kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

, kostya1023 написав:

Ніхто таки не підкаже?

Якщо робити аналогічний такому стандартному https://autolong.ru/product/5746 то простіше мабуть купити готовий. Там, під видимим на фото фільтром щн потрібно ставити крильчатку розсікач повітря (на вході). Коли ж використати корпус, як  ємкість під https://uk.wikipedia.org/wiki/Силікагель то мабуть простіше використати для цього прозорий корпус з контрольним силікагелем (щоб видно було коли його потрібно прокалювати)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.02.2018 в 23:12, IMP сказал:

Якщо робити аналогічний такому стандартному https://autolong.ru/product/5746 то простіше мабуть купити готовий. Там, під видимим на фото фільтром щн потрібно ставити крильчатку розсікач повітря (на вході). Коли ж використати корпус, як  ємкість під https://uk.wikipedia.org/wiki/Силікагель то мабуть простіше використати для цього прозорий корпус з контрольним силікагелем (щоб видно було коли його потрібно прокалювати)

Думав робити як ємність під силікагель. Щодо прозорого корпусу, то для мене не проблема відкрутити та подивитися так. Головна проблема - бюджет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Щодо прозорого корпусу, то для мене не проблема відкрутити та подивитися так. Головна проблема - бюджет.

Так із бюджетом зараз у багатьох проблеми!?

Не переживайте: все так не буде!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

друг шукав на плазморіз, де тільки не збирав силікагель.... в кінці взяв на шроті від мана чи від дафа Б/У вологовіддільник з пневмосистеми.
там їх за копійки віддають. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки повторюсь.

Я колись робив з вогнегасника, в середину набив тряпок, вати з дивану і т.п. Фарбував так кілька авто - ніяких проблем не було.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Bogdan сказал:

Таки повторюсь.

Я колись робив з вогнегасника, в середину набив тряпок, вати з дивану і т.п. Фарбував так кілька авто - ніяких проблем не було.

Так, я пам'ятаю, Ви писали. Ну якщо тряпки та вата справлялися зі своєю роботою, то тоді я теж мабуть вати (медичноі) наб'ю добряче в стакан, а ось сюди накручу трубку щоб повітря проходило з самого низу. Думаю працювати буде.

IMG_20180205_184215.thumb.jpg.35f3d8328c9c0182d5e7c80a1f9e34d7.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З часом усідає. Треба заглядати раз на пару місяців.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Bogdan сказал:

З часом усідає. Треба заглядати раз на пару місяців.

То не проблема. Д'якую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Bogdan написав:

Я колись робив з вогнегасника, в середину набив тряпок, вати з дивану і т.п. Фарбував так кілька авто - ніяких проблем не було.

З органіки погано робити, можуть виникнути процеси розкладу... При такій конструкції краще набивати середину синтепоном, він — синтетичний і не почне гнити.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Та де там. Де я гроші візьму? треба чекати стипендії.

 

Радив би купляти або ССВА або Атом (Запоріжжя) вони на власних схемотехніках з власним сервісом. На дніпро-м та драгони різні не ведіться. Якщо ж все-таки вибирите якогось з подібних китайців, то хоча б без індикаторів, а з звичайним потенціометром регулювання тока. Бо індикатори ті через певний час починаються такі "танці" видавати, що зрозуміти на якому тоці вариш не можливо. Наприклад, наклацав ток на 80 Амп. проварив одного стрижня, береш іншого і машинально дивишься на апарат, а він вже показує 45 Амп, а може ще і скакати сильно по показам. І це при тому, що зварювання в цей час не відбувається. В Атомі такого за кілька років частої експлуатації не наблюдалося ні разу, ССВА в мене на "ручному" відображенні тока і інших параметрів. А китаєць, що був першим з інверторів ледь-ледь протягнув рік і политів серйозно (і кондьори здорови повидувалися і мосфети прошиті, резистори погоріли так ,що і плата довкола обвуглина була). Був на китайських 250 амп, варив на той момент четвіркою еліком. Продав на запчастини мастерам за 20 баксів (купляв на той час майже за 150 доларав). За рік мінус 130, на вітер. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

На дніпро-м та драгони різні не ведіться.

Маю дніпро м, через місяць користування перестала варити взагалі, нереально дугу зловити електродом ф2 на 250А. віддав по гарантії - отримав назад кажуть робить. перевірив - результат той самий, відправив ще раз по гарантії. за тиждень кажуть - був заводський брак, обрив звязку і тд, що таке буває... на низькій напрузі працює погано.... 
Інша справа ПАТОН.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ігрек сказал:

 

Радив би купляти або ССВА або Атом (Запоріжжя) вони на власних схемотехніках з власним сервісом. На дніпро-м та драгони різні не ведіться. Якщо ж все-таки вибирите якогось з подібних китайців, то хоча б без індикаторів, а з звичайним потенціометром регулювання тока. Бо індикатори ті через певний час починаються такі "танці" видавати, що зрозуміти на якому тоці вариш не можливо. Наприклад, наклацав ток на 80 Амп. проварив одного стрижня, береш іншого і машинально дивишься на апарат, а він вже показує 45 Амп, а може ще і скакати сильно по показам. І це при тому, що зварювання в цей час не відбувається. В Атомі такого за кілька років частої експлуатації не наблюдалося ні разу, ССВА в мене на "ручному" відображенні тока і інших параметрів. А китаєць, що був першим з інверторів ледь-ледь протягнув рік і политів серйозно (і кондьори здорови повидувалися і мосфети прошиті, резистори погоріли так ,що і плата довкола обвуглина була). Був на китайських 250 амп, варив на той момент четвіркою еліком. Продав на запчастини мастерам за 20 баксів (купляв на той час майже за 150 доларав). За рік мінус 130, на вітер. 

 

Тоді може краще почекати, переплатити, та купити хороший зварювальний. Придивлявся більше до SSVA-MINI «САМУРАЙ». В майбутньому можна буде прикупити подаючий пристрій та зробити з нього напівавтомат.

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

добряче оброблене переробкою!

 

Добавлю: з керосіном. Консервант проти гнилі, на кшталт гудрону, але не вонючий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

А если придумать что-то типа чехла для стекла, что бы во время хранения на стекло не оседала пыль, грязь?

 

Пиль осідає якраз під час роботи, абразивна. Починаєш протирати - царапаєш, згодом, досить швидко, з"являються такі бліки, що вже працювати стає не можливо (пошкрябаних таких вже трохи назбиралось, поки викинути наче жалко). На одну з таких новою ще пробував для захисту клеїти стретч-плівку, так щоб без зморшок. Погратись трохи треба, але допомагає, але повторно при переклеюванні нової через деякий час вже плівка не тримається чомусь. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ігрек А в цих ССВА, я надіюсь, вже справжні мідні кабеля?

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Тому двигуна на 700 ват (буде добре якщо вони там дійсно є)

 

Тестер у вас є. Візьміть нормальні щупи, щоб гарантовано 240Вольт під навантаженням тримали і перевірте в розрив фази  скільки ампер покаже. Вольтаж мережі відомий і перший закон Ома теж.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4post написав:

Японці гріндери для заточування катан та що там катан, просто ножів не використовують. Навіть спуски роблять на каменях.

 

Перше потрапивше. Дивимось з 4.23 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

@Ігрек А в цих ССВА, я надіюсь, вже справжні мідні кабеля?

 

Так звісно. КВГ 16 квадрат. Але 3 метри ( в натяг, разом з накінечниками) мені показалися що в Атомі що в ССВА корткі і я собі замінив на  на 25 квадрат на 5 і 6 метрів відповідно. Варю часто і дуже багато, тому для мене принципово було збільшення квадрату січення, так як при збільшенні кабелів збільшується опір= падає ток на дузі, при максимальних навантаженнях це суттєво. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Тоді може краще почекати, переплатити, та купити хороший зварювальний. Придивлявся більше до SSVA-MINI «САМУРАЙ». В майбутньому можна буде прикупити подаючий пристрій та зробити з нього напівавтомат.

 

ССВА в мене якраз Самурай, причому з вбудованим МАГом. Називається Самурай Міні-Р. Є там функція ТІГа, але на постоянці. Пробував варити тонку нержавійку на чистому аргоні - варить досить  не погано, акуратний симпатичний шов виходить. Алі і Магнієві сплави не можливо варити зовсім, піна виходить, залипає вольфрам від тієї піни. Для ТІГА окремо потрібно буде докуповувати рукав вентільний, бажано осцилятор ( можна без нього, но то не то), ну і звісно балон під аргон чи під "смесь". Під "смесь" окремий редуктор, під аргон може піти і той, що під "кіслоту", якщо він з двойною шкалою на манометрах. 

Самурай без п/а потім проблемно зкрещується з протяжкою "зі сторони", їхнього виробництва теж не йде під Самураї. Незтиковки на "програмному рівні". Півавтомат той, що вбудований в Самурай вільно варить 1мм дротом по 3-4 години майже без перекурів (якщо не в літню спеку) ....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Ігрек сказал:

 

ССВА в мене якраз Самурай, причому з вбудованим МАГом. Називається Самурай Міні-Р. Є там функція ТІГа, але на постоянці. Пробував варити тонку нержавійку на чистому аргоні - варить досить  не погано, акуратний симпатичний шов виходить. Алі і Магнієві сплави не можливо варити зовсім, піна виходить, залипає вольфрам від тієї піни. Для ТІГА окремо потрібно буде докуповувати рукав вентільний, бажано осцилятор ( можна без нього, но то не то), ну і звісно балон під аргон чи під "смесь". Під "смесь" окремий редуктор, під аргон може піти і той, що під "кіслоту", якщо він з двойною шкалою на манометрах. 

Самурай без п/а потім проблемно зкрещується з протяжкою "зі сторони", їхнього виробництва теж не йде під Самураї. Незтиковки на "програмному рівні". Півавтомат той, що вбудований в Самурай вільно варить 1мм дротом по 3-4 години майже без перекурів (якщо не в літню спеку) ....

 

Д'якую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, DimoR написав:

Ого-го, с виду киловатта так на 3.

 

Такі (АО-1) були на 1,кВт і на 2,2 кВт по 1370обертів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Ігрек сказал:

Перше потрапивше. Дивимось з 4.23 

 

Ткніть мені пальцем у воко, але то не японець. Та і на гриндері робить він (неяпонець) чорнову обдирку. Та й залізяка, що виготовлена для розміщення на стіні, та ще й зроблена білим не є катаною.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kostya1023 сказал:

Тоді може краще почекати, переплатити, та купити хороший зварювальний. Придивлявся більше до SSVA-MINI «САМУРАЙ». В майбутньому можна буде прикупити подаючий пристрій та зробити з нього напівавтомат.

Сам стоял перед таким же выбором год назад. Ходил, смотрел, сравнивал, пробовал. Но всё таки переборол свою жабу и взял Самурай мини. И я скажу он таки стоит тех денег что за него просят. За год использования только положительные отзывы. Сделал к нему подающее, получил полуавтомат, которым переварил себе половину авто. Проблем при подключении протяжки не обнаружил, ничего там сложного нет. Электродом тоже варит отлично. Зажигает все и всегда. Сам искал аппарат только для сварки электродом, но попробовав варить полуавтоматом теперь не знаю как без него обходился. Аппетит приходит во время еды. Советую брать аппарат без встроенного подающего. Во первых дешевле. Во вторых намного удобнее при необходимости сварки электродом не таскать с собой огромный тяжёлый ящик, а повесить маленький аппарат на плече и в бой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну шо хлопці? Трохи новин з гаражу? По перше, всім, хто писав щось у цій темі, велике д'якую за корисну інформацію та поради. Якщо чесно я й не думав що то буде хтось читати, комусь то буде цікаво. Рік назад я і подумати не міг що мене так затягне в металообробку, та розвиток своєї майстерні. Ця тема була створена майже 3 місяці назад, а вже он скільки сторінок. Боюсь представити скільки сторінок тут буде коли мені виповнится 30-35 років. Мабуть буде декілька томів, як "Война и мир":D. Завдяки цій темі я бачу що я дійсно щось роблю, розвиваю майстарню, сам розвиваюся. Доречі за 3 місяці активного користування цим форумом я дізнався та навчився більше, ніж за майже 4 роки навчання у коледжі. Ще раз всім д'якую.

Тепер щодо навчання. Це останій 4 рік навчання у коледжі. Вчуся я на електротеплотехнічні вимірювання (повірка лічильників електроенергії, ват- вольт- ом- метрів, різних електро установок, тощо). Влітку, захист диплому. Але треба гроші що його зробили та захистити. + 2 курсові. По закінченню коледжу планую йти в академію.

Сьогодні був на базарі. Купить трохи маленьких ништяків: 2 сверла ф14, 2 мітчика 1/4 та щітку по металу на дрель. Гуляючи по базару наткнувся на сверлилку (на Старокінному ринку таке можна досить рідко побачити. Одесити зрозуміють) Продавали НС 12 за 8000 грн. Повністю комплектний. Навіть ремінь є. Стоіть двигун 220/380 1,1 кВт. Разом з ним давали 2 оправки КМ. Стоїть звичайний патрон, як на дрелях. На плиті встановлені тіски. При опусканні пінолі до самого низу люфт є, але мінімальний. Трохи погано по фарбі, але то фігня. Нажаль сфотографувати не сміг, розрядився телефон. Ну загалом були б гроші, я б забрав.

Тепер далі. Щодо вологовідділювача. Купив я для нього штуцер, під шланг. Відмив його. Зясувалося що стакан прозорий, а не коричневий. Все, думав щас соберу, поставлю, тай буде працювати. "Но не тут то было". Почав стягувати стакан з кришкою, і, виснилося що в моїй руці(саме так, руці, далі розкажу чому) дуже багато сили. Ну я думаю ви зрозуміли, шкло не витримало, стакан розлетівся, Таки вирішив купити готовий, новий.

Але то ше не всьо. З казусів. Неділю тому згорів мій блок живлення, компютерний. Від якого празювала магнітола. Тепер я без музики. Але то таке.

Змінено користувачем kostya1023
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротеньке продовження.

Ну а тепер щодо руки. То найнеприємніша тема для мене. Я довго думав розказувати вам про то, чи ні. Але вирішив розказати. А там буде шо буде. Чому я написам саме в руці, а не в руках? Саме так, я інвалід. 30.12.2016 приблизно о 12-13 годині я залишився без кисті лівої руки. В подробиці вдаватися не буду, скажу тільки що діло звязане з порохом, та моєю власною дурістю. А там хто розумній, той я думаю пойме що сталося. І я вам скажу що інвалід то тільки в мед книжкі, а не в голові.

IMG_20180207_170446.jpg

IMG_20180207_170422.jpg

IMG_20180207_170553.jpg

IMG_20180207_170616.jpg

IMG_20180207_170534.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку