podsn

Народжені в СССР

381 повідомлення у цій темі

Отаку красоту я придбав на чипмейкері.

Народжені в СССР. Неперевершена якість

М12_СССР.jpg

Змінено користувачем podsn
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так твои же жопорукие предки это (Слово удалено системой) и лепили.


 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viano написав:

Так твои же жопорукие предки это (Слово удалено системой) и лепили.


 

а твої не?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да ладно, у иноземцев и похлеще бывает!?  Сертифицированное пром. оборудование с таким браком бывает...? Иногда диву даёшься полету иноземной инженерной мысли, че они там курят?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну а предки наши не такие уж и жопорукие были: и в космос вышли, и военка была... Немного в другом дело было.

P.S. Хаять своих предков, свое прошлое- последнее дело! Можешь лучше? Делай. Только пока сейчас рукастых все меньше и меньше...?

Змінено користувачем ig3757
7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В срср був так званий план по валовому випуску продукції, тобто найпершою була кількість. Якість в масовому виробництві була не першою вимогою. 
В авіа- і космічних галузях напервно вимоги до якості були вищими.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, так і було. Авіація, воєнка- зовсім інші вимоги були. Були ще й інші нюанси.

Але ж не рядові робітники в цьому були винні. Таких спеців зараз майже і не залишилося... Нажаль.

Змінено користувачем ig3757
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.08.2021 в 16:09, podsn сказал:

Отаку красоту я придбав на чипмейкері.

Народжені в СССР. Неперевершена якість

М12_СССР.jpg

на всякий виріб є технічне завдання може то в полі допуску ,візьміть для прикладу ковані квадратні гайки до кінного воза ,із ста гайок двох однакових не знайдете

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може оцей "плач за совою" в пятничну тему? - натверезо не сприймається

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є ще один міт щодо ссср-івськіх свердл. Досі люди вважають, що всі свердла тих часів дуже якісні.

Але це не так. За моїми спостереженнями справді якісних свердла в ті часи були з Р18. Але та найкісніша швидкоріжуча сталь Р18 існувала до 60 років, покі Китай продавав в срср молібден. Саме молібден вкупі з вольфрамом давали дуже якісну Р18. 
Потім там щось сталося, і молібден з Китаю перестали постачати.

Решта срср-івськіх свердл нічим видатним не вирізняються в порівнянні із сучасними.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Потім там щось сталося, і молібден з Китаю перестали постачати.

  

https://uk.wikipedia.org/wiki/Конфлікт_на_острові_Даманський

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Саша сказал:

покі Китай продавав в срср молібден. Саме молібден

Наверное Вы имели в виду вольфрам.

Именно вольфрам придаёт термостойкость стали.

И таки именно 80% мирового производства вольфрама приходится на Китай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Наверное Вы имели в виду вольфрам.

Именно вольфрам придаёт термостойкость стали.

И таки именно 80% мирового производства вольфрама приходится на Китай.

Можливо і вольфрам теж. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пам'ятаю як потрібно було приготувати десяток розчинів по 100 мл. В тій лабі я на той момент лише почав працювати, і ще освоювався. У мене була ціла полиця радянських колб різного "калібру".

Ось приблизно так вони виглядають, якщо кому цікаво:

d988e081a35087660df09bb4c77ad9eb_240.jpgi.gif

Я відібрав потрібну кількість100-мілілітрових, і збирався було важити речовини для приготування розчинів - на аналітичних вагах зважуєш, переносиш у колбу, та доводиш водою до мітки, і в тебе виходить розчин точної концентрації. Але щось мене смикнуло спершу перевірити місткість тих колб, чи дійсно вони всі по 100 мл. Зважив пусті до 0,0001 г, потім налив дистильованої води до мітки (у неї щільність 1,0000 г/см^3) і знову зважив. Побачене мене сильно вразило - "точність" склала +- 10 мл при об'ємі колби в 100! Ср@k@-м0тика! 10% Карл! Після цього я зважив німецькі фірми Duran, (здається, вік у них був приблизно такий же як і у радянських) - максимальне відхилення склало 0,5 мл, а в деяких воно було 0,1-0,2 мл! Звичайно, я підписав кожну колбу і поперераховував наважки з врахуванням поправки. 

Ось така от реальна історія про "опрутнєнноє савєцкоє качєство"!  

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Саша сказал:

. Саме молібден вкупі з вольфрамом давали дуже якісну Р18. 

Трохи місцями попутали, були з р18( р-18% вольфраму) а коли його не стало почали додавати молібден р-6% м-5,%

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не було тоді якості, крім знаку

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, ig3757 сказал:

Ну а предки наши не такие уж и жопорукие были: и в космос вышли, и военка была... Немного в другом дело было.

P.S. Хаять своих предков, свое прошлое- последнее дело! Можешь лучше? Делай. Только пока сейчас рукастых все меньше и меньше...?

в космос полетели.. ах как же сразу жить легче и лучше стало то!!! в космос полетели и туалетную бумагу начали выпускать. Нахрен никому не нужное достижение этот космос. Когда мы в космос полетели вся страна на запорожцах да москвичах ездила.. а нормальные люди , без космоса на мустангах и мерседесах, с гидроусилителями и прочими прелестями... 

ПС тема провокационная...как по мне. Батл

совкофагов и совкофилов... где угодно, но не здесь

Батя мой, моряк дальнего плавания в 80х был.. так плавали в США, Карибы там и всякие такие прелести.. говорит, другая планета ... зато рапорт заставляли постоянно писать мол как там все убого и какие все там убогие, а у нас в совке благодать, колбаса , бетонные квартиры и обувь одинаковая на весь союз

Змінено користувачем Alex_Shine
6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З групи де зараз вчаться на фрезерувальників 9 з 10 випускників зроблять так само, або гірше. І у всіх 3 розряд:)) продовжуєм?

Предків краще не рухайте, нам до них як велисипедом Україна до Києва заднім ходом.

10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Дядько Максим сказал:

З групи де зараз вчаться на фрезерувальників 9 з 10 випускників зроблять так само, або гірше. І у всіх 3 розряд:)) продовжуєм?

Предків краще не рухайте, нам до них як велисипедом Україна до Києва заднім ходом.

Цілком з Вами згоден! Так воно і є, мабуть реальність ще гірша. А хаяти минуле, то зараз нажаль, як то по моднявому, у тренді... При тому свого нічого не маючи, але совкове юзачи по повній!

Чого ж такі вумні досі станки радяньські херові купляєте? Купуйте хаузери, шаубліни. Вони дійсно кращі. Чи вони грошей коштують? Зате ж кращі! 

Змінено користувачем ig3757
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Холіварна тема, імхо. Ще й в Топ нафіг її було піднімати... 

Змінено користувачем Кулибкин
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не понял я за что меня забанили

 

человеку дал понять что сейчас не намного лучше дела обстоят, а его кривая гайка делалась его соотечественниками а не инопланетянами или клятыми москалями.


Любой шакал может пинать тело мертвого льва.

а винить постоянно СССР в своих бедах это от мусора в головах.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Саша сказал:

Досі люди вважають, що всі свердла тих часів дуже якісні.

були й такі, що при спробі свердлити, ставали "лівими":D

2 часа назад, makks сказал:

Трохи місцями попутали, були з р18( р-18% вольфраму) а коли його не стало почали додавати молібден р-6% м-5,%

були ще з молібденом і не тільки 11р3ам3ф2, але рідше. Частіше бачив з нього мех пили.

2 часа назад, Y.fowler. сказал:

Не було тоді якості, крім знаку

питання спірне. Нетак давно придбав тут зенкер насадний Ф45 Н7 зі "знаком"... більше 2х десяток на +:D

Тут же - і гайковерт з комплектом головок "зекстрой". Гайковерт - шлак. А от головки, на які гидко дивитися, ще жодної не порвав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Jason_dinAlt сказал:

Зважив пусті до 0,0001 г, потім налив дистильованої води до мітки (у неї щільність 1,0000 г/см^3) і знову зважив

Ох, сказочник!

Судя по цитированному выше, собственному опыту, то и это

8 часов назад, Jason_dinAlt сказал:

"точність" склала +- 10 мл при об'ємі колби в 100

полная брехня!

Я всё понимаю, так хочется

6 часов назад, Viano сказал:

пинать тело мертвого льва

 

7 часов назад, Дядько Максим сказал:

З групи де зараз вчаться на фрезерувальників 9 з 10 випускників зроблять так само, або гірше. І у всіх 3 розряд:)) продовжуєм?

Предків краще не рухайте, нам до них як велисипедом Україна до Києва заднім ходом

ППКСС!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

" Ох, сказочник!

Судя по цитированному выше, собственному опыту, то и это "

Не розумію, де тут казка. В лабораторії у мене аналітичні ваги Radwag з дискретністю 0,0001. В сусідній є і 0,00001

 

"полная брехня!

Я всё понимаю, так хочется"

Споримо на 1000 баксів? Я вже не працюю в тій лабі, але можу домовитись поїхати. Я вмикаю пряму трансляцію скажімо через гугл міт, до якої кожен бажаючий може приєднатись, беру колби, зважую пусті і з водою до мітки, ти куштуєш прутня і скидаєш мені $1000. У однієї колби, пам'ятаю, відхилення було навіть більше 10 мл, вона вміщала трішки більше 111 мл.

 

"пинать тело мертвого льва"

Якого ще лева? Хіба що дохлого пацюка! 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Система така була. Карл Маркс з Вовочкою не похованим херню придумали, а урка Коба цю хєрню розкрутив. Тупікова гілка розвитку, ідеалного  хомо совєтікус не вийшло вивести. Якісь мутанти з нас получилися, що новим Моісеям за 40 років не впоратися.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку