andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

@softm Як би я не знав автора , то напевно би подумав , що автором багатьох нововведень та обмежень , і особливо коллективних ''покарань'' , є прапорщик радянської армії , де було прийнято бігати, ходити навприсядки та скакати цілою ротою , якщо комусь одному щось невдавалось )))

От і зараз робиться приблизно те саме , один хтось незнав/незрозумів/накосячив , а всі тепер ''скачуть'' і  читають нікому не потрібні попередження про те , щоб пам'ятали , що за продаж лота треба сплатити ''мзду'' !!!

Зараз теж , учасники пробують дізнатись що та як є , і як буде надалі , як тут же з'являється нульовий пункт правил , який читається як ''п.1-правий той хто має більше прав , п.2- якщо він все-таки не правий , то читай п.1'' !

У мене не було ''косяків'' з несплатою процента , а банер той я змушений читати на 1/3 сторінки , може можна якось його ( банер ) шльопнути )))

 

Змінено користувачем 032triton
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton не ображай прапорщиків. Вони не такі й погані

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, aegis сказал:

@032triton не ображай прапорщиків. Вони не такі й погані

Прапорщики в радянській армії завжди були окремою кастою )))

У нас вони були особливими , і як казали їхні дружини ''чєм больше в арміі дубов , тєм крєпчє оборона'' )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, softm сказал:

Я тебя добавлю щас в переписки с аегисмом и Береговым

 

1 час назад, softm сказал:

Можете с Денисом Береговым жаловаться и дальше.

 

Я стесняюсь спросить, у Вас все нормально с психикой?  Это вопрос не оскорбление.

Хронология событий для тех кто может делать самостоятельные выводы.

1 после того как Софтм не на протяжении нескольких постов не мог утвердительно ответить является ли в соответсвии с новыми правилами ссылка на ютуб канал платной (100грн упоминание) Я нажал жалобу с предложеним "отправить его на тренинг". ИМХО вместо четких понятных ответов на однозначный вопрос какой поток тролинга и вихляния.

2 После этой жалобы этот гражданин написал мне в личку что жалабы будут платными. Я ответил что это его работа, которую он может делать за деньги или бесплатно, но этот вопрос не ко мне а к владельцам и что буду жаловаться столько сколько сочту нужным, пока не будет за это взыматься плата до отправки жалобы или пока не отключат кнопку.  Для тех кто в танке, сидеть и жать без понту на жалобы мне нет смысла.

3 После чего гражданин мне написал что следующая уже уже точно будет платной. 100грн жалоба. Я нажал жалобу на это его собщение с формулировкой "получить сможешь?"

4 Дальше граждани по моим предоложеним пытался съехать. начал слать смайлики и шутить мол получил. У меня туго иногда быват с юмором, я снова нажал на жалобу с формулировкой "деньги с меня получить сможешь. Не занимайся самодурством".

6 Все. Всего 3 жалобы, на которые , не считая первой меня затролили.

7 Далее гражданин мне написал мол можешь нажать на жалобу. Я ответил в личке что Бесплатно не работаю, за тест функции 100грн, бесплатно тестируйте сами, мне это не интересно.

8 Гражданин радостный написал что нажал сам за меня. Я просто ответил "сьебанте за битте"

Теперь уже точно все.

Дальше все у гражданина по накатаной, какие то упоминания меня и недомолвки...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, softm сказал:

Дорогой Денис. с психикой все плохо, после таких как вы ... стараюсь не кусаться, немного хвостом бъю по забору.

Ограничьтесь пожалуйста от написания постов во время озвученных Вами и увиденных нами обострений. Не за себя, ради общего блага прошу.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, softm сказал:

Дорогой Денис, мне вас еще долго просить успокоится?

Я спокоен.

Я же от Ваших слов отталкиваюсь. Не оскорбляю не занимаюсь флудом. Более чем адекватно Вашему стилю...

Если Вам тяжело, можете забанить, мне даже все равно что формально не за что...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Денис Береговой сказал:

 

Если Вам тяжело, можете забанить, мне даже все равно что формально не за что...

Это они любят. Мне выдан бан был, как бы за то, что я написал что-то против администрации! Мне написали, что на меня поступило много жалоб в моих темах. (медицинский термин означающий непроизвольное воспроизведение бессвязных отрывков речи)!!! Я только спросил покажите хоть одну жалобу и то что написал личка стала публичка! И результат бан на 4 дня! Так зачем тогда стоит потом внизу строка, точно не помню как называется, написать администрации. Я писал. И понял, что для них я пустое место! Ни ответа ни привета. Но и ладно. Проходит 4 дня, хочу отписаться в этой теме, а мне предлагает система внести любую сумму в помощь сайту. Пока не внёс писать тут не мог. Получается взнос добровольно принудительный! 

Теперь вопрос к администрации по поводу рекламы. В моей теме по восстановлению станка 1к62 есть 2 видео с моего  ютуб канала. Я там выставляю на обзор гриндера которые продаю. Теперь это считается как реклама? И если зайти в раздел гриндеры на форуме и первые две темы это тоже реклама?  

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлюсь тут на оту всю писанину і в шоці. І стає мені зрозуміло чому зараз форуми відмирають як вид спілкування.  Чому люди народженні після 90х вже і не знають що це таке. Бо всі нормальні форуми скотились до знущання адміністрації над їх учасниками. Почитав останні 4 сторінки цієї теми, де учасники питають адміністратора що означають його ж нові правила і він як вуж вивертається а так і не надав жодної  адекватної і зрозумілої відповіді. Від 2016 року і по зараз форум скотився до барахолки . Буквально кілька людей наповняють його якимсь внятним контентом, і то починається вставляння палок в колеса, бо ще недозаробили.,

Адміністрація - вам не здається що ви занадто швидко доїте свою корову? Вона від того здохне. Це все вже проходили на ручіпі. А ви йдете по їх стопах. Хоча на ручіпі є багато того чого тут ніколи не буде. Як наприклад бібліотека паспортів , літератури. За що можна терпіти якісь головняки від адмінів.

Якщо це вже такий комерційний проект то давайте йти до кінця платіть людям і за наповнення форуму. А то якось однобоко і незрозуміло, люди безоплатно створюють контент, діляться досвідом, збільшуючи аудиторію форуму. А адміністрація просто хоче стригти бабло і обмежувати свободи....

Моя думка -  що це початок кінця форуму.

21

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@olkogr да, была защита от спамеров из других стран. теперь снял. пишите...

Та я там вже написав копію свого ж просту. По суті мені більше сказати немає чого. 

Звичайно всі ці 1 грн чи 10 не такі гроші щоб за них вести спір. Питання не в їх кількості а сам факт того що з тебе постійно збирають якісь гроші за незрозуміло сформульовані правила. 

На мою думку немає бути такого на відкритому спеціалізовану форумі. 

На розвиток форуму я би й готовий сам щось закинути, тільки де той розвиток? Ви анонсували якісь зміни, але вони 90% для барахолки. Яка мені нафіг не потрібна. 

Ось як би тут зробили гарну бібліотеку по паспортах верстатів, технічні літературі. Зробити розділ з таблицями по допусках і посадка, рвзьбових з'єднань. Онлайн калькуляторах по перерахунку величин технічних. Калькуляторах механічних та фізичних величин, ваги профілю всякого наприклад. І щоб це було тут в одному місці, без дебвльної реклами. Гарно погруповано. Щоб зберіг собі посилання і в будь-який момент зайшов з телефону і порахував що потрібно. 

Омь це я вважаю розвитком сайту. На що я не проти скинути ь грошима і навіть тією ж літературою. Так це важко так це не бота написати щоб відсоток з барахолки знімати. Але це б підняло цей ресурс на зовсім інший рівень. 

Це все моя думка.... 

П. С. У відділене закиньте і останній пост. 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Библиотека это права, такие же как и

Це я розумію, але ж радянська література, паспорти, сервісні інструкції, думаю за це по закону ніхто не причіпиться. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Авторське право працює на 20р здається. Далі...... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, olkogr сказал:

Авторське право працює на 20р здається.

На некоторые позиции ценз увеличен до 30...50 лет. Причём уже достаточно давно.
В каждом конкретном случае нужно уточнять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давно не заходил в тему, зачем сегодня зашёл? Пойду водки выпью.

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Все ответы на ваш вопрос находятся в ЧЗТВ. Приятного просмотра. И там несколько страниц, кстати.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.07.2020 в 22:19, Stebium1 сказал:

Давно не заходил в тему, зачем сегодня зашёл? Пойду водки выпью.

За Ваше здоровье! Поддерживаю... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Все ответы на ваш вопрос находятся в ЧЗТВ. Приятного просмотра. И там несколько страниц, кстати.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. Сделка у меня была на 3.98грн. Почему написано пополнение от 50грн. Не подскажите где потом посмотреть кошелёк и как оставить отзыв о сделке? С ув. Александр

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@San1084 тихо и незаметно :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как быть с тем, что в барахолке допустим товар в количестве 1 штука ,а броней на него несколько? Что бы потом не банили за типа снятую без уважительной причины брони?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Михаил Владимирович сказал:

Как быть с тем, что в барахолке допустим товар в количестве 1 штука ,а броней на него несколько?

Ждать своей очереди и надеяться, что вам повезёт, или окончания лота. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, andrey_drabchuck сказал:

Ждать своей очереди и надеяться, что вам повезёт, или окончания лота. 

Ок добавлю вводную.Я продавец которого забанили. В итоге конечно разблокировали на следующий день,но осадочек остался тк лот был продан через барахолку комиссия заплачена. Почему банят без разбора не понимаю я правила не нарушаю и что с этим делать потому как если вторую бронь не отменять то забанят за не подтверждённую бронь.Что делать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
На ваш, занятный, вопрос 'почему' - у британских ученых однозначного ответа пока нет. Напишите еще раз позж
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 7/21/2020 в 18:33, Михаил Владимирович сказал:

Ок добавлю вводную.Я продавец которого забанили. В итоге конечно разблокировали на следующий день,но осадочек остался тк лот был продан через барахолку комиссия заплачена. Почему банят без разбора не понимаю я правила не нарушаю и что с этим делать потому как если вторую бронь не отменять то забанят за не подтверждённую бронь.Что делать?

Давайте я попробую ответить,. Думаю всё дело в том, что алгоритм работы ЖурикА не учитывал ажиотажного спроса, поправят. Но осадочек останется, с этим ни чего не поделать,. 

Можно попробовать взболтать и вылить, сюда

Иногда помогает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, softm сказал:

@Stebium1 Спасибо. Но ведь ЧЗТВ 142 само себя не прочитает...

Якщо я правильно зрозумів , то система перестала автоматично сама закривати ''надлишкові'' броні після підтвердження оплати !?

Чи я помиляюсь !?

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій лот загубився....

Ситуація дивна. Піднімаю свій лот з призупинених. Система пише - лот піднято.

Захожу в свої лоти і бачу його в топі з записом "1 хв., тому". Все Ок!

Захожу в топ лотів оголошень, а в топі його нема...

В топі лоти з написами піднято 56 хв., тому...

Трохі дивно.

Але я бе притензії, бо в мене не такі вже і дифіцітні лоти. Тай продавець я дрібонькій.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку