Гараж 512

Кідали, розводи, мошенники, проблемні ситуації, схеми

3 008 повідомлень у цій темі

6 годин тому, goldvise написав:

То можливо перестаньте порушувати правила olx і щоб не платити за більше виставлених лотів перестаньте створювати два аккаунти на одному під ніком продаєте Запчасти фрезерный станок НГФ 110ш3 а на другому аккаунті cvbc продаєте
Запчасти фрезерний станок НГФ110   Бо це і є шахрайство так як не можна створювати на olx більше одного аккаунта  Ви і є шахрай а подаєте когось за шахрайство. 

А кого я шахраєм назвав чи подав, якщо я зробив висновок що ви це і є продавець з ОЛХ то це мій висновок по манері вашого спілкування і написання оголошень на ОЛХ та на данному сайті коли ви просили опізнати Ваші ж лоти з ОЛХ. Мені одне не зрозуміло що ви хотіли довести своїми повідомленнями.

Якщо ви зайдете в мій акаунт на даному сайті то також знайдете там посилання на  клон сторінки яку відмітила адміністрація, що в принципі також заборонено правилами сайта, але є одне но то сторінка дружини вона створює виставляє і продає товари і отримує кошти на свою карту.

А користувачі даного сайту бачучи відгуки по моїм продажам самі роблять висновок хто шахрай а хто добросовісний продавець. 

 

 

 

 

Змінено користувачем cvbc
Видалення номеру телефону
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
6 годин тому, goldvise написав:

Ви написали тій людині поганий відгк і в відгудці написали: цените свой труд, стремится надо к лучшему.  

К чему лучшему? продавати полочки до нгф за 750 грн? обманювати страшно людей? бути супер перекупщиком? Ставити погані відгуки за неугодні Вам відповіді?

Я ще раз наголошую отзив був залишений за результатами переписки і і продавець знає за що йому він був поставлений нажаль переписка не зберігалася так як ОЛХ видаляє їх через 2-3 місяці.

І плюс я повторюю полочкт у нас за 750 не було вона коштувала 650 як і коштує зараз, так само вона коштує і в інших навіть і на цьому сайті так як ви цікавились у продавців згідно з вашої з ними переписки.

І я вас не ображав і шахраєм і перекупом не називав. 

І якщо автор так сильно переживає за поганий відгук то це напевно не моя проблема і не проблема форумчан я так і не розумію що ви хочете подати що я поганий бо на свій розсуд поставив відгук продавцю спілкування з яким мені не сподобалось з тих чи інших причин так добре я визнаю я поганий, і всі ті погані покупці які мені тут і на ОЛХ ставили погані отзиви но я нікому під час війни не написав і не цікавився чи не прилетіла їм ракета і не нада тут мені розказувати що він просто цікавився чи ціле моє житло.

 

 

6 годин тому, goldvise написав:

 

 

 

6 годин тому, goldvise написав:

 

Змінено користувачем cvbc
Збій сайту під час написання і доповнення повідомлення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
6 годин тому, softm написав:

@goldvise заберіть телефон.

Прошу прибрати телефон  так як він мені не належить, і також вважаю що автором повідомлень було порушено пункт 2  правил даного форуму і названо мене шахраєм і перекупом що є особистою образою прошу видалити дані повідомлення та прийняти міри.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
7 годин тому, goldvise написав:

Ви написали тій людині поганий відгк і в відгудці написали: цените свой труд, стремится надо к лучшему.  

К чему лучшему? продавати полочки до нгф за 750 грн? обманювати страшно людей? бути супер перекупщиком? Ставити погані відгуки за неугодні Вам відповіді?

Дайте чесну відповідь ви автор і продавець з ОЛХ і якщо ви вже намагаєтесь "себе" виправдати а бож добросовісного продавця і мені доречі цікаво це як відбувається ви його виправдовуєте пишете мені повідомлення потім перекидаєте йому мою відповідь чи дзвоните йому він вам обратно жаліється і ви його слова тут передаєте, мені одному смішно, що ви підписуєтесь і називаєте шахраєм перекупом когось і за когось не бувши учасником розмови, і якщо вже на те пішло то хай продавець з ОЛХ надасть нашу переписку і тільки всю де він після мого відгуку нецензурно мене посилає, а то виходить ви намагаєтесь  його словами мене в чомусь звинуватити, чи повторю запитання ви і продавець з ОЛХ це одна людина??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
2 години тому, cvbc написав:

Прошу прибрати телефон  так як він мені не належить, і також вважаю що автором повідомлень було порушено пункт 2  правил даного форуму і названо мене шахраєм і перекупом що є особистою образою прошу видалити дані повідомлення та прийняти міри.

 

Ок, даємо обидвом панам 48 годин на прибирання всього що є порушенням правил. Бо почнеться.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Дитячий садок "Сонечко"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, Alex 6088 написав:

Дитячий садок "Сонечко"...

І чим той дошкУльний заклад , Вам так на дошкуляв !?

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Палю лохотронщика 

підсік на фейсбуці.

торгує інструментом, по низькій ціні. Виводить на передоплату і т.д. На інші способи - ламає з себе дурочку і т.п.

Сергій Береза Сергей Береза +380661002578 0661002578 066-100-25-78 066-100-2578

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

@Bogdan в пошуку я бачу лише його ніж, і жодного фейсбуку. Може якісь посилання, скріншоти, пруфи?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, softm написав:

@Bogdan в пошуку я бачу лише його ніж, і жодного фейсбуку. Може якісь помилання, скріншоти, пруфи?

Його банять постійно. Там в об'яві про передоплату одразу мови не було, він потім переписав оголошення, спочатку був тріхи інший текст. 

000011.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Якийсь "пан" вирішив мене кинути, спробувавши відсунути дані лівого сайу для отримання оплати на "ОЛХ"

"Саша" 0951047850

Ось трохи листування

 

изображение_viber_2023-01-28_19-26-54-396.jpg

 

 

изображение_viber_2023-01-28_19-26-54-207.jpg

 

))

 

 

изображение_viber_2023-01-28_19-26-53-992.jpg

))

изображение_viber_2023-01-28_19-26-53-816.jpg

 

)) Напевно там якийсь софт, бо відповідь приходить дуже швидко ...

 

Ось профіль "Саші" 0951047850

 

изображение_viber_2023-01-28_19-26-53-604.jpg

 

 

 

Саме дивне, що телефон не засвітився ще ... цікава схема, може подіяти, якщо перший раз продаєш на "ОЛХ".

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Привіт, народ!

В когось бувало таке?Якщо так то  як вирішилось? Що робити?

Вирішив зайти в Приват24 і заплатити комуналку, а там повідомлення:

"Обмеження на картці

Дані вашої картки стали відомі шахраям.
Будь ласка, отримайте нову картку в будь-якому відділенні.
"

Далі картина маслом:

кабиздох.jpg

Зкомуниздили майже дві штуки гривень. Кожні кілька хвилин знімали пару сотень гривень! Повинні були приходити СМС-ки з підтвердженням, але їх не було!

Купівля в інтернеті відімкнута. СМС повідомлення про транзакції увімкнуті, але прийшло тільки повідомлення про блокування картки.

Я, звичайно, радий, що можна отримати картку в будьякому відділенні, але... Які шанси повернути кошти?

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

там не така "проста" схема. В мене малий лоханувся - зняли за пару хвилин все з усієї території України, при тому, що на картку були обмеження. Я працював колись в банківській сфері (в крипті)  плюс вивчав її в універі, тому, можна сказати авторитетно, що без банку таке не можливо зробити. 

Потрібно написати лист в банк про КРАДІЖКУ, взяти максимум документів, що це сталось і звернутись в поліцію, про поліцію банк попередити в тій ж заяві. В іншому випадку - кредит на самому розгрібати. 

В мене родич (атошник) отримав "інвалідські", після війни спився, сусідка стирила в нього картку злила всі гроші (близько сотні тис.) і оформила на нього кредит. Коли прийшли в банк - ті, ніби, з місяця впали - ніц нєвєм... Тобто - там ніхто допомагати не буде, потрібно, згідно закону, вимагати...

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

До слова, копи заведуть справу, але нічого ніхто розслідувати не буде, там свої криші, і копи на вистріл не підпускаються, хоча і знають хто і що.

Тому, лише з банка вимагати. Ваші гроші були в них під їхньою безпекою і відповідальністю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Було таке, з приватом. Ввечері прийшло, що картка заблокована за підозрілою транзакцією. Але 10к зняли. Заява в банк, поліс. Поліс тупо відморозився, банк повернув гроші, але без 15% (це такий в нас гребаний закон є, тебе ж пограбували, плати налог)😡! Це тому, що без суду. Ніхто нічого не шукав, сказали скімінг. Були навіть дуже погані фото з камери банкомату (бо камера дешеве г...). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Було схоже в кінці грудня, але гроші не зняли, і повідомлення про спроби переказів прийшли. Спочатку намагались перевести на якийсь сайт, зареєстрований в Британії, майже 400 баксів, але ПБ не пропустив, бо на карті вже стількі не було (хоча ще декілька днів тому там була дуже велика сумма, яку мені перевели на метал для буржуйок. Але я їх вже встиг перевести в метал))) ) . Одразу після цього спробували перевести 40 з чімось баксів, але ПБ знов не пропустив, бо на цій карті ліміт на інет купівлі мінімальний. А в інеті купую лише через віртуальну карту. 
Подзвонив в підтримку, там це діло перевірили, і карту довелось заблокувати. 

Коли отримував нову карту, запропонували підключити послугу "страхування від шахрайських дій". Підключив. Там щомісяця знімається невеличка сумма, і в разі крадіжки грошей з карти, банк повинен повернути все, без коміссій, і затримок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
2 години тому, Filosof написав:

бо на цій карті ліміт на інет купівлі мінімальний

ламається цей ліміт за хвилини.

 

2 години тому, Filosof написав:

банк повинен повернути все, без коміссій, і затримок

не так все просто, вони просто дублюють свій же договір за окремі гроші. Шахрайство - обман, тобто винуватий сам власник, а якщо винуватий власник - то його проблеми, і в договорі у вас це зазначено...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
2 години тому, Filosof написав:

Було схоже в кінці грудня, але гроші не зняли, і повідомлення про спроби переказів прийшли. Спочатку намагались перевести на якийсь сайт, зареєстрований в Британії, майже 400 баксів, але ПБ не пропустив, бо на карті вже стількі не було (хоча ще декілька днів тому там була дуже велика сумма, яку мені перевели на метал для буржуйок. Але я їх вже встиг перевести в метал))) ) . Одразу після цього спробували перевести 40 з чімось баксів, але ПБ знов не пропустив, бо на цій карті ліміт на інет купівлі мінімальний. А в інеті купую лише через віртуальну карту. 
Подзвонив в підтримку, там це діло перевірили, і карту довелось заблокувати. 

Коли отримував нову карту, запропонували підключити послугу "страхування від шахрайських дій". Підключив. Там щомісяця знімається невеличка сумма, і в разі крадіжки грошей з карти, банк повинен повернути все, без коміссій, і затримок. 

В кінці літа минулого року в дружини поцупили 2+ тисячі з приват 24. В міліції сказали що заяву пишіть але ме шукати не будемо. 

Через історію транзакції побачили на яку карту пішли кошти, був моно банк. Подзвонили туди і вони заблокували ту карту, але кошти так ніхто і не повернув. 

І тоді я вирішив якось застрахувати свої кошти на картці, так як з весни в ЗСУ і бувають нормальні кошти на картці. Подзвонив в банк і запитав у них про страховку або щось таке. Мені розжували як ту функцію підключити в приват 24. Але там майже нічого не писалося що і як воно робить. Підключив функцію, одразу зняло кошти на обонентську плату і на імейл прийшов договір. 

І ось тут і виповз ,,писець,, в договорі в пункті 6.2 або 6.5 ( точніше не пам'ятаю) мілким шрифтом написано про форс мажорні обставини, а саме одна із них це бойові дії. Якщо на території країни ідуть будь де бойові дії то при крадіжці коштів вони повернуті не будуть. 

Так що та страховка від банку до сраки, тільки кошти беруть і не кажуть про те що нічого не повернуть як що що....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

 

11 година тому, Bogdan написав:

можна сказати авторитетно, що без банку таке не можливо зробити. 

До подробиць своєї проблеми додам: Сьогодні передивився всі СМСки, всеж таки знайшов парочку з банка де повідомлялося, що перевищено ліміт, вказано куди збирався йти  платіж: "DLC*RAPI Washington бла-бла-бла перевищено ліміт"

Йоли-пали! Хто-б сумнівався!  Коли в банку відкривав бізнес- рахунок, там прискіпливо розпитували чи не є я резидентом Америки, чи не маю там рахунків а бо кредитів в американських банках? Потім видали писульку з айбаном і там між іншим було написано щось типу "Bank of Amerika" Тож, без банкірів тут не обійшлось, це точно!

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
3 години тому, Artem написав:

В кінці літа минулого року в дружини поцупили 2+ тисячі з приват 24. В міліції сказали що заяву пишіть але ме шукати не будемо. 

Через історію транзакції побачили на яку карту пішли кошти, був моно банк. Подзвонили туди і вони заблокували ту карту, але кошти так ніхто і не повернув. 

І тоді я вирішив якось застрахувати свої кошти на картці, так як з весни в ЗСУ і бувають нормальні кошти на картці. Подзвонив в банк і запитав у них про страховку або щось таке. Мені розжували як ту функцію підключити в приват 24. Але там майже нічого не писалося що і як воно робить. Підключив функцію, одразу зняло кошти на обонентську плату і на імейл прийшов договір. 

І ось тут і виповз ,,писець,, в договорі в пункті 6.2 або 6.5 ( точніше не пам'ятаю) мілким шрифтом написано про форс мажорні обставини, а саме одна із них це бойові дії. Якщо на території країни ідуть будь де бойові дії то при крадіжці коштів вони повернуті не будуть. 

Так що та страховка від банку до сраки, тільки кошти беруть і не кажуть про те що нічого не повернуть як що що....

В мене такий договір давно оформлений. Ось скачав і перегянув. Ось що написано:

9.1. Місце дії Договору страхування – весь світ.
9.2. Дія цього Договору страхування не поширюється на території, які офіційно визнані зонами військових дій (збройних конфліктів), місцевості, де офіційно оголошено надзвичайний стан або
загрозу стихійного лиха, які визнано зонами відчуження внаслідок аварії на ЧАЕС, а також районів проведення антитерористичної операції, незаконно окупованих та/або відчужених територій,
в тому числі території Автономної Республіки Крим

 

Тобто по ідеї він не діє лише в областях де проходять бойові дії, а не на території всієї країни

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
, Reiter написав:

Тобто по ідеї він не діє лише в областях де проходять бойові дії,

не зовсім, але саме головне, що кінці туди і ведуть...

Просто потрібно розуміти, банк - також шахрай, просто - деякі не в міру... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.
4 години тому, Artem написав:

про форс мажорні обставини,

це надбані обставини. Тобто, якщо на момент підписання ці дії були - вони не враховуються в форс-мажори.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Відвідав сьогодні банк! Заздалегідь написав гнівну заяву, але працівники банку не вперше з таким стикаються, тож запропонували заповнити заяву в електронному вигляді .

Можливо не все так погано! Оформили заявку на повернення коштів, і якби шахрай був хоча б десь на території України, то були б великі шанси на повернення. Оскільки ймовірно, що він засів десь далі , то... як повезе.

Здалося, що в банку цього кренделя під ніком LIMA вже давно знають.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Основная проблема - проводят оплату без подтверждения. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Вчора оплачував суму в 18 долл на сайті. Раніше без проблем - просто приходила смс з кодом. Вчора ж прицшло повідомлення "передзвоніть 3700 для підтвердження". Роботу моїх відповідей здалося мало і направив до оператора (майже 12 годин ночі). Такого опитування щоб підтвердити операцію ще ніколи не бачив 0.о Повне ім'я, дата народження, прописка, місце народження, чи є вклади, є-мейл, чи ніхто сторонній не дав мені посилання, чи ніхто не обіцяв поповнити карту за те, що я зроблю платіж і ще купа подібних питань. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На нашем форуме работает база проблемных ситуаций. Чтобы загрузить в нее проблемную ситуацию, создайте в текущей теме сообщение с описанием случившегося, и укажите адрес (ссылку на сообщение) вашего сообщения в качестве источника источника.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку