Yunytexnik

Автомобільний інвертер.

20 повідомлень у цій темі

Доброго дня.

В цей час,коли виникли проблеми з електрикою,виникло питання,як,хоч частково забезпечити сім'ю електрикою,

щоби хоч внуки змогли нормально зробити уроки.

Так як в нашому селищі,ще до війни ,почали робити ремонт у школі,так його і не завершили.Діти вчаться,де можна,в бібліотеці,садочку,музичній школі.Часом і у дві зміни.Деякі навчаються дистанційно.А для цього потрібний інтернет.

От думаю купити автомобільний інвертер.

Може хтось користується таким.

Інвертор 3000W перетворювач напруги Power Inverter 12-220V

 

Screenshot_44.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

Доброго дня.

В цей час,коли виникли проблеми з електрикою,виникло питання,як,хоч частково забезпечити сім'ю електрикою,

щоби хоч внуки змогли нормально зробити уроки.

Так як в нашому селищі,ще до війни ,почали робити ремонт у школі,так його і не завершили.Діти вчаться,де можна,в бібліотеці,садочку,музичній школі.Часом і у дві зміни.Деякі навчаються дистанційно.А для цього потрібний інтернет.

От думаю купити автомобільний інвертер.

Може хтось користується таким.

Інвертор 3000W перетворювач напруги Power Inverter 12-220V

 

Тут питання

 

* що Ви до інвертора будете вмикати.

* Треба точно визначитись з такими речами як холодильник чи котел, та іншим обладнанням з двигунами.

* на яку напругу / ємність в вас буде акумулятор(и)

* Скільки годин є світло, скільки нема?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

Інвертор 3000W

ну хай навіть 1500Вт . 1500 / 12,5= 120А.    60 ампергодин  / 120ампер= 0,5 години. От така енергетика хлопчики й дівчатка...Зміїне молоко,ешек сиктим!

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

60 ампергодин  / 120ампер= 0,5 години.

Діліть час на три. Бо якщо це автомобільний акумулятор, то струм в 120 ампер хвилин через 10 зробить акумулятор батарейкою. Одноразовою.

Автомобільному акумулятору нормально струм буде 0,1 ємності, при цьому віддасть відсотків 70 запасеної енергії. Літій-ферум-фосфат - 0,2-0,4С, віддасть більше 90%, свинцьовий тяговий - 0,2-0,5С, 80-85%. Це якщо не стоїть задача угробити акум за пару-трійко циклів.

Для стуму в 120А автомобільних акумів треба 1200А*год.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3 кіловати я вмикати не збираюся.

Роутер,пару світодіодних ламп,2-3 холодильника і котел.

напругу вимикають два рази по 4 години.

Одночасно воно працювати не буде.

3 кіловата може і забагато.

З акумулятором поки ще не визначився.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

2-3 холодильника і котел.

до того інвертора підключати не можна. Котел то таке - насос поміняти не так і дорого (порівняно). У холодильника новий компресор практично новий холодильник.

Роутер і світло підключаєте до акумулятора 12В напряму. Холодильники і котел - до інвертора з синусоїдою на виході. І оптимальніше 24/220. Бо акум 24 вольти - менше струм і більше ККД.

На 4 години для світла і роутера вистачить найменшого автомобільного. Для холодильників і котла на перерву в 4 години взагалі нічого городити не треба. Та як зочеться - це десь 24В 100А*год акум треба. І інвертор потужністю в 1кВт (максимальних). І 0,5кВт номіналу.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я користуюсь таким з чистим сінусом для котла, 1600 вт акб 52 А хватає на 12 годин. Правда один вихід з інвертора заземлив, для котла з іонізуючим датчиком вогню потрібна визначена фаза, а в інверторі індикатор світиться в обох жилах

Змінено користувачем Partas
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отже,як я зрозумів,використовувати текий,або подібний,марна трата часу і грошей.

Роутер підключати на пряму на 12 вольт,світло зробити переноски на 12 вольт і не паритися.

Добре,що зараз немає сильних морозів і будинок не встигає охолонути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Yunytexnik написав:

3 кіловати я вмикати не збираюся.

Ото і вірно!  

 

Роутер,пару світодіодних ламп,2-3 холодильника і котел.

напругу вимикають два рази по 4 години.

Отже, за 4 години холодильник не розморозиться. Краще його завантажити побільше, нагнати "холоду".  Добу тримає добре. 

Котел.  Знов  таки, 4 години без опалення - не критично. Тож не треба розглядати котел як основне навантаження. 

Отже лампи та роутер.  Лампи сучасні, світлодіодні?  Тож "жруть" небагато.   Роутер- знов таки, копійки. Більш того, є спеціальні "шнурки" для роутерів. Від павербанку  5 В живлять роутери 7, 12 Вольт... 

Може в цей бік глянути? 

Знов таки, роутер. Штука класна, але з того боку інет є?  Бо живлення роутера у Вас - цце добре, а от зі сторони провайдера є живлення?!   

 

 

Одночасно воно працювати не буде.

3 кіловата може і забагато.

З акумулятором поки ще не визначився.

 

В мене працю. звичайний УПС компьютерний із аккумулятором автомобільним на 60 Аг. Дешево та сердито.  Даже живленння на настільну лампу 10 Вт,  ноутбук.... 

Хватає (600 Вт)  

Змінено користувачем Jonhson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Yunytexnik написав:

3 кіловати я вмикати не збираюся.

Роутер,пару світодіодних ламп,2-3 холодильника і котел.

напругу вимикають два рази по 4 години.

Одночасно воно працювати не буде.

3 кіловата може і забагато.

З акумулятором поки ще не визначився.

 

Роутер і три лампи, світлодіодні, не мають значення для навантаження. То десь 30-40ватт..

А ось з холодильником може бути проблема. Головна з них, якщо холодильник не зможе працювати від модифікованої синусоїди. Тому може і варто перестрахуватись і купити інвертор з чистою синусоїдою

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Отже, за 4 години холодильник не розморозиться. Краще його завантажити побільше, нагнати "холоду".  Добу тримає добре. 

 

В мене особисто в холодильнику "Самсунг" температура до ходила до 12..14 С. З 4 С встановлених.І в морозилці з -25С до -1С.  Це цієї зими. Відключення було і по 4-ри години і по 9-ть.

 

Все включено до інвертора з модифікованою синусоїдою оцим. Перед холодильником стоїть фільтр Luxeon ASR 1000VA який при цьому гудить і працює як таймер затримки запуску.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, break написав:

Діліть час на три. Бо якщо це автомобільний акумулятор, то струм в 120 ампер хвилин через 10 зробить акумулятор батарейкою. Одноразовою.

 

В мому випадку від батареї споживається 20А при одночасному включенні 4-х ламп та холодильнику. АКБ 100 А*г AGM працює десь на 15-20% розряду за 4-ри години.  Звідки 120А?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Этот преобразователь не выдаст 3000Вт. Максимум - 450Вт. Может быть. Холодильник с инверторным компрессором может и потянет. С обычным компрессором - нет. Для циркуляционного насоса котла он тоже не подойдет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

В мене особисто в холодильнику "Самсунг" температура до ходила до 12..14 С. З 4 С встановлених.І в морозилці з -25С до -1С.  Це цієї зими. Відключення було і по 4-ри години і по 9-ть.

дядьку. В мене морозилка більш двох місяців простояла без роботи.  Коли приїхав всеце вигрібати, в середині ще було багато заморожених продуктів. Тож, щось в тебе ні те. 

Пустий холодильник - так, не буде тримати холод. треба його грузити. Хоча б бутилками із водою. 

А так, працює воно і від інвертора із модифікованою синусоїдою. Слушно лише пам'ятати про пускові струми. Насправді, модифікованою синусоїдою більш пугають. Підключи двигун та подивись на осцилограми. Там вже не все так й страшно стає під навантаженням.  Вся твоя "правильна" синусоїда- це індуктівність на виході.  Подивись під навантаженням осцилограми  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

дядьку. В мене морозилка більш двох місяців простояла без роботи.  Коли приїхав всеце вигрібати, в середині ще було багато заморожених продуктів. Тож, щось в тебе ні те. 

 

Йдеться про холодильник Самсун та морозильник що є в в його складі. Там можна сказати яка температура, бо вивидений дисплей.

 

, Jonhson написав:

Подивись під навантаженням осцилограми  

 

Вибачте, вже трохи піздно дивитись бо зо два місяці воно вже працює. Але буде цікаво подивитись ваші данні, який в вас інвертор, який холодильник, яке споживання і які струми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Модифікована синусоїда зовсім не залякування, струм через двигун от ні граму не паспортний.

Коли в мене не було світла кілька днів і не було альтернативи - я включав котел від примітивного інвертора. З модифікованою синусоїдою. Воно працювало. Насос гарчав, двигтів і грівся. Не згоріло. Та все ж...

На осцилограми я дивився. Індуктивне навантаження з тих "сходинок" взагалі сумну картинку робить. Треба не індуктивність на виході, а LC - ланку, щоб різати вищі гармоніки.

Та то таке.

В мене морозильник за три доби особливо і не розморозився. В холодильнику градус зріс мало не до кімнатної температури, але там і при роботі був плюс.

Стосовно потужності інверторів. Не знаю правильних циферок у такого типу інверторів, та в паспорті мого генератора є табличка. Номінальна потужність при навантаженні спіралями типу тенів і лампочок розжарювання - 1800Вт. Електроінструмент - 1500Вт. Холодильники і асинхронні двигуни - 550Вт. Генератор інверторний.

В будь-якому випадку, оті "3000Вт" то трошки перебільшена циферка. Там фізично нема змоги пропустити потрібний струм від 12 вольт. 250 ампер (3000/12) - це кабель перерізом мінімум 25мм. Якщо кабель достатньо якісний.

Подивіться для прикладу на комп'ютерні безперебійники. На потужність більше кіловату вони йдуть на 24 чи 48 вольт. Ніхто в здоровому глузді не буде пхати доготерміново струм в сотні ампер.

, softm написав:

Звідки 120А?

 

вище мого повідомлення писалося про 1500Вт від 12-вольтової батарейки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

вище мого повідомлення писалося про 1500Вт від 12-вольтової батарейки...

 

Цікаво подивитись, яке споживання у вашого інвертору і який холодильник, які пікові струми і яке стабільне споживання.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно потужності інверторів. Знайшов у китайців дуже цікавий опис -

DON'T OVERLOAD THE INVERTER, PLEASE BETTER TO USE RATED POWER X80%
-6000W inverter ,   Peak Power : 6000W  Rated Power: 1000W(1000*80%=800W)
-5000W inverter ,   Peak Power : 5000W  Rated Power: 800W(800*80%=640W)
-4000W inverter ,   Peak Power : 4000W  Rated Power: 600W (600*80%=480W)
-3000W inverter ,   Peak Power : 3000W  Rated Power: 400W (400*80%=320W)
Тобто - 3кВт плавно перетворюються в 320Вт. Що і очікувалось.

А  капець який крутий з написом "6000" реально може видати 800Вт.

Майте на увазі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, softm написав:

Цікаво подивитись, яке споживання у вашого інвертору і який холодильник

ви мене з кимось плутаєте. В мене нема інвертора. Коли мені було дуже треба - я підключав опалювальний котел до безперебійника АРС (вище те назвав "примітивного інвертора. З модифікованою синусоїдою".)

Струм не міряв. Акумулятора 12В 60А*год вистачало на дві години роботи котла. Пр цьому напруга на клемах акумулятора падала до 11,7 при підключеному безперебійнику, тобто - під навантаженням. Нижче не розряджав, бо мав змогу підключити другий акумулятор, а першийй відтягти туди, де можна зарядити.

Струм не перевищував 20А в будь-якому разі. Бо котел навіть в піці не жре більше 200Вт.

А холодильники в мене працювали на "внутрішніх резервах". Тобто нема електрики - не холодять.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За допомогою платки EGS002 "відремонтував" колись списаний в шрот інвертор LUXEON 500LU з дохлим процесором і цілою силовою частиною (12шт IRF3205). Нажаль функцію зарядки в ньому не відновлював - залишив просто інвертором із "правильною" синусоїдою. Була мета живити твердопаливний котел і з витяжним вентилятором і двома циркуляційними насосами.

Для експерименту пробував живити котел через UPS APC 500 + 120Аг акумулятор та через ремонтований інвертор із цим же акумулятором.

При запуску всіх споживачів (два насоси + вентилятор відразу) струм із акумулятора стрибав тимчасово до 35А в АРС та падав до встановлених 24А...

В "синусоїдному" інверторі те саме навантаження при пуску показувало 32А і впало до 19А встановлених.

EGS порадувало стабільною напругою на виході 230В при просіданні акумулятора та фактично беззвучною роботою насосів і вентилятора котла на відміну від надоїдливого гудіння при роботі від APC.

Результати експерименту не претендують на абсолютну достовірність, однак вони були повторені на інших споживачах.

 

П.С. Єдиний недолік EGS - відсутність контролю напруги акумулятора - прийшлось городити компаратор із гістерезисом, щоб вимикати інвертор коли розрядиться акумулятор. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку