4x4

Де замовити або придбати якісну планшайбу під 4 ум.конус для 160 токарного патрона?

53 повідомлення у цій темі

14 години тому, Y.fowler. написав:

За мікронну точність зазвичай просять трохи більше. До прикладу - купіть скалку зі зберігання і замовте нову, далі лірика…

Як в воду глядів…

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Як в воду глядів

Чи то мені привиділося,на 1,35 хвилині перегляду,видно що  торець скалки обрізаний болгаркою,не торцований?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А стосовно таких китайців хто може щось сказати ? https://instrumentservis.ua/products/patron-tokarnyj-3-h-kulachkovyj-f-160-mm-7100-0027p-na-konus-m4-tip-2-fuerda.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:
, 4x4 написав:

Ні) але в курсі що нова від поляка Bison Bial коштує 250 Eur (9600 грн).

 

В мене на великий станок є новий 315 патрон поляк комплектний (на конус), а в даному випадку шукаю (шукав) як зробити добре малому токарному.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робив недавно таку планшайбу. 40Х 180тий кругляк довжина близько 50. З порізкою вийшов бублик 1000грн.

1. Обдерти на токарному.

2. Термічку в печі.

3. Чистова токарка.

4. Отвори на фрезерному.

5. Внутрішня шліфовка конуса і торця.

6. Посадочний поясок чисто проточив після установки на шпіндель.

Повторюсь: без калібра ту роботу зробити якісно неможливо.

За 8000грн можем павтаріть. Не дешевше. Кому дорого, хай купить оригінальну за 9600. 

Суть: 8грн плпншайба і 4грн патрон санао. Разом 12. Дешевше ніж поляк за 18:)

А головне до санао кулачків на Алі море, а до поляка прямі недавно ледве за 6000купив.

https://youtu.be/XAWeTJ2i3UQ?si=1J0yNlR78zMBVsR2

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Дядько Максим написав:

Повторюсь: без калібра ту роботу зробити якісно неможливо.

За 8000грн можем павтаріть. Не дешевше. Кому дорого, хай купить оригінальну за 9600. 

 

 

Дядьку, ти на якій планеті живеш? ви там подуріли, чи шо? Я оригінальну з ЇЖА  611-го за 1500 продати не можу, а за 2 тищі можно зробити і краще оригінала, причому без калібра і внутрішліфа, якщо руки не із дупи. Так шо нє гоні і не випадай з об'єктивної реальності... :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, vzilk написав:

 

Дядьку, ти на якій планеті живеш? ви там подуріли, чи шо? Я оригінальну з ЇЖА  611-го за 1500 продати не можу, а за 2 тищі можно зробити і краще оригінала, причому без калібра і внутрішліфа, якщо руки не із дупи. Так шо нє гоні і не випадай з об'єктивної реальності... :)

1. Дайте посилання на вашу планшайбу.

2. Готовий замовити у вас 4 планшайби по 2000 з контролем по калібру, бо маю в черзі 2 таких замовлення + 2 станки в капіталці.

Беретеся?

Змінено користувачем Дядько Максим
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, Дядько Максим написав:

Суть: 8грн плпншайба і 4грн патрон санао. Разом 12. Дешевше ніж поляк за 18:)

А головне до санао кулачків на Алі море, а до поляка прямі недавно ледве за 6000купив.

А як з точністю в того китайця в порівнянні з поляком? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

А як з точністю в того китайця в порівнянні з поляком? 

Без розточки кулачків 2-3 сотки на всіх діаметрах. Так і лишив. Поляк звісно в сотку буде. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, vzilk написав:

Дядьку, ти на якій планеті живеш?

Дядька Максим сумел своими руками и своей головой создать собственный "бренднейм".И теперь продает уже его,а не планшайбы на ИЖ или другие железки.Поэтому планшайба не может стоить 8000 грн.,а "бренднейм от ДМ" может.И это не плохо,ДМ большой молодец,всего достиг сам.И да,теперь есть чудаки,готовые платить за это.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Дядько Максим написав:

1. Дайте посилання на вашу планшайбу.

2. Готовий замовити у вас 4 планшайби по 2000 з контролем по калібру, бо маю в черзі 2 таких замовлення + 2 станки в капіталці.

Беретеся?

 

Нічого, що я на "ти"? бо якщо ти "Дядько", то я вже мабуть "Дід"...  :)

Вибач, тобі я не готовий постачати планшайби, бо не маю в своєму арсеналі таких понять, як "нігдє нє бйот, вєздє бєрьот", "сєточка на торце" і т.і., також вважаю абсурдом робити гартовані планшайби з 40Х на гівняні чугунієві патрони. Просто якщо комусь дуже потрібно, можу продати тільки функціонал, який, до речі, буде такий самий, як і у твоєму виробі, а от понтами я не торгую, хоча і на них буває попит, не заперечую.

 

5 годин тому, Alexander888 написав:

Дядька Максим сумел своими руками и своей головой создать собственный "бренднейм".И теперь продает уже его,а не планшайбы на ИЖ или другие железки.Поэтому планшайба не может стоить 8000 грн.,а "бренднейм от ДМ" может.И это не плохо,ДМ большой молодец,всего достиг сам.И да,теперь есть чудаки,готовые платить за это.

 

Та хіба ж я заперечую, що ДМ молодець? Звичайно молодець! І чудакі, які купують у нього брендові планшайби по 8000, теж молодці - заможні громадяни, сильна країна! :)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, vzilk написав:

 

Нічого, що я на "ти"? бо якщо ти "Дядько", то я вже мабуть "Дід"...  :)

Вибач, тобі я не готовий постачати планшайби, бо не маю в своєму арсеналі таких понять, як "нігдє нє бйот, вєздє бєрьот", "сєточка на торце" і т.і., також вважаю абсурдом робити гартовані планшайби з 40Х на гівняні чугунієві патрони. Просто якщо комусь дуже потрібно, можу продати тільки функціонал, який, до речі, буде такий самий, як і у твоєму виробі, а от понтами я не торгую, хоча і на них буває попит, не заперечую.

 

 

Та хіба ж я заперечую, що ДМ молодець? Звичайно молодець! І чудакі, які купують у нього брендові планшайби по 8000, теж молодці - заможні громадяни, сильна країна! :)

Ну зрозуміло, я би показав як то робиться, але мушу таксувати (с)

Напевно вся різниця між нами в тому, що я можу виготовити і продати кусок залізяки за 8000 і маю на це попит, а Ви (я до незнайомих на Ви) не можете продати свою фірмову за 1500 (посилання так і не дали) Про можливість виготовлення я думаю вже говорити не варто. Діалог з вами вважаю закінченим. Щасти.

Змінено користувачем Дядько Максим
6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години тому, Дядько Максим написав:

Без розточки кулачків 2-3 сотки на всіх діаметрах. Так і лишив. Поляк звісно в сотку буде. 

Бачу що ви загружені заказами, то ж ризикнув взяти цього китайця. Сів на конус шпінделя всією поверхнею, щуп 0.02 ніде не лізе. Без розточки кулачків на 150мм вильоті биття 5 соток. Перед цим був білоруський патрон з планшайбою яка зпвжди сідала криво на конус. Думаю після розточки кулячків буде пару соток.

Змінено користувачем KabaH
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

ви там подуріли, чи шо?

Якби не вартувало б - не купляли. І навпаки. 

У Сальвадора серветки з автографом за мільйони купували...

Ваша оцінка - то ваші реалії... як і в кожного іншого... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сальвадор жив на іншій планеті)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

images.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, KabaH написав:

Бачу що ви загружені заказами, то ж ризикнув взяти цього китайця. Сів на конус шпінделя всією поверхнею, щуп 0.02 ніде не лізе. Без розточки кулачків на 150мм вильоті биття 5 соток. Перед цим був білоруський патрон з планшайбою яка зпвжди сідала криво на конус. Думаю після розточки кулячків буде пару соток.

Ви знайшли китайця на конус? Бо мені манагери обіцяли, обіцяли і так і не привезли. Якщо можна - поділіться контактом. Дякую 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт .Хто що може сказати про такий німецький патронIMG_20231113_103019_745.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Іван шевчишин написав:

Хто що може сказати про такий німецький патрон

То схоже хороший китайський клон Бізона, обговорювалось тут: https://bbs.homeshopmachinist.net/forum/general/80319-is-this-chuck-junk/page3

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Ви знайшли китайця на конус? Бо мені манагери обіцяли, обіцяли і так і не привезли. Якщо можна - поділіться контактом. Дякую 

Так. Знайшов. Отут https://instrumentservis.ua/products/patron-tokarnyj-3-h-kulachkovyj-f-160-mm-7100-0027p-na-konus-m4-tip-2-fuerda.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось тут до речі цікаве відео про патрони, планшайби і посадки. Автор посадив патрон на конус маючи натяг в 4 десятки і аргументовано стверджує що зробити планшайбу не є супергеройством, бо допуски на посадку там дуже широкі. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну натягнув, але не обкатав яка там ромашка вийшла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Ви знайшли китайця на конус? Бо мені манагери обіцяли, обіцяли і так і не привезли. Якщо можна - поділіться контактом. Дякую 

Для 250мм на 16К20 ссаньо не раз покупали с конусом прямо тут, но прошло уже 5 лет...  Патрон барахло, усилие зажатия раза в 2 слабее стальных. На чпу 16к20 пруток дрейфует при обдирке, выкинули это барахло поставили бу поляка 2 года норм.  Главное найти не с конусом, а с нужным количеством шпилек для конткретного ижа! Точность его какая есть  на пару недель при серии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Y.fowler. написав:

Ну натягнув, але не обкатав яка там ромашка вийшла.

якщо торець проточений/прошліфований перпендикулярно осі конуса за один установ, то при такій посадці ніякої ромашки не може бути в принципі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нажаль цього ми не узнаємо, бо не обкатав, а лише помацв пʼятисоточним щупом)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку