vitalik

Відгуки про китайський нутромір

41 повідомлення у цій темі

настала потреба в закупці нутроміру , хотів взяти ссср , але нажаль не можу знайти за адекватну суму (для мене)  , всі варіанти які я бачив або не комлект або стан хотів би кращий , от і дивлюсь в сторону китаю  ,  буду вдячний за відгуки форумчан на рахунок китайських нутромірів  , можливо хтось поділиться досвідом їх використання ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну как сказать у меня все китайские 

после покупки разборка чистка смазка и служат (а так бывало что и ржавые внутри )

на времен ссср не потянул  и не жалею 

https://ru.aliexpress.com/item/32893293044.html?spm=a2g0o.detail.1000014.33.51614bd2k7FVSr&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.148453.0&scm_id=1007.13338.148453.0&scm-url=1007.13338.148453.0&pvid=3a4e42bf-35d4-4549-b699-9315f3c64111

привел ссылку подобных что брал

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, як вже тему підняли, то й собі спитаю, як ТС не проти буде: а такі нутроміри з Алі ніхто не пробував? Як воно?
Бо, здається, за ціною альтернатииви нема - радянські да за такі гроші, хіба шо в лотерею виграть....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, az113 написав:

О, як вже тему підняли, то й собі спитаю, як ТС не проти буде: а такі нутроміри з Алі ніхто не пробував? Як воно?
Бо, здається, за ціною альтернатииви нема - радянські да за такі гроші, хіба шо в лотерею виграть....

не проти , також цікавить будь яка інформація , - приглядів такий варіант ?

https://ru.aliexpress.com/item/32846168633.html?spm=a2g0o.detail.1000014.35.532d54ffWl4rFA&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&pvid=dbd09633-1533-4695-9319-e6e4616398c5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, vitalik сказал:

я игрался подобным времен СССР 

те что идут отдельно под свои размеры точнее 

так как и штанги разные и упорные ролики чем больше размер тем крупнее - лучше и быстрее идут измерения 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

ну как сказать у меня все китайские 

после покупки разборка чистка смазка и служат (а так бывало что и ржавые внутри )

на времен ссср не потянул  и не жалею 

https://ru.aliexpress.com/item/32893293044.html?spm=a2g0o.detail.1000014.33.51614bd2k7FVSr&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.148453.0&scm_id=1007.13338.148453.0&scm-url=1007.13338.148453.0&pvid=3a4e42bf-35d4-4549-b699-9315f3c64111

привел ссылку подобных что брал

підкажіть , вони ідуть без індикатора в наборі , ? індикатор ссср підходить до них ?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vitalik написав:

підкажіть , вони ідуть без індикатора в наборі , ? індикатор ссср підходить до них ?

 

 

Ну звісно підходить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаєте, я теж стояв перед таким вибором. До того не користувався індикаторними нутромірами ніколи в житті. Придбав СРСР 35-50, і Китай 50-160. Після того Китай лише обдивився, покрутив в руках, ще не застосовував в роботі. А совєтським користувався лише кілька разів.

 

І знаєте, що я зрозумів? Індикаторний нутромір - це не самодостатній вимірювальний інструмент. Це інструмент, який вказує величину відхилення від розміру шаблону, по якому ви виставляєте нутромір.

І, мені здається китайський з цим впорається більш-менш

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Любий нутромір настроєний не по шаблонному кільцю, а по мікрометру-покаже похибку... Китайці здерли варіант 50-160 з Мітутойо. Там дуже мале поле контакту робочих поверхонь, тому похибка мінімізується.. Я про японця)))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как говорится - все познается в сравнении. Интересен отзыв того кто пользовался СССР и Китаем.

 Не могу найти свой нутромер 18-50, видно кто то ноги приделал, поэтому тема интересна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, vitalik сказал:

 

У меня такой... Сложно дать оценку так как не занимаюсь профессионально метало обработкой.

Когда берешь в руки сразу бросается низкое качество пластмассы  (очень заметно на индикаторе)  СССРовський намного лучше.

поэтому я б не рекомендовал покупать набор с индикатором а лучше отдельно взял 3 штанги и докупил нормальный индикатор.   

Дома  есть китаец 50-150 и СССР 10-18.

 СССРовським ни разу не пользовался но выгляди лучше (больше металлических деталей, твердый сплав. итд) 

 

Точу очень мало (только для себя ) мелкий ремонт с/г техники в деревни 

До нутромера растачивал отверстие по штангенциркулю. Нутромером понятно лучше. Поэтому не жалею и все устраивает.

Если предполагается частое использование. по рекомендовал бы СССР или чего по лучше

Если измерять  10 раз в году-  берите китайца.           

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, кстати. А твердый сплав установлен в наконечники китайских нутромеров? Это вопрос к тем кто ими уже пользуется.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

слово китай дуже обширне , і мяко кажучи ні про що...  там є нутроміри і за 10 дол і за 300-400дол , відповідно і вимагати в них потрібно по співвідношені ціна якість...  А в загальному ,китайський інструмент на норм рівні, для кожного користувача в них є своя пропозиція, На Алі дивіться на стаж продавця,його специфікацію, відгуки, і по ціні це немає бути (все по долару). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене 10-18 та 35-50 часів Союзу. 18-35 чистий китаець. В нього не подобаєть роботу самого ИЧ. Якийсь він хліпкий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивився на алі , в мене склалось враження шо там всі   в одну ціну , ті що в коробці з індикатором ідуть трохи дорожче , небачив я там різниці і різних варіантів , можливо помиляюсь тоді виправте мене.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю досвід використання мікрометричних нутромірів.Ьрав найдешевші, і то таке,можуть ьути!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, -spilberg- сказал:

Маю досвід використання мікрометричних нутромірів.

Вставка твердосплавная есть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, vitalik сказал:

Дивився на алі , в мене склалось враження шо там всі   в одну ціну , ті що в коробці з індикатором ідуть трохи дорожче , небачив я там різниці і різних варіантів , можливо помиляюсь тоді виправте мене.

для прикладу... ціна в юанаях, щоб перевести на грн множте на 3.5...  це без врахування доставки...

3.JPG

1.JPG

2.JPG

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Металлист написав:

Вставка твердосплавная есть?

Так ,є.Маю фірмовий 5-30,  без тс вставок ,ну таке,геть не краще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давайте сразу поделим вопрос на 2 случая: индикаторный нутромер целиком и нутромерная штанга, без индикатора.

В первом случае, 99% что цена зависит от качества индикатора.

Во втором - нутромерная штанга это только набор рычагов, а точнее - один рычаг, который разворачивает направление перемещения на 90 градусов. Собственно там сложностей никаких, да и люфт в одном шарнире. Поэтому цена будет состоять из качества самой штанги.

 

При покупке индикаторного нутромера главная проблема это настройка прибора.

2х точку настроить без проблем, но большие диаметры ей не промеряешь.

3х точечный нутромер можно настроить толлько по калибровочному кольцу. А где их взять? Во всяком случае я не знаю вариантов настройки 3х точки по микрометру.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю свій особистий нутромір 18-50 ссср Крин, нічого поганого про нього взагалу не скажу, а от на роботі ледь випросив щоб купили нутромір, і ага, взяли цей не дорогий китай, у червоному пластиковому кейсі.

 Твердого сплаву у ньому нема і після вже буквально декількох замірів помітив що на рухомому стержні з'явились досить великі подряпини - стержень СИРИЙ та ще й має великий зазор по своїй втулочці - а це в свою чергу призводить до того що рухаючи нутромір від себе він розмір показує один, а коли ведеш в інший бік то вже сотка-півтори відрізняєтся (воно то до цього можно і звикнути але після користування норм.нутроміром цей починає вибішувати)

- далі центруючій місток - штамповка з листової сталі(як оцинковка на відрах) також має люфт, отже нема гарантії точного центрування по отвору - це що до самої штанги нутроміра

- а от сам індикатор ні яких негативних відгуків заробити собі не може: показує, працюе чітко, стрілка завжди повертается на одне й те саме місце

Змінено користувачем Ефим 76
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Короче как там говорится - "я не на столько богат что бы покупать дешёвые вещи". Из темы понял, что Китаю лучше помахать рукой.Куплю СССР, у меня и был советский хоть и б.у. но работал четко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Советские тоже очень разные. Есть нутромеры завода Калибр и завода Красный инструментальщик. Последние сильно проигрывают калибровским.  Достаточно в руках подержать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як вище писав @kolish якість залежить в більшості випадків від ціни, Китай є різний, від ноунейм(поганої якості під брендами mituotyo, що в нас продають з націнкою в 100%) до місцевих, а далі світових брендів які в кінцевому випадку там коштують як і у нас. Для нас насамперед цікавий внутрішній ринок Китаю, де  можна знайти ціну нижче як у нас за СССР(с хранения) і порівняльну, або кращу якість. В мене майже весь вимірювальний інструмент Китай і для себе я виділив дві фірми http://en.stwc.com.cn/procenter.aspxта http://www.guanglu.com.cn/ прошу не сприймати як рекламу.

Змінено користувачем realcat
граматика
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, realcat написав:

Як вище писав @kolish якість залежить в більшості випадків від ціни, Китай є різний, від ноунейм(поганої якості під брендами mituotyo, що в нас продають з націнкою в 100%) до місцевих, а далі світових брендів які в кінцевому випадку там коштують як і у нас. Для нас насамперед цікавий внутрішній ринок Китаю, де  можна знайти ціну нижче як у нас за СССР(с хранения) і порівняльну, або кращу якість. В мене майже весь вимірювальний інструмент Китай і для себе я виділив дві фірми http://en.stwc.com.cn/procenter.aspxта http://www.guanglu.com.cn/ прошу не сприймати як рекламу.

це "внутрікитай"  магазини  ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку