Віталік Морозюк

Чи варто купувати токарний станок?

57 повідомлень у цій темі

Отж і мені цікаво, відео бачив поїду подивлюсь що там за капіталка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точно фотка інша, лінійки , рівня не має хочаб лінійка невелика не поміщалаб перевірити поперечку, твердість станини та бог його зна як перевірити, возьму

6 часов назад, камасутра сказал:

 

6 часов назад, камасутра сказал:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

возму сандвіковську пластинку в карман та коли відвернуця спробую десь пошкарабати)), у Вас є пропозиції? бувби радий розглянути

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Денис Береговой написав:

 

.Вот еще одному блогеру повезло со станком "Буквально пару лет после капитального ремонта..."  Интересно есть ли наделки и каков их материал....

Була в мене ідея в нього купити, але доставка з Одеси в 20 тисяч тільки так ляже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, камасутра сказал:

Ткните меня пожалуйста носом в подобный станок за 1 килодоллар и даю честное пионерское, что из-за меня Вы не будете искать!))

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/obyavlenie/tokarnyy-stanok-1k62-IDIamey.html#4799a7ee3d

Скажите навскидку, он стоит этих денег?

Да он с износом, но зато не капиталенный / перекрашенный. На внешний вид в нем нужно заменить масло и он очень вероятно сможет работать.

41 минуту назад, Павлов сказал:

возму сандвіковську пластинку в карман та коли відвернуця спробую десь пошкарабати)), у Вас є пропозиції? бувби радий розглянути

 

А вы много в жизни станин царапали, уже различаете твердость по глубине следа?

В паспорте описаны нормы приемки станка, умные люди писали, следуйте их рекомендациям.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж йому писав що куплю, та так і невідповів, що правда міні 16к20 не дуже зручний в плані що його не поставиш в притул до стіни а місця як завжди бракує

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та ні не много)) но напевно повинна бути твердіша за станину 1б61, дякую за рекомендації

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А як обслуговували?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От виникло в мене таке питання, можливо риторичне)) імпекс продавав чи і зараз продає капіталені станки по 10тис у.е, а недавно говорили що" хекерт протерся" от і думай тепер чи купляти з під протертого хекерта, чи за 120000 з "капіталки"

Зрозумів дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, Денис Береговой написав:

Вот еще одному блогеру повезло со станком "Буквально пару лет после капитального ремонта..."  Интересно есть ли наделки и каков их материал....

 

Ну наділки є в майже новому плоскошліфу ДМ. Майже фабричні )) А суть капіталки - відповідати і перевершувати в показниках точності заводські параметри.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, камасутра написав:

Ткните меня пожалуйста носом в подобный станок за 1 килодоллар

 

А де я вказав ціну подібного верстату в 1 кілодолар? Я вказав на різницю в вартості. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Ігрек сказал:

 

Ну наділки є в майже новому плоскошліфу ДМ. Майже фабричні )) А суть капіталки - відповідати і перевершувати в показниках точності заводські параметри.

А я думаю, що "наділки" в певному сенсі навіть добре :) Бо вже зношуватимуться вони, а не станина :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Reiter сказал:

А я думаю, що "наділки" в певному сенсі навіть добре :) Бо вже зношуватимуться вони, а не станина :)

Вибачаюсь за офтоп, але вже міркую над тім, що треба свого "Шипмана" шлифанути лише з боку станини. На направляючі стола наліпити того "зедекса", та вже його пришабрити.
А саме головне: оту гідравліку приводу стола замініти на привід від сервомотора через зубчастий ремінь. Так робили на "Єльбах" ще в 80-х. Таким чином позбавляюсь усіеї той дурнуватої "гідравліки" з її "клапанами", та реалізую "елєктронікой" будь яку точність та алгоритм ходу стола. Здійснюється економія єлектріки та мастила.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

Ну наділки

Цены они точно не добавляют, как и при прочих равных привлекательности обладающего ими экземпляра. Особенно это актуально не к стартовым бюджетам 25-50тыс.грн, где важно что бы станок не требовал внимания и обеспечивал нужные показатели а к бюджетам в которых можно уже "крутить носом" и получать достойные экземпляры  75-100тыс грн.

ИМХО накладки это компромисс цены и фактического ТТХ если можно так выразиться.

Ничего в них страшного нет, если за них не переплачивать...

26 минут назад, Reiter сказал:

Бо вже зношуватимуться вони, а не станина

где то между станиной и суппортом чему то хитро усмехается стеклотекстолит...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Денис Береговой сказал:

где то между станиной и суппортом чему то хитро усмехается стеклотекстолит...

Ну таке "рукоблудство" до уваги не берем :) Я про наділки з правильних матеріалів... 

 

А по темі. Як вже писав в "Ткач відзиви", то купувати верстат після "капіталки" дуже стрьомна затія :)

 

 

Змінено користувачем Reiter
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

оту гідравліку приводу стола замініти на привід від сервомотора

 

Скузмі ан офтоп )) Тут вже і до чпу шліфовки рукою подати. Але для цього потрібно в електроніці/програмуванні розумітись, а на то не кожен здібен.

 

П.с. А цікаво, зедекс вшаржовує абразиви як чавун? Бо не мав з ним справи не знаю, схожий за твердістю між капролоном і фторопластом, які по суті м"які.

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Ігрек сказал:

 

Скузмі ан офтоп )) Тут вже і до чпу шліфовки рукою подати. Але для цього потрібно в електроніці/програмуванні розумітись, а на то не кожен здібен.

Але ж воно стає зрозумілим та гнучким в налаштуваннях. Без "оцйоговсьйого" :)
Чому я того відразу не второпав...

 

10 минут назад, Ігрек сказал:

зедекс вшаржовує абразиви як чавун?

Звісно, що так. Але ж "воно" і пролізе глибше, ніж в тій же чавун. Тому абразівний ефект буде меньшим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Ігрек сказал:

А цікаво, зедекс вшаржовує абразиви як чавун? Бо не мав з ним справи не знаю, схожий за твердістю між капролоном і фторопластом, які по суті м"які.

ИМХО близок к капролону, но более "звонче" суше что ли. Т.е. как бы на оборот с другой стороны от фторопласта по отношению к капралону. Но ИМХО еще не такой сухой как плиациталь POM

Мой опыт с ним ограничивается сугубо поршнями подводных ружей. в станочной теме слава богу не было необходимости в применении.

Вот фотка "молотковый эффект"

IMG_6527_новый размер.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не втримався я і купив станок МК6056

Але вже відчуваю що прийдеться його перебирати та ремонтувати.

Вилізли деякі косяки які не вгледів в перший раз.

В задньої бабки тріснута нижня прижимна підошва а також трішки бардак в електрошкафу. Вдалося скинути ціну з 103 тисяч до 80. Ось декілька фоток. 
 

 

821781A9-5357-4FD2-89FD-FB349FF2AF59.jpeg

7B43DFB0-F385-4CDE-9EA6-386E4D5D3C0F.jpeg

BE050F4A-F8D7-4F58-9292-CC8B01334FF9.jpeg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

судячи з болтів різцетримача на ньому працював доволі сильний токар)

вітаю з покупкою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Віталік Морозюк сказал:

Не втримався я і купив станок МК6056


 

 

 

Мои поздравления)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, bogdangrinevic86 написав:

судячи з болтів різцетримача на ньому працював доволі сильний токар)

вітаю з покупкою.

Я сам був в шоці, болти напевно дуже сирі)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Віталік Морозюк сказал:

Не втримався я і купив станок МК6056

То таке фото чи на призмі виробка? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

То таке фото чи на призмі виробка? 

Таке фото, там масло вже з пилюкою застигло за роки які він не працював, потрібно вимивати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поздравляю,прижимы на многих кашках ломали слишком крепкие токаря,найдете целую или изготовите,болты такие и должны быть,сыроватые,но так размочалить-это оттуда же,есть люди которых научить работать с крепежом невозможно.Снимете резцедержатель,болгаркой отрежете лишнее.

Я бы станок помыл керосином,заменил везде масло и пробовал работать.Похоже что он нормальный. даже "заездов" не видно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку