стани

Антигавкіт, хтось користувався?

33 повідомлення у цій темі

Доброго часу, питання в назві теми. Хотілося б трохи відпочивати вночі,  поряд сусідський паркан з металопрофілю, за ним бігає пес, не прив*язаний, але для гавканини чомусь вибирає саме це місце... Говорити з сусідом немає сенсу, собака не прив*язана та нагодована, це його двір та власність і не моє діло когось повчати. Зводити собаку зі світу- це не обговорюється, вона ж не винувата, що хтось не хоче слухати її гавкіт. Хотів би якщо не зменшити шум, то хоч можливо відвадити гавкати трохи далі... Читав що є програми на ПК, генератори ультразвуку, та наскільки я розумію, звичайні колонки ці частоти не відтворять. Може хто що порадить з практичної точки зору? Чи можна підібрати до ПК якісь динаміки чи колонки, щоб не купувати пристрій? Я розумію, що основна проблема в мені самому, та зараз трохи не час і не місце займатися своєю психікою... І так ночі ( та й дні) не спокійні, нежить на тому березі ніяк на той світ не втрапить, дай Бог здоров*я хлопцям, що їх молотять, та по селу час від часу прилітає, тому й нерви, мабуть, нікудишні... Розумію, що в світлі цих подій собачий гавкіт найменша з проблем, та все ж може хто що порадить...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пневматика слабенька по м'яким частинам, якщо сусід дебіл... Або купіть нашийник і попросіть сусіда одягти на пса, існують такі, Китай фірма 10-150€

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте поряд з собакою потріщати електрошокером, якщо є де взяти на пробу, щоб не купувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді, та це не підійде. Паркан глухий з металопрофілю ( ще й працює як резонатор, коли воно гавкає), пневматика відпадає,  хотілося би щось безконтактне, та й пневматики у мене немає, як і електрошокера. Нашийник теж не варіант, сусіда знаю не один десяток років, не погодиться однозначно. Та ще якщо із собакою щось трапиться, підозри будуть на мене, "тобі ж вона заважала", хоча повторюсь, погубити тварину наміру немає від слова зовсім, тому й створив цю тему про відлякувачі, може хтось має досвід користування. Котів люблю, собак не дуже... Завжди вважав, що замки та собаки тільки від чесних людей, події останнього часу показали, що не дуже помилявся...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ваш спокій коштує 652грн. у китайців.

В ммене такий, але від котів, працює кілька років.

Ключові: Dog Repeller

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, спробую придбати. Та хотів би щось автономне, щоб кожного разу не підводитись вночі, щоб заспокоти ту собаку, бо по запиту видає тільки ручний варіант, чи то я шукати не вмію...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зацікавило, вирішив пошукати, почитати відгуки. Є і стаціонарні з сонячною батареєю, але є також нюанси, по відгукам не на всіх тварин вони однаково діють. Бродячі невеликі собаки лякаються, великі собаки мало реагують а бійцівські стають ще більш агресивними ( можливо спеціально так натреновані ) .Та навіть маленькі собаки по відгукам велосипедистів не перестають переслідувати і гавкати , просто збільшують дистанцію до  3 метрів. З котами простіше, лякаються усі окрім хазяйського, той впевнений що на своїй території йому  нічого не загрожує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, StatusQuo написав:

але є також нюанси

 

Варто спробувати, бо інших законних методів немає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#310783 Опубліковано: 14 лютого, 2022 

  , инженер написав:

Интересно,  а  кошек  они    распугают ? 

 

Почему  задаю  такой  вопрос.   Досталась  на  шару  бытовая  у-з  стиралка  "Ультратон",  новая.  Работоспособность  в  воде  не  проверял.  А  проблемка  последнее  время  в  том,  что  кошаки  пообоссали  все  углы  на  усадьбе,  и  пытаются  уничтожить  маленькую  тую.  Вот  сегодня  решил  испытать  этот  прибор  на  практике.  Но  кошек  небыло,  то  выбор  пал  на  дворняжку  Кузю.  Как  говорят,:  на  безрыбье,  и  рак - рыба.  Включил  этот  прибор  в  сеть,  на  расстоянии  около  5  м  от  собачки.  Реакция  Кузи  -  весь  во  внимании,  с  торчащими  вверх  ушками,  буквально  три  секунды,  потом  положил  ушы  на  затылок,  и  удрал  в  конуру.   Еле  его  упросил  вылезть  на  улицу,    Так  что,  собак  можно  попугать  этим  девайсом

Змінено користувачем инженер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, стани написав:

собачий гавкіт найменша з проблем,

Коли  мучить  безсоння,  то  можна  з  глузду  з"їхати  від  того. )))    Хочу  добавити,  що  спробував  включати  "Ультратон",  коли  побачив  кота  на  подвір"ї.  Але  кіт  мене  теж  уздрів,  то  не  можу  сказати,  чи  від  "Ультратону"  він  дременув,  чи  мене  злякався.  А  от  мій  пес  Кузя  відразу  зринув  до  будки,  де  безвилазно  просидів  з  обіду  до  самого  вечора,  при  тоиу,  що  "Ультратон"  було  включено  10 - 15  секунд.   На  мій  погляд,  для  собак  саме  то.

 

Змінено користувачем инженер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, StatusQuo написав:

Зацікавило, вирішив пошукати, почитати відгуки. Є і стаціонарні з сонячною батареєю, але є також нюанси, по відгукам не на всіх тварин вони однаково діють. Бродячі невеликі собаки лякаються, великі собаки мало реагують а бійцівські стають ще більш агресивними ( можливо спеціально так натреновані ) .Та навіть маленькі собаки по відгукам велосипедистів не перестають переслідувати і гавкати , просто збільшують дистанцію до  3 метрів. З котами простіше, лякаються усі окрім хазяйського, той впевнений що на своїй території йому  нічого не загрожує.

Давно колись збирав мультивібратор щоб комарів відлякувати. Коли на рибалку ходив. А щоб не бігати за паяльником і резистори не перепаювати, поставив перемінний резистор. В якості джерела звуку нарив від годинника "Montana" звукову пластину. Озеро зовсім поряд від будинків. 

Включив. Почав регулювати тон дзижчання. На якомусь моменті комарі налетіли на звук. На якомусь не наближалися сильно. Але побічний ефект виявився в тому що на певній частоті всі пси в окрузі як збісилися. Такий гавкіт і виття підняли що аж люди переполошилися. Котів не бачив і не чув.

221282572_3905186996277199_4868650188183422356_n.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Karmadon написав:

Дякую, це вже щось схоже. Тільки передивився, вони всі з датчиками руху,  а собака, нагадаю, за суцільним парканом. То ж або ручний режим, або щось, що реагує на шум, мікрофон, мають же бути і такі. І ще питання, ультразвук через перепону ( в даному випадку паркан) пройде чи ні? Чи потрібно підвішувати вище огорожі? Та й світлодіоди там для мого випадку зайві, щоб не привертати уваги...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це все не працює, в мене власних 6 собак від яких я бувало сам уночі страждав.

Єдине що допомагає це тренувальний ошийник з вібрацією та електрошоком, той який з пультом, але такою тренировкою собака взагалі потім боїться гавкати, то навіщо вона треба?

Можу вам порадити лише одне: прийміть як дане, через певний час звикнете, ну як ті люди що під електричкою/поїздами живуть у хатах. Сплять не розбудиш.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, стани написав:

ультразвук через перепону ( в даному випадку паркан) пройде чи ні?

 

Ні.

 

2 години тому, стани написав:

Чи потрібно підвішувати вище огорожі?

 

Так. На СВОЄЇ теріторії.

 

2 години тому, стани написав:

Та й світлодіоди там для мого випадку зайві, щоб не привертати уваги...

 

На СВОЄЇ теріторії, тому пофіг.

При цьому випрмінювач треба направляти на місце ймовірної появи об'єкта, бо діаграма направленості...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, 4x4 написав:

прийміть як дане

Хотів би, та мабуть не зможу... Інші шуми байдуже, технічні то взагалі не завада, колись в молодості чергував в змінах, міг спокійно виспатись біля працюючого генератора, це в 90-х, коли світло вимикали... Це так, для прикладу. А от із собаками складніше, якщо гавкає- значить щось не гаразд, спати не можна. Така у мене реакція на гавкіт, що поробиш... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне в такой ситуации помогала рогатка с петардой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз? Петарда? Ви серйозно?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, 3121 написав:

Мне в такой ситуации помогала рогатка с петардой.

Ні, це за гранню розумного в наш час та на нашій території. Петарди й раніше не використовував, новорічні феєрверки також не розумів ще тоді, а зараз і поготів... Тим більше, що до тієї собаки 5-6 метрів від мого вікна...

Змінено користувачем стани
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 3121 написав:

Мне в такой ситуации помогала рогатка с петардой.

Собака почне заікатись, стане ще гірше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Просто прожектор з датчиком руху. Бажано - з вузьким сфокусованим променем. На котів дуже сильно впливає інфрачервоний, вони звідти втікають, про собаку точної інформації про бажаний спектр не маю. Направляєте туди, де собака вподобала собі гавкати. Підбігла - світить.

Псу буде певний дискомфорт. Почне гавкати в іншому місці.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, break написав:

Підбігла - світить.

Тут виходять "цікаві досліди", аби вона ще агресивніше не стала на таку треніровку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може якось звукоізолювати ту частину паркану? Щоб мешн чутно було? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зашити пінопластом. Тоді не буде підсилювати звук. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку