AStorm

Восстановление пиноли

36 повідомлень у цій темі

58 минут назад, Дядько Максим сказал:

 

Бо конус треба шліфувати в самому кінці беручи базу по верху, який є в розмірі. А тут виходить все шиворот навиворот.

Макс, якщо відновлювався зовнішній діаметр, це не обов"язково, при умові коли є "ложний центр" в потрібному КМ для саме цієї пінолі. Ставиш піноль на центра, шліфуєш зовнішній розмір, якщо є в задачі поправити КМ-поправляєш в кінці базуючись за прошліфований зовнішній розмір (що ти і вказав) Дане правило працює і для нового виробу

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, AStorm написав:

При таких розкладах у вас в руках офігенний бізнес план готовий на кожній пінолі по півтора куска чистими і клієнтів до кінця життя хватить

Чого відразу занижуєте ціни?:DПочнем з 100 долярів.Ех заживем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, влад55 сказал:

Макс, якщо відновлювався зовнішній діаметр, це не обов"язково, при умові коли є "ложний центр" в потрібному КМ для саме цієї пінолі. Ставиш піноль на центра, шліфуєш зовнішній розмір, якщо є в задачі поправити КМ-поправляєш в кінці базуючись за прошліфований зовнішній розмір (що ти і вказав) Дане правило працює і для нового виробу

Якщо є можливість зробити зовнішню і внутрішню шліфовку, то не бачу ніякого сенсу робити щось з старою піноллю. Простіше зробити нову і все. Якщо піноль наростили на 0.2, то отвір в бабці на 0.2 ви не розточите щоб зберегти висоту центрів. А радості від нової пінолі мало, коли "дзюрка" в бабцв невідомої геометрії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Дядько Максим сказал:

Якщо є можливість зробити зовнішню і внутрішню шліфовку, то не бачу ніякого сенсу робити щось з старою піноллю. Простіше зробити нову і все. Якщо піноль наростили на 0.2, то отвір в бабці на 0.2 ви не розточите щоб зберегти висоту центрів. А радості від нової пінолі мало, коли "дзюрка" в бабцв невідомої геометрії.

Макс, це стосується пінолі токарного, і то-фрезування, термічка(твч), токарка, шліфовка. А якщо мова йде про піноль сверлилки або фрезера? Шліци, зуби, ну і все раніше сказане))))))) Не так багато майстерень котрі захочуть робити одиничний виріб. Сам знаєш))))) Крім того, якщо мова за пінолі сверлильних та фрезерних, то там знос не дуже великий, питання тільки в розточці корпуса. Якщо при розточці вкладаєшся у 0.5 -взагалі проблем немає, я писав вище, у нас хромують з гарантією 0.8. а так і 1.5мм накласти можуть. 

Змінено користувачем влад55
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@viksel Щось мене сьогодні на анекдоти потягнуло.

Мужик заснул за рулем и заехал в кювет. Выехать сам не может. Вышел он на дорогу и ловит машину. Останавливается здоровенный джип, из него вылезает здоровенный же браток и говорит:
- Ща, пацан! Щас все будет пучком!
Съезжает на своем джипе в кювет, газует и без труда выезжает на дорогу.
Опускает стекло и, удаляясь кричит:
- Ну чо, пацан? Теперь понял, как надо делать?

Розшифровка потрібна, до чого веду? )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, влад55 сказал:

 у нас хромують з гарантією 0.8. а так і 1.5мм накласти можуть. 

При всій повазі, щось "не верю" ..

Тобто, "накласти" можна скільки завгодно, але що з ним через рік у вузлі стане? Чи у всіх хром різний..

Розмова до чого. На наших підприємствах як 30 років назад по даним дослідних лабораторій можна було наростити до 0,2мм, так і зараз, товщє не беруться - тріскає хром з часом під навантаженням та мікродеформаціями.

Тому щось сумнівно про 0,8мм (0,4 на сторону виходить).

Прошу спеців прокоментувати - де правда?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Fyva сказал:

Прошу спеців прокоментувати - де правда?

правда десь посередині :) товщина залежить від конкретної установки, підготовки, температури, розчину, знань і вмінь гальваніка.

хромування тільки як крайній засіб відновлення - це моя думка

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Fyva сказал:

При всій повазі, щось "не верю" ..

 

При всій повазі, я нікого не переконую))) Я просто роблю, і повіре-воно таки їздить))) Причому у ДВС присутні навантаження і на згин, і теплова деформація, ну і тертя само собою...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@влад55 то я, скорше, для власного росту  (може так вже всюди можуть, а я не в курсі справ). То й спитав.

Я не знаю причин злущування хрому і завжди вважав, що то стається через крихкість самого хрому і відносну м'якість матеріалу основи, навіть при ідеальному осадженні. Виходить не зовсім так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Fyva сказал:

 

Я не знаю причин злущування хрому і завжди вважав, що то стається через крихкість самого хрому і відносну м'якість матеріалу основи, навіть при ідеальному осадженні. Виходить не зовсім так.

Я думаю що все залежить від точного забезпечення відповідного тех процесу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Fyva сказал:

Я не знаю причин злущування хрому і завжди вважав, що то стається через крихкість самого хрому і відносну м'якість матеріалу основи, навіть при ідеальному осадженні. Виходить не зовсім так.

Больше зависит от прочности связи покрытия с основой и механических напряжений в покрытии, обычно хром и никель по мере нарастания толщины покрытия увеличивают механические напряжения, так вот когда эти напряжения будут сравнимы с усилием отрыва покрытия от подложки, вот тогда и происходит отлущивание...  Также если есть пористость покрытия, то еще коррозия может способствовать отлущиванию.. Толстые покрытия чаще всего сильно напряжены и пористы, потому их делают многослойными чередуя с покрытиями разного состава, но малой толщины... Потому для толстых покрытий необходимо выполнить два основных условия, максимально возможная прочность сцепления с подложкой - а это зависит от качества подготовки поверхности перед гальваникой и минимальные напряжения в покрытии - а это достигается подбором технологии...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@влад55  вибачаюсь в ТС за питання не по темі трішки. Владиславе, а ось такий  обод, точніше 8 штук можна перенікеліювати?

IMG_20191228_175656.jpg

IMG_20191228_175740.jpg

IMG_20191228_175755.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку