Володимир_Фещук

Не вистачає роботи, або реклама надання послуг

185 повідомлень у цій темі

11 минуту назад, Vip сказал:

Из всего написанного из сообщений

Вывод такой. 

 

 

если имеется в виду физическая работа,именно с точки зрения физики,то так и есть.Едят торговцы,чем крупнее тем больше,сами производя только услугу-доставку того что произвели там и еще там.А изготавливая пусть и сложные и дорогие но штучные вещи,обслуживая чье-то и ремонтируя,можно заработать грыжу позвоночных дисков вместе с артритом.Ну еще на мелочь хватит.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Barth сказал:

если имеется в виду физическая работа,именно с точки зрения физики,то так и есть.

 

Смотрю что из года в год эта истина прогрессирует как  онко-болезнь.

 

Вчера случай был, мужик ищет зароботок  строитель , нет заказов ,мало платят и  т.д. перебивается халтурками.

Так как в большинстве мастера уехали в Польшу то образовалась некая пустота на рынку услуг.

И тут ему по сарафанному радио предложили роботу с хорошим объёмом и оплатой.  Он посмотрел и отказался со словами так там надо работать и не одну неделю....много роботы.

Такое тоже бывает. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.09.2019 в 22:12, Vip сказал:

 

Смотрю что из года в год эта истина прогрессирует как  онко-болезнь.

 

Вчера случай был, мужик ищет зароботок  строитель , нет заказов ,мало платят и  т.д. перебивается халтурками.

Так как в большинстве мастера уехали в Польшу то образовалась некая пустота на рынку услуг.

И тут ему по сарафанному радио предложили роботу с хорошим объёмом и оплатой.  Он посмотрел и отказался со словами так там надо работать и не одну неделю....много роботы.

Такое тоже бывает. 

Оно попустит на все надо время, тут причина далеко не в работниках а если пошитить то в мировом сговоре)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

)))

86B4C4B6-ECBF-4B7C-A3E5-C11099A2BFB1.jpeg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра до слова, я ось з дуру взявся за одне серійне замовлення з дуже дрібних деталей, ще й продешевив. Але це не смертельно. Я вважаю, що я заробив досвід.

То я до чого хилю. Стою, точу деталі щодня, і думаю: робота роботою, а потрібно і фрезер доробляти, бо вже багато разів питали чи я не виконую фрезерні роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Стою, точу деталі щодня, і думаю: робота роботою, а потрібно і фрезер доробляти, бо вже багато разів питали чи я не виконую фрезерні роботи." 

 Якщо точите щодня, то значить хтось щось тай замовляє ... а якщо немає часу доробити фрезерний , то і роботи є досить..Може питання не в роботі , а в розцінках? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра серійну роботу я люто ненавиджу! :) Взявся за це замовлення.... Чесно сказати, щоб отримати досвід. Хотів тикнути себе носом в те, що я вважаю складним, і чого постійно уникаю. А це серійна робота, і дрібні деталі.

І так, 272 деталі. Це 21 різних деталей. Внутрішніх різьб: М2 32шт, М2,5 72шт, М3 76шт, м5 16шт. Половина з них в глухих отворах. Зовнішні різьби: М2 32шт, М2,5 32шт, М3 20шт, м5 16шт, м6 72шт. Зовнішній розмір половини деталей 6 або 3,5мм.

Більше я за таке братися не хочу. Принаймні за такі гроші. Але не жалію, бо тепер я вмію добре виконувати таку роботу.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kolish справа в тому, що просто прийшло два великих замовлення. От я їх і роблю. Але скоро це скінчиться, і знову буде "яма".

З приводу розцінок - що ви маєте на увазі, що вони замалі, чи завеликі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

З приводу розцінок - що ви маєте на увазі, що вони замалі, чи завеликі?

Зазвичай коли багато "дурної" роботи то розцінки замалі... але то кожен дивиться по свої ситуації, деколи і "дурна " робота добре заїзджає... А щодо ями .. так вона є практично всюди і у всіх, головне непанікувати, буде яма - робіть фрезер.. Можите спробувати щось своє робити , дрібносерійне. Під час того коли буде менше роботи... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kolish так, після цього серійного замовлення я чітко зрозумів, що як буде вільний час - хапатися за фрезер, і швиденько його драяти, перебирати, лагодити, щоб як можна швидше я міг дати пропозицію на більш високооплачувану, і менш трудозатратну роботу! Ось так.

Та і після ремонту двох коробок, що в консолі - мені вже не так страшно до фрезера підходити.

З приводу розцінок - я вже маю свою думку. А вам натякну. Середня ціна однієї деталі вийшла 21 з копійками гривень. Серія 272 деталі. Роблю вже п'ятий день. Сьогодні не закінчу. Думаю це достатньо жирний натяк.

 

В понеділок розрізав титанову трубу і поторцював 4 рази. 100 грн. Клієнт був дуже задоволений. 10 хвилин роботи.

Розумієте, на що я натякаю? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm скільки я вже на форумі, а ще не навчився розуміти всі ваші натяки ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Володимир Фещук сказал:

21 з копійками гривень

материал в стоимость входит или это только стоимость работы?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

материал в стоимость входит или это только стоимость работы?

Лише робота.

Матеріал там коштує доволі мало. Переважно це Ст20, деталей 30 з нержавійки марки КН (какую нашёл), 40 шайб з текстоліту, 10 деталей з дюралі, 4 з оргсклая решта Ст20. Матеріал замовника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm тепер все абсолютно зрозуміло. Так, дякую за поради.

Я далеко не на тому рівні, щоб тягатися з дядьком О. Тому мені і немає чим особливо пишатися, щоб створювати про це теми. Не доріс ще...

Хоча в той же час, я веду інстаграм-сторінку з фото своїх робіт (щоправда не встигаю наповнювати контентом). І я вказував посилання на неї в темі, в розділі для виконавців робіт.

Але, так, згоден, варто освітлювати свою діяльність більш доступно, наприклад хоча б в темі про мою майстерню.

Прийму до уваги! Хоча нажаль найближчим часом не зможу виділити для цього достатньо часу (пробачте за тафтологію)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

можливо порада може показатися очевидною но ставте посилання на свої соц мережі 

так люди зможуть швидше найти приклади ваших робіт 

тай підписників прибавиться

 

 

 

Снимок.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PAVLOTSIUPA написав:

можливо порада може показатися очевидною но ставте посилання на свої соц мережі 

так люди зможуть швидше найти приклади ваших робіт 

тай підписників прибавиться

 

 

 

Снимок.PNG

Ні, це саме в десятку! Я давно про це думав, але постійно забуваю глянути, як додати своє посилання в той рядок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

налаштування акаунта-підпис ніби так

Змінено користувачем PAVLOTSIUPA
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зашел на 0LХ, забил "Токарные работы", выбрал местоположение "Буча", не нашло ТС. Что я сделал не так?

Змінено користувачем lissr
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Володимир Фещук сказал:

@kolish справа в тому, що просто прийшло два великих замовлення. От я їх і роблю. Але скоро це скінчиться, і знову буде "яма".

З приводу розцінок - що ви маєте на увазі, що вони замалі, чи завеликі?

Найкраще виготовляти деталі на продаж ,на одних ремонтах далеко не заїдиш ,ну по крайній мірі в нас в смт .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lissr написав:

Зашел на 0LХ, забил "Токарные работы", выбрал местоположение "Буча", не нашло ТС. Что я сделал не так?

Те, що я працюю в Києві

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Найкраще виготовляти деталі на продаж ,на одних ремонтах далеко не заїдиш ,ну по крайній мірі в нас в смт .

Я розумію це. Просто не готовий почати з того, як в ідеалі все робиться, рухаюсь поетапно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Те, що я працюю в Києві

Спрошу проще. Есть объявление на оликс?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, lissr написав:

Спрошу проще. Есть объявление на оликс?

Так, створив відразу після створення цієї теми. І всі клієнти, яких я з того часу маю - з лохаікса

Змінено користувачем Володимир Фещук
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Так, створив відразу після створення цієї теми. І всі клієнти, яких я з того часу маю - з лохаікса

А то я хотел уже возмущаться:2fee0d8d7832fd074a4e5ea8bc36d1e7: что просят клиентов, а даже нет объявления на главном сайте частных продаж xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Це я не вмію а це я не хочу, але платити мені мають достойно" - здається ця фраза стає для Вас гаслом. Ті цифри що Ви навели вище по оплаті не найкращі але цілком прийнятні для початківця який не надто завантажений замовленнями. Якщо в 25 років Ви себе таким не вважаєте, тоді вибачте за образу. На рахунок "Працюю п'ятий день і сьогодні ще не закінчу" Тільки за сьогоднішній день у Вас чотирнадцять постів на форумі починаючи з восьмої ранку. Помножте кожний хоча б на 5хв.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку