Reiter

Great Wall Wingle 6 2.4 бензин

199 повідомлень у цій темі

2 часа назад, влад55 сказал:

Нічого не зрозуміло. Ви коли важіль вижимаєте-шум з"являється під час вижиму чи на повному вижимі? По важілю не відчувається опір? Коли є шум постійний при вижатому важілю-вижимний, оли опір та труднощі з переключенням-скоріш за все демпфер на диску, розсипались пружини і якийсь з уламків блокує повне розвантаження потрапивши в корзину. В любому випадку коробку до демонтажу. Повністю здіймати не потрібно, достатньо відсунути для доступу до корзини. Десь так...

Шум ЛИШЕ при вижатому до упору. Якщо хоч трохи попустити, шуму немає, при цьому передачі ожноково вмикаються, що на повністю "вижатому в пол", що на вижатому наполовину щепленні.... 

 

Опору немає... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скоріше за все вижимний)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Епопея зі зчепленням продовжується :) Замовив вчора комплект зчеплення (корзина, диск, вижимний) Valeo. 

З'їздив на СТО, домовився. Задоволення коштуватиме в районі 2500 грн. 

Сам би поміняв, але нажаль не маю зараз місця де б це зробити. Ані підйомника, ані ями :( Доведеться платити.... Сподіваюсь лише, що там дійснло потребується заміна, а не якась дрібна поломка, бо буде прикро платити за дрібницю :)

 

Ну а тепер найцікавіше. Робота не чекає і мені довелось їхати в поїздку 1000+ км. Коротше через 300 км передачі на місці втикатись перестали зовсім. На ходу з великим зусиллям.... Але їхати треба було далі. Трохи згодом з'ясував, що втикаються передачі краще коли вгадати з обертами мотора.... А ще згодом я вже зумів включати передачі навіть на місці (окрім 1 та задньої, з ними ніяк). Треба просто погратись важілем зчеплення і обертами двигуна і передача доволі легко вмикається. Зазначу, що коробку не мучав, з хрустами, скреготом шестерень і т. д не вмикав передачі, все ніжно і акуратно, головне відчути :)

 

Так от саме цікаве. Якщо при ввімкненій передачі вижати зчеплення повністю до упору, то починає пробуксовувати і авто смикається і намагається поїхати. А якщо зчеплення вижато на половину і менше, то все норм - коробка і двигун роз'єднані.... 

 

Що це за чудеса? Робота вижима зчеплення навпаки? 

 

Щоб перемкнути передачу треба вловити оте положення педалі зчеплення + підібрати оберти двигуна і тоді "клац" і пепедача ввімкнена... Звук при вижатому зчепленні, до речі, пропав :)

 

Звісно на днях "розтин" все покаже, але ж цікаво.... Такого раніше не бачив ніколи.... Диск зчеплення явно живий, бо з 2 передачі рушає легко і не буксує.... 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зношеність пелюстків корзини= вижимний вліз під них, його заклинило в корзину (можливо розполовинило).

Змінено користувачем Ігрек
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж авто вранці заїхало на СТО для заміни зчеплення. Купив комплектом Valeo (Корея). От тільки за вижимний сомніваюсьщось. Мабуть треба було від Мітсубіші взяти.... 

 

Також замовив ремені: ГРМ, бпл вала та на все навісне, а також ролики. Всі ремені, крім одного фірми Gates. Пишуть, що хороші, але часто бувають підробки. Перевірив по номеру на коробці - оригінал. Це вже радує. Ремінь грм 600 грн. Одне, що нпсторожило, то це ось такі сліди на ньому. Це нормально? 

IMG_20200130_134816.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зчеплення поміняно. Але зараза я засмучений :(

 

Проблема була в тому, що вилеиіла пружинка з фрикційного диску. 

 

Самі накладки ще доволі живі. Вижимний живий, думаю ще побігав би. Корзина практично без виробітку. Лише на пелюстках трохи виробки. 

 

Коротше можна було би обійтися заміною лише фрикційного диску і ще все це добро побігало б....

 

Але так як робота на СТО не дешева та й купив увесь комплект, то поміняли усе... 

 

IMG_20200130_180716.jpg

IMG_20200130_180722.jpg

IMG_20200130_180730.jpg

IMG_20200130_180756.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сколько эта лошадка ест сена в режиме 90-100 и по городу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Красноармеец сказал:

Сколько эта лошадка ест сена в режиме 90-100 и по городу?

По місту не заміряв. А в змішаному режимі виходить в середньому 14 л газу. По трасі 12 - 13 л газу (їду 110 - 115). По місту думаю 15 - 17 л. 

 

Я для себе рахую середній розхід 15 л. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно не відписувався. Проїхав за рік 30 000 км. Є трохи що розказати, згодом це зроблю.

 

А ось сьогодні вилізла проблема. Ввечері поставив авто. Сьогодні їхати - не заводиться. Іскра є, бензин є. Складається відчуття, що стартер дуже легко крутить... Наче свічки викручені. Вткрутив 2 свічки. Мокрі. Одна свічка вся в мастилі 0.о Коли міняв свічки вони теж трошки в мастилі були - вирішмв, що то змазка зі свічок, бо масло не їсть, не димить....

 

Вже почав думати, що ремінь ГРМ порвався. Зняв кришечку - цілий.... Таке враження, що ремінь проскочив.... 

 

Завтра мірятиму компресію....

 

20201226_184009.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Зняв кришечку - цілий.... Таке враження, що ремінь проскочив.... 

Ремень может быть и целый, а вот зубы... Посмотрите не срезало ли на нём зубы. Два последних драндулета на работе - именно такая поломка...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter коль время  было на выкручивание свечей то можно было  свечные  отверстия и  бумажными пробками заткнуть и крутнуть   стартером. Если бы они выстрелили то компрессия есть, в противном случае проблема с ГРМ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Иванович сказал:

@Reiter коль время  было на выкручивание свечей то можно было  свечные  отверстия и  бумажными пробками заткнуть и крутнуть   стартером. Если бы они выстрелили то компрессия есть, в противном случае проблема с ГРМ.

Воно то можна було б. Але ті папірці могли б стрельнути і при компресії 5 - 6, хіба ні?

 

31 минуту назад, камасутра сказал:

Ремень может быть и целый, а вот зубы... Посмотрите не срезало ли на нём зубы. Два последних драндулета на работе - именно такая поломка...

Дякую. Гляну....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Reiter сказал:

Воно то можна було б. Але ті папірці могли б стрельнути і при компресії 5 - 6, хіба ні?

Да , но стреляют они  по разному при различном  давлении, это уже с  опытом  приходит, не попробывав которого не наберешься. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Иванович сказал:

Да , но стреляют они  по разному при различном  давлении, это уже с  опытом  приходит, не попробывав которого не наберешься. 

Не маю такого багатого досвіду. Я краще компресометром :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж. Замір компресії показав 0 в усіх циліндрах.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розбираю. Познімав ремені додаткоаого обладнання та решту всього, що заважає . 

 

Прокрутив за колінвал. Ремінь проскочив 99%.

 

Мітки на шестерні РВ та шківу КВ не співпадають + збоку ремінь геть прослаблений....

 

Дуже сподіваюсь, що проскочив, коли заводив і клапана не погнуло....

20201227_112357.jpg

20201227_112347.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Розбираю. Познімав ремені додаткоаого обладнання та решту всього, що заважає . 

 

Прокрутив за колінвал. Ремінь проскочив 99%.

 

Мітки на шестерні РВ та шківу КВ не співпадають + збоку ремінь геть прослаблений....

 

Дуже сподіваюсь, що проскочив, коли заводив і клапана не погнуло....

20201227_112357.jpg

20201227_112347.jpg

Колись читав на форумі що клапана не гне. Зніміть ремінь ГРМ і виставить мітки.

Поставте ремінь натягніть. І прокрутці по кругу ключем за центральний болт колінвала. Якщо зробити чотири оборотах і ніде не стане. Пробуйте заводити.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Iван сказал:

Колись читав на форумі що клапана не гне. Зніміть ремінь ГРМ і виставить мітки.

Поставте ремінь натягніть. І прокрутці по кругу ключем за центральний болт колінвала. Якщо зробити чотири оборотах і ніде не стане. Пробуйте заводити.

Дякую. Теж вчора читав, так однозначної відповіді і не знайшов. Хтось пише обірвало ремінь і клапана не погнуло, хтось пише погнуло. Хтось пише, що якщо на малих обертах, то може не погнути, а як на великих, то гне :)

 

В мене думаю, проскочив як стартером крутив, то, думаю, є велика вірогідність, що "пронесло".

 

Ось все розібрав. Мітки збиті.

 

Думаю тепер чому проскочив. Чи вже сильно розтягнувся чи може щось з гідронатягувачем... Як нажимаю на ремінь, то шток трохи заходить назад. Так має бути?

 

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Reiter сказал:

Як нажимаю на ремінь, то шток трохи заходить назад. Так має бути?

Нет. Натяжитель накрылся медным тазом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На всякий случай - метка вмт - это крайняя  по часам

IMG_20201227_134625.jpg

Змінено користувачем камасутра
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, камасутра сказал:

Нет. Натяжитель накрылся медным тазом.

Таки здох....

 

 

59 минут назад, камасутра сказал:

На всякий случай - метка вмт - это крайняя  по часам

IMG_20201227_134625.jpg

Та то так, на скору руку, але дякую :) Далі розібрав повністю. Там нормальна мітка є. На шестерні....

 

 

20201227_142446.jpg

Змінено користувачем Reiter
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взагалі  міток багато: на розпредвалі, на колінвалі 2 шт, на балансирувальному і ще на якомусь валу. Ось він. Пишуть, що на ньому мітка співпадає 1 раз на 4 оберти розпредвалу. То я прокрутив і в мене співпала мітка на розпредвалі і на цьому валу. На колінвалі при цьому мітка не дойшла. Залишив в такому положенні і зняв ремінь, потім прокрутив колінвал до співпадіння мітки. Не знаю чи правильно зробив.... 

 

Буду мануал дивитись. Час є. Треба новий натягувач...

20201227_142920.jpg

20201227_142927.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки сиджу без запчастин, вирішив заглянути в циліндри. Купив "ендоскоп" аж за 150 грн :)

 

Пороздивлявся наскільки зміг. Глянув 2 та 3 циліндри (бо 1 і 4 в ВМТ).

Сподобалось, що поршні чисті, без нагару. На стінках циліндрів видно хон. 

Перевернув камеру як зміг і спробував роздивитись клапана. Наче цілі, але ось такий слід помітив. Не знаю чи це слід від оегенької таки зустрічі поршня з клапаном чи щось інше... На одному поршні теж якийсь невеличкий слід виявив....

IMG-305930739aa7f11a95ae0724d76b9250-V.jpg

IMG-e15d9c716e02dd0f03bb93226e7b3c4f-V.jpg

IMG-35c5e67feef68ce05e6ad27d1696d828-V.jpg

IMG-b6eae2fe04cc4dcb4e0e6ac8973137d1-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зібрав. Все виставив. Раніше як від руки прокручував за колінвал, то були точки де трохи "впиралось". Тепер все крутиться легесенько....

 

Але....

 

Компресія так і не з'явилась.... Походу таки капець :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ендоскопом можна подивитись стан клапанів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку