kolish

Патрони китайські SANOU

12 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоровя. Хочу собі купити два патрон (3 і 4 кулачковий) фірми SANOU ... Почитав тут на форумі і в неті . неоднозначні відгуки... Хто що підкаже по цій фірмі ? Яка якість ? якісь маркування ( типу нормальна точність, повишина, висока) Чи там всі однієї якості? Можливо є якісь кращі китайці?  Цікавлять саме китайці, бо буду брати з Китаю.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точність, якість- відповідають ціні.

Порівняйте ціну китайця і поляка, однакового розміру. Зробіть висновки.

СРСР не беріть до уваги- лайно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Хочу собі купити два патрон (3 і 4 кулачковий) фірми SANOU

Допустим 4х-кулачковый понимаю покупку в Китае, а вот трёх-кулачковый нет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

більш менш нормальної якості патрони Fuerda диаметром 250, посадка під конус 6 і планшайба.  їх приходилось багато раз ставились на шліфовальні станки при ремонтах.

шліфовальні станки до патронів дуже вимогливі.

кулачки калені шаг 9, товщина 28. хорошо держуть деталь.

кулачки з заводу марковані фірменними значками. чим хороші- що сумісні з кулачками гродно і польща шаг 9.за весь час тільки один раз попалась група кулачків , що на вильоті було биття оправки приблизно 0.20 мм відносно заміра біля патрона, в основному - декілька соток. але портібно брать через дилерів, бувають ділки які під цим прендом продають дешевші, видирають назву і продають. упаковка під патрони зроблена з фанери товщиною приблизно 15 мм, притом добротно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купляв sanou 125 , 3к . Таке собi ... Зворотнi не каленi , прямi расшлiфовував - було биття . Якщо берете собi та надовго - не раджу . 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як правильно вище сказали, яка ціна - така і якість, чудес не буває, що бізон, що тос, що німці та інші виробники якісних патронів не від фонаря такі ціни ставлять, виготовлення якісного патрона ну ніяк не може коштувати 100-200 баксів у продажі.

Взагалі токарні патрони це біль та приниження ще на етапі пошуку, я спочатку радів що купив за 6000 новий 160-й під конус Гродно на іжа, не пройшло й місяця використання - всі три сателіти в труху, перекалені, не говорячи про те, що номерні кулачки люфтять у новому патроні (з паспортом), але більш того, один з них невідомо як криво розточений, тобто заготовку я мав зажимати не до кінця кулачка, не говорячи про вихід прутка через патрон у шпіндель.

СССР, Гродно, Псков -- повне лайно, люте барахло навіть нове з ящика. Китай якщо є якісний (впевнений, що є), то мабуть не в категорії SANOU.

Шукайте поляка, чеха, британця, німця чи навіть болгара.

Зараз не проблема наприклад замовити на барахолках Польші чи Чехії (та в магазинах типу дармета) та отримати доставкою НП.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що до Fuerda ... Він точно китайський ?... Бо як я не шукав по їхніх сайтах... токарних патронів під маркою Fuerda не знаходить.... Щодо SANOU то їх дуже багато.. і ціни дуже сильно різняться у два , а то й в три рази... От і думаю що може це може  залежить від класу точності, від якості... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, 4x4 написав:

Як правильно вище сказали, яка ціна - така і якість, чудес не буває, що бізон, що тос, що німці та інші виробники якісних патронів не від фонаря такі ціни ставлять, виготовлення якісного патрона ну ніяк не може коштувати 100-200 баксів у продажі.

Взагалі токарні патрони це біль та приниження ще на етапі пошуку, я спочатку радів що купив за 6000 новий 160-й під конус Гродно на іжа, не пройшло й місяця використання - всі три сателіти в труху, перекалені, не говорячи про те, що номерні кулачки люфтять у новому патроні (з паспортом), але більш того, один з них невідомо як криво розточений, тобто заготовку я мав зажимати не до кінця кулачка, не говорячи про вихід прутка через патрон у шпіндель.

СССР, Гродно, Псков -- повне лайно, люте барахло навіть нове з ящика. 

В мене все так з ижаком i було. Знайшов за 20000 нового поляка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Женя Харьков написав:

В мене все так з ижаком i було. Знайшов за 20000 нового поляка.

 

Я поки користуюсь 125 венгром, це доречі рідний та рідкісний патрон від станків Kart Emu, саме з яких совки копіювали перші їжи, новий під конус купив за 6000.

А так вже є два 160х, що чекають планшайбу, поки в пошуках якісної, чех Tos та болгарин, обидва комплектні (обидва к-ти номерних кулачків) та нові, брав за 2500 та 4000 відповідно, так, новий Tos за 2500, місяць назад. Нічого не люфтить, якість, плавна робота, точні кулачки.

Якщо не поспішати, то можна знайти нормальні варики.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайомі ще роки три тому брали прямо з Китаю 315 і 250 патрони SANOU , і залишились дуже задоволені , все було у них практично ідеально , по їх відгукам патрони в рази кращі за радянські і за новіші білоруські , на їх думку патрони не сильно поступались польським ні за якістю виконання ні за точністю !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я брав манюсінький SANOU, 80 мм, прямо на Алі.

На планшайбу.

На фоні псковського - просто космос, лол.

По корпусу виставився в 0, в кулачках, за пару см від краю кулачків, десь пару соток бив.

Зараз поміряв - після півтора років помірної експлуатації биття шліфованої скалки в кулачках, за ті ж 2 см від краю, десь біля десятки. Але не знаю, патрон брудний, я дерево на днях точив, не почистив ще. Треба буде переміряти, самому цікаво.

Але знос точно є - явно не для промислових задач ця марка, як мінімум, від того продавця, що я брав.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Що до Fuerda ... Він точно китайський ?... Бо як я не шукав по їхніх сайтах... токарних патронів під маркою Fuerda не знаходить....  

 

Точнее некуда. 

 

http://www.fuerda.com/

Змінено користувачем ETMW
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку