vitalik

676п чи варто купляти

315 повідомлень у цій темі

14 часа назад, Viktor_KVS сказал:

Вы разобрались с системой смазки 

меня интересует голова 

у меня 5п4001  глазков для смазки нет 

снял крышку остатки солидола -литола

и вопрос я переделал систему смазки (форсунок) и стал поливать маслом шестерню в шпиндельной бабке  там есть емкость и два фитиля на направляющие  так вот туда надо заливать масло или хватает то что с шестерни брызгает - Вы не узнавали этот вопрос?

Я на чип ру выкладывал фото моего варианта системы смазки, правда не помню в какой теме, у меня смазка подаётся по отдельной трубке в ШБ.

 

14 часа назад, Viktor_KVS сказал:

ну не знаю когда мыл станок там мусора

 она только крупную стружку не пускала  

может и стояла плотно но от времени стерлась 

Очень хороший результат даёт грязе съёмное кольцо с гидроцилиндров, оно как раз заточено на такую работу, его надо разрезать чуть нагреть феном и выпрямить, ну и естественно изготовить прижим. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зібрав станок , запустив мотор (покишо напряму без кнопок і пускача) 

все ніби крутить але як завжди виникають питання

1. при включанні авто подач - нічого не відбуваеться , при зажиманні ручки  швидкого переміщення всьо працюе , стіл переміщаеться  а вот просто на авто подачі нехоче взагалі ні стіл ні хобот їздити. В коробці всі шестерні крутяться , перепробував  на всіх положеннях автоподач , вище в темі я згадував шо витянув один вал із коробки подач (зігнутий) чи може бути проблема в тому ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на рахунок подач - розібрався сам 

той вал шо я витянув якраз і передає авто подачу .

Прийшов час залити масло , в паспорті знайшов інфу шо треба лити И30А , внас в продажі є тільки И20А - чи можна його лити ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 02.09.2017 в 21:45, vitalik сказал:

на рахунок подач - розібрався сам 

той вал шо я витянув якраз і передає авто подачу .

Прийшов час залити масло , в паспорті знайшов інфу шо треба лити И30А , внас в продажі є тільки И20А - чи можна його лити ?

 

Різниця в критичних мінусових температурах використання. И20 зберігає властивості мастила до -20ГрадС, И30 до -30град. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ігрекне так. число после И это вязкость. И30 более густое, и20 менее. в холодную пору года в слабоотапливаемом помещении я бы и20 взамен и30 лил бы за глаза

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

значить посуті великої різниці нема ? бо я десь читав шо плунжерний насос 676-го рідке масло не хоче закачувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не хочет качать если есть где-то негерметичность...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Декілька днів крутив коробку подач , ніяк не міг зрозуміти чому половина подач не включається . Поміняв вал (той шо зігнутий ) думав спочатку шо вся причина в ньому , але то всього навсього 2-3 подачі . Решта ніяк не хотіла включатись , і тут чисто ради експерименту (після майже тижня роздумів над коробкою ) поміняв верх ногами шток в який входить сухарик від ричага (верхнього) , поставивши копірний диск на міце і прощолкавши всі передачі зрозумів шо якісь досвідчені майстри до мене вже збирали коробку. Згадав шо так само бавився з ричагом  " вертикально - поперечних " подач, там той півмісяць із диркою що піджимаеться гужоном відповідно був поставлений тоже вверх ногами і дирка зміщувалась на пів сантиметра у бік і  подача стола  в одну із сторін не включалась. 

Тепер при виявленні косяків думаю правильно буде спочатку скласти як треба а потім вже шукати якісь поломки.

IMAG1021.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

е можлиаість купити УДГ від 675-го з гітарою , ніби користована не була ,  диск нерозумію як має фіксуватись , він прокручується руками , мое хтось підкаже як воно там кріпиться .

Друге питання на рахунок гітари , зрозумів шо вона кріпиться на шестерню посередині під столом  , стіл кутовий треба знімати  чи можна встановити удг на кутовому столі із гітарою ???

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для нарезания спиралей ДГ ставится вместо стола. И приводится через гитару от винта вертикальной подачи.

Остальные работы - можно ставить на стол ( если места хватает )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я так і підозрював шо треба знімати стіл шоб з гітарою працювати, а по фіксації диску на ділилці може підкажете ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMAG1030.jpgзібрав станок , запустив , пробував фрезерувати  поки шо без подачі масла . Насос качае але пускае гайка та шо зверху там погана розвальцовка , не думав шо знайти кусок такої трубки з розвальцовкою буде проблема .

Друга проблема то шестерня автоподачі , вона розпалась на двое зразу після включення , виглядае на то шо вона була ремонтна , зроблена дуже тонка і напресована на старе проточене місце , можливо в когось е така шестерня на продаж ? 

IMAG1029.jpg

IMAG1036.jpg

IMAG1035.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, vitalik сказал:

Друга проблема то шестерня автоподачі , вона розпалась на двое зразу після включення , виглядае на то шо вона була ремонтна , зроблена дуже тонка і напресована на старе проточене місце , можливо в когось е така шестерня на продаж ? 

Мало данных по шестерне, нужно количество зубьев, модуль, диаметр, толщина а еще желательно фото. Так будет понятней что нужно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на рахунок шестерні якшо комусь таке заважае то відкуплю 

IMAG10211.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, vitalik сказал:

на рахунок шестерні якшо комусь таке заважае то відкуплю 

IMAG10211.jpgНе факт, что она цельная, может, сборная. Если делать новую, то можно, чтоб дешевле было сделать не всю, а половину

1506404587665-568701534.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMAG1050.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можливо хтось підкаже чи сергьга 675 підходить на 676-тий ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, vitalik сказал:

можливо хтось підкаже чи сергьга 675 підходить на 676-тий ?

 

Далеко не завжди одна серьга з одного фрезера (того ж заводу, тої ж моделі) адекватно стає на інший... 

Що вже говорити про більш глобальні зміни.... :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я розумію шо один станок олна модель може вірізнятись , але мене цікавить чи є там суттєві відмінності в розмірах

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В СССРии их делали несколько заводов, каждый на свой лад. Сказать конкретно и "на верняка" что к чему подходит и на сколько - сможет только фрезеровщик, который имел опыт встречи и работы с не одним станком этих моделей... 

Я в силу своих знаний - ответить гарантированно достоверно - не могу, а угадывать и лгать - это не ко мне. :$ 

Может кто-то более опытный сможет Вам помочь.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хочу встановити станок на резинові підкладки з під рельс (взамін віброопорам) але не знаю чи так можна ?

думаю якшо по них поїзда їздять то і станок витримають , можливо у когось є досвід у таких експериментах , буду вдячний за любу підказку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

товщина пцдкладок приблизно 8 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 08.10.2017 в 17:54, vitalik сказал:

я розумію шо один станок олна модель може вірізнятись , але мене цікавить чи є там суттєві відмінності в розмірах

Разница в размерах, причем существенная у 675 они меньше, и по ластохвосту и по расстоянию от плоскости хобота до центра отверстия. От 675 на 676 не подойдет. Ссылки на темы с размерами 675 http://www.chipmaker.ru/topic/55134/ и 676 http://www.chipmaker.ru/topic/186048/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, ZSS сказал:

Разница в размерах, причем существенная у 675 они меньше, и по ластохвосту и по расстоянию от плоскости хобота до центра отверстия. От 675 на 676 не подойдет. Ссылки на темы с размерами 675 http://www.chipmaker.ru/topic/55134/ и 676 http://www.chipmaker.ru/topic/186048/

Дякую за конкретну відповыдь власне то хотів почути , бо є можливість взяти сергу від 675 але нема можливості її там поміряти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку