Леня

Посоветуйте мультиметр

78 повідомлень у цій темі

, DimonDSS написав:

Можна. У мене Mastech MY 68 і  UNI-T UT139C. Обидва з автоматичним вибором межі вимірювання.  Працюють вже багато років все норм

Дякую.

UNI-T UT139C гарний, але не дешевий (відносно).

 

Я прки придивлявся до Richmeters RM113D, Richmeters rm102pro,  ANENG 620A

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивися трохи огляди на ті мультиметри і щось вони мене не вдохновили, багато в чому глючні. Буду цілитись на UNI-T UT139C

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлячись для чого і де його юзати.В мене вже назбиралось за час мого творчого радіожиття біля 10-12 штук різних.Спалив теж зо три.На всяку безделуху беру "народний" UNІТ830,а коли щось відповідне ковиряю то своїм любимим UT61Е.На кожному заковулку по тестеру:D.В гаражі,майстерні,машині і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, куко написав:

Дивлячись для чого і де його юзати.В мене вже назбиралось за час мого творчого радіожиття біля 10-12 штук різних.Спалив теж зо три.На всяку безделуху беру "народний" UNІТ830,а коли щось відповідне ковиряю то своїм любимим UT61Е.На кожному заковулку по тестеру:D.В гаражі,майстерні,машині і т.д.

В машині в мене їздить зовсім малесенький "кишеньковий". Але в нього функціонал обмежений. Наприклад струм міряє лише до 200 мА.

 

Мій VC61a не те щоб згорів зовсім. Простотпостійно пищить і показники скакають. Здається, я його в 220 ткнув на прозвонці випадково. Відремонтувати, думаю, можна і нехай собі теж буде для "не шкода"...

 

Задачі? Побутові і якийсь дрібний ремонт електроніки на рівні повного нуля :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю UNI-T UT136а доволен полностью

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А зо скажете за UNI-T UT89X?

Вір ручний, але має великий діапазон вимірювання. Чи для дому то вже зайве?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

А зо скажете за UNI-T UT89X?

Вір ручний, але має великий діапазон вимірювання. Чи для дому то вже зайве?

С виду нормальный девайс дело привычки UNI-T вообще не плохие приборы делают

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене Richmeters RM219trms. Довго до  нього придивлявся, та нарешті придбав. А тут війна почалася, та я до німців подався, і почав знищувати усе своє майно в Україні. Тут ним температуру у холодільнику міряв , та пару раз напругу у мережі.Температуру міряє не дуже точно Напругу непогано міряє. Усе що можу сказати про нього. Мабуть тут вже пролежить без потреби до моєї смерті. Але я відчуваю задоволення, від того що є він у мене.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Підніму тему. Мав 2 мультиметри VC61A (як на фото).

У меня такой мультиметр.

У него 2 проблемы:

1) предохранитель 500 мА на длинных ножках запаян прямо в плату....Недавно спалил предохранитель, забыл красный щуп из гнезда mA в гнездо V переставить и измерил напряжение на 9В аккумуляторе…

2) автоотключение через 15 минут после включения.

 

Кто-нибудь знает какие мультиметры имеют автоотключение через 15 мин. после последнего измерения?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@dgin 61е unit взагалі не вимикається. нібито. кажуть треба доробляти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

приложил фото  не знаю как 15 мин ну сам отключается  минут 10 наверное 

и имею мастеч по моему  с последних (брали на работу) есть авто отключение и подсказка - когда выбираете скажем параметр измерений подсвечивает разъемы куда вставить щупы (пока нет к нему доступа остался на объекте в шкафу  а там оккупация хоть и освободили но людей не пускают   ) а так работал нормально но с доли ома наверное не берет  точно  меньше одного ома  врет 

если найду фото старые вставлю  MS8268  был не плохой приборчик - авто отключение есть  подсказка для д.то же (при выборе параметров измерения  подсвечивает  куда включать щупы )

 

 

SAM_1743.JPG

SAM_1745.JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автовідкоючення там у всіх реалізовано включенням через реле часу на конденсаторі, тому наврят чи знайдете такий, щоб від вимірювання вів відлік, то зайве ускладнення. Простіше кондером час до пів години збільшити, наврят в такому випадку він вимкнеться в найбільш неочікуваний момент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nero написав:

Автовідкоючення там у всіх реалізовано включенням через реле часу на конденсаторі, тому наврят чи знайдете такий, щоб від вимірювання вів відлік, то зайве ускладнення. Простіше кондером час до пів години збільшити, наврят в такому випадку він вимкнеться в найбільш неочікуваний момент

 

В вимірах і не можливо зробити, бо є завжди якийсь шум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

В вимірах і не можливо зробити, бо є завжди якийсь шум.

Можливо, виміри це завжди зміна(зростання) струму споживання мікросхеми. Ставимо датчик струму, по якому обнуляємо відлік відрахунку часу на автовідключення, але то зайве ускладнення, тому ніхто не робитиме такого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nero написав:

Можливо, виміри це завжди зміна(зростання) струму споживання мікросхеми. Ставимо датчик струму, по якому обнуляємо відлік відрахунку часу на автовідключення, але то зайве ускладнення, тому ніхто не робитиме такого.

 

Є переривання, в них дивишся зміну режиму, зміну відліку при тому ж самому режимі, при пороговому (+- ** мінімальних рівнів ЦАП в залежності від діапазону) обнуляєш таймер. Виміри і якісь таймери від РС, вибачте ... це якщо є ... це виглядатиме на мене як досить дивне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Є переривання, в них дивишся зміну режиму, зміну відліку при тому ж самому режимі, при пороговому (+- ** мінімальних рівнів ЦАП в залежності від діапазону) обнуляєш таймер. Виміри і якісь таймери від РС, вибачте ... це якщо є ... це виглядатиме на мене як досить дивне.

Я коментував стосовно мультиметрів взагалі, а не конкретного сегменту з МК на борту, на 7106 таке як реалізувати? А з "розумним" токовим датчиком інтегрованим в стандартну схему включення - легко.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, softm написав:

@dgin 61е unit взагалі не вимикається. нібито. кажуть треба доробляти.

Там доробки на пів години.Є на ютюбі ролики та і на мусьці під час огляду все в картинках показано.Я в себе реалізував.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Viktor_KVS Mastech MS8268 прикольний. Особливо підсвітка гнізд, хороший захист від дурня/нагадування.

Єдине, що немає в ньому вимірювання температури.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мультиметр MESTEK DM100C.

 УБИРАЕМ АВТОВЫКЛЮЧЕНИЕ. Включение прибора с удержанием SEL убирает автовыключение. Если выключить включить питание автовыключение активируется вновь. Если автоотключение отключено, каждые 15 минут (или с заданным интервалом выключения) звуковой сигнал будет издавать 5 звуковых сигналов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уграв я тут в своєму M890G термодатчик (статикою на провід термопари, такий казус), і дуже з того печалюсь. Ну, на фоні війни - то мікро-печаль, але неприємно.

Вимірювання температури використовую регулярно, тобто, це була важлива для мене можливість, хоча й не основна, звичайно.

Решта функцій ніби працює.

Хочу виправити цю ситуацію, бачу два варіанти, і прошу поради, які моделі підійшли б під такі вимоги:

А) Просто термометр, під термопару типу К, з діапазоном 0-1000 градусів (щоб купити прилад, який заміняє втрачену функцію мультиметра)

Б) Мультиметр, не гірший ніж M890G по можливостях та діапазонах вимірювання, з окремою кнопкою вимикання, з автовідключенням, і з вимірюванням температури термопарою типу К. Бажано б до 2500  грн приблизно.

 

Для контексту - мені реально цього мультиметра вистачало, всяке true RMS потрібне не було жодного разу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А там точно вхід вигорів? Може тупо 4148 в вимірювальному мості прошило?

, knife_life написав:

Бажано б до 2500  грн приблизно.

Який сенс, якщо ваш прилад 800грн. коштує, взяти такий же, якщо він влаштовував.

 

П. С. Взяв я тут на рк-компонентах в догрузку(не вистачало до мінімальної суми) до замовлення мультик з токовими кліщами ANENG ST-181, якби знав що вони такі маленькі бувають - взяв би раніше. Як кишеньковий прилад "на виїзд" - бомба, щоправда вимірювання постійного струму таки невистачає, ну і "детектор фази" слабенький, а решта - тільки позитивні враження за таку смішну ціну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, knife_life написав:

Уграв я тут в своєму M890G термодатчик (статикою на провід термопари, такий казус), і дуже з того печалюсь. Ну, на фоні війни - то мікро-печаль, але неприємно.

Вимірювання температури використовую регулярно, тобто, це була важлива для мене можливість, хоча й не основна, звичайно.

Решта функцій ніби працює.

Хочу виправити цю ситуацію, бачу два варіанти, і прошу поради, які моделі підійшли б під такі вимоги:

А) Просто термометр, під термопару типу К, з діапазоном 0-1000 градусів (щоб купити прилад, який заміняє втрачену функцію мультиметра)

Б) Мультиметр, не гірший ніж M890G по можливостях та діапазонах вимірювання, з окремою кнопкою вимикання, з автовідключенням, і з вимірюванням температури термопарою типу К. Бажано б до 2500  грн приблизно.

 

Для контексту - мені реально цього мультиметра вистачало, всяке true RMS потрібне не було жодного разу.

У сусіда мають бути такі нові мультіметри , все працююче, не ремонтоване ,  але без корпуса , він десь брав їх під доробку під свої потреби , але чому без корпусу , я так і не зрозумів , бо корпус мав би вартувати мізер порівнянно з робочою нутрянкою !

Собі я теж брав у нього , а корпус докупив на радіоринку , точніше купив спалений мультіметр , нутрянку викинув , а все новеньке запхав !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підібрав то шо подобається. Richmeters 777. Ну їх банатотпід різними назвами. Але мабуть замовлятиму з алішки, бо в нас не те, що ціна не подобається. Просто в продажі лише найпростіша комплектація. А з алішки можа замовити повну 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, 032triton написав:

У сусіда мають бути такі нові мультіметри , все працююче, не ремонтоване ,  але без корпуса ,

А ви могли б запитати в нього, чи ще є, і скільки буде коштувати? Правда, я не в курсі, як бути у випадку, якщо він погодиться продати, в плані правил форуму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

А ви могли б запитати в нього, чи ще є, і скільки буде коштувати? Правда, я не в курсі, як бути у випадку, якщо він погодиться продати, в плані правил форуму.

Завтра спитаю !

За правилами продаж виключно через барахолку , то от коли домовимося  -  створю приватний лот для Вас !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку