Taras84

Пиво своїми руками

116 повідомлень у цій темі

2 часа назад, Artem сказал:

Сидр делал, но вышло не очень. Где то напортачил. )

 

Ну коли я буду мати дистилятор, і якщо щось неполучиться з сидром, то буду в спирт переганяти :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Taras84 сказал:

Ну коли я буду мати дистилятор, і якщо щось неполучиться з сидром, то буду в спирт переганяти :)

 

Как вариант)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, olkogr сказал:

В СССР був ГОСТ (зі своїми приколами) але його хоча б можна було назвати пивом).

Незабутній  смак...      А  якби  Ви  про  солод   для  квасу  розповіли.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Taras84 сказал:

 Наступний етап то хочу сидр зробити

Колись пробував робити вишневий сидр. Знайшов в інтернеті рецепт, обпатрали вишню. Все зробили ідеально по рецепту і вийшло 50 л офігенного..... вина 0.о

Змінено користувачем Reiter
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

вийшло 50 л офігенного..... вина 0.о

Ми дома по святах тоже винно пьємо, правда наразі магазинне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, olkogr сказал:

Просте пиво складається всього з 4х компонентів це ячмінний солод, дріжджі (спеціальні пивні низового бродіння), вода і хіміль. І якщо використати правильні інгрідієнти і дотрматись технології ви отримаєте справжнє пиво. В СССР був ГОСТ (зі своїми приколами) але його хоча б можна було назвати пивом). Тому що згідно ГОСТа не можна було додавати цукру (або патоки) більше 15 % (хоча і того багато). Насправді в Німеччині пиво по ГОСТ теж би пивом не назвали (напій газований то так). 

Зараз же виробники працюють по ТУ яке самі і пишуть, відповідно руки розвязані. І в угоду продуктивності,  стійкості  чи рекламі (як наприклад "живе пиво") технології ускладнились до чорта. Поперше перейшли на бродіння під тиском а не лагерне (смак міняється) хоча як на мене це плюс (набагато чистіша технологія) але смак трохи не той). По друге замість солоду що тільки не дають , притому солод зараз в пиві в кращому випадку 50% займає (в Україні). По третє замість хмелю сиплять гранулянт і то не всі (є замінники), бо технологічно це простіше. І останнє воду нормальну теж не дають, а фігачать дистилят, бо це теж спрощує технологію, а потім мінералізують.... Ще й по варці є питання. Наприклад деякі заводи варять взагалі один сорт пива міцний, всі інші утворюють з нього добавкою води і смакових добавок.... От і маємо те що маємо).

Насправді зробити пиво дома нормальне як на мене не реально. Перше питання як зробити солод (він робиться з прорісшого пивного ячменю. Потрібно його висушити , відбити ростки, помолоти, зварити з нього сусло, відфільтрувати.....). Друге питання дріжджі, як їх зберігати, час від часу обновляти , це постійний технологічний процес. Або потрібно мати кріокамеру). Якщо мати сусло і дріжджі то вже як би легше, але бродити пиво має при температурах 5-10 градусів (якщо відкрито лагерно) як це забезпечити дома? Бродити має довго не менше 20 днів.

після цього я задумався що за фігню я пив раніше.....

 

домашнє вино куди простіше та має більше користі ніж балуватись пивом

 

хоча пиво по госту спробував би....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, инженер написав:

А  якби  Ви  про  солод   для  квасу  розповіли.

Там все те саме, берете жито, замочуєте водою на кілька годин. Далі лишаєте його щоб воно проросло (потрібен доступ кисню то ж потрібно перевертати). Коли відростуть паростки в 10-15 мм -  сушимо, відбиваємо ростки. Мелемо на кашу грубого помолу. Варимо з водою . Відстоюємо, зливаємо сусло. Охолоджуємо додаєммо дріжджі і бродимо).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, voronin_10 написав:

домашнє вино куди простіше та має більше користі ніж балуватись пивом

Домашнє вино зробити в рази легше. ПИВО це продукт з промисловим розмахом, робити його на коліні нормально дуже важко, і дорого. Тому ті всякі мікроброварні то іспанський сором. Але в нього є багато переваг над вином. (як на мене)

Я зараз пю пиво, але купую тільки імпортне , німецьке чи чеське. Банка нормального пива не може коштувати дешевше 1,5-2 євро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя думка, якщо вже щось спиртне дома робити то горілку). Зробити мініколону і вперед. Далі можна на її базі щось настояти .... Ну на край всякі ягідні напої, типу вишняка чи навіть з шипшини прекрасний напій виходить. Але від них голова бо-бо якщо трішки більшу дозу випити). Що до вина, дуже рідко в наших широтах росте нормальний виноград для вина, та й навіть як росте то рік на рік не попадає.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Форум HomeDistiller містить відповіді на майже всі питання домашнього пивоваріння (і самогоноваріння, звичайно, теж). Там кілька тисяч учасників, і купа зафіксованого досвіду - як зробити солод, як ним користуватись, як виготовити все приладдя (починаючи з подрібнення солоду, закінчуючи ректифікаційними колонами). 

Але, про всяк випадок, нагадаю - на відміну від Росії, у нас є адміністративна відповідальність за виготовлення, збут і зберігання самогону (якщо нічого не змінилось). Щоправда, після того, як права приймати рішення по таких справах передали в поліцію, стала недоступною інформація по вирокам (та, що вносилась в єдиний реєстр судових рішень). А до того було дуже повчально читати - адміністративку давали при нагоді навіть за знайдену літру самогону. Ну, це я так, закликаю до обережності у публікаціях :D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Моя думка, якщо вже щось спиртне дома робити то горілку).

 

Також так думаю.

Є в мене дружбан, кілька років тому захопився виготовленням самогону. Але не будь якого, а високої якісті.

Точно вже не пам'ятаю, но щось по типу того, що робилося все виключно з фруктів, без додавання будь чого.

Ну і я вам скажу, той самогон я б поставив на одну полицю з віскі по ціні 50 фунтів.

Напій вийшов ароматний і питкий, дуже легкий, не дивлячись на міцність 50 - 60.

Єдиний недолік це собівартість, дуже не копійчана була.

 

1 час назад, olkogr сказал:

Але від них голова бо-бо

 

В жодному разі, хоча я склянками його не пив ))

 

1 час назад, olkogr сказал:

Що до вина, дуже рідко в наших широтах росте нормальний виноград для вина

 

Саме так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, knife_life сказал:

Форум HomeDistiller містить відповіді на майже всі питання домашнього пивоваріння (і самогоноваріння, звичайно, теж). Там кілька тисяч учасників, і купа зафіксованого досвіду - як зробити солод, як ним користуватись, як виготовити все приладдя (починаючи з подрібнення солоду, закінчуючи ректифікаційними колонами). 

Але, про всяк випадок, нагадаю - на відміну від Росії, у нас є адміністративна відповідальність за виготовлення, збут і зберігання самогону.

Ссилка прикольна. А вот на рахунок сомогону можна посперечатись. Виготовляти і зберігати це можна. А вот якщо ви продали свій самогон і за це отримали гроші і є зафіксований факт то уже можна нарватись на адмінку. Колись самогонні апарати ховали, а зараз хваляться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

купую тільки імпортне , німецьке чи чеське.

 

Нещодавно відкрив для себе IPA (буває в "Сільпо").

Дуже сподобався.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Моя думка, якщо вже щось спиртне дома робити то горілку). Зробити мініколону і вперед. 

Про апарат я в цій темі буду писати, щоб нову нестворювати :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Я зараз пю пиво, але купую тільки імпортне , німецьке чи чеське. Банка нормального пива не може коштувати дешевше 1,5-2 євро.

Абсолютно з вами згідний. Але домашнє пиво може прирівнюватись до імпортного, якщо використовувати відповідну сировину і технологію пивоваріння при умові якщо є обладнання. Я хотів купити собі кастрюлю з нержавійки щоб з неї зробити сусловарочний котел, але ціни щось зашкалюють ? тому поки що з екстракту буду робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Taras84 написав:

А вот на рахунок сомогону можна посперечатись

 

Перепрошую, я не з метою приколупатись пишу, а просто уточнюю :-)  

 

КУпАП, "Стаття 176. Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення

Виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення -

тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."

 

Ну, і там наступна, 177 - "Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення", штраф від 1 до 5 неоподатковуваних мінімумів.

 

Тобто, не можна ні виготовляти, ні купувати, ні зберігати самогон, не можна виготовляти і зберігати самогонні апарати - це якщо по закону. І закон, нажаль, виконувався - була купа судових рішень в реєстрі.

Але це оффтоп, звичайно.

 

Ваша ідея мені подобається, я сам не раз поривався щось таке зробити, але оця необхідна стерильність дуже відштовхувала. Сподіваюсь, у вас вийде нормальний продукт, це означатиме, що можна і з доступних у нас готових компонентів зробити щось непогане. З квасом таке більш-менш вийшло :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ответственность за незаконное производство без цели сбыта согласно ч. 2 ст. 204 достаточно серьезная — штраф от 51 000 до 170 000 гривен.

Кроме того, особо ретивые правоохранители могут квалифицировать действия пивовара-любителя как покушение на преступление, предусмотренное частью 3 ст. 204 УК (изготовление и сбыт недоброкачественных товаров, представляющих угрозу для жизни и здоровья людей). Даже если продукция безупречна и неоднократно дегустировалась лично вами и широким кругом ваших коллег без всяких последствий для жизни и здоровья — не нужно питать иллюзий относительно практики формирования доказательной базы по уголовным делам в нашем государстве. Последствием для пивовара-любителя будет уже лишение свободы на срок от 5 до 10 лет

http://beer-box.com.ua/riski-ugolovnogo-presledovaniya-pivovarov-amatorov/?fbclid=IwAR12QZgr0_e44eIOKU45ti2PrpD2MmheUZprx2z7eVlpJ-EAvJgwrvUTobk

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, knife_life сказал:

Ваша ідея мені подобається, я сам не раз поривався щось таке зробити, але оця необхідна стерильність дуже відштовхувала. Сподіваюсь, у вас вийде нормальний продукт, це означатиме, що можна і з доступних у нас готових компонентів зробити щось непогане. З квасом таке більш-менш вийшло :D

Ну я тоже за стерильність переживав. Але якщо боятись то взагалі неварто було мені починати. Ну неполучиться зараз, значить потім получиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наразі пиво трохи стало чистішим, на дні кожної бутилки випав легенький осадок. А пет бутилки стали більш надутими. Мав одну прозору бутилку в неї також розлив.

20210825_211834.jpg

20210825_211856.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Там все те саме

Дякую !

1 час назад, olkogr сказал:

додаєммо дріжджі

А  які  дріжджі  використовувати ?

 

1 час назад, olkogr сказал:

Домашнє вино зробити в рази легше.

Так,  з  вином  простіше,  але  для  того,  щоб  отримати  смачний  напій,  теж  треба  голову  поморочити.    

 

1 час назад, olkogr сказал:

дуже рідко в наших широтах росте нормальний виноград для вина, та й навіть як росте то рік на рік не попадає.....

В  радянські  часи  посадив  мій  дядько  виноград,  привезений  з  Молдавії.  Що  за  сорт,  не  скажу.  Він  його  називав  "винний".  Хоча  той  виноград  і  їсти  смачний,  часто  дітвору  ним  частую.  Виноград  синій,  через  тиждень  може  бути  вже  стиглим.  Треба  зробити  фото,  може,  хто  впізнає  сорт.  Вино  із  нього  виходить  дуже  смачне.  Хоча  я  робив  вино  із  "Лідії",  непогано,  але  сєкас  ще  той.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Taras84 сказал:

Наразі пиво трохи стало чистішим, на дні кожної бутилки випав легенький осадок. А пет бутилки стали більш надутими. Мав одну прозору бутилку в неї також розлив.

А какой концентрат покупали ,стиль пива?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самое первое тоже делали из концентрата. ЯСЭ-3 дрожжи s -33 , карбоницация в бутылках 8 г декстрозы на литр. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, olkogr сказал:

якщо вже щось спиртне дома робити то горілку)

   (((   Хлопчику,  скажи,  а  твій  батько  варить  самогон ?   -  та  Ви  що,  він  його  сирим  п"є !    xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, бабуин сказал:

А какой концентрат покупали ,стиль пива?

 

 

20210825_214206.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись дуже давно читав книжку під назвою типу "домашнє пиво і квас" як казочку на ніч, слюнки ковтав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку