Cracker

Польский токарный патрон 160 мм полный комплект

21 повідомлення у цій темі

Просьба помочь с оценкой .

Польский токарный патрон повышенного класса точности  160 мм. Полный комплект в родном  деревянном  ящике .

1981 года . С хранения , ни точки ржавчины .Патрон , винты ,IMG_20231119_155859.jpg прямые , обратные  кулачки , рейки , ключ .паспорт

Все под одним номером . 

IMG_20231119_155304.jpg

IMG_20231119_155248.jpg

IMG_20231119_155450.jpg

IMG_20231119_155639.jpg

IMG_20231119_155700.jpg

IMG_20231119_155734.jpg

IMG_20231119_155841.jpg

IMG_20231119_155850.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думаю +/- 1200дол , це якщо немає терміновості в продажі...https://store.bison-chuck.com/pl/pl/uchwyt-tokarski-3504-160-p.html це ціна нового в Польщі... і схоже що там бідніша комплектація

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

думаю +/- 1200дол ,

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

думаю +/- 1200дол , це якщо немає терміновості в продажі...https://store.bison-chuck.com/pl/pl/uchwyt-tokarski-3504-160-p.html це ціна нового в Польщі... і схоже що там бідніша комплектація

 

А я думаю, що це замала ціна, бо лише планшайба під той самий конус (хоча і всесвітньовідомого бренду DM) коштує більше 200 долярів, так шо за цілий патрон та ще й в ящику можете сміливо докинути ще тищьонку... 🙂

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

 

А я думаю, що це замала ціна, бо лише планшайба під той самий конус (хоча і всесвітньовідомого бренду DM) коштує більше 200 долярів, так шо за цілий патрон та ще й в ящику можете сміливо докинути ще тищьонку... 🙂

А на сайті є і планшайби... І якщо я вірно перевів злоті в доляри , то 270вічно зелених... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Середньо арифметична ціна від того, яку можливо дадуть  декілька  реальних покупців. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я шукав собі такий патрон 4 роки тому.Тут в барахолці є деякі патрони,які продаються з того часу.

На них поступово підіймають ціну,але вони так і є в продажу.Ціну на них можна подивитись.

Я же тоді знайшов собі теж нового поляка на іншому ресурсі процентів на 30 дешевше.

Звісно,на кожний товар є свій покупець.Може хтось і за 1200 долл.придбає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, патрон гарний, але  мій станок 16б05п (норм. стан, не метлом ),  під цей патрон, коштував дешевше ніж 1200 дол. Ще цікаво, нові польскі патрони хужі ніж патрони з ПНР, все таки прогрес йде вперед з новими станками та технологіями?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З жабою))) сучасний світ потребує трати коштів споживачів. Вічного вже не роблять.

 

 Зи. На ваш верстат цей патрон не піде, бо він, верстат, не дасть точності яку може забезпечити цей патрон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сучасний поляк по якості гірше того що у вас є. Маю з чим порівняти, бо маю обидва. Ціна на ваш патрон на ринку з рук це мінімум 18т.грн. По такій ціні аналогічний патрон продав Артем Гриценко і забрали швидко. Я думаю за 20 клієнт знайдеться, але не одразу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

продав Артем Гриценко і забрали швидко.

... от якщо відверто,

зараз не жалкуєш, що тоді не купив того патрона ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

... от якщо відверто,

зараз не жалкуєш, що тоді не купив того патрона ?

Маю в ящику нового, одного зарядженого на станку, одного на полиці який скоро стане на Schaudt. Досить:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, Дядько Максим написав:

Досить

Тю,

... а казали, що ти барига.  :o

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Дядько Максим написав:

Сучасний поляк по якості гірше того що у вас є. Маю з чим порівняти, бо маю обидва. Ціна на ваш патрон на ринку з рук це мінімум 18т.грн. По такій ціні аналогічний патрон продав Артем Гриценко і забрали швидко. Я думаю за 20 клієнт знайдеться, але не одразу. 

Не може справжній сучасний польський паторон від ''Бізон" бути гіршим за старого поляка , бо ''бізон'' зараз вже в корпорації ''Рохм'' , а якість німців була кращою за поляків  

Допускаю , що зараз дуже багато підробок пішло як польських ''бізонів"  , так і чеських ''тос'' !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сучаснi програють в якостi, бо стандартно вони йдуть чавуннi, пишуть "Cast Steel", чи якось так, i вде нема подiлу на клас точности П, В, А, саме такi сучаснi у нас i продають, виробник, або зовсiм не пишуть матерiал, i його треба довго шукати в специфiкацii, пару рокiв назад шукав собi 4-кулачкового 125, тому знаю, а якщо хочете сталевого, то треба замовляти саме сталевого, i цiна буде космiчна. По цiнi, у нас 20-25 тисяч, бiльше просто не дадуть, i по барабану, що вiн сучасний коштуе приблизно 50 тисяч, (ще ж врахуйте мзду за розмитнення товарiв вартiстю бiльше 100 евро. I за пересилку такoi ваши сотка-пiвтори набiжить). Фiрми, хто може собi таке дозволити, купляють у полякiв, i за 1200 i за 2000 долярiв, бо iм треба з документами, чеками, i по безналу. А роботяги будуть шукати варiант подешевле, бо у них просто нема грошей, Нажаль, така реальнiсть. Як казав Дiд Панас " отака к.. Малята" 

Змінено користувачем IvanR
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

160_й патрон є обмеженим у використанні, через його габарити. Така ціна , для домашньої майстерні, не рентабельна. На ті кошти можна купити купу токарного оснащення...користі буде більше 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому він обмежений? Ні, якщо чисто хобійне використання, то да, там навколо одного гвинтика можна і день танцювати. А якщо майстерня заточена на прибуток, то з таким підходом хіба що за їжу працювати та комуналку, бо не рентабельно…))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, 032triton написав:

Не може справжній сучасний польський паторон від ''Бізон" бути гіршим за старого поляка , бо ''бізон'' зараз вже в корпорації ''Рохм'' , а якість німців була кращою за поляків  

Допускаю , що зараз дуже багато підробок пішло як польських ''бізонів"  , так і чеських ''тос'' !

Приїдь, дам помацати:) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Приїдь, дам помацати:) 

Дядько, а якого року патрон?
Бо чув що на межі 90-х досить багато було відвертого браку.
 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання риторичні... Кому дійсно потрібно - куплять баксів за 800.
З іншого боку: я п'ять років потому придбав такий самий новий в ящику (тільки класу "А") за 300 баксів.
А б/в з одним тріснутим сателітом мені взагалі подарували (як і комплект нових кулачків до нього).
Придбав того сателіта за 100грн :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, 032triton написав:

Не може справжній сучасний польський паторон від ''Бізон" бути гіршим за старого поляка , бо ''бізон'' зараз вже в корпорації ''Рохм'' , а якість німців була кращою за поляків  

А як з якостью двигунів мерседес 80 років та сучасних? 

Аналогію відслідковуєте?

1 година тому, Одессит написав:

Бо чув що на межі 90-х досить багато було відвертого браку.

Він 81го, але це год заворушень 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку