Одессит

Пасивний захист електричної мережі від перевантаження.

22 повідомлення у цій темі

З огляду на те що по колу горять-палають електричні підстанції...

https://www.youtube.com/watch?v=0eAPi7Uo_eM

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клас! Ще півроку і львівянам буде соромно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Клас! Ще півроку і львівянам буде соромно.

 

Чи можу я, як львівʼянин, дізнатись за що мені буде соромно через півроку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, memoliza написав:

Чи можу я, як львівʼянин, дізнатись за що мені буде соромно через півроку?

 

Це був підтримуючий меседж для пана Євгена, стосовно його лінгвістичних здібностей.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Одессит написав:

З огляду на те що по колу горять-палають електричні підстанції...

https://www.youtube.com/watch?v=0eAPi7Uo_eM

Так-то воно так, але десь трошечки не так.... Тому дядькові дійсно потрібно тримати два бойлера увімкненими? Чи може вистачить і одного?

 

На роботі є чіткий графік (щоденний, корегується по завантаженню) під'єднання енергоємких споживачів як до генератора, так і до мережі.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Це був підтримуючий меседж для пана Євгена, стосовно його лінгвістичних здібностей.

 

Це дуже важливе уточнення :-) Мені також дуже приємно що дедалі більше людей переходить на українську, і я щиро підтримую кожного хто це робить

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Так-то воно так, але десь трошечки не так.... Тому дядькові дійсно потрібно тримати два бойлера увімкненими? Чи може вистачить і одного?

 

Мене теж цей момент насторожив. Можливо, звісно, в нього два бойлери малого обʼєму і одного мало. Тим не менш. Економлять в нас ті, в кого совісті більше; хто нагліший - з того користає. В мене, наприклад, через дві хати сусід - має електрокотел і твердопаливний. Пропоную вгадати котрим він користується (підказка - з твердопаливним йому надто багато мороки, хоч син і привіз йому готових колотих дров). І що з ним зробиш? Бити незаконно і аморально :-) прохання не доходять. От якась отака тут в нас економія

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене також два. Один малесенький на кухні і звичайний у ванній.

Ми їх вмикаємо пізно ввечері і вимикаємо за дві - три години, як нагріються.

Потім на день вистачає.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По Львову запускають чутки про нові ціни на електрику... а як по інших містах?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Комерція Київ обл, рахунок за грудень 4,83 без пдв. За листопад було 4,81.
електрика то таке, всім буде))) сьогодні балон з аргоном мінів, 1800 дай, крайній раз було літом, 700 просили.

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Олек77 написав:

Так-то воно так, але десь трошечки не так.... Тому дядькові дійсно потрібно тримати два бойлера увімкненими? Чи може вистачить і одного?

Нажаль так не вийде, бо в мене два окремих стояки води...
Це загальний недолік квартир такого типу.
Поки електрика більш-меньш була - вмикав через добові таймери по черзі.
Зараз все набагато складніше. Тому так...
Бойлери невеликі: 50 (1,5кВт) та 30 літрів (1,2кВт).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

два окремих стояки води...

 

Така ж фігня.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так и не понял суть темы. Если свет есть, то 2 бойлера работают. Если света нет, по пофиг сколько их включено. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Я так и не понял суть темы. Если свет есть, то 2 бойлера работают. Если света нет, по пофиг сколько их включено. 

 

Якщо підійти зі сторони розумності, то бойлери слід замінити на газові нагрівачі... а як не можна, то вмикати по черзі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm Допиздівся...
З моєї ТП вийшов "синій дим"... :)
Пожежні приїхали вчасно!
Знов акумулятори тягати...

clipboard_image_4e2f3a2e2d92e528.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В моєму селі весело…. Одне отг, під Києвом…. Після однієї з ракетних атак вийшло з ладу обладнання яке вимикає лінію дистанційно, саме просте - перепідключили до Києва, так казали «знаючі». Ну і саме веселе, у нас світло є а у решти нема, «справєдлівость востажествовала»,після купи листів, навіть вєрховному. Правда у нас чувак якійсь на лісапеді їздить до того рубільніка, іноді запізнюється, іноді й раніше приїзджає))) а іноді й болт кладе, бо комендантська година)))

 

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Y.fowler. Я таке від сусідів чув, хочеться сказати, що ідіотизм в контексті контррозвідувальної діяльності проти сусіда не піддається обліку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Y.fowler. написав:

В моєму селі весело…. Одне отг, під Києвом…. Після однієї з ракетних атак вийшло з ладу обладнання яке вимикає лінію дистанційно, саме просте - перепідключили до Києва, так казали «знаючі». Ну і саме веселе, у нас світло є а у решти нема, «справєдлівость востажествовала»,після купи листів, навіть вєрховному. Правда у нас чувак якійсь на лісапеді їздить до того рубільніка, іноді запізнюється, іноді й раніше приїзджає))) а іноді й болт кладе, бо комендантська година)))

 

Особиста думка:

При розслідуванні порушень/покаранні винних виявилось, що для обленерго достатнім покаранням є сума 85 000 грн плюс 1700 грн адміністративки керівнику. Порушення тривали більше місяця.

Різниця вартості кВт*год електроенергії з мережі та з генератора становить ніяк не менше 10 грн.

 

Питання:

Скільки ще гігават*годин буде "продано" за графіками несправедливих відключень при такому мізерному "абонементі"?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, softm написав:

В Одесі "весело". Коментарі там...

Бо як каже один мій товариш: "...довкола козли, та гомосексуалісти..."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Реле напруги ZUBR D25  захист від перенапруги. Межі напруги верхня 220-280В, нижня 120-210В. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

В моєму селі весело…. Одне отг, під Києвом…. Після однієї з ракетних атак вийшло з ладу обладнання яке вимикає лінію дистанційно, саме просте - перепідключили до Києва, так казали «знаючі». Ну і саме веселе, у нас світло є а у решти нема, «справєдлівость востажествовала»,після купи листів, навіть вєрховному. Правда у нас чувак якійсь на лісапеді їздить до того рубільніка, іноді запізнюється, іноді й раніше приїзджає))) а іноді й болт кладе, бо комендантська година)))

 

Напевне сусід. Признавайся яке ОПГ )))

ЗІ. Пароль "Кастрюлі", "Ожоговий".

 

ЗІІ. Не від прильотів вилетіло то обладнання. Воно, як сказав сусід, який трохи має відношення до ТЕЦ, розраховане на вкрай рідке використання для відключення. А вимикали по пару раз на день. Коли не 220-250 було в розетці, а 275-285... В яких БЖ стоять конденсатори по входу на 450 або на 560В? Мало де бачив. На 400В ставлять, в основному. То і погоріла електроніка. 

Змінено користувачем ttnd3d
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку