стани

Антигавкіт, хтось користувався?

33 повідомлення у цій темі

, ttnd3d написав:

Зашити пінопластом

Пса? Певно ніхто того не оцінить :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, звукоізоляція сусідського металопрофілю то вже точно буде перебір. Вузьконаправлений світловий промінь через суцільний паркан- теж якось потрібно реалізувати, висота паркану 1,8 метра, цілитись в якусь точку, собака відійде на метр- два, змінювати приціл, потім знову... Є думка, між профілем та цоколем паркану є щілина, 50-60мм. Може придбати декілька ультразвукових випромінювачів не великої чи навпаки, великої потужності, закріпити по низу паркану напроти щілини через деякий інтервал, з*єднати послідовно, витою парою, наприклад, стулити якусь подобу примітивного УЗ генератора ( якщо поділитесь не складною схемою, буду вдячний, радіосправою колись займався, трохи деталей залишилось, що потрібно- придбаю, думаю, щось не складне спаяти розуму вистачить) та вивести під кнопку, вмикаючи в ручному режимі по необхідності. Бо мікрофон ставити- то мабуть занадто, буде вмикатись і вдень, коли всі на роботі, та собака точно здуріє, не розуміючи, що коїться. А так дозовано можна буде спробувати якусь подобу дресировки. Що скажете?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там частота плаваюча. Для собак 13,5 - 19,5 кГц.

На прикладі котів - їм просто неподобається і вони повільно йдуть геть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Павлов давно про все написав, тут тільки питання до кого застосовувати - до господаря пса, чи самого пса? Питання риторичне, відповіді не потребує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюся таким відлякувачем псів. https://www.aliexpress.com/item/1005004670551349.html?spm=a2g0o.productlist.main.3.5f0a67feH6BMX8&algo_pvid=4827bfd3-b311-44ac-a2b0-6bea71059b0c&algo_exp_id=4827bfd3-b311-44ac-a2b0-6bea71059b0c-1&pdp_npi=4%40dis!UAH!337.55!126.2!!!8.96!!%40211675cb16915253229266053e24c8!12000030047583914!sea!UA!2118604183!&curPageLogUid=25hqGED7Vixo

Вуличні пси лякаються, домашній ні, бо глухий. У кішки позиви до блювоти. Через паркан не діє. Але він потужний, якщо спрямувати на полум"я запальнички воно відштовхує його, це прямий показник що діева штука. Тіщо вище за посиланням , то іграшки. 

Можно в паркані зробити 5 отвірів, узяти штук 5 відлякувачів, з"еднати Їх живлення, там крона. Дротом затягнути у хату та там зробити кнопку. Або блок живлення з таймером щоб кожні 5 хв. вмикалося. Так ви й щурів позбавитесь.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yarunt написав:

Користуюся таким відлякувачем псів

 

Дивно, за цим посиланням досить багато негативних відгуків, скопіював трохи україно- та російсько- мовних

 

Отпугиватель собак не работает, мигают только светодиоды, но собаки никак не реагируют на это.

отпугиватель собак не работает от слова вообще, собаки на него не реагируют совсем. деньги выброшены на ветер просто так.

слабо мощное оборудование для шпица карликово подойдет

не реагують собаки! не рекомендую

коты слышат тоже, но они не ругаются. Собак не отпугивает. просто фонарик

Бесполезная штуковина, не знаю о чем я думал когда ее заказывал

Не працює, тільки указка світиться, так як посилка збірна, то кошти не повертають!!!

Ничего не делает, просто фонарик. Жаль нет оценки 0, она лучше описывает эффективность данного прибора. Жалко батарейку крону на него потратил...

выслали совсем другой отпугиватель!

собаки ніяк не реагують. навіть одна вкусили

не работает собаки не реагирует

Собаки не реагують.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може вже підробляють. За тим посиланням що я купляв вже немає. Вище посилання для розуміння що за пристрий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене вдома 2 собаки було, і війна подарувала 9 котів..

Є один метод дресування дієвий, і простий! Вода!

Бризкаю на котів водою, і вони не лазять по столах, собаки не гавкають на всіс підряд...

І вода вже не потрібна, всі вичили жест руки коли бризкаю водою.  Або ковш з водою беру і всі вже все розуміють...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку