Jonhson

Зробити (зігнути, викатати) кільце із товстої нержавіючої труби

16 повідомлень у цій темі

На пальцах: потрібно скатати (зігнути) бублік діаметом 400 мм із нержавіючої труби діаметром зовнішнім 48 мм, товшина стінки 4 мм. 

12Х18Н10Т або аналог за домовленністю.

Труба, порізана в розмір, є в наявності. 

Точніше - креслення додаю у вкладенні 

3 штуки треба.  

Хтось може таке зробити і має досвід?   

Треба "красиво, без заломів" 

 

 

 

MP.2979.01.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жоден трубогин не в змозі зігнути трубу в чітке кільце. Тим паче, коли "труба порізана в розмір. 
Таке робиться двома способами:

1) згинаються два напівкільця, одрізуються технічні хвости (вони будуть в будь якому випадку), і потім з напівкілець зварюється кільце. 
2) на трьохвалкових вальцях, на бічних роліках, з довгої труби катається спіраль. Потім вона розрізається на "кільця", які потім виріхтовуються в одну площіну, і зварюються. Якщо нема змоги то виріхтувати, то знов таки, розрізаються на напівкільця, і зварюються в кільця. 
В будь якому випадку, труби повинні бути довше, ніж чистовий розмір, бо технічні хвости будуть обов*язково. 

Пи.Си. - якщо що, то в мене нема можливості гнути трубу такого розміру.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Filosof написав:

Жоден трубогин не в змозі зігнути трубу в чітке кільце. Тим паче, коли "труба порізана в розмір. 
Таке робиться двома способами:

1) згинаються два напівкільця, одрізуються технічні хвости (вони будуть в будь якому випадку), і потім з напівкілець зварюється кільце. 
2) на трьохвалкових вальцях, на бічних роліках, з довгої труби катається спіраль. Потім вона розрізається на "кільця", які потім виріхтовуються в одну площіну, і зварюються. Якщо нема змоги то виріхтувати, то знов таки, розрізаються на напівкільця, і зварюються в кільця. 
В будь якому випадку, труби повинні бути довше, ніж чистовий розмір, бо технічні хвости будуть обов*язково. 

Пи.Си. - якщо що, то в мене нема можливості гнути трубу такого розміру.

Дякую за пояснення. Якось щось таке  я собі і уявляв. Тому розглядаємо варіант із матеріалу виконавця. 

За лікбез - окреме дякую  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось мені здається, що на холодну таке зробити взагалі не можливо. Різниця довжини між внутрішнім і зовнішнім діаметром 151мм. Розтягти так 48 трубу на діаметрі 400мм буде дуже "весела" задача.

Технологічніше було б викатати два напівтори з листа, обрізати зайве і зварити. Буде два шва - по внутрішньому і зовнішньому діаметру. Ну або на бокових поверхнях бублика, тоді катати взагалі з полоси. В такому разі вийде зберегти геометрію.

Тим більше ота стрілочка про ГОСТ вказує, що конструкція зварна, в захисному газі.

З труби може й можна. Та на трубогибі воно вийде зі зморшками. А гнути купу секторів і їх варити - рішення так собі. І вийде так - або воно криве або отих "технологічних кінців" буде більше, ніж придатних дуг з правильною геометрією.

Так що моє бачення оптимальної технології - катати з полоси. Вдвічі менша деформація металу, менші "технологічні" кінці, простіше контрольована геометрія. Зварювальник тільки треба достатньо кваліфікований, бо якщо з полоси, то оті отвори 6мм як раз на шов потраплять. Хоча над тим, як тор розбити на складові, прийнявши, що заготовка - полоса, можна ще подумати...

Змінено користувачем break
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, break написав:

Щось мені здається, що на холодну таке зробити взагалі не можливо. Різниця довжини між внутрішнім і зовнішнім діаметром 151мм. Розтягти так 48 трубу на діаметрі 400мм буде дуже "весела" задача.

Технологічніше було б викатати два напівтори з листа, обрізати зайве і зварити. Буде два шва - по внутрішньому і зовнішньому діаметру. Ну або на бокових поверхнях бублика, тоді катати взагалі з полоси. В такому разі вийде зберегти геометрію.

Тим більше ота стрілочка про ГОСТ вказує, що конструкція зварна, в захисному газі.

З труби може й можна. Та на трубогибі воно вийде зі зморшками. А гнути купу секторів і їх варити - рішення так собі. І вийде так - або воно криве або отих "технологічних кінців" буде більше, ніж придатних дуг з правильною геометрією.

Так що моє бачення оптимальної технології - катати з полоси. Вдвічі менша деформація металу, менші "технологічні" кінці, простіше контрольована геометрія. Зварювальник тільки треба достатньо кваліфікований, бо якщо з полоси, то оті отвори 6мм як раз на шов потраплять. Хоча над тим, як тор розбити на складові, прийнявши, що заготовка - полоса, можна ще подумати...

Ви смієтеся? Загофрити трубу 48х4 на діаметрі 400 - то або треба бути повним рукодупом, або трубогин повинен бути роздовбаним брухтом. 

Все, що треба, щоби зігнути таку трубу на такий діаметр - це потужний промисловий трубогин, якому вистачить сили те тягнути. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ок. Тоді вибачаюсь.

Промисловий трубогин тільки на картинках бачив.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво те, що промислово такі штуки виготовляли. Раніше не було проблем. Ось тільки я не знаю, хто, де та як.... 

В інтернеті знайшов пропозиції. Але у ворога лише...  Тож - роблять, а ось як саме - ХЗ

Тож, шукаємо виконавця...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та так само і робили, по першому пункту, бо то найпростіший спосіб. Я, свого часу, 8 років працював на заводі, в слюсаро-зварювальному цеху, в 90-х (тож технології і менталитет залишались ще совкові). Можу розписати, як би то робили в нас. 

Заготівельний цех рубає трубу в розмір, з урахуванням хвостів. 

Потім на дільниці котлов, їх би гнули в полукільця, з невеличким перегином.

Потім, або ми, або знов в заготівельному, по шаблону пообрізували-б хвости. 

Потім ми би то зварювали в кільця. Напівавтоматами, нержаввючою проволкою, в СО2 (тігом тоді нержу на заводах не варили, і мікси аргоно-вуглекіслотні для ПА теж не використовували. Дорого і довго. Одна загальна цистерна СО2, з роздачею по газопроводу на всі стаціонарні ПА пости.) 

Зачистка швів.

Свердловка по кондуктору. 

І що там ще є, в тому-ж дусі.

 

Це найпростіший і найдешевший спосіб. Усякі спец штампи, спецверстати, і.т.п. ... то дорого. А людська рабсила тут завжди була найдешевшою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виконавця не знайшов. Пропозицій не отримав.

Чекаю далі

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подобные детали гнули на таком трубогибе. Максимально диаметр 80 алюминиевую трубу. В кольцо. Точность на диаметре 1500 мм плюс-минус 5 мм. Из мерной заготовки с подрезкой края стыка.

Очень приличное усилие. Бывало и оси ломались.  Под каждый размер трубы изготавливаются ролики.

Может где и сохранились подобные станки.

 

Трубогиб почта.jpg

Змінено користувачем VARI2007
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, VARI2007 написав:

Подобные детали гнули на таком трубогибе. Максимально диаметр 80 алюминиевую трубу. В кольцо. Точность на диаметре 1500 мм плюс-минус 5 мм. Из мерной заготовки с подрезкой края стыка.

Очень приличное усилие. Бывало и оси ломались.  Под каждый размер трубы изготавливаются ролики.

Может где и сохранились подобные станки.

 

Трубогиб почта.jpg

Катати на такому трубу до діаметра 400мм - то довга і докушна басня. Триролікові прокаточні трубогини шикарні для великих діаметрів, і для здорових дуг під арки, теплиці, і.т.п. 

Під діаметр 400, найпростіше стандартний трубогин, із обгином навколо матричного роліка. Чорняжна м'яка труба віддачи практично не дає, то ролік може бути 400. А от для нержі, треба ролік 390, а мо і 380мм, бо вона дає неслабу віддачу (я гнув нерж труби, що давали відкат від 5 до 20мм на діаметрі). При чому, труби різних виробників ведуть себе по різному, і в разі використання кожної іншої труби, ніколи не знаєш, який саме діаметр буде на виході. Асортимент наявних роликів на виробництві, зазвичай не особливо великий. І коли в умовах допуск невеликий (в данному випадку +-1.8мм), то мало хто може мати реальну можливість. 

Як варіант - гнути на більшому роліку, а потім докатувати до розміра на трироліковому. Але то треба мати вже два аппарати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі, декілька років тому, допомагав другу робити одне його замовлення. І він тоді теж довго шукав, хто зігне чорняжну 48×2,5 в діаметри, щось порядка  500мм (причому кільця були не обов'язкові, бо потрібні були чверті). Знайшов він десь в іншій області виконавця. Той викатав цілу спіраль. Але роліки там були явно під товщу трубу бо її сплющило в яйце. Поморочілись ми потім з тим некисло. Благо в дизайні то було не критично. Але в місцях стиків з прямими трубами, довелось добряче "пошпаклювати" зваркою))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я маю досвід і маю обладнання. Треба заготовку з певними припусками. Допуск на площинність та діаметр буде біля 10мм. Ну і треба мати трохи грошенят.

Я маю досвід і маю обладнання. Треба заготовку з певними припусками. Допуск на площинність та діаметр буде біля 10мм. Поверхня буде трохи пошорхана.  Ну і треба мати трохи грошенят.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Jonhson написав:

Виконавця не знайшов. Пропозицій не отримав.

За 3 шт ніхто не хоче братись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

За 3 шт ніхто не хоче братись.

Я буду братися.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Дядя_Уеф написав:

Я буду братися.

Дякую! Зараз, я розберуся, як сплатити, щоб адміни не ображалися, та продовжимо дискусію ;) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку