andrey_drabchuck

Как подключить двигатель 380 на 220 (однофазка)

279 повідомлень у цій темі

Так було  б ідеально якщо б було три фази,але нажаль нема.Тому і думаю як його від 220 запустити ,щоб працював.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Bogdan написав:

Знайшов

Таки йому потрібно три фази (380) на трикутник, а не 220. На зірку ще більше.

https://www.indiamart.com/proddetail/bharat-bijlee-ma11m433-series-1430-rpm-low-voltage-standard-motor-19477609788.html

Так було  б ідеально якщо б було три фази,але нажаль нема.Тому і думаю як його від 220 запустити ,щоб працював.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробував запустити двигун тільки з пусковим конденсатором .Конденсатор на 300мкф.Двигун запустився.В порівнянні з тим як було раніше робить тихенько не гріється.Двигун з'єднаний трикутником.Але працює то він без робочого конденсатора.Коли під'єднати наприклад 25мкф то звук практично не міняється ,а при 80мкф то звук роботи двигуна зростає(ричить).Не знаю чи може він так працювати?Можливо хтось з таким стикався?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Wolodja написав:

від 220 запустити

транс 220/380

 

1 година тому, Wolodja написав:

Не знаю чи може він так працювати?

не може - перше: низький вольтаж; друге: перекос фаз - згорить на раз-два. Конденсатори підбирати тільки з амперметром. Двигуни на кондесаторах горять дуже і дуже часто, саме через перекос, частина через те, що конденсатор з часом "тухне" і починає "косити". 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Wolodja написав:

Значить єдиний вихід частотник ,або інший мотор 380/220.Так як це замочений виключно під частотник або 380.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

продати і купити на 220 - також варіант. Але виграш невеликий. Практичніше частотника. Але вішати 4 кВт на 220 вольт - то, навіть, незаконно, можна до 2,5 кВт, якщо лінія "сильна" - то якось ще потяне, якщо слаба - сусіди наб'ють. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Частотники досить хороші кажуть восьмикрут.Можливо. спробую через нього.В мене по сусідству циркуляри по 4-5кв наче нічого..Думаю мій мотор погоди не спортить..))

, Wolodja написав:

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Может кто подсказать в каком направлении копать, есть компактное решение задачи? Хотелось бы сделать на сверлилке включение пакетником на три положения, 1-0-1. Ну хочется рычажок вместо кнопок))) Мотор планируется до 1кВт, асинхронник. То есть схема с конденсаторами. И собственно вопрос чем компактным можно будет размыкать пусковой конденсатор? И желательно бюджетно))) 

Змінено користувачем garfild79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, garfild79 написав:

Может кто подсказать в каком направлении копать, есть компактное решение задачи? Хотелось бы сделать на сверлилке включение пакетником на три положения, 1-0-1. Ну хочется рычажок вместо кнопок))) Мотор планируется до 1кВт, асинхронник. То есть схема с конденсаторами. И собственно вопрос чем компактным можно будет размыкать пусковой конденсатор? И желательно бюджетно))) 

щоб зовсім бюджетно, то кнопка поруч з пакетником.

клацнули пакетник і подержали пару секунд кнопку.

щоб зручно - є реле часу силові одразу і одночасно невеликого розміру

я брав тут в барахолці на 5А по 200-250грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, garfild79 написав:

Может кто подсказать в каком направлении копать, есть компактное решение задачи? Хотелось бы сделать на сверлилке включение пакетником на три положения, 1-0-1. Ну хочется рычажок вместо кнопок))) Мотор планируется до 1кВт, асинхронник. То есть схема с конденсаторами. И собственно вопрос чем компактным можно будет размыкать пусковой конденсатор? И желательно бюджетно))) 

Почекай трошки,вчора мій сусід забрав 1,1 кВт 380в,сказав випробує зайде. По ідеї повинно бути підключення до 220,регулювання обертів і реверс. Що він там начудив,і як воно працюватиме незнаю,але як буде норм то собі способую на станок поставити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

щоб зовсім бюджетно, то кнопка поруч з пакетником.

клацнули пакетник і подержали пару секунд кнопку.

щоб зручно - є реле часу силові одразу і одночасно невеликого розміру

я брав тут в барахолці на 5А по 200-250грн

Это да, на самый крайний случай предполагаю кнопку без фиксации, прям на рычаге))) а картинки этих реле не сохранилось часом? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Seeker157 написав:

Почекай трошки,вчора мій сусід забрав 1,1 кВт 380в,сказав випробує зайде. По ідеї повинно бути підключення до 220,регулювання обертів і реверс. Що він там начудив,і як воно працюватиме незнаю,але як буде норм то собі способую на станок поставити.

Та пока не тороплюсь, мотор ж ещё в обменке висит))) интересно шо за регулировка оборотов будет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garfild79 написав:

Это да, на самый крайний случай предполагаю кнопку без фиксации, прям на рычаге))) а картинки этих реле не сохранилось часом? 

не фотографував, тай не потрібно то, бо вони різних фірм і виду

але всі вони мають розмір приблизно як звичайний однополюсний автомат на DIN рейку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

не фотографував, тай не потрібно то, бо вони різних фірм і виду

але всі вони мають розмір приблизно як звичайний однополюсний автомат на DIN рейку

Ага, теперь понял про какие вы сказали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garfild79 написав:

Ага, теперь понял про какие вы сказали. 

треба тільки уважно дивитись яка логіка включення у реле

бо багато з них мають додаткові умови включення

наприклад контроль напруги і потім включення, чі дворежимне(час у ввімкнутому і час у вимкнутому стані)

напишіть "Vibip", думаю він щось Вам підбере

п.с. не знаю який струм у пускових конденсаторів двигуна 1квт, чі хвате потужності самого реле?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В продажі є ось такі кнопки.

Натискаєш Пуск,тримаєш поки двигун не набере оберти і відпускаєш.

Розмір мого 100х70х75.

IMG_20240321_092235941.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дмитрий, есть же те частотники китайские MCU T13-1500 , которое я ставил на дисковый гриндер, оно 30 уе стоит на 1.5 квт., вам достаточно вытащить среднюю точку с двигла и разделить ее )) или беда совсем? Спрашиваю, бо то и компактно одновременно. Да и типа-вроде-как работает))

 

 

001-4-scaled.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Yunytexnik написав:

В продажі є ось такі кнопки

 

Як така кнопка може називатись англійською?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Людина хоче галетник застосувати на три положення то вихід один щоб не прилаштовувати ще кнопку прикупити платку реле часу на NE555 таймері і накрутити її на впевнений пуск з конденсатором.Я так на компрессор з двиглом на 2,2 кВт вийшов з положення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Як така кнопка може називатись англійською?

 

PNVC-1  ))))

motor starter with Pushbutton Control

добавить туда "антик" наверное ...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клас! Мені така теж треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Yunytexnik написав:

В продажі є ось такі кнопки.

Натискаєш Пуск,тримаєш поки двигун не набере оберти і відпускаєш.

Розмір мого 100х70х75.

IMG_20240321_092235941.jpg

В мене зараз такий стоїть,не зручно,на токарному треба щось подібне але з двома кнопками. Без реверса дуже погано,особливо нарізати різьбу,ще те задоволення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, куко написав:

Людина хоче галетник застосувати на три положення то вихід один щоб не прилаштовувати ще кнопку прикупити платку реле часу на NE555 таймері і накрутити її на впевнений пуск з конденсатором.Я так на компрессор з двиглом на 2,2 кВт вийшов з положення.

А она силовая? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кнопка такая есть, новая в запасе. На токарном такая же поставлена, неудобно, как Сергей заметил. Реверс есть, отдельной клавишей. Его тоже хочу перевести на пакетник, но там проще с местом, в тумбу ж слона можно спрятать. 

1 година тому, softm написав:

Дмитрий, есть же те частотники китайские MCU T13-1500 , которое я ставил на дисковый гриндер, оно 30 уе стоит на 1.5 квт., вам достаточно вытащить среднюю точку с двигла и разделить ее )) или беда совсем? Спрашиваю, бо то и компактно одновременно. Да и типа-вроде-как работает))

 

 

001-4-scaled.jpg

Та напряжненько трошки с финансами, вот и советуюсь как бы его экономно извратиться))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, garfild79 написав:

А она силовая? 

Називається "кнопка пускова".Є на

10ампер .Погугліть,може є і на більший ампераж.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку