Reiter

Польський токарний патрон старого зразка vs нового зразка

28 повідомлень у цій темі

Маю 2 шт Польських токарних патронів. 

1) Вживаний, але в ідеальному стані. Можливо і не працював. Старого зразка. 81 року

 

2) Абсолютно новий СТ125П в упаковці з паспортом. Нового зразка. 89 року

 

Поставити на верстат і перевірити змоги немає і найближчим часом поки не буде. 

 

Наскільки пам'ятаю, то існує думка, що старого зразка патрони кращі і  точніші. 

 

Так це чи ні? Можливо з одним доведеться попрощатись, тому треба визначитись який лишити. 

 

 

IMG_20230225_145241.jpg

IMG_20230225_145820.jpg

IMG_20230225_145825.jpg

IMG_20230225_145834.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Існує така теорія що патрони після  1990 року якість впала а ті що раніше без питань 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Нового зразка. 89 року

То який то "новий зразок"?
Новий то 2000++ (то вже ROHM, якщо).
А в тіх роках (89 +) траплялись певні нюанси, нажаль...
Роздивився: оті з чорними кулачками - забудьте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Одессит написав:

То який то "новий зразок"?
Новий то 2000++ (то вже ROHM, якщо).
А в тіх роках (89 +) траплялись певні нюанси, нажаль...
Роздивився: оті з чорними кулачками - забудьте.

Ну для мене те, що без "золотої" бляхи то новий зразок :)

 

Які чорні кулачки? То, мабуть, невдале фото вийшло. Нормальні там кулачки

IMG_20230225_221034.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Reiter написав:

Маю 2 шт Польських токарних патронів.

Один вижу П класс, а другой?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 З чорними сподобався більш.е, хоча не розумію -чому чорні, а з білими якийсь залізанний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нехай дружина або дитина виберуть наосліп...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Той що 81року то хтось "товарний вид"  робив :-/  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продавати того що з паспортом, більші гроші можна просити. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Stebium1 написав:

Один вижу П класс, а другой?

Обидвп СТ 125П

, VasilijZ написав:

Той що 81року то хтось "товарний вид"  робив :-/  

Можливо й чухали трохи його :)

, Y.fowler. написав:

Продавати того що з паспортом, більші гроші можна просити. 

Мені треба для себе залишити кращого варіанта. Я б залишив обидва, аби була можливість. Може й вдасться. Але раптом що то треба знати з яким прощатись

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Нехай дружина або дитина виберуть наосліп...

 

Гарний варіант. Чому зразу не дрдумався? :D Нащо той форум, де можна спитати людей з досвідом :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Виктор Смирнов написав:

 З чорними сподобався більш.е, хоча не розумію -чому чорні, а з білими якийсь залізанний.

Та вони не чорні. Не знаю чому всім здаються чорними. Одного кольору з патроном. Кольору сталі. Просто в змазці. І може фото такі виходять через брак освітлення. Вживаний блищить, а цей ні, бо в змазці. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось іще фото

IMG_20230226_000814.jpg

IMG_20230226_000629.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось фото кулачків. 

Зліва вживаний, зправа новий. Наче в старого трохи більш якісна обробка. Хоча може він просто "притерся" вже. 

 

Іще новий трохи тугіше крутиться. Всередині якась темно сіра змазка. Напівволога порошкоподібна. Наче графіт

IMG_20230226_001154.jpg

IMG_20230226_001121.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Reiter написав:

Гарний варіант. Чому зразу не дрдумався? :D Нащо той форум, де можна спитати людей з досвідом :)

1. Особисто я собі залишив би той, що з бляшками. Ще подивитися, чі кулачки на ньому одного номеру і чі не розточувалися.

2. Серед "вітчизняних" гарний патрон - нонсенс, серед імпортних - навпаки.

3. Про жінку та дружину, - то як в старому анекдоті про молодого хлопчину-шофера та манометри для колес:  "викинь будь-які три, а один залиш". Тобто, в умовах домашньої майстерні та суворої реальності будь-який з цих двох патронів буде на "5" з двома плюсами.

4. Продати краще той, що з паспортом.

Змінено користувачем Кулибкин
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

1. Особисто я собі залишив би той, що з бляшками. Ще подивитися, чі кулачки на ньому одного номеру і чі не розточувалися.

2. Серед "вітчизняних" гарний патрон - нонсенс, серед імпортних - навпаки.

3. Про жінку та дружину, - то як в старому анекдоті про молодого хлопчину-шофера та манометри для колес:  "викинь будь-які три, а один залиш". Тобто, в умовах домашньої майстерні та суворої реальності будь-який з цих двох патронів буде на "5" з двома плюсами.

4. Продати краще той, що з паспортом.

Дякую за пораду. На вживаному кулачки всі на одному номері. Слідів розточування не видно. Я його купував не за "три копійки" і тому на все це звертав увагу. 

 

А ось з новим тупо пощастило. На барахолці в діда взяв за ціною нового радянського. Дід не знав, що є різниця, мабуть. Я як побачив, то зразу вхопив і побіг додому ховати :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Reiter написав:

А ось з новим тупо пощастило. На барахолці в діда взяв за ціною нового радянського. Дід не знав, що є різниця, мабуть. Я як побачив, то зразу вхопив і побіг додому ховати :)

такі моменти безціні)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, kolish написав:

такі моменти безціні)

Та в мене таке лише раз було :) За ринковою ціною я б собі не зміг його купити. Тому й купив вживаний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, kolish написав:

такі моменти безціні)

Шара она подготовленных любит. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, Reiter написав:

А ось з новим тупо пощастило. На барахолці в діда взяв за ціною нового радянського. Дід не знав, що є різниця, мабуть. Я як побачив, то зразу вхопив і побіг додому ховати

Коментар на полях: добре ше, коли є здоров'я бігати зі 125мм патроном у руках :)

 

В мене інша історія була. Надибав на OLX ТВ-16, тоді там стандартна ціна була 18-20тис. за замучені екземпляри. Але пише - "новий". Хоча на фото страшненький. Продавець по телефону вперся - новий він, і все! Ну ок думаю, піду погляну, це грошей не коштує. Заходимо ми у гараж той. Дивлюся - верстат стоїть, страшненький, обдертий, "повідавший". Фарба облущена, навіть не "освіжали". Ну шо тут сказати? Питаю:

- А можна включити попробувати?

- Та легко. І шарах по кнопці "Пуск"!

І тут щось пішло не так... Виявилось, шо патрон був не затягнутий, а просто накручений злегка, чи шо.... І при тому так сталося, що верстат стояв на реверсі... Співпадіння трапляються...

Доля секунди - і патрон разом з планшайбою, відчувши свободу, полетів нам на ноги...

На щастя, встигли відскочити...

Все закінчилось гепі-ендом, але той верстат я не купив...

Змінено користувачем Quercus
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

Коментар на полях: добре ше, коли є здоров'я бігати зі 125мм патроном у руках :)

 

В мене інша історія була. Надибав на OLX ТВ-16, тоді там стандартна ціна була 18-20тис. за замучені екземпляри. Але пише - "новий". Хоча на фото страшненький. Продавець по телефону вперся - новий він, і все! Ну ок думаю, піду погляну, це грошей не коштує. Заходимо ми у гараж той. Дивлюся - верстат стоїть, страшненький, обдертий, "повідавший". Фарба облущена, навіть не "освіжали". Ну шо тут сказати? Питаю:

- А можна включити попробувати?

- Та легко. І шарах по кнопці "Пуск"!

І тут щось пішло не так... Виявилось, шо патрон був не затягнутий, а просто накручений злегка, чи шо.... І при тому так сталося, що верстат стояв на реверсі... Співпадіння трапляються...

Доля секунди - і патрон разом з планшайбою, відчувши свободу, полетів нам на ноги...

На щастя, встигли відскочити...

Все закінчилось гепі-ендом, але той верстат я не купив...

Хехе. Добре, зо Ви не 1к62 дивились :)

 

Були часи, коли як дурнуватий пер пішки якісь іржаві лещата і ще якісь залізяки з металобрухту. А перти було далеченько :) Починав обживатись інструментом. Ну то ще було в шкільні часи. Більше 15ти років минуло, а я все тягаю! :) Тільки залізяки стали більшими і тягаю їх частіше автомобілем. Але й територіязвідки тягаю виросла до території всієї країни! Ну а з базару якісь лещата чи патрон можна і на горбу :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Маю 2 шт Польських токарних патронів. 

1) Вживаний, але в ідеальному стані. Можливо і не працював. Старого зразка. 81 року

 

2) Абсолютно новий СТ125П в упаковці з паспортом. Нового зразка. 89 року

 

Поставити на верстат і перевірити змоги немає і найближчим часом поки не буде. 

 

Наскільки пам'ятаю, то існує думка, що старого зразка патрони кращі і  точніші. 

 

Так це чи ні? Можливо з одним доведеться попрощатись, тому треба визначитись який лишити. 

 

 

IMG_20230225_145241.jpg

IMG_20230225_145820.jpg

IMG_20230225_145825.jpg

IMG_20230225_145834.jpg

ціна той що на першому фото?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Evgen_Ivanov написав:

ціна той що на першому фото?

Ще не знаю який продаватиму і чи продаватиму взагалі. Якщо продаватиму, то кину в барахооку, посилання Вам скину

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Reiter написав:

Ще не знаю який продаватиму і чи продаватиму взагалі.....

Оба патрона хороши. Тот что с лейбами, просто солиднее смотрится и все. Мягкий ход, где притертые кулачки, жестковатый - пока не притертые кулачки. Отличие по внешнему виду, это ерунда.... Тут проблема не в патронах, она в дальнейшем возникнет - проблема с кулачками. Если не достанете к патрону рейки или не сделает Вам их кто-то на заказ, то в перспективе очень большая вероятность, что придется продавать оба патрона. Если работы разовые, мелкохоббийные, то оставляйте по старее патрон, если работы будет много и разной, то без реек, через определенное время, работать будет просто не чем.... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нові поляки є різні. Є чавунні, є стальні. Останні дорожчі і точніші. В каталозі бізона ви знайдете патрони різного класу точності і вони їм відповідають. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку