Turbobusa

Кто сколько зарабатывает?

353 повідомлення у цій темі

Я не преподаватель,но работал в одной организации,там тоже ведомости были. ЗП в кассе получали. И там цифры стояли тоже так ниче себе. Но вот проблемочка.... после кассы,тебя ждет начальник,и там дерибан,что сверх нормы,делилось 70/30,не в пользу работника. А так да,ставка 400грн,а в ведомости 850.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если насплетничал на педагогов, то прошу пардону. Но завхоз уверял, что правда. Если еще про судей напишу, то совсем позором покроете. Давайте про судей тогда сами у кого сведения имеются. Ознакомьте. А может кто-то и про прокуроров знает?

При этом еще раз напоминаю, что они получают оклад, а не заработную плату. И ведут свою деятельность не как предприниматель, на свой страх и риск, а социально защищены государственной машиной.Это ведь их государство.

А чипмейкеру о таких доходах можно только мечтать. Так что  господа мастеровые не стесняйтесь, просите без скромности. Ведь вы то зарабатываете свой доход. Все равно вам нормальных денег в этой жизни наверное не увидать. Не дадут их вам,удавятся клиенты ваши, но не дадут.

Змінено користувачем Дядя Уєф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Если насплетничал на педагогов, то прошу пардону. Но завхоз уверял, что правда. Если еще про судей напишу, то совсем позором покроете. Давайте про судей тогда сами у кого сведения имеются. Ознакомьте. А может кто-то и про прокуроров знает?

При этом еще раз напоминаю, что они получают оклад, а не заработную плату. И ведут свою деятельность не как предприниматель, на свой страх и риск, а социально защищены государственной машиной.Это ведь их государство.

А чипмейкеру о таких доходах можно только мечтать. Так что  господа мастеровые не стесняйтесь, просите без скромности. Ведь вы то зарабатываете свой доход. Все равно вам нормальных денег в этой жизни наверное не увидать. Не дадут их вам,удавятся клиенты ваши, но не дадут.

Дают, руки трясутся но дают.Когда наедятся брака.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Кардан написав:

С зп работая на "дядю" ситуация печальная.. Эти самые роботодатели смотрят друг на друга, и думают тот платит не много, и тот - немного, " а я что, с чего ради буду платить больше? Куда ж они денуться? и за "эту" будут работать, если есть охота". Попросту некуда пойти что бы заработать, разве в свет за очи.. 

така ситуація можлива тільки в двох випадках:

1. В говорите про не кваліфікований персонал. Наприклад, продавці в продуктових магазинах. Ну не потрібні там люди з двума вишами, або з золотими руками. Мало-мальськи рахує і добре. Недостачу сама ж і оплатить.

2. Ви не сильно переймаєтеся тим, що про вас думають як про надавача послуг, товару тощо.

 

Я є роботодавець. Не крупний. Максимально у мене одночасно працювало три особи. У мене майстерня кузовного ремонту - рихтовка/фарбування/зварювальні роботи. В свій час я вкладував кожну зароблену копійку в будівництво, інструмен і в умови праці.  І знаєте що я зрозумів? Підприємство - це не тільки велике комфортне приміщенння, це не тільки інструмент, обладнання і ДИРЕХТОР цього всього. В першу чергу це люди з відповідними навичками, вмінням і наполегливістю. Бо без них інструмент це лише пластик і метал, а крута будівля і обладнання всередині - це глина і металолом (не брухт). Тому мої працівники отримують 50% відсотків від прибутку. Тобто, якщо одна деталь була оцінена в 100 зелених, то працівник заробить (100 мінус витрати на матеріал)/2 = +-40 зелених. Одну деталь можна зробити за три дні. Одночасно можна робити хоть і 5 хоть і 10 деталей, аби якісно і вчасно. В середньому одиин майстер у мене отримує 10000-12000 тис в погані місяці. Розраховуюсь по факту здачі автомобіля власнику, а не в кінці місяця. Важливим для себе вважаю те, що нарахування роблю в присутності виконавця роботи. І я частенько підкидаю бонуси - при нарахуванні від кожного зданого авто заокруглюю в більшу сторону до нулів... тобто нараховано 1330 - видав 1400. Я не збіднію на 70 грн, а людині, яка відпрацювала, приємно.

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Богдан28 написав:

1. Сколько надо денег, чтоб станки заработали? Не вопрос, профинансирую. Оснастку куплю и т.д...

2. Что хотите, то и делайте (в рамках разумного и не нарушая хотя бы ККУ, я как-бы тоже в стороне стоять не буду, буду рядом). 

3. Не надо мне платить ни аренды, ни амортизации, даже за свет. Раскрутитесь, будет прибыль - поделим по 30% + 30% + 30% и еще 10% на покупку расходников.  

Ну как-бы итог (спустя 3 месяца) - все сам, ибо им это не нужно... :/

хм... мені б хто так запропонував... стіко є ідей, аби хто фінансував

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, grandprix сказал:

така ситуація можлива тільки в двох випадках:

1. В говорите про не кваліфікований персонал. Наприклад, продавці в продуктових магазинах. Ну не потрібні там люди з двума вишами, або з золотими руками. Мало-мальськи рахує і добре. Недостачу сама ж і оплатить.

2. Ви не сильно переймаєтеся тим, що про вас думають як про надавача послуг, товару тощо.

Здесь надо п3. Месному начальству по... на то. Владельцу и того более... Нет различия в зп относительно специальности, только по разрядам... разница 4 и 5го - 300грн)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Dim Dimich сказал:

 Доброго

Могу ошибиться +-500гр

Завуч в интэрнате для трудных деток

Препод украинского языка в универе

 

Не побоюсь показаться дотошным,но 5000 тыс гр.это сколько,Вы посчитали?И причем,Вы не единственный в этой теме,кто совершает эту же ошибку.Это мне напоминает слова моего Старшего Мастера на работе(так он себя всячески позиционировал)-когда он написал размер на заготовке плиты под фрезеровку:5200х7000... я вынужден был сказать,что не могу выполнить данную работу,поскольку резчик вырезал слишком маленькую плиту.По его размерам,говорю, плита должна быть длинной  вот от того станка до окна,и шириной от станка и до лавочки в курилке.После напряженных размышлений,он выдал гениальную фразу,которая стала крылатой:Я боялся ошибиться,и поэтому нолики добавил...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Кардан сказал:

"маємо, що маємо"

Це сказав Кравчук, я памятаю. Але не це важливо.

Якось читав Історію України Крипякевича. Він писав про чумаків саме таке:

За сезон чумакування ( поки сухо) чумак заробляв 25 рублів, а хозяїн воза та вола заробляв 1000 рублів. Він ризикував волом, та возом і нікуди не їздив, а чумак з травня до жовтня подорожував на возі та ризикував головою.

Я бачу, що з тих часів мало що змінилося у царені оплати праці Українців.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя Уєф сказал:

Если насплетничал на педагогов, то прошу пардону. Но завхоз уверял, что правда. Если еще про судей напишу, то совсем позором покроете. Давайте про судей тогда сами у кого сведения имеются. Ознакомьте. А может кто-то и про прокуроров знает?

При этом еще раз напоминаю, что они получают оклад, а не заработную плату. И ведут свою деятельность не как предприниматель, на свой страх и риск, а социально защищены государственной машиной.Это ведь их государство.

А чипмейкеру о таких доходах можно только мечтать. Так что  господа мастеровые не стесняйтесь, просите без скромности. Ведь вы то зарабатываете свой доход. Все равно вам нормальных денег в этой жизни наверное не увидать. Не дадут их вам,удавятся клиенты ваши, но не дадут.

Дядя Уєф, досить скиглили. Навіщо тут зареєструвався? Ходи вивчайся на суддю чи прокурора. Тут люди з трохи іншою нутрянкою. Вони беруть та роблять.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"почали за здравіє, закінчили за упокой "

від питання заробітку чіпмейкера плавно перескочили на якихось суддів ,прокурорів  
давайте обговоримо  ТАКСУ  наприклад 
"Проточити тормозні диски - 80 грн штука ( залежить від розміру і тд ) 

 втулки  15 грн" 

і тому подібне , ну і сам заробіток ,чи покриває витрати 

 За суддів і прокурорів хай хтось інший переживає , шо б не рахувати чужі гроші краще продумати свою роботу і як покращити базу клієнтів та робити гарно

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, SkosarV сказал:

"почали за здравіє, закінчили за упокой "

від питання заробітку чіпмейкера плавно перескочили на якихось суддів ,прокурорів  
давайте обговоримо  ТАКСУ  наприклад 
"Проточити тормозні диски - 80 грн штука ( залежить від розміру і тд ) 

 втулки  15 грн" 

і тому подібне , ну і сам заробіток ,чи покриває витрати 

 За суддів і прокурорів хай хтось інший переживає , шо б не рахувати чужі гроші краще продумати свою роботу і як покращити базу клієнтів та робити гарно

вставлю и свои 5 копеек 

что такое такса если материал заказчика  или брать за основу  цену изделия 

как в видео сказал ДМ если есть возможность купить новое берите если нет или цена захмарна то до мене - пытался делать заказ но не сложилось все что мне нужно было ему не цикаво - поэтому расценки не знаю

я не занимаюсь профессионально но есть  время потраченное на изделие плюс цена заготовки 

 

так вот вопрос  кто как считает  от изделия или от времени (станочного или своего)

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 минуты назад, Viktor_KVS сказал:

если есть возможность купить новое берите

Так то да , але в нас будуть переточувать і втулить , наварять /напаяють  поки є місце

звісно коли ціна роботи перевищує ціну нової запчастини то краще купить 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, как бы, экономику никто не отменял. Но и баловать клиента и демпинговать ни к чему. Вот привезут балку на Газель - расточить-завтулить. Если всё сделать по уму на расточном с жидким азотом и гарантией, то работа будет стоить дешевле новой, но дороже б/у-шной на разборке. Но клиент хочет качество и чтобы дешевле разборки, а то ему нет профита. А мне его профит не интересен. Или делаю хорошо по этой цене, или езжай дальше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

За сезон чумакування ( поки сухо) чумак заробляв 25 рублів, а хозяїн воза та вола заробляв 1000 рублів. Він ризикував волом, та возом і нікуди не їздив, а чумак з травня до жовтня подорожував на возі та ризикував головою.

Я бачу, що з тих часів мало що змінилося у царені оплати праці Українців.

 

Знаєте... я ніколи, розумієте - НІКОЛИ (!!!) не буду жити в достатку... тому що все, що я зароблю я буду вкладати в розвиток. За 7 років, що я маю майстерню, для власного блага (крім як для самої майстерні) я, нарешті, спромігся купити квартиру... трикімнатну в новобудові (голі стіни). І то через те, що пиляла дружина, плюс двоє діток і роки піджимають. Думаєте я з неї зробив ляльку? я пошпаклював стелі, поклав ламінат і поставив двері, щоб можна було закритися в туалеті, спокіно помитися після гаража в ванні і закритися наглухо в спальні, щоб по тобі не пригали дві козявки і не смикали за носа, вуха, віки... поспати. Потолок, шпалери, меблі... це все в мріях моєї дружини. Вона думає, що це наступне, на що я накопичую гроші. 

Тільки от я збираю гроші на три серводвигуна, що продає красний бешаний гвоздь, на два копмлекта високоточних лінійних направляючих для фрезерного станка, і ще до нього потрібна одна ШГП -дві вже я купив за кругленьку суму... а ще щоб доробити портальний фрезерний 3000х2000х250 по деревяхах якому бракує тільки столу, потім добудувати до східної стітини своєї майстерні ще один цех 13на8 і з мінусовим поверхом, щоб там розмістити тяжкі станки, а зверху легкі, а ще ось те зробити, а ще оте і ще кепку закину на пару метрів, там я огірочки посажу (це з анекдота про українця). 

 

І да... я заробив на свого вола. Потом, здоровям і навіть крова частенько з травмованих рук текла.

А той, хто на тому волу їздить... він навіть і не знає, як я на нього заробив. І не хоче знати. І НЕ БЕРЕЖЕ ВІН ТОГО ВОЛА!!!! ну і ніхто йому не забороняє заробити на свого вола потом та кров"ю.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, 3121 сказал:

клиент хочет качество и чтобы дешевле разборки

 

Это право клиента.

 

1 минуту назад, 3121 сказал:

делаю хорошо по этой цене, или езжай дальше.

 

А это Ваше право.

 

:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хорошо когда известно это время. Но как правило, для меня во всяком случае, оно неизвестно.

 

7 минут назад, Viktor_KVS сказал:

изделия или от времени (станочного или своего)

Станочное время богу не интересно. Он вам дал ваше личное время, которое можно прожить, а можно продать, но можно и подарить кому-нибудь также. Это уж вы сами решать должны.

Можно я за вас сделаю определение? Цена от изделия, это когда цена определяется в процессе маркетингового исследования рынка. Цена от времени, это когда цена определяется исходя из себестоимости.

Принято считать, что у фирм определяющих цену по второй системе нет будущего и это путь к упадку.

 Но можно вообще не применять ни тот , ни другой экономический подход, а пользоваться чуйкой. Для небольших предприятий это наиболее подходящий путь который большинство деятелей успешно реализует во всем мире.

Для меня например гораздо важнее всяких методов расчета цены, это то в какой обуви пришел клиент, на какой машине приехал, как он одет, какие у него гаджеты. Спешит он или располагает временем.Пытается на словах объяснить или принес с собой эскизик либо другие изображения по делу.

Эх как меня сейчас распекут за это местные грамотеи. Ну да ничего. Почитаем....Подумаем... Сделаем правильные выводы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А дійсно, хлопці, давайте врешті решт створимо таку собі базу-прейскурант на найбільш часто-густо перепадаючі роботи, щоб мати таку собі шпаргалку, яку б можна було показувати клієнтам - ось тобі маєш, скільки в людей твоя  побажанка коштує.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, ryazanovpavel69 сказал:

базу-прейскурант на найбільш часто-густо перепадаючі роботи

От і я про це , база данних   

 і вже від приблизної ціни встановлювати найбільш вподобану вам і клієнту 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, grandprix сказал:

І да... я заробив на свого вола.

Так як ви платите вашим пацакам, то вам памятник треба поставити, бо це зовсім не по Українськи.

Навіть я не платив стільки наймитам, коли вони в мене були. Але не набагато меньше ніж ви. Намагався, щоб чесно було,але не це хлопакам потрібно було. 

Бажаю вам успіхів, та щоб здоровя вистачило на всі ваші важкі станки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ryazanovpavel69 написав:

А дійсно, хлопці, давайте врешті решт створимо таку собі базу-прейскурант на найбільш часто-густо перепадаючі роботи, щоб мати таку собі шпаргалку, яку б можна було показувати клієнтам - ось тобі маєш, скільки в людей твоя  побажанка коштує.

 

не канає... моя робота стоїть на 30-40% дешевше від києвських або поближче до мене рівненських (моя обл.) - маю прейскуранти декількох СТО. Але навіть на мої ціни у багатьох стає сильно дикий вираз обличчя, коли я оголошую ціну... і те, що я показую ціни рівненських чи київських тільки усугубляє дикість фейса.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, grandprix сказал:

Вона думає, що це наступне, на що я накопичую гроші.

Дружину ображати не слід. Бажано потрохи здійснювати і її мрії.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

Бажаю вам успіхів, та щоб здоровя вистачило на всі ваші важкі станки.

дуже дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки сам заробляю - не знаю, мої працівники (слюсарі) отримують по 10к грн. (5 днів\тиждень), 3 місяці - не сезон, 7к грн. (4 дні в тиждень.) 

Невеличка порада для тих хто планує свої майстерні: не чекайте поки прийде клієнт і принесе роботу,  не сидіть без діла! шукайте свою нішу, виготовляйте якісь речі на продаж, виставляйте на ОЛХ чи ше кудись, це буде додатковий бонус, який може перерости на повноцінну роботу, і ви вже не захочете або не будете мати час точити комусь завіси чи ще якусь єрунду.

 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Дружину ображати не слід. Бажано потрохи здійснювати і її мрії.

ну... квартиру ж купив!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, 3121 сказал:

Бажано потрохи здійснювати і її мрії.

Купити і їй станок =) :sm3:

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку