JekaB

А сколько это может стоить?!

Статистика темы
Тема скрыта из топа у *** участника(ов)
Тема занесена в избранное *** участником(ами)
Тема подвешивалась в топ *** раз *** участником(ами)
Тема просмотрена *** раз

214 posts in this topic

На однакових автівках гайки можуть відкручуватись по різному, та і підшипники з піввісями зніматися теж по різному…

1

2 часа назад, Iгрек сказал:

А от уявіть ситуацію,Ви приіхали до майстра замінити підшипник передньоі ступиці по рекомендаціі товариша на такій же авто. Він замінив підшипник в цього майстра за 300 грн. Міняє Вам, каже за роботу 500грн. Ваша реакція? А у нього сьогодні день не задався, зуби сильно доглянуті, черевики від лабутена.... Навряд чи надалі Ви до нього захочите іхати, товаришу передасте скорш за все "твій слєсарь зажрався". 

Ось щоб не було цієі "агалтелости" і існує техдок з вказаними нормогодинами. Потрібно як і в Італіі, Швеціі, США подібні інструментальні відновлювальеі роботи нормувати за годинами затраченими за подібну роботу по відновленню чи виготовленню. 

Інакше не уникнути власного закопування своєі діяльності в прірву. 

Эти нормочасы и с машинами далеко не всегда работают, а при единичном производстве и подавно. Или понадобится такое количество коэффициентов вводить, что сам черт ногу сломит. 

0

Клиент:

- Да, что-то дороговато выходит. :/

Мастер:

Ну так, скидки только постоянным клиентам и от количества. ^_^

0

В 14.10.2021 в 19:17, Женя Харьков сказал:

Друзья! Все прекрасно понимают,  в наших реалиях нет смысла искать общий знаменатель, кто сколько "вырвет" из клиента, ото и все ценообразование.

Ну да,ви ще згадайте таке улюблене совками слово"рвач"))) Хоча мені наприклад абсолютно індеферентно до того як мене назвуть-головне аби я міг вважати свою совість чистою.

Щодо  нормогодин-всіх вирівняти?  То йдіть з ними до біса. Якщо я наприклад робив одну роботу на початку  годину,а потім набрався досвіду,виготовив оснастку і роблю тепер ту роботу за 20 хвилин маю поділити ціну на три?:D  Ще раз кажу-ціна регулюється ринком,був період у житті,коли доводилося працювати в нуль,аби тільки заробити ім"я і мережу клієнтів,тепер можу собі дозволити працювати за ту ціну,яку визначаю сам і чхав я на ціну конкурентів. Ніхто не може гарантувати що завтра я зможу собі дозволити теж саме,кам"яний вік закінчився не тому що закінчилося каміння. Коли дуже хочеться їсти,то і черствий хліб може мінятися на вагу золота,але коли приходить до тебе якийсь хмир і розповідає що тут роботи на 2 хвилини і він сам все вміє,але нема на чому-він іде лісом.  Теж саме стосується наприклад крутого інструментального мікроскопа-якщо він коштує у виготовленні 100к ,а в данний момент він нікому не потрібен,то і ціна його як брухту.

6

І ще,якщо майстер не заставить клієта поважати себе-поваги не буде.Як правило клієнт коли відчуває слабину-відразу сідає на голову. Колись давно,один мій знайомий попросив прокататися з ним до Києва забрати акваріумні рибки,Дискуси.Вони на той час коштували 150 євриків за одну.Приїзджаємо,трикімнатна квартира на першому поверсі,всі перестінки знесено,і все до стелі закладено акваріумами-ферма одним словом.Він без усіляких торгів відлистав 900 євриків за шість рибок і задоволений їде додому.На трасі зупинилися випити кави,купуємо пиріжки у якоїсь бабці,і тут його понесло...як почав торгуватися за 50 копійок...Врешті я не витримав,загнув матом і сказав що мені за нього соромно і більше з ним хрен куди поїду.Натомість він відповів що я не розумію того кайфу в торгах...Так ось,людина він не просто не бідна,а навіть багата,там він розуміючи що якщо спробує торгуватися його просто виставлять за двері,мовчав як риба і листав єври,а тут відчувши беззахисність бабці  все вилізло наверхи. Теж саме і в нашій роботі з клієнтами-я оцінюю свій труд в енну суму,і якщо когось то не влаштовує,просто йде далі в пошуках. Тому і сам не торгуюсь-або мене ціна влаштовує і я купую річ чи послугу,або шукаю когось іншого. Свою майстерню я створював своїм горбом,мені ніхто нічого не подарував і тому я нікому нічого не винен окрім своєї сім"ї  ( і то з деякими уточненнями) і душі Богу,а тепер я в праві визначити яку роботу мені брати і як її оцінювати. А всі ці колгоспи,спілки і т.д.  йдуть прямо...наліво...а потім лісом.

10

В 13.10.2021 в 12:45, Ofatum сказал:

Да потому и спрашиваю, так как не заказывает больше. 

А Вы не думали, что им просто больше не надо?! Ну сколько там этих погрузчиков, которым шкивы новые нужны!?  

0

#298418 Posted (edited)

4 часа назад, Kardan сказал:

Якщо я наприклад робив одну роботу на початку  годину,а потім набрався досвіду,виготовив оснастку і роблю тепер ту роботу за 20 хвилин маю поділити ціну на три?:D  

Тобто, Ви вважаєте, що оплативши Вашу  освіту  один раз, замовник повинен сплачувати за це й далі постійно?   

Edited by Jonhson
1

#298420 Posted (edited)

Замовник прийшов до виконавця.  Він очікує, що виконавець кваліфікований, має устаткування, оснастку, інструмент у необхідній кількості і якості. 

Замовник зі свого боку заробляє кошти, які він сплачує виконавцю. І у виконавця голова ж не болить, як і де він їх заробить.  

Тому більшість публікацій тут - викликають посмішку. І, якщо ви не можете встановити ціну на свою роботу, вироби тощо, то ви не є кваліфікованим спеціалістом у своїй галузі. І всі ці питання - на користь бідних африканців.  

Всі ці розмови про проблеми про це свідчать. Замовнику потрібно:  ціну, строки, якість. А ще - підтвердження досвіду.   Тобто " я все можу" - не працює. Працює - досвід виготовлення конкретних виробів.  

Edited by Jonhson
2

#298423 Posted (edited)

41 минуту назад, Jonhson сказал:

Замовник прийшов до виконавця.  Він очікує, що виконавець кваліфікований, має устаткування, оснастку, інструмент у необхідній кількості і якості. 

Замовник зі свого боку заробляє кошти, які він сплачує виконавцю. І у виконавця голова ж не болить, як і де він їх заробить.  

Тому більшість публікацій тут - викликають посмішку. І, якщо ви не можете встановити ціну на свою роботу, вироби тощо, то ви не є кваліфікованим спеціалістом у своїй галузі. І всі ці питання - на користь бідних африканців.  

Всі ці розмови про проблеми про це свідчать. Замовнику потрібно:  ціну, строки, якість. А ще - підтвердження досвіду.   Тобто " я все можу" - не працює. Працює - досвід виготовлення конкретних виробів.  

Зачастую бывает нужна специфическая оснастка и ты эти вопросы обговариваешь и это общемировая тенденция, даже Lockheed Martin выставляет одну цену на 1й самолет и другую на следующие,  а при единичных заказах вроде того-же black bird оснастка считается отдельно  и является собственностью заказчика. Опять таки люди разные, есть которые приходят за решением проблемы и готовы платить за это реальную стоимость, а есть люди которые готовы платить выдуманную ими стоимость. У меня так один знакомый все хорошо, я все понимаю но 2000 грн за смену это много, я ему говорю, так ты сам меньше 4х не берешь, ушел в раздумьях. 

Edited by vaycartana
0

#298431 Posted (edited)

,, Ты как челобитную бьёшь магистру  токарных наук? смерд! На колени холоп, склони голову перед его рыгалиями,,

Думаю что такая стратегия наименее эффективная.

Edited by Hercules
1

#298445 Posted (edited)

7 часов назад, Jonhson сказал:

Тобто, Ви вважаєте, що оплативши Вашу  освіту  один раз, замовник повинен сплачувати за це й далі постійно?   

А з чого то Ви взяли?Аж ніяк.Свою освіту я оплатив своїми збитими пальцями, заробленими мною ж грішми і своїм часом.Замовник отримав те що йому було треба і за ті гроші які його влаштовували. Гроші які він мені заплатив за ЯКІСНО ВИКОНАНУ мною роботу автоматично стали моїми грішми і аж ніяк не його,він їх обміняв на мою послугу. А що робити з тими грішми вже вирішувати тільки мені-можна їх просадити у автомати,можна принести у сім"ю,а можна  на придбання чи виготовлення оснастки чи інструменту.Виконавши ту роботу я зрозумів що за такі гроші я її робити більше не хочу і є два варіанти-відмовитися від неї зовсім,або застосувати приспособи і інструмент що дозволить виконати її швидше і з меншими силами.Я вибрав другий варіант і та робота стала приносити дохід. Хоча клієтам завжди наголошую що ця послуга у мене дорога-практично ніхто не відмовився,хіба декілька раз спробували зробити самі,накосячили,намучилися і прийшли знову.

Edited by Kardan
0

6 часов назад, Jonhson сказал:

Саме так-замовника не має турбувати чим то буде зроблено,і чи є у мене необхідний інструмент і досвід, він просто має потурбуватися про оплату моєї роботи,і мені не цікаво де він має взяти на те гроші.А за свої гроші він має отримати якісну роботу,попередньо узгоджену з виконавцем.

0

В 13.10.2021 в 18:49, Ofatum сказал:

А мне тут звонит человек и говорит, на прутке 20 мм диаметром навалить резьбу М20 на длинну 100 мм длинна шпильки что-то 40..50..60 см. Количество 60 штук, материал его. Я так прикинул, торцовка или хотя бы заход под плашку, пруток скорее всего в плюсе , плашка хер полезет надо согнать пару десяток. Плашки две в мусорку. Говорю сумму в 30 грн штука и что вы думаете.... Смех, фраза про издевательство, и таки нашел более дешёвого токаря. Дома в квартире такие шпильки ненадо , да и на даче помидоры подвязывать неудобно. Человек занимается чем-то , а значит зарабатывает , и планирует заработать на моих шпильках применив их в дело. И ему дорого 30 грн за работу.

Ну так пусть чешет в магазин крепежа и попробует там купить шпильку М20 на 60 см, прозреет...

1

3 часа назад, inFamous сказал:

Ну так пусть чешет в магазин крепежа и попробует там купить шпильку М20 на 60 см, прозреет...

Думаюча людина в магазин не піде, там одні бариги))

1