032triton

Варочно - обігрівочна піч ( буржуйка )

41 повідомлення у цій темі

, Куляста_Блискавка написав:

Та деталь,яка на ескізі позначена, як ""відбійник полум'я"" правильно називається  ""свод"" , і має бути футерована шамотною цеглою в 1/4 цеглини зі сторони руштів ( колосників). Стінки топки теж бажано було б футерувати, бо 3 мм залізяка в полум'ї  довго не проживе.

Зрозуміло , що Змм. це  смішно навіть для бічних стінок , тому буду робити з 5-6 мм. металу !

Єдине що мене гнітить у тій ''схемі'' , чи буде достатньо добре прогріватись робоча поверхня плити , через отой ''відбійник/свод'' для допалювання газів !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

чи буде достатньо добре прогріватись робоча поверхня плити

Зробити свод коротшим, довжини в дві-три цеглини ( 240...350 мм) вистачить з надлишком. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 032triton написав:
2 години тому, Куляста_Блискавка написав:

Та деталь,яка на ескізі позначена, як ""відбійник полум'я"" правильно називається  ""свод"" , і має бути футерована шамотною цеглою в 1/4 цеглини зі сторони руштів ( колосників). Стінки топки теж бажано було б футерувати, бо 3 мм залізяка в полум'ї  довго не проживе.

Зрозуміло , що Змм. це  смішно навіть для бічних стінок , тому буду робити з 5-6 мм. металу !

Єдине що мене гнітить у тій ''схемі'' , чи буде достатньо добре прогріватись робоча поверхня плити , через отой ''відбійник/свод'' для допалювання газів !?

 

 Подивіться канал цього дядька https://www.youtube.com/channel/UCpaNGXogMqy10oVo0EE1_UQ/videos

Дуже грамотно пояснює. Здається, що навіть має освіту за фахом теплотехніки. Колись бачив його жигу на дровах.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дюброго здоровятре шукати в європі особливо альпи там такі в хатах в горах ще залишились,часом хлопці привозять , в нас поздавали в металолом ,часом навіть нові.Колись розбирав пічки ще польські //Західна Україна // десь зроблені під кінець 1890 років початок 1900 років там була цегла вогнетревка 50мм товщина ,висота 100мм і довжина 200 мм супер штука витримує температуру капітальну ,я маю ще десь штук 50 б/У так нані навіть невидно що вона була в вогні вона витримує кокс ,зараз роблю котла шахтного хочу з неї зробити форсажну камиру щоб не прогоріла бо вогнетревкого металу немав а купуватине дуже бажання мав викінути дві тисячі доларів за два листи металу 6 мм не цікаво ,тому використав 8 мм сталь я думаю що це ст 3 купив по нормальні ціні паро кусків нової але поржавіла,внутрішня рубашка меньше 6 мм нема ,ви теж можите зварити таку піч тим паче ,що є креслення є гроші можна і купити вогнетривку сталь К22 фактично вічна обкласти такою цеглою  ,я думаю на років 30 хватить .Чи з нержавійки забацати з класною ковкою але там всю тре обкладати цеглою бо пока горить то тепло як тільки потухла стало холодно бо нержавійка холодний метал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми такі робили для наших, з розкладними столиками, під 100 трубу, з двома камфорками, з чавунними руштами, з цинковим зольником, ст3 3мм, верх 6мм. Розкладка ефективна, приймаюча сторона каже і функціонал супер. Конструкція переносна вдвох, димохід позаду на байонеті. Планувалась духовка, вже напиляли проект, але наші передумали, тож перепроектовували на таку компактну мобільну польову модель.

arm2.JPGarm2-2.JPGarm2-3.JPG

 

arm2-4.JPGarm2-5.JPG

 

P.S. Є відео, якщо треба, завантажу на youtube.

Змінено користувачем Гаврилів Василь
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

Ми такі робили для наших, з розкладними столиками, під 100 трубу, з двома камфорками, з чавунними руштами, з цинковим зольником, ст3 3мм, верх 6мм. Розкладка ефективна, приймаюча сторона каже і функціонал супер. Конструкція переносна вдвох, димохід позаду на байонеті. Планувалась духовка, вже напиляли проект, але наші передумали, тож перепроектовували на таку компактну мобільну польову модель.

arm2.JPGarm2-2.JPGarm2-3.JPG

 

arm2-4.JPGarm2-5.JPG

 

P.S. Є відео, якщо треба, завантажу на youtube.

Дуже гарно зроблено !

Якщо не важко , то дайте посилання на відео !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перед тім як робити, треба прослухати про основи процесу, та про помилки інших.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

5b7a36c9-2209c05ee4e3ce3f4c8609dcbae048cf.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

Та деталь,яка на ескізі позначена, як ""відбійник полум'я"" правильно називається  ""свод"" , і має бути футерована шамотною цеглою в 1/4 цеглини зі сторони руштів ( колосників). Стінки топки теж бажано було б футерувати, бо 3 мм залізяка в полум'ї  довго не проживе.

тільки тепер прочитав тему, якщо дивитись на домашні варіанти, якщо є фінанси і не планується на 10 років, то краще купувати. Якщо ж хочеться високока, то слід розібратись в технологіях, почитати про вермикуліт, види шамоту, кальцій-силікат, ознайомитись з TR-OL2006. Тоді буде і цікаво, і приємно, і результат з першого разу ЗБС.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

 

Це Ви такі робите? яка ціна?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stanley написав:

Це Ви такі робите?

Так, такі прості речі ми на армію з 14го робимо.

, Stanley написав:

яка ціна?

Не рахували. Вам для особистого використання, чи на воєнку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Гаврилів Василь написав:

Так, такі прості речі ми на армію з 14го робимо.

Не рахували. Вам для особистого використання, чи на воєнку?

для особистого користування, в будинок, але мабуть із-за негерметичності не зовсім підійде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

Так, такі прості речі ми на армію з 14го робимо.

Пане Василь, наберуся наглості попросити модель, якщо це можливо. :$

Попросили наші хлопці, які воюють, зробити їм буржуйки.

В будь-якому випадку, дуже вдячний за відео - гарних і витончених рішень у Вашій печі вистачає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Пане Василь, наберуся наглості попросити модель, якщо це можливо. :$

Модель належить компанії, так що змушений порадитись. Але якщо перемалюєте по фотографії - претензій до вас не буде, вона проста.

, Олек77 написав:

Попросили наші хлопці, які воюють, зробити їм буржуйки.

А скільки треба?

, Олек77 написав:

В будь-якому випадку, дуже вдячний за відео - гарних і витончених рішень у Вашій печі вистачає.

Дуже приємно!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Гаврилів Василь написав:

Модель належить компанії, так що змушений порадитись. Але якщо перемалюєте по фотографії - претензій до вас не буде, вона проста.

Дякую. Я розумію, тому особливо не настоював. 

Конструктора вже більш-менш визначились, якусь усереднену свою модельку намалювали. Чесно кажучи, сьогодні мав купу роботи, то до пічки навіть не вникав (вчора накидав якесь своє бачення в Соліді, скинув).

Треба 3 шт, але метал маємо, станки і людей - теж. Зробимо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку