пінополістеролу. Потім на роботі відільють з чугуна. А можливо і сам віділью з алюмінію з вставкою з чугуна під піноль. Мені рідна дуже не зручна. В задумці зробити з ласохвостом, щоб не бовталась нижня підошва. Але на це все потрібен час та гарний настрій, якого в мене бракує. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, San1084 написав:

з вставкою з чугуна під піноль.

Подошву обязательно чугунную под Аl.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно. Скільки не переглядав відео на ютубі, знайшов тільки одне і то не докінця доведена справа.  Може зніму відео та викладу в ютубі. Але це буде не зараз. Мені зовсім не хочеться їхати в майстерню, займатися своїми справами. В мене зараз думки про мого тата. Який так рано залишив нас( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку