andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

17 часов назад, Stebium1 сказал:

Я не о просроченых отзывах. Я о нормальных. Просто чем руководствоватся при несоответствии чего то в сделке.

Методики немає. Все суб"єктивно. Сподобалось.  Тоді сам собі вирішуєш на скільки... Не сподобалось. Знову вирішуєш на скільки.... Тобто, крітеріїв ніяких. Анархія. :D

 

15 часов назад, камасутра сказал:

Ещё раз, подумайте насчёт двоичной системы оценки. Никакой бюрократии. Взвешенность отзывов все равно зависит от  адекватности человека его пишущего. Да хоть двенадцать баллов примите ( как в наших дурацких школах ) - адекватнее отзывы не станут. Кто-то будет лупить 12 автоматом, а кто-то будет неделю решать ставить 5 или 6, потому, что продавец коробку некрасивую положил или покупатель на день просрочил с оплатой.

А в двоичной системе - сделка устроила - 1. Не устроила/ не доволен сделкой - ноль. Рейтинги не пострадают. И " адекватность" не нарушится. Критерии оценки у каждого свои. Но глобально - или устраивает/ буду сотрудничать в следующий раз или не устраивает/ в следующий раз обойдите его другой дорогой.

Тоді можливо простіше буде "+" та "-". Відгук обов"язковий. А там, вже покупець, якщо в нього є бажання може оцінювати чи за 3, чи за 5.  Тільки не просто поставив 3 або 4-ку, а і обгрунтував свою оцінку.  І все руцями. :D А не просто поставив якусь оцінку, бо я так хочу. Тоді ніхто не напише, що випадково не те нажав і адмінам ніхто писати не буде, виправте, я помилився...  А при "-" ,там і оцінки нема потреби ставити, там відгук все озвучить і кожен сам буде думати, і на скільки відгук адекватний і може багато сказати як і про продавця, так і покупця...

 

9 часов назад, 032triton сказал:

У мене немає поганих відгуків , але є ''ігнорікі''..... 

Хоч цей момент на пряму і не стосуєтся оцінювання дії  між продавцем і покупцем, разом з тим, якщо вже говоримо про рейтинг, то "ігнорікі" є самим великим антирейтингом і як  дуже влучно сказав один з форумчан: "Це сором нашого сайту". Хочу нагадати адмінам, що вони в цьому напрямку нічого не роблять. Я не пропоную ліквідувати ігнор, а пропоную прибрати це непорозуміння з розділу барахолка, лотів і постів форумчан. Хто кого і за що ігнорує, це його особиста справа, але виносити сміття із хати і тим більше навідь  створити статистичний  розділ "соцсоревнования" в напрямку:  хто кого більше ігнорує та хто лідер перегонів в ігноруванні...  Немає слів, "одни выражения".

.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра

Негативні та задовільні оцінки/відгуки зараз впливають більше ніж Ви собі можете уявити , бо якщо хтось оцінив співпрацю у 4 зірки , то у тебе вже не буде рейтингу 5,0 , і виправити його неможливо !

Це в аккаунті система закругляє близькі значення до більшого !

От у мене всього лиш два !!! відгуки на ''4'' зірочки , а в лоті репутація вже відображається як ''4,99''

Screenshot_20200217-090701_Chrome.jpg

Screenshot_20200217-090635_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, камасутра сказал:

И даже если им поставят по текущим правилам два и даже 10 негативных отзывов - на их репутации это не отразится вообще. Тут нужно думать.

А, что тут думать трясти надо, статистика штука точная, она покажет, что вот эти нули ни чего не значат. Либо крайне редкий косяк, он бывает у всех или, что более вероятно, оценка неадеквата. Так, что и тут порядок.

 

24 минуты назад, 032triton сказал:

а в лоті репутація вже відображається як ''4,99''

И это хорошо, больше напрягает 5.00 при тысячах сделок.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Stebium1 сказал:

А, что тут думать трясти надо, статистика штука точная, она покажет, что вот эти нули ни чего не значат. Либо крайне редкий косяк, он бывает у всех или, что более вероятно, оценка неадеквата. Так, что и тут порядок.

 

И это хорошо, больше напрягает 5.00 при тысячах сделок.

Я так розумію , що Степан супроти відгуків !? Дивно ))))

Згадайте як було колись у минулому житті , там треба було натиснути одну з трьох кнопок "червона, або сіра , або червона і рейтинг оцінок був не п'ятибальний , а 100 відсотковий, і крім того ще оцінювалось пакування , співпраця , вихід на зв'язок і ще якихось два пункта , але там всі мовчали і не дзямали що того є забагато !

Деколи авторитаризм це не зло ))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, камасутра сказал:

Олег, мое предложение насчет введения двоичной системы в отзывах как раз решит ваш вопрос!

 

Не вирішить , бо як сказав один з покупців , який  оцінив співпрацю у 4 зірки , ''п'ятірку не поставлю , бо п'ять міг би отримати лише Бог , а Ви ним не є ''!!!

Уявіть собі , що покупцю несподобалось будь що , надумано , чи насправді була маціпулічка проблемка , і він вже не ставить 4,0 бала, а в двійковій системі він ставить незадовільно , так що проблем добавиться в рази !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, 032triton сказал:

Я так розумію

Не правильно понимаете!

Я говорил о том, что не бывает полных отличников.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Stebium1 сказал:

Не правильно понимаете!

Я говорил о том, что не бывает полных отличников.

Але є такі, що прагнуть вирішити виниклі питання (про продавців).

 

16 часов назад, 032triton сказал:

Точно так само видно і на смартфоні , і навіть не треба нічого наводити !

Олег, підкажи як то побачити, прихований за написом "Внимание!" текст, маю на увазі. А то сам напис то видно...

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Sebra сказал:

Олег, підкажи як то побачити, прихований за написом "Внимание!" текст, маю на увазі. А то сам напис то видно...

Цей напис означає , що продавець йде у відпустку , і читати це потрібно в його аккаунті !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, Sebra сказал:

Але є такі, що прагнуть вирішити виниклі питання

Так это нормально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра

Не треба нічого міняти в системі оцінюванні , треба зробити так , щоб відгуки були обов'зковими і щоб їх залишали !

Все , крапка !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm

А от заборговані відгуки мають всі автоматично системою проставитись , чи на це все-таки воля продавця/покупця !?

Бо мені в боргах було 20 чи 25 відгуків , а закрилось автоматом 6-7 !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, softm сказал:

Продавцам - все. Отзывы покупателям с датой закрытия сделки после - 2019-09-12 00:00:00.

Тоді чому у мене не проставились всі ''борги'' !?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, softm сказал:

 

Напиши номер сделки?

Я не можу сказати , та і напевно відгуки анулювались по товарам які вже видалені !?

Судячи з цих даних , ще є борги у моїх покупців по відгуках !?

Screenshot_20200219-143805_Chrome.jpg

Screenshot_20200219-143728_Chrome.jpg

Screenshot_20200219-144145_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, softm сказал:

Олег, забери рекламную строку

 

"ПЕРЕГЛЯНЬТЕ УСІ МОЇ ТОВАРИ" и т/п по тексту

из своих объявлений, вот их номера/названия:

Я все 19-ть приостановил.

 

Screenshot_43.jpg

 

 

 

 

 

 

Есть два типа отзывов.

1. Покупателям

2. Продавцам

О каком типе идет речь?

Відгук мені як продавцю !

З скрінів видно , що всюди стоїть різна кількість відгуків/співпраць !

@softm

Цей лот я не можу відредагувати , бо там ще є співпраця !

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо забрати слово "набір" з оголошення про набір різців , то теоретично його і дальше можна продавати в категорії різці ? бо забирати різці з категорії різці це як мінімум нелогічно.. Людина яка хоче купити різець йде у відповідну категорію "різці" , і там шукає що вже їй потрібно..  і шанс що вона перейде в категорію "набори"  наближаються до нуля.. Якщо б дозволили розміщувати в двох категоріях: профільні (різці, ключі, фрези..ітд) і в загальні (набори) то інша справа.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой-то перебор пошел в пепемещении лотов  в "правильные" котогории. Переместить набор цанговый из "оснастки шпиндельной" в "наборы товаров". Даже с точки зрения лингвистики это один товар, а не набор, и явно из "шпиндельной оснастки"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Гелен сказал:

Какой-то перебор пошел в пепемещении лотов  в "правильные" котогории. Переместить набор цанговый из "оснастки шпиндельной" в "наборы товаров". Даже с точки зрения лингвистики это один товар, а не набор, и явно из "шпиндельной оснастки"...

Взагалі то не ''набір цанг'' а правильно  вказувати ''комплект цанг '''

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 032triton сказал:

Взагалі то не ''набір цанг'' а правильно  вказувати ''комплект цанг '''

Комплект цанг - это комплект цанг, а если они еще и с патроном - то это цанговый набор. Вообще-то это все риторика...:)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Гелен сказал:

Комплект цанг - это комплект цанг, а если они еще и с патроном - то это цанговый набор. Вообще-то это все риторика...:)

''Цанговий патрон з комплектом цанг "

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, 032triton сказал:

''Цанговий патрон з комплектом цанг "

Да, так будет грамотнее.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мда, ну воно до цього йшло..., хоч побачити все - плати "бабло"!

Я чомусь зовсім не здивований.

Хороший був сайт...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, MartVlad сказал:

 

Хороший був сайт...

Був....

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, MartVlad сказал:

Мда, ну воно до цього йшло..., хоч побачити все - плати "бабло"!

Я чомусь зовсім не здивований.

Хороший був сайт...

Вы уходите?А если отделить форум от барахолки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, KOLIAN75 сказал:

А если отделить форум от барахолки?

А  уже всех и так поделили - давно .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Вы уходите?А если отделить форум от барахолки?

Десь я вже таке бачив, не пам"ятаю тільки де.....

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку