Саша

Тенденції , ціни , олх , барахолка ....

184 повідомлення у цій темі

12 минуты назад, softm сказал:

 

Ну а смысл выставлять нечто чего нет, или цена "половина"? Чтобы потом возбуждать покупателей, которые не понимают реальное положение вещей на подобные темы :)

Тебе відать на ютубі ще незамахали реклами ''вчителів'' продажів без товарів , а реклами тих ''вчителів'' тьматьмуща !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що за базар пішов, я не доганяю, може хтось пояснить? Виглядає так, ніби покупці ображаються на продавців, що товар дорогий. Навіщо всі ці емоції? Якщо покупці шарять, що ціна завищена отже це ваша можливість. Купляєте самостійно за справедливою ціною і продаєте дешевше, ніж зажерливі бариги, купаєтесь в сріблі-золоті. Хіба не так працює ринкова економіка? Авжеж є нюанси. Купиш ти цей ЛАТР, і буде він валятись під ногами хто зна скільки. Навіть за справедливу ціну його не беруть, бо зараз не потрібен. А як стане потрібним, заберуть і (може) подякують за якісний товар.

Та ж ситуація і з товаром на промі в наявності. Є позиції, на які знаходиться покупець раз на рік, а іноді його не знаходиться. Що по вашому має зробити продавець, заморозити капітал на вічність просто для того, щоб хтось пройшов повз, і похвалив за наявність? Ок, якщо справді так вважаєте, тоді вперед, забийте свій склад за свої кровні, покажіть як треба. Сміливіше

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Що по вашому має зробити продавець

 

Написати - під замовлення, два дні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на Ол.х і промі продажі стабільні.. хоча на тому ж промі ціни вищі.. (особливість прома).. тут хіба час від часу щось продається.. може проблема не в цінах? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, kolish сказал:

на Ол.х і промі продажі стабільні.. хоча на тому ж промі ціни вищі.. (особливість прома)..

Я вообще не знаю людей, которые на Проме хоть что-то покупают. Вы поспрашивайте в кругу своих знакомых, я думаю тоже немного наберётся покупателей прома. Такая специфика (особливість прома) - затянуть людей за деньги размещать объявления и создавать видимость успешных бизнесов. Ой у вас ничего не продалось? Не беда, поднимите цену и отобьёте свои затраты связанные с Промом!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Богдан28 сказал:

Потом бабка через год-два-три умирает и уже родственники продают хоть за скоко-то...

Все там будем... И наши дети, нажитые нами "сокровища", продадут за копейки или снесут на металлоприёмку:diablo_mini:

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm

Арсен , вже два продавці , окрім мене ,  наважились написати , що проблема не в цінах !

Давай опонентів підтягуй !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Наливайко сказал:

Що за базар пішов, я не доганяю, може хтось пояснить? Виглядає так, ніби покупці ображаються на продавців, що товар дорогий. Навіщо всі ці емоції? Якщо покупці шарять, що ціна завищена отже це ваша можливість. Купляєте самостійно за справедливою ціною і продаєте дешевше, ніж зажерливі бариги, купаєтесь в сріблі-золоті. Хіба не так працює ринкова економіка? Авжеж є нюанси. Купиш ти цей ЛАТР, і буде він валятись під ногами хто зна скільки. Навіть за справедливу ціну його не беруть, бо зараз не потрібен. А як стане потрібним, заберуть і (може) подякують за якісний товар.

Та ж ситуація і з товаром на промі в наявності. Є позиції, на які знаходиться покупець раз на рік, а іноді його не знаходиться. Що по вашому має зробити продавець, заморозити капітал на вічність просто для того, щоб хтось пройшов повз, і похвалив за наявність? Ок, якщо справді так вважаєте, тоді вперед, забийте свій склад за свої кровні, покажіть як треба. Сміливіше

Люто підтримую !

Бо  ''об'єктіви'' пробували мене переконати , що це я барига з необдуманими і необ'єктивними цінами !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kolish сказал:

тут хіба час від часу щось продається.. може проблема не в цінах? 

В том числе и в ценах.

Проблемы поиска на сайте, то же есть, как и коммуникации с администрацией, но думаю они везде есть.

Но мой взгляд, исключительно покупателя, @Alexson @kolish @032triton при том и вашего в том числе, что основное в низких продажах, это отношение между людьми. Молчанка при вопросах, скудное описание, хреновые фото, хамство со стороны продавцов и всё это на фоне цен зачастую выше чем в среднем по палате. Всё это распугало людей, кризис он тоже своё чёрное дело делает.

А Вы парни этого не видите, поскольку у вас то эти недостатки отсутствуют, говорю как ваш покупатель.

Общая атмосхфэра у нас туйво... вот и разбрёлся народ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Stebium1 сказал:

В том числе и в ценах.

Проблемы поиска на сайте, то же есть, как и коммуникации с администрацией, но думаю они везде есть.

Но мой взгляд, исключительно покупателя, @Alexson @kolish @032triton при том и вашего в том числе, что основное в низких продажах, это отношение между людьми. Молчанка при вопросах, скудное описание, хреновые фото, хамство со стороны продавцов и всё это на фоне цен зачастую выше чем в среднем по палате. Всё это распугало людей, кризис он тоже своё чёрное дело делает.

А Вы парни этого не видите, поскольку у вас то эти недостатки отсутствуют, говорю как ваш покупатель.

Общая атмосхфэра у нас туйво... вот и разбрёлся народ.

Степан я відповідаю на запитання за пару хвилин , деколи за пару годин , але це ніфігульки не міняє !

НАРОД ЗБІДНІВ ! ! ! І причина не в тому , що покупці потратили всі гроші на дорогі товари , а у тому що потенційний покупець переглянув свої трати на свої основні потреби !

Та ще і новий покупець став зашуганий штрафами , а деякі саме після штрафів ''забивають'' на барахолку !

Змінено користувачем 032triton
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 032triton сказал:

я відповідаю на запитання за пару хвилин , деколи за пару годин , але це ніфігульки не міняє !

НАРОД ЗБІДНІВ ! ! ! І причина не в тому , що покупці потратили всі гроші на дорогі товари , а у тому що потенційний покупець переглянув свої трати на свої основні потреби !

Та ще і новий покупець став зашуганий штрафами , а деякі саме після штрафів ''забивають'' на барахолку !

Я что то другое писал?

Да писал, далеко не все делают так.

18 минут назад, 032triton сказал:

відповідаю на запитання за пару хвилин , деколи за пару годин

Так что причин множество.

Не нужно валить всё на администрацию, косяков везде море.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, softm сказал:

Общая атмосхфэра у нас туйво... вот и разбрёлся народ.

Арсен, уточню для тебя и всех кто читает.

Данным высказыванием я притензии выставлял не администрации, а пользователям.

Атмосфера между форумчанами отдаёт гнильцой, я об этом.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, softm сказал:

 

А я чо, я просто уточнил ... не подходит корова? Давайте поджарим ее и разойдемся.

Да Ви батєнька радікал )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, softm сказал:

 

Ленька партнер, а не радикал, Галя и сэр!

Хай буде гречка , аби не суперечка !

А якщо серйозно , то торгівля на радіоринку мене навчила , що ''порожняковий'' покупець ніколи не купить !

От є товар , допустимо діод КД2999А , його купують або досить продвинуті майстри , або ваааабщє ніякі , а все тому що продвинутий знає що то за деталь , і знає їй ціну !

А покупець який взагалі ніякий радіолюбитель купить тому , що йому так сказали , або продавець зміг його переконати !

Порожняковий буде нити , "от було би дешевше" , або ''було би  більше вольт/ампер то я би тоді Може взяв , але мені жінка не дозволяє''

Тому , на кожен товар є свій час і свій покупець !

От Арсен , будеш сміятись , но на ОЛХ вже дзвонять за ЛАТРом і торгуються за 4 к , я поки що прошу 4,5 к , бо я знаю його справжню ціну і що воно таке є !

Такого ЛАТРа зараз знайти ще треба вміти , а за таку ціну взагалі ніде немає , а використовувся він дуже багато де , починаючи від пробойних установок і закінчуючи стабілізаторами !

Зауваж , срачєльник ти почав )))

@softm

 

Змінено користувачем 032triton
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

 

А можешь уточнить стоимость этого вот?  20А то хорошо, но одна беда с ним, крепление надо выдумывать. а 12*4=48 ватт в паспортном режиме то немного пэчка. Забавно что Шоттки таки меньше греются. Но их продвинутые мастера видно не покупают :):)

Кріплення для головастого не проблема , а Шотки то класно , но на таку напругу дорого !

6 минут назад, softm сказал:

 

А можешь уточнить стоимость этого вот?  20А то хорошо, но одна беда с ним, крепление надо выдумывать. а 12*4=48 ватт в паспортном режиме то немного пэчка. Забавно что Шоттки таки меньше греются. Но их продвинутые мастера видно не покупают :):)

Кріплення для головастого не проблема , а Шотки то класно , но на таку напругу дорого !

Якась срань з повторними повідомленнями !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, softm сказал:

@032triton Понимаешь ли, Шоттки позволяют уменьшить радиатор в два раза :) А насчет дорого, ты не указал стоимость своего хабара... так что не с чем сравнивать :) 

Гиги !

Ну ти напевно не знаєш , що КД2999А  до 100кГц , і падіння у нього при 100Ампер імпульсного , меньше 1 вольта , що є практично , ну майже як в Шотки )))

Радіатор для цих діодів теж потрібен ну зовсім не аграмєнний )))

Але ж то для головастих )))

Моя маржа на цьому діоді 2, 5 грн 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Alexson сказал:

Все там будем... И наши дети, нажитые нами "сокровища", продадут за копейки или снесут на металлоприёмку:diablo_mini:

ХЗ... я особо не жмусь - недавно человек искал коробку к фрезерному... у меня 3 года под столом донором пролежала без дела так и не понадобилась... взял и продал. Дешевле нашей барахолки на добрых 30%.... Господи, пусть пользуется! :D 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, softm сказал:

 

Интересно, рассказываешь, цену боишься огласить ;) базар такой ;)

Яку ціну я боюсь сказати/написати !?

П.С Арсен , ти  толковий радіомайстер, і ти напевно ж знаєш , що  в імпорттних радіодеталей паспортні дані , то максимально можливий параметр , а в радянських мінімально гарантований !

''Твій'' Шотки витримає 20 ампер дуже не довго , і питання чи витримає , бо вже маю досвід з китайсько/тайваньським/малазійсько/сінгапурськими деталюхами , де в кращому випадку , довготривало витримує 75% від максимальних параметрів !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, softm сказал:

 

Того диода :) Который в китае 8 юаней за пачку :)

 

А шо боятись , ти ж виставив ціну на огляд !

На базарі та ціна напевно разів у 5 більша , я майже не торгую імпортом .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, softm сказал:

Забавно что Шоттки таки меньше греются. Но их продвинутые мастера видно не покупают

Да нифига они меньше не греются ((при рабочей частоте 20+ кГц) виновата ёмкость перехода). И даже сильно больше греются, чем нормальные "HFA" (в "советах" что-то похожее - КД213 и клоны).
В своё время перевёл все свои серийные поделки с "шоттки" на более другие...
А поскольку всё "это" сделано из кремния (как-ты его не легируй) - максимальное падение напряжение на переходе принимаем равным примерно 1 вольт :)
В "статике" да - падёж вольтов менее 0,3 вольта. В "динамике" - до побачення!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Одессит сказал:

Да нифига они меньше не греются ((при рабочей частоте 20+ кГц) виновата ёмкость перехода). И даже сильно больше греются, чем нормальные "HFA" (в "советах" что-то похожее - КД213 и клоны).
В своё время перевёл все свои серийные поделки с "шоттки" на более другие...
А поскольку всё "это" сделано из кремния (как-ты его не легируй) - максимальное падение напряжение на переходе принимаем равным примерно 1 вольт :)
В "статике" да - падёж вольтов менее 0,3 вольта. В "динамике" - до побачення!

Ах як ми того Арсена Софтмовича ''к ногтю'' притисли )))

А він думав що він самийсамий )))

КД213а (10А/200В)  це те саме що й КД2999а (20А/200В) та  КД2997а (30А/200В)

Це він ще не знає про радянські Шоткі КД2998 , які 30А на 50Гц , і 450А на 100кГц !!!!

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, 032triton сказал:

Ах як ми того Арсена Софтмовича ''к ногтю'' притисли )))

А він думав що він самийсамий )))

КД213а (10А/200В)  це те саме що й КД2999а (20А/200В) та  КД2997а (30А/200В)

Це він ще не знає про радянські Шоткі КД2998 , які 30А на 50Гц , і 450А на 100кГц !!!!

Я тя умоляю! Не нужно никого никуда прижимать...
Примерно в 94-м году я в нашем "политехе" провёл эксперимент: взял пачку 213-х (100 штук) и все прогнал через "Испытатель диодов" (модель не помню, не буду врать). Из всей пачки только два "усохли" на обратном напряжении 1000 вольт.
Не пою никому оду (тем более "совку"). Просто факт...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, softm сказал:

Пацаны, я ж про 50 гц :-)

213 знаю хорошо, в начале 90х немного юзал :-)

 

Пс. Ну шо там тор продал, клиент не соскочил?

Це не ''тор'' , це аппарат/агрегат , но хай клієнт міркує !

Я ціну назвав , і можу зачекати !

У мене є за що поїсти , погуляти і відпочити )))

Я не бідна людина , і краденим за півціни не торгую  )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коллеги, как-то тема разжижается (исходя из названия топика).
Всему своё место, применение и стоимость (согласно первым двум пунктам).
Много у нас в Украине "варят" диодов всех видов?
Отож...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.05.2021 в 19:11, Stebium1 сказал:

торговля БУ огромный сегмент мирового рынка. И именно тут важен временной демпфер в оплате, для возможности всесторонней проверки. Тот же лизинг, это оплата не только потом, но ещё и частями.

 

Лізинга на Б/у устаткування і машини не існує апріорі! Ні де у світі. 

 

П.с. пардоньте плчпв тільки-но читати тему. Не втримався від коменту. А тут виходить далі якісь баталіі?! Заряджаюсь )) І уважно мовчки читаю, до чого попередній допис. 

Ще раз вибачаюсь.

 

Змінено користувачем Iгрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку