softm

Львiв, перевалочна турбаза біля границі

56 повідомлень у цій темі

У мене біля Юності в Києві набагато гірше 

Я ж страшно! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скльки я міг би такого відео зняти, а тоді "мертвим півням" продати. Але не маю звички робити фото, та відео на ходу. І взагалі не люблю такого словосполучення як "культурні цінності". Від цюеї неконкретної фрази тхне на...ловом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

всем ценителям Львова

 

Шото к вам иностранец попер в нешуточных количествах.

В конце августа был во Львове несколько дней, обратил внимание на засилье европейцев.

Раньше, не так давно, я по несколько раз в год у вас бывал, поэтому заметил разницу.

Но, во всяком случае, в Кумпеле все та же босяцкая музыка столетней давности, вкусная еда и пиво :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, softm сказал:

Посвящается всем ценителям Львова, и его оставшимся культурным ценностям:

 

 

 

такого трешу можна назнімати в любому райцентрі, некажучи вже про обласні міста... Питання яка мета тих зйомок? бомжів показати?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

яка мета тих зйомок? бомжів показати?

Я не великий фанат свого міста але те що на відео це повна хрень.Звичайно якщо хотіти бачити гидоту то будеш бачити її завжди,будь де і будь коли.Там який півень таке і відео:D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Karmadon сказал:

 

Шото к вам иностранец попер в нешуточных количествах.

В конце августа был во Львове несколько дней, обратил внимание на засилье европейцев.

Раньше, не так давно, я по несколько раз в год у вас бывал, поэтому заметил разницу.

Но, во всяком случае, в Кумпеле все та же босяцкая музыка столетней давности, вкусная еда и пиво :)

 

а кроме кумпеля поинтересней мест не нашлось?Обход только самобытных кабачков займет 2 недели если по 3 в день.А указанное заведение-ширпотреб.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

даже не смотрел видео,не интересно,пару дней тому один алкаш снимал на видео другого,булькающего всю бутылку водки без перерыва,достижение фиксировал.Рядом с моим домом.Такой швали полно везде и никак не передохнет,еще и многих из трезвенников переживет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Barth сказал:

А указанное заведение-ширпотреб.

 

Да я знаю, но в указанном заведении можно позавтракать в семь утра, сойдя с 91 поезда.

Где еще это можно сделать, я ХЗ.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви мене звісно вибачте але такого гімна по всій неньці вистарчає! І до чого тут Львів я не розумію!  Туризм процвітає і в Одесі і в Херсоні особливо на літній період ....

Так звісно в кожного міста є свої плюси і мінуси але цей форум здається не про те...

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан 1987 написав:

Ви мене звісно вибачте але такого гімна по всій неньці вистарчає! І до чого тут Львів я не розумію!  Туризм процвітає і в Одесі і в Херсоні особливо на літній період ....

Так звісно в кожного міста є свої плюси і мінуси але цей форум здається не про те...

 

+

Щоб переконатись, досить набрати в пошуковику "алкаши Харків", "алкаши Одеса".

Такого "добра" навалом. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Barth написав:

даже не смотрел видео,не интересно,пару дней тому один алкаш снимал на видео другого,булькающего всю бутылку водки без перерыва,достижение фиксировал.Рядом с моим домом.Такой швали полно везде и никак не передохнет,еще и многих из трезвенников переживет.

Як казав один знайомий мєнт (не поліцейський,а радянського зразка мусор),цитую мовою оригіналу: ""Чем больше алкашей и наркоманов,тем меньше свидомых уродов пойдет воевать с нашими ( тобто російськими і іншими сепарастами,(пояснення моє )"".....

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

застройка просто мрак,причем безумная,без парковок и прочего.Муравейники лепят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я скажу так, місто затишне з історією. Фріки дятли.... є всюди. Я люблю не кнайпи а вулиці з бруківкою, дощ у Львові, гарні парки, веселі івенти, фести.... і ре проміняю на інше. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Barth сказал:

застройка просто мрак,причем безумная,без парковок и прочего.

 

У вас понятно, а вот у нас эта строительная истерия вызывает недоумение уже который год.

Честно, я не понимаю, кто туда заселяется.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

У вас понятно, а вот у нас эта строительная истерия вызывает недоумение уже который год.

Честно, я не понимаю, кто туда заселяется.

я сам не знаю, будівництво дійсно дратує, але є і гарні будинки, але нема інфраструктири садочки, парковки. Я як іду в центер міста то паркуюсь дальше центру і йду пішки. 

В міста є стара проблема р. Полтва і старі будинки на дубових сваях. 

Тому нема підземних парковок і метро

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, ter сказал:

нема інфраструктири садочки, парковки.

 

У нас така ж фігня.

І у вас хоча б центр не чіпають.

Змінено користувачем Karmadon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ter написав:

Я як іду в центер міста то паркуюсь дальше центру і йду пішки. 

А хотіли під оперним чи під Ратушею?:DА Ви не пробували в Жешуві запаркуватись в центрі,чи може в Римі,там Полтви нема.Я думаю що в базарний день проблемне паркування в центрі буде навіть в Бібрці:D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

 

У вас понятно, а вот у нас эта строительная истерия вызывает недоумение уже который год.

Честно, я не понимаю, кто туда заселяется.

более половины стоит пустая,заказчиков обычно двое,выкупивших все здание,они дальше барыжат квартирами с пустыми стенами,практически-под окончательную отделку от 20 тыс баксов чтоб заехать.Готовых-внес мебель и живи-5%.Цена пустой от 500 до 1000 баксов за метр,зависимо от зависимостей.Работы достойной нет,все бывшие площади заводов застраиваются,откуда будет доход у жильцов мне лично не понятно.И где все эти люди будут работать тоже не вьезжаю.Для обеспечения туризма хватает 10 тыс.человек,в наличии более 800 постоянных и 100 добирающихся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Barth написав:

более половины стоит пустая,заказчиков обычно двое,выкупивших все здание,они дальше барыжат квартирами с пустыми стенами,практически-под окончательную отделку от 20 тыс баксов чтоб заехать.Готовых-внес мебель и живи-5%.Цена пустой от 500 до 1000 баксов за метр,зависимо от зависимостей.Работы достойной нет,все бывшие площади заводов застраиваются,откуда будет доход у жильцов мне лично не понятно.И где все эти люди будут работать тоже не вьезжаю.Для обеспечения туризма хватает 10 тыс.человек,в наличии более 800 постоянных и 100 добирающихся.

Дещо дійсно є а дещо не зовсім!

От зараз що у Львові проблема придбати житло у забудовника? Принаймі у мене проблем не було. Я придбав квартиру на 8 поверсі ще на стадії фундаменту. Ціна була 400 у.о. за метр 2.

Нарахунок роботи. Хлопці роботи валом!! Але треба пахати а не шлангувати. Туризм туризмом але навіть тіж будови будують люди, вікна і двері роблять люди, ремонти.... Далеко йти не буду, мій колега мурує на ріелі - літом 30 зимою 17, 18 тис. Науки сильної не треба! В моєму напрямку поліграфія-  роботи вище голови! Особисто я якщо у Львові то після основної роботи завжди запрошують на підробіток правда вже давно відмовлюся бо є в житті важливіше за гроші....

Те що будують то добре а от за школи і дитсатки то правда! Школа не гумова не розтягнем! У моїх синів в класі 38 учнів. Як на мене трошки не то...

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

проблема не купить,проблема в качестве и что люди будут делать.Стройка не работа каждого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Львові будують багато , навітт деколи здається , що занадто багато , але будівництво розраховане на заробітчан закордоном , плюс до того до Львова приїхало багато переселенців  , усі вони націлені на дешеве житло , окрім того будують і ''елітне'' дороге житло , ''споживачами'' якого є місцеві айтішники та приїзжа еліта , яка перебралась до Львова , або ''наскоками'' приїзджає на праздники та вікенди , як до віддаленої від війни місцини.

Дешеве тире низькоякісне житло нав'язали ''дешеві''київські будівельні компанії , які економили на всьому , на чому могли , і тому електрики у таких будинках , штраби у ''бетоні'' роблять викрутками , а міжкімнатні стіни треба тримати з другого боку , щоб ті не впали під час штрабіння.

Велика кількість житла береться , як вкладання грошей , потім їх ремонтують і здають приїзжим та тим самим же айтішникам , студенти теж знімають , але вони більше націлені на вторинний ринок , де дешевже знімати ''хату''.

Що стосується інфраструктури , то скільки садочків ви бачили закордоном !? Напевно цілий ніц , бо ''приватні садочки'' там у квартирах , або у приватних садибах , де підприємливі люли організовують перебування дітей з різних сімей.

Школи це ''проблема'' місцевої влади , а не будівельних компаній.

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про моє місто Львів , я тут народився і живу . Місто колись було мега промислове .Прелік того що вже зникло

Полярон-мікросхеми

ФТА фабрика телеграфної апаратури

Кінескоп

 міі Кінескоп -Виробництво матриць для формування скла розмір карусельних станків був з 3 поверховий будинок -вирізали в один тиждень

Автонавантажувач

Лаз 

Єлектрон -той що телевізори

Куча малих майстерень при інститутах.

Навчальні заклади випускали спеціалістів у технічних галузях .

Тепер ми IT кластер і готельно поліграфічний центр. 

Але дух міста на Свята це нічим не заміниш

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мясокомбінат

Галка

Радуга

Лікерогорілчаний:D

Шкірзавод

Прогрес

Арматурний

О то були часи!!!:sm5:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ви список перебільшили !

ЛОРТА працює , єдине не все об'єднання , але працює !

Галка працює , правда в меньшому об'ємі !

Шкірзавод теж працює !

Електрон телевізори далі клепає !

ЛАЗ , вивозять в Дніпропетровську область , але випускають продукцію під назвою ЛАЗ.

Деякі підприємства збільшують об'єми продукції , але більшість зменшили , особливо у порівнянні з радянським часом !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ter сказал:

Полярон-мікросхеми

ФТА фабрика телеграфної апаратури

Кінескоп

 

Втратили актуальність, хіба ні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку