San1084

Питання що до спадщини

21 повідомлення у цій темі

Доброго вечора. В мене теке питання. Не думав, що так скоро в мене виникнуть ці питання. Підскажіть будь ласка куди мені звертатися по поводу спадщини. Три місяці тому пішов з життя мій батько. Він був ще не старий і навідь ніхто не думав що таке трапиться. Маму підтримуємо як можемо. Для нас всіх дуже тяжка втрата.  Саме більше питання яке мені не дає спокою. Автівка була на батькові, але він жодного дня не сидів за її кермом, так як купував для мене і  вона була куплена в кредит. Після виплати кредиту банк ( якого вже не існує) надав справку що авто виплачено і заборгованість рівна нулю. Але авто так і не переоформили і минуло вже 12 років. Я вписаний в техпаспорті. Що тепер робити при оформленні і чи можливо оформити авто на мене? Буду дуже вдячний за допомогу. Слава Україні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зверніться в місцевий центр надання адміністративних послуг. Підскажуть думаю в цьому питанні. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Підскажіть будь ласка куди мені звертатися по поводу спадщини.

Вам  треба  звернутися  до  нотаріуса  з  приводу  відкриття  спадщини.  Там  термін,  здається,  до  6  місяців.  Не  звернетеся  вчасно,  тоді  прийдеться  вирішувати  питання  через  суд.  Заодно  можете  поцікавитися  в  нотаріуса,  як  Вам  бути  в  даній  ситуації.

П.С.     В  зв"язку  з  подіями  в  країні,  може,  щось  зараз  змінилося.  Але  починати  треба  з  нотаріуса.  Колись  спадкові  справи  вели  тільки  державні  нотаріуси.  Як  зараз,  не  можу  сказати.

Змінено користувачем инженер
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, инженер написав:

Вам  треба  звернутися  до  нотаріуса  з  приводу  відкриття  спадщини.

И очень рекомендую к государственному!

Причём не с ноги, а хорошо помониторив отзывы о натариусах.

Дело в том, что наследство, это одно из двух дел которые потом нельзя перенести к другому исполнителю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ещё один момент есть, нотариусы соблюдают договорённость о терриоториальном распределениии дел.

Так что придётся искать местного. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Ещё один момент есть, нотариусы соблюдают договорённость о терриоториальном распределениии дел.

Так что придётся искать местного. 

це не домовленість а необхідність, передбачена законодавством. Натаріус з іншого нотаріального округу не має право та можливості займатися діяльністю на окрузі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Три місяці тому пішов з життя мій батько. Він був ще не старий і навідь ніхто не думав що таке трапиться. Маму підтримуємо як можемо.

При відсутності заповіту, скоріш за все автомобіль перейде у спадок дружині, тоб-то мамі, а за заявою і її письмовою згодою — вам, як спадкоємцю першої черги https://ips.ligazakon.net/document/TM012059  Але, за законом вм зможете успадкувати спадкове майно не раніше 6-и місяців після смерті батька (термін за зверненнями всіх спадкоємців на право на спадщину) 

 Вам дійсно краще звернутись до юристів для ортимання більш кваліфікованої відповіді, включно з самими процедурами.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolyakm написав:

передбачена законодавством.

Уже давно нет, но они этого придерживаются и это разумно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

знаю точно що, зареєструвати право власності(внести дані в реєстр речових прав) нотаріус з іншого округу не може навіть якщо сильно хоче!!! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolyakm написав:

знаю точно що, зареєструвати право власності(внести дані в реєстр речових прав) нотаріус з іншого округу не може навіть якщо сильно хоче!!! 

Извините, но не знаете, может, но не хочет этого делать.

У меня только полтора - два года прошло после переоформления всех бумаг, причём с судами.

Врагу не пожелаю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я перед номи

, Stebium1 написав:

Извините, но не знаете, может, но не хочет этого делать.

У меня только полтора - два года прошло после переоформления всех бумаг, причём с судами.

Врагу не пожелаю. 

я перед новим роком вносив дещо в реєстр в знайомого нотаріуса і він казав що не може фізично.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мама повинна до пів року написати відмову від спадку, а ви пишете заяву на успадкування, здається так, вже призабулось... Правильно кажуть - звертайтесь до нотаріуса. І так державний тупо дешевший, якщо все решта не враховувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Извините, но не знаете, может, но не хочет этого делать.

У меня только полтора - два года прошло после переоформления всех бумаг, причём с судами.

Врагу не пожелаю. 

Заява про вступ в права спадщини подається виключно за місцем відкриття спадщини. Можна заяву надіслати поштою, але має бути нотаріально завірений підпис спадкоємця.

Щодо розцінок на ведення справ спадщини вже кілька років, як розцінки державних нотаріусів прирівняли до приватних. Але приватний нотаріус підпише з вами ще договір нотаріального супрводу, якось так.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перше, що видав гугль: https://minjust.gov.ua/m/str_9266

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

К нотариусу. Со всеми документами. Ни в коем случае не пропустите срок обращения (6 месяцев). Кроме машины может быть и другое имущество (квартира, гараж, земельный участок, пай, и т.д.) и денежные вклады. При некоторых ньюансах может понадобиться помощь юриста.

Иначе через суд. А это минимум год и с нервотрепкой.

У меня была самовольная пристройка к квартире. Результат: 11 лет тянулось оформление, 2 суда, большие финансовые расходы. Не повторяйте чужих ошибок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто нибудь оформлял наследство на гараж в кооперативе и не приватизированный дачный участок с домом? 
Наследуется данные объекты или переходят по решению кооператива?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vladstroy74 написав:

А кто нибудь оформлял наследство на гараж в кооперативе и не приватизированный дачный участок с домом? 
Наследуется данные объекты или переходят по решению кооператива?

по решению кооператива права может уступить только живой владелец

а так только нотариус может определить(и соответсвенно оформить) имеете ли вы право на наследство или нет, и нет ли других наследников

не знаю як у вас, а у нас такі гаражи до скону віку здають в аренду, або продають за безцінь під "чесне слово"...

мабудь дуже не просто і не дешево переоформити такий гараж

 

п.с. я б почав з похода до нотаріуса (топік стартера теж стосується) обов'язково у термін ДО 6 місяців, щоб відкрити спадкову справу

а саме формлення буде після 6 місяців(це час, щоб усі спадкоємці мали змогу заявити про бажання одержати спадщіну)

але обов'язково дуже уважно зібрав би відгуки про нотаріусів у місті, це на мій погляд критично

такі бувають кадри (і чоловіки і жінки) що ой-йой

то деруть безбожно, то працювати ніхт не бажають

колись мав справу з державним, то 3 дні чергу займав о 5 ранку

нарду більше, працює повільно, або взагалі "зненацька" поїхала в архів

а приватні можуть на бабло не хіло крутити, не підказати оптимального варіанту

наприклад дружина і донька покійного оформлювали у спадок пай

зрозуміло що нотаріус оформила по пів паю

тоб то отримала за ДВА оформлення, а люди сплатили у двічі більше

а можна було оформити "у спільну власність" ну т.п.

а як писали вище, після відкриття спадкової справи нотаріуса не поміняєш...

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дуже дякую. Затягувати не буду. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Vladstroy74 написав:

А кто нибудь оформлял наследство на гараж в кооперативе и не приватизированный дачный участок с домом? 
Наследуется данные объекты или переходят по решению кооператива?

Я думаю, никто нотариально не оформлял, т.к. не существует права собственности на данные объекты. Об этом написано в уставе кооператива или садового товарищества. Из практики: вопрос решается председателем на основании свидетельства о смерти наследодателя и документов наследника + вступление в кооператив. Но это если всё тихо-мирно, явная степень родства и нет имущественных споров

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна піти з родичами-спадкоємцями, які відмовляться від спадщини, тоді швидше буде.

Якщо нерухомість, то допоки війна - тільки ввід в спадщину, оформлення спадщини призупинене. 

Часто нерухомість не варта оформлення, по ціні. Я оформляв в селі спадщину, заплатив за все (і то був обов'язковий мінімум) в разів 5-ть більше її ринкової вартості.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гараж був не приватизований, оформляв через суд. Перед тим зробив техпаспорт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку