Iгрек

Чи є затримки в доставці замовлень з китайських торгових майданчиків?

181 повідомлення у цій темі

4 години назад, Ігрек написав:

 

 А на токарні/фрезерні, які коштують в багато разів дорожче точно не став би замовляти на алі. Можливо на таобао, як підприємець. Але тут треба ці кошти потім проганяти через податкову, як "капіталізацію" діяльності, а вид діяльності не виробництво... 

Чому "треба"? Щоб вписати цю суму у видатки підприємця? Бо станок ти можеш купити як фізична особа і нікуди не звітувати. Будь який станок. Це такий самий товар як автомобіль чи гумова баба.

, Ігрек написав:

"I agree to make a refund,
Follow the instructions please:

Виглядає як 50/50, або кине або ні. Хоча, почитай правила аліку, я цього пункту не пам'ятаю. Якщо вони гарантують задоволення товаром, то ти обов'язково отримаєш свої гроші. Навіть якщо товар отримав, але він не сподобався. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Ігрек написав:

 Я, бачучи останнім часом цей бидлам з пересиланням з китаю, поки не вагаюсь замовляти щось відносно дороге звідти. Чому і підняв тут тему, бо хотів би замовити частотник на 4-5 квт, але якщо роки півтора-два назад, коли він мені наче не потрібен був, питання в проблемах з доставкою зі мною не виникало, замовив-би на той час. Зараз.... ну не знаю, не наважуюсь розпрощатися з 1,5 сотнями безслідно. 

 А на токарні/фрезерні, які коштують в багато разів дорожче точно не став би замовляти на алі. Можливо на таобао, як підприємець. Але тут треба ці кошти потім проганяти через податкову, як "капіталізацію" діяльності, а вид діяльності не виробництво... Мороки при звіті добавиться, (сленгова варіація слова "навiщо")...

Я бачив на Алі пропзиції частотників з україньских складів, з часом доставки 4-7 днів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

Прийшла від нього відповідь. 

"I agree to make a refund,
Follow the instructions please:
Open a  dispute of return and refund 
choose :
Did you receive your order?-------Yes
Do you want to return goods?------yes
Dispute reason:--------personal reasons------ I no longer need the product----refund 
Attachment----choose any picture from your computer
once you finished the step as this , plz inform me, will   accept this dispute immediately, so that you can get money back quickly."

 

 

Якщо коротко, то він не проти повернути кошти, але вказує мені на алгоритм моїх дій, де я маю підтвердити про отримання посилки, але хочу відкрити спір, так як він мені не підходить з особистих причин. І продавець типу з цим погодиться і поверне мені кошти без наполяганні в отримані свого товару назад. Але по-суті я його не отримав і навряд чи колись отримаю. Чи це не спроба "кидка" продавцем? Аліекспрес, я так розумію, фактично зараз тримає ці кошти. Як вони відреагують, адже трохи часу ще є до "deadlines"? Що робити? 

Прийшов від нього ж тільки но допис, що мені в любому випадку нічого не потрібно повертати :  

you dont need to return anything ...

 

Он предлагает Вам сделать вроде возврат товара.

Но так как товар Вы не получали, то и возвращать нечего. Только сделать вид, что получили. А если сделать рефанд по вашей претензии, то у него карма страдает, т.к. это его фол. 

А какое кидалово для Вас? Товара как не было, так и не будет. а деньги вернутся.

Или боитесь, что он не вернёт деньги? А вот тогда уже жаловаться с предъявлением всей переписки. Думаю, его нагнут на возврат.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, OldMan написав:

Но так как товар Вы не получали, то и возвращать нечего. Только сделать вид, что получили. А если сделать рефанд по вашей претензии, то у него карма страдает, т.к. это его фол. 

Тут вам вирішувати, головне щоб не запросили підтвердження повернення. Давненько це було, але коли свого часу робив повернення, то мав відіслати трек посилки ну і фото додатково пришпилив. Уточніть краще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Andergrin сказал:

Я бачив на Алі пропзиції частотників з україньских складів, з часом доставки 4-7 днів.

То же встречал такой ПЧ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Чому "треба"? Щоб вписати цю суму у видатки підприємця? Бо станок ти можеш купити як фізична особа і нікуди не звітувати. Будь який станок. Це такий самий товар як автомобіль чи гумова баба.

Виглядає як 50/50, або кине або ні. Хоча, почитай правила аліку, я цього пункту не пам'ятаю. Якщо вони гарантують задоволення товаром, то ти обов'язково отримаєш свої гроші. Навіть якщо товар отримав, але він не сподобався. 

 Ні. Таобао працює лише з бізнесом. Наприклад, ви ніяк там не купите одну котушку в 100грамів припою, лише ящик чи якесь значне пакування кількості. Навіть є коштовні лоти, так вони в кількості однієї будуть значно дорожче ніж на Алі, а якщо наприклад 5 частотникіа, то буде на третину, а то і в два рази дешевше. Але для цього потрібна реєстрація там зі сканом свідоцтва СПД чи якоїсь юр.особи.... Ну то таке, не по темі. Що мені зараз робити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Andergrin написав:

Я бачив на Алі пропзиції частотників з україньских складів, з часом доставки 4-7 днів.

Та ну?! Тобто на Алі вибираєш з якої країни везти і в цьому переліку Україна? Бачив лише за всі роки Китай, раша, Іспанія і Аргентина. І все.

Є український сайт "клон-дзеркало" Алі, але не довіряю їм чомусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, OldMan написав:

Он предлагает Вам сделать вроде возврат товара.

Но так как товар Вы не получали, то и возвращать нечего. Только сделать вид, что получили. А если сделать рефанд по вашей претензии, то у него карма страдает, т.к. это его фол. 

А какое кидалово для Вас? Товара как не было, так и не будет. а деньги вернутся.

Или боитесь, что он не вернёт деньги? А вот тогда уже жаловаться с предъявлением всей переписки. Думаю, его нагнут на возврат.

 Так тоді я буду виглядати шахраєм. Так як співробітники Алі фактично тримаючи його ( мої по факту) кошти, перед тим як прийняти чиюсь сторону, звісно глянуть локацію цього товару. І побачать, що він не в мене, а в Гонгконге. 

А за кармою, я так розумію, він "не париться".

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 Ні. Таобао працює лише з бізнесом. Наприклад, ви ніяк там не купите одну котушку в 100грамів припою, лише ящик чи якесь значне пакування кількості. Навіть є коштовні лоти, так вони в кількості однієї будуть значно дорожче ніж на Алі, а якщо наприклад 5 частотникіа, то буде на третину, а то і в два рази дешевше. Але для цього потрібна реєстрація там зі сканом свідоцтва СПД чи якоїсь юр.особи.... Ну то таке, не по темі. Що мені зараз робити?

Що за жарти? Ніяких лише з бізнесом. Таобао просто не пристосований до іноземців, це їхній ОЛуХ. Коротше, я там купляв і собі і на замовлення різці, пластинки, піноль, оптичні лінійки. Всякого поштучно, навіть алмазні різці для алюмінію там пакують в індивідуальний кульочок. Брав штифти, по 10 штук кожного номіналу. Справжній O.o процесор I7 5850HQ, розпаяний на десктопний сокет за сотку доларів, вживану материнську плату. Так як я китайською не шарю, купляю через міст експрес, раніше через юатао. Це не найкращі контори, їх тих внутрішніх китайських промах тьма тьмуща, просто я спробував і вдалось.

Із бізнесом працює Алібаба, і то я там знайшов собі постачальника дрібничок. 

Навіть коли вирішив побавити себе, замовив на заводі TBI motion індивідуальну ШВП з викрутасами. От із ними була проблема, бо вони ніяк не могли прийняти оплату від фізичної особи. Переадресували через диллера. Тепер знаю, як робляться офіційні закупки юридичною особою.

Як треба, можу і тобі привезти що потрібно B| але якщо захочеш і постараєшся, розберешся.

, Ігрек написав:

Та ну?! Тобто на Алі вибираєш з якої країни везти і в цьому переліку Україна? Бачив лише за всі роки Китай, раша, Іспанія і Аргентина. І все.

Є український сайт "клон-дзеркало" Алі, але не довіряю їм чомусь.

Є такі речі, справді. На деяких товарах є можливість вибрати країну відправки, в основному рашка і Китай. І ще бачив США, і раз було Україна. Справді прийшло моментально.

Змінено користувачем Наливайко
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Наливайко сказал:

це їхній ОЛуХ.

С одной поправочкой что он сделан на похожей платформе с али и является собственностью Алибаба груп. Если наш ОЛуХ. на такой платформе работал то он в народе так бы не назывался.

Змінено користувачем Тор
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

 Так тоді я буду виглядати шахраєм.

Чому? Якщо ваше листування поки що приватне, то це буде "нульовий вариант".

А от якщо Ви вже ініциювали скаргу на Алі, то на такі домовленності йти не треба.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, OldMan написав:

Чому? Якщо ваше листування поки що приватне, то це буде "нульовий вариант".

А от якщо Ви вже ініциювали скаргу на Алі, то на такі домовленності йти не треба.

 

Так він пропонує, якщо Ви переклали той текст, офіційно закрити угоду по отриманню і також офіційно відкрити суперечку (спор)...... Відповідно ні про які "закулісні" домовленності йти не можеться. Тим паче перед цим він в переписці підтвердив, що кошти, як і завжди, вони отримують, через термін після дедлайну скарги. До тих пір гроші знаходяться в Лондоні, на рахунку Аліекспрес ( мені про це виписка з банку надходить).

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"груп. Если наш ОЛуХ. " - а він не наш.))) Тому і не пристосований до реальності нашого буття.

 На ТАО я теж купую вже понад шість років, тому не треба розповідати. 

ДАВАЙТЕ, БУДЬЛАСКА, ПО СУТІ ПИТАНННЯ. ЩО МЕНІ В ДАННОМУ ВИПАДКУ РОБИТИ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Ігрек сказал:

ЩО МЕНІ В ДАННОМУ ВИПАДКУ РОБИТИ? 

 

От як на мене - кажить(пишить) правду. IMHO.

Бо, як мені здається, німцю чи американцю він навряд чи таке запропонував би.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

Так він пропонує, якщо Ви переклали той текст, офіційно закрити угоду по отриманню і також офіційно відкрити суперечку (спор)...... Відповідно ні про які "закулісні" домовленності йти не можеться. Тим паче перед цим він в переписці підтвердив, що кошти, як і завжди, вони отримують, через термін після дедлайну скарги. До тих пір гроші знаходяться в Лондоні, на рахунку Аліекспрес ( мені про це виписка з банку надходить).

 

Але ж диспут поки що не відкрит. 

Він пропонує Вам відрити діспут не на відсутність доставки, а на повернення товара.

Він обіцяє погодитись на повернення, приняти товар і повернути гроші Вам.

Так, є ризик, що він відмовиться, бо повернення не тому, що товар не той, або зіпсованній, а це ваша примха повернути, бо Ви втратили бажання мати цей товар.

Але якщо в Вас є листування з ним щодо затримки посилки та його відповіді, що там якісь трабли з вулканами і літаки не літають, то і Він ризикує нарватися на більш кровавий діспут. 

Ну, я так бачу сітуйовину. Вам бекграунд краще відомий.

Вирішувати Вам.

Найлегший шлях це відкрити діспут на невідправку і гарантовано повернути гроші через рішення Алі.

Може Він і буде вірним.

Якщо вже є будь який діспут, то нема сумнівів, що ні на яки ліві угоди йти не треба.

 

Змінено користувачем OldMan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Ігрек сказал:

Та ну?! Тобто на Алі вибираєш з якої країни везти і в цьому переліку Україна? Бачив лише за всі роки Китай, раша, Іспанія і Аргентина. І все.

Є український сайт "клон-дзеркало" Алі, але не довіряю їм чомусь.

Є, є. Я зустрічав крокові двигуни для 3Д принтерів, і місце відправки - Україна.
Зараз не візьмусь шукать ще, але є. Наприклад, осьосьо.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Ігрек сказал:

 Так тоді я буду виглядати шахраєм. Так як співробітники Алі фактично тримаючи його ( мої по факту) кошти, перед тим як прийняти чиюсь сторону, звісно глянуть локацію цього товару. І побачать, що він не в мене, а в Гонгконге. 

А за кармою, я так розумію, він "не париться".

Це 100% кидалово.

Нещодавна мав справу з такою точно спробою. Теж у картинках продавець  наполягав саме на "відкрити відшкодування з поверненням", але не повертати. Так от, а нащо то робити Вам, якщо є просто "не отримав товар" в відшкодуванням?

А після відкриття "з поверненням" на алі не будуть дуже розбиратися що де знаходиться - поверни спочатку і все. Ви ж вказали, що отримали!! Нащо їм це перевіряти?

В приклад тому маю два виграні мною в минолому місяці диспути - там, по чесному, мали теж розібратися що, як, коли і де. Тим більше, товар продавці, начебто, повторно висилали, хоча я відмовлявся - тягнули час, може я проґавлю відкрити суперечку. А на справі з алі глянули - причина суперечки - "товар повернуто продавцю", фактично по треку справді воно було так, тож, повне повернення коштів і все тут. Продавець: "Так ось же новий трек..". Але це було марно - я виграв суперечку (фактичної повторної відправки не було). Другий випадок подібний.

Таке ж буде і з іншого боку: відкрив покупець суперечку про повернення товару - поверни, бо цим підтвердив, що отримав.

 

11 час назад, Ігрек сказал:

Та ну?! Тобто на Алі вибираєш з якої країни везти і в цьому переліку Україна? 

Купував так з України. Було вказано відправка з України, термін 3-5 діб. Замовив, оплатив. Чекав 2 доби. Відправки не було. Трек явно не по Україні, міжнародний. Питаю продавця: "Чому не відправляєте? Справді доставка по Україні?". Відповідає: "Дорогой друг! Не переймайтеся, все буде вчасно". І в догонку: "Ви ж самі вибрали Україну"... Чекав разом 15діб. Отримав. На нп. Але!!! З Китаю посилка відстежувалась до України, але в Київі її хтось отримав!!. Хотів просити продавця, щоб дав справжній трек,  але з часом отримав смс від НП про посилку від фізичної особи. Тобто, якщо б вона десь у нас загубилася, або той "дядя" її собі залишив би, то я б не зміг нічого довести алі. Отака справа! Добре, що таки отримав і неушкоджену.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На такое надо иметь железное везение :swoon:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рекорд был, заказывал в феврале, не пришло, спор, возврат, в апреле, спор, возврат, в июне, спор, возврат, товар дешёвый, у разных продавцов, но тот самый, а в сентябре пришли все 3, с разницей в несколько дней

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Полтавчанин написав:

Рекорд был, заказывал в феврале, не пришло, спор, возврат, в апреле, спор, возврат, в июне, спор, возврат, товар дешёвый, у разных продавцов, но тот самый, а в сентябре пришли все 3, с разницей в несколько дней

 Детальніше можна? Тобто, Ви не отримали товар і підтверджували його отримання і відкривали далі суперечку? Де вказували, що товар не підходить по особистим причинам і вимагаєте компенсації всієї суми. Чи як?

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

Детальніше можна? Тобто, Ви не отримали товар і підтверджували його отримання і відкривали далі суперечку? Де вказували, що товар не підходить по особистим причинам і вимагаєте компенсації всієї суми. Чи як?

Наверно человек имел виду банальный возврат средств .А посылки патом бесплатно пришли подарки.

Заказал муфту для ШД 7,5дол  35дней защита .Отправляю продавцу запрос на продления срока защиты та как посылка еще в Китае. Продавец отказывается. Открываю спор и выигрываю его возвращают деньги через две недели приходит дармовая посылка.

Но самое интересное что она приходит ровно через столько дней на сколько я просил продлить защиту.

Продавцу оставил хороший отзыв за 7,5дол.

 

Змінено користувачем Тор
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

 Детальніше можна? Тобто, Ви не отримали товар і підтверджували його отримання і відкривали далі суперечку? Де вказували, що товар не підходить по особистим причинам і вимагаєте компенсації всієї суми. Чи як?

Закончился срок 60 дней на доставку, я открыл спор, продавцы всегда слёзно просят подождать, не соглашаюсь, несколько дней спор рассматривается администрацией Али, и почти всегда они на стороне покупателя, в таком варианте, если товар не пришел. По окончании спора, идёт возврат суммы. Если согласиться с продавцом и ещё подождать, потом просто не удастся открыть спор и деньги будут потеряны

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Полтавчанин сказал:

Если согласиться с продавцом и ещё подождать, потом просто не удастся открыть спор и деньги будут потеряны

Если согласиться с продавцом, то он просто должен продлить срок защиты покупателя. Только это надо проконтролировать.  Я обычно сам прошу это сделать на n дней. И тогда, чаще всего, посылка успевает приехать. Некоторые продавцы сами продлевают молча. При этом потом всё как обычно - спор можно открыть и т.п.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто в курсе, как называется способ доставки мистекспрессом?

Хочу их забанить для себя навсегда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Karmadon сказал:

Кто в курсе, как называется способ доставки мистекспрессом?

Хочу их забанить для себя навсегда.

Ранее было AliExpress Standard Shipping. Но были случаи, когда заявленное  AliExpress Standard Shipping доставлялось Новой почтой.и УкрПоштой.

Одна посылка у меня была заявлено TNT реально отправил J-NET, а перехватил Миист.

Раньше было, если трек с эстонским суффиксом ЕЕ, то будет Миист. А сейчас хрен поймёшь. 

Доставка AliExpress Saver Shipping, суффикс ЕЕ, доставляет УкрПошта, причем как правило по Украине не трекается.

Доставка Cainiao Super Economy, суффикс ЕЕ, доставлет УкрПошта.

Похоже Миист спрыгнул с Али.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку