Одессит

Законченные проекты...

110 повідомлень у цій темі

@andrey_drabchuck @Саша
Да ерунда это всё! Форумы (как площадка быстрого общения) давно умерли в силу вынужденного избыточного регулирования "администрацией". Их место заняли всевозможные "фисбуки" с "тик-токами".
Однако: как "хранилище данных" - "форумы" пока впереди. И, полагаю, такими останутся надолго (хотя-бы в силу наличия "каталога/рубрикатора").
Правда есть ещё "ютуп" (который закрывает оба момента)...
Как грицца - в каждой хате дерьма по лопате.
Тот-же "ибей" сам себя убивает потихоньку (на мой взгляд).
Т.е. все форумы (как форма общения) сворачиваются до менее чем 200 профессиональных участников (иногда кто-то зайдёт "спросить", и может его заметят (и старожили не предадут анафеме)). Это логично. Т.к. они ни с кем не спорят, и ничего никому не доказывают. Мои наблюдения за истекшие 20 лет тому подтверждение.

Змінено користувачем Одессит
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Саша сказал:

Так, з поверненням «вагона користувачів» треба щось робити. Може писати ім в приват, перепрошувати, просити… 

Никого не нужно просить - - Будут измени и они будут очевидними, люди вернутся может быть. А по факту глубокая совковость диктатуры.... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Vip сказал:

Никого не нужно просить - - Будут измени и они будут очевидними, люди вернутся может быть. А по факту глубокая совковость диктатуры.... 

Я вас умоляю... У вас был аккаунт на "ибей"? Попробуйте. Много интересного про "диктатуру" узнаете :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Одессит сказал:

Я вас умоляю... У вас был аккаунт на "ибей"? Попробуйте. Много интересного про "диктатуру" узнаете :)

Так там форум или торговая площадка на ибей... Я че-то не понял, я там не бываю. Или надо вернуть опять на форум, что бы поднять продажи..??? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Одессит сказал:

как "хранилище данных" - "форумы" пока впереди.

эти "хранилища" данными наполняют как раз пользователи 

причём далеко не все из них способны создавать полезный контент

только часть этих людей захотят  тратить на это своё время

и уж совсем фанаты будут это делать если им постоянно напоминать

"ты тут только гость", "мы прекрасно обойдёмся без тебя" ...

 

нет господа, дело не только в том, что пришли новые технологии и появились новые площадки

дело в отсутствии чётких разумных правил, обязательных и одинаковых для всех участников

дело в пренебрежительной а порой и хамской манере общения которую позволяли себе некоторые представители администрации

не секрет, что есть люди, которых к власти даже самой маленькой нельзя подпускать на пушечный выстрел

они настолько упиваются этой властью, что готовы сломать всё что угодно, лишь бы потешить своё эго, 

 

 

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, StatusQuo сказал:

 

дело в отсутствии чётких разумных правил, обязательных и одинаковых для всех участников

дело в пренебрежительной а порой и хамской манере общения которую позволяли себе некоторые представители администрации

не секрет, что есть люди, которых к власти даже самой маленькой нельзя подпускать на пушечный выстрел

они настолько упиваются этой властью, что готовы сломать всё что угодно, лишь бы потешить своё эго, 

 

 

 

Это было написано много раз форумчанами, то и изменений не видно.... Кризис управления на лицо... 

Змінено користувачем Vip
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Одессит сказал:

Форумы (как площадка быстрого общения) давно умерли в силу вынужденного избыточного регулирования "администрацией". Их место заняли всевозможные "фисбуки"

ну это как сказать. На этих самых хоть фисбуках, хоть контактах в тематических группах можно лишь что-то посмотреть, так, для разнообразия, но никак не участвовать. Контингент, как правило, диванные эксперты, которые только утверждают своё я, унижая других. И главное, одно умней другого. Особенно выражено в групах сральщиков сварщиков - это у них профессиональное. И управы на них там попросту нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Саша сказал:

помітив за собою, що починаю стежити за вайбер-групами. 

Саша а можете дать определение, почему привлекают группы, почему тянет? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

Саша а можете дать определение, почему привлекают группы, почему тянет? 


Можливо тому, що там хоч якісь рух.  А форум якось закляк, сповільнився. Теми в топі з відповідями у 8-20 годин тому… Можна декілька раз на день зайти і змін не побачити. 
Модерація має бути, але ж і помилятися можливість нам людям треба давати, бо помилка і до вірного шляху нас направляє.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша Так оно и есть, а ресурс приостановил свою жизнь, наверно как форма протеста против чего-то или кого то. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vip сказал:

или кого то. 

И кто-же это может быть !?))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, andrey_drabchuck сказал:

И кто-же это может быть !?))))))

 

Мы говорим Ленин

                подразумеваем —

                               партия, 

мы говорим

          партия,

                 подразумеваем —

                                Лени... 

П. С. Как то так.... 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давайте спробуємо підсумувати «плюси» і «мінуси».

Які плюси я бачу просто без обдумувань.

1. Всі ми в межах однієї країни, тобто в межах мережі НП. Можна легко співробітничати.

2. В барахолці угоди під наглядом адмінів, можна повернути лот+відшкодувати пересилання.

3. Так чи інакше адміни виправлють щось під гуртовим натиском .

 

Мінуси в атмосфері на ресурсі. Чому так? Можлива причина в тому що адміністрація хоче централізовану модель керування, а вона не приживається. Я раніше не знав в чому справа. Подивився бесіду одного з владівастока… Він підмітив що в Україні ройова система керування, більше горизонтально зав`язана , тобто сусід дивиться на сусіда і так все розповсюджується.

за парєпріком навпакі всі дивляться на царат, слупів суспільсва і таке інше вискочене. В них ця централізована система прийнята.

І коли цей форум утворювався напевно були ілюзії , що він буде суто нашим по моделі керування - ройовим як вулик. Аж тут вийшла на сцену адміністрація і сказала -  НЄ, і всьо! Ось всі і відсахнулися…

Що спияє такому негативному розвитку? Мова. Московська програмує на централізацію, агресію і таке інше. Тобто, коли випадковий мешканець України думає українською - це один українець, а ось коли московською то це вже інший українець.

Форум українській, отже і мова спілкування має бути українська. І адміністрація має задавати цей тренд.

Змінено користувачем Саша
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

Мінуси  в атмосфері на ресурсі. Чому так? Можлива причина в тому що адміністрація хоче централізовану модель керування, а вона не приживається. Я раніше не знав в чому справа. Подивився бесіду одного з владівастока… Він підмітив що в Україні ройова система керування, більше горизонтально зав`язана , тобто сусід дивиться на сусіда і так все розповсюджується.

за парєпріком навпакі всі дивляться на царат, слупів суспільсва і таке інше вискочене. В них ця централізована система прийнята.

І коли цей форум утворювався напевно були ілюзії , що він буде суто нашим по моделі керування - ройовим як вулик. Аж тут вийшла на сцену адміністрація і сказала -  НЄ, і всьо! Ось всі і відсахнулися…

Що спияє такому негативному розвитку? Мова. Московська програмує на централізацію, агресію і таке інше. Тобто, коли випадковий мешканець України думає українською - це один українець, а ось коли московською то це вже інший українець.

Форум українській, отже і мова спілкування має бути українська. І адміністрація має задавати цей тренд.

Сашко , треба ще зрозуміти , що ''московія'' ще в багатьох у головах !

От наведу приклад :

Дзвонить покупець , вітається та розмовляє на російській мові , я відповідаю еа українській !

-''А ви нє моглі би разговарівать по рускі , а то я вас нє панімаю !?"

-- ''нажаль ні , бо я у себе в країні розмовляю на українській , а з російськомовними іноземцями можу перейти на російську !!!"

- " Так ви нє будєтє разговарівать со мною па рускі !?"

--" Ні , не буду !"

Кінець розмови , бо співрозмовник кинув трубку !

Як ось таке виправити !?

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Vip сказал:

@Саша Так оно и есть, а ресурс приостановил свою жизнь, наверно как форма протеста против чего-то или кого то. 

Думаю,что все проще.Это как снежный ком,как геометрическая прогрессия.Далеко не все пользователи глубоко вникают в отношения с админами.Далеко не все заходят сюда ежедневно.Но когда человек заходит,чтобы что-то спросить,либо найти в старых темах нужную информацию,он видит,что темы обновляются редко,информации иногда мало по какой-то тематике.И он идет на тот ресурс,где общение более живое и контента свежего больше.И это абсолютно понятная ситуация.Только немногие будут целенаправленно ждать ответа именно здесь,чтобы развивался и наполнялся контентом этот форум.Остальных интересует конкретная,быстро доступная инфа про его железку и все.И таким образом форум лишается нового участника.А если он ЗДЕСЬ не спросит,ему ЗДЕСЬ не ответят,то и следующему будет не интересно.И т.д.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що тут обновляти? Бачу купу цікавих тем від авторів. Відповідей нуль. Або кілька дурних питань. Просто так тягнути тему аби було? Зате теми як от ця зразу набирає купу відповідей де мусолиться одне і теж . Що адміни лайно, що треба щось міняти і т.д..

Тут багато питань до людей які тут живуть... Можливо їм і не цікаво  якісь внятні теми, а заходять вони тут просто аби по3,14здіти.

П.С. Недавно ремонтував шпиндель на гідродинаміці (з ремонтом вкладишів і налаштуванням геометрії ), зробив купу фоток, думаю зроблю тему на форумі. Зайшов минулого тижня глянув на теми в ТОП та й передумав. Кому воно тут портібне? Та нікому, заробити кілька плюсиків в карму .... А на фуя? От так і живемо....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.П.С На мою думку Одесит був адекватний адмін, і багато завдяки йому тут щось та й обновлялось. Шкода що той невловимий власник того не бачить. Але моя думка незмінна, форум це не адміни а якраз користувачі, що вони самі там будують те й мають.....

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, olkogr сказал:

П.П.С На мою думку Одесит був адекватний адмін, і багато завдяки йому тут щось та й обновлялось. Шкода що той невловимий власник того не бачить.

Тоже так считаю

++ 100 

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

П.П.С На мою думку Одесит був адекватний адмін, і багато завдяки йому тут щось та й обновлялось. Шкода що той невловимий власник того не бачить. Але моя думка незмінна, форум це не адміни а якраз користувачі, що вони самі там будують те й мають.....

Дуже грубе порівняння. Практично в чороно-білому варіанті.

Є і дартаньяни є і ті що більше спостерігають. От дартаньяни хоч і чудять, але й в кількості дають багато різноманітного матеріалу. Коли починають їх прибирати з того чи іншого приводу, на зразок коли дівчина з буйного весельчака робить підкаблучника. Вроді потім і задоволена що приручений і слухняний, але толку з того нема. Або залишилася сама з котиками. 

Так і тут. 

На тему де більше обговорень - так чешуть те що болить, а не те що партія сказала чесати )

І монетизація всього і вся. Думалося з миру по нитці і бідному сорочка - але щось пішло не так як хотілося. ДМ розізлили. А він, як не крути, відома людина в метелообробці. Про Михайла мовчу - там свої терки. Денис... то Денис і він або є або його нема.

А  частина користувачів дивиться на це і тихо офігіває. 

Якось такось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

П.П.С На мою думку Одесит був адекватний адмін, і багато завдяки йому тут щось та й обновлялось. Шкода що той невловимий власник того не бачить. Але моя думка незмінна, форум це не адміни а якраз користувачі, що вони самі там будують те й мають.....

Ну напевно трошки не так все насправді , бо саме адміни і модератори роблять ''погоду'' на сайті , і саме вони керують ''думками і бажаннями'' пересічного споживача/надавача контенту !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так может стоит устроить референдум местного значения? Проголосуем за решение наболевших вопросов. Может администрация прислушается к этому. 

Новая почта сейчас собирает все рацпредложения от клиентов. Топ 10 будут внедрены. 

Нам такое тоже не помешает :)

Змінено користувачем Zpmservice
Неактуальная информация.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

А що тут обновляти? Бачу купу цікавих тем від авторів. Відповідей нуль. Або кілька дурних питань. Просто так тягнути тему аби було? Зате теми як от ця зразу набирає купу відповідей де мусолиться одне і теж . Що адміни лайно, що треба щось міняти і т.д..

Тут багато питань до людей які тут живуть... Можливо їм і не цікаво  якісь внятні теми, а заходять вони тут просто аби по3,14здіти.

П.С. Недавно ремонтував шпиндель на гідродинаміці (з ремонтом вкладишів і налаштуванням геометрії ), зробив купу фоток, думаю зроблю тему на форумі. Зайшов минулого тижня глянув на теми в ТОП та й передумав. Кому воно тут портібне? Та нікому, заробити кілька плюсиків в карму .... А на фуя? От так і живемо....

Це якраз і є наслідком відтоку активу, про який кажуть вище. А лишилися переважно ті, кому хочеться просто поспілкуватися. Все ж очевидно

, olkogr написав:

А що тут обновляти? Бачу купу цікавих тем від авторів. Відповідей нуль. Або кілька дурних питань. Просто так тягнути тему аби було? Зате теми як от ця зразу набирає купу відповідей де мусолиться одне і теж . Що адміни лайно, що треба щось міняти і т.д..

Тут багато питань до людей які тут живуть... Можливо їм і не цікаво  якісь внятні теми, а заходять вони тут просто аби по3,14здіти.

П.С. Недавно ремонтував шпиндель на гідродинаміці (з ремонтом вкладишів і налаштуванням геометрії ), зробив купу фоток, думаю зроблю тему на форумі. Зайшов минулого тижня глянув на теми в ТОП та й передумав. Кому воно тут портібне? Та нікому, заробити кілька плюсиків в карму .... А на фуя? От так і живемо....

Це якраз і є наслідком відтоку активу, про який кажуть вище. А лишилися переважно ті, кому хочеться просто поспілкуватися. Все ж очевидно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr ваша тема была бы однозначно интересна. вот только круг интересующихся будет небольшой. 

а данная тема близка всем, кто давно на форуме и видит "театр одного актёра"

5 часов назад, ttnd3d сказал:

ДМ розізлили. А він, як не крути, відома людина в метелообробці. Про Михайла мовчу - там свої терки. Денис... то Денис і він або є або його нема.

Да... долго меня не было 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, ttnd3d написав:

Дуже грубе порівняння. Практично в чороно-білому варіанті.

На мою думку правильне порівняння. 99% проблем з адмінами тут у продаванів. В тому числі тих хто хотів щось там продати ліваком чи щоб їх правила якось не так обходили... От наприклад в мене тут за адмінами ніразу питань не було, незнаю чому, хоча я досить конфліктна людина сам по собі.... Для людей які постять інфу і обговорюють її я якихось проблем не спостерігав (не все бачу тому всяке може бути). Тому як би проблем для наповнення форуму обговорення і т.д. тут немає взагалі. Питання якраз в тоих людях які тут хочуть заробляти, адміни теж хочуть заробляти (чи то власник) і тут якраз постійний конфлікт інтересів. Але коли виявилось що лавочку прикрили то всі розбіглись.... Хоча якраз те за що тут більшість говорять (площдка для обговорень) залишилось, але коли якась грошова вигода  від того пропала, всі після конфліктів злались..... (це чисто моя думка, яка ні на що не претендує)

6 годин назад, ttnd3d написав:

На тему де більше обговорень - так чешуть те що болить, а не те що партія сказала чесати )

До чого тут партія, не бачу тут ніяких питань по модерації тем де обговорюються залізяки де не є питання в їх продажу. І що тут має боліти в простих користувачів за тих продаванів? Тут вивід простий по темі якраз сказати нічого, от і 3,14здять.

6 годин назад, ttnd3d написав:

І монетизація всього і вся.

Щу тут мотезується? Реклама? Розміщення оголошень? Ну так це нормально.... От як би створення будьякої теми коштувало 30 грн, чи там повідолення в тему 50коп, тоді інша справа....

6 годин назад, ttnd3d написав:

ДМ розізлили.

Та до дупи ДМ цей форум, він свій канал тягне, це йому приносить прибуток, він же не продаван простий. Що він тут може заробити? Просто створити теми і постити там посиланя на відео? А нафуя? Думаю як є якісь питання конкретно до нього то знайють як з ним звязатись. Він чисто з націолістичних поглядів безкоштовно прорекламував цей ресурс, і на тому спасибі...

6 годин назад, ttnd3d написав:

  частина користувачів дивиться на це і тихо офігіває. 

Так і здохне тут все через таких користувачів.... Форум по металообробці і того з чим е все повязане а не про правлиьних адмінів , барахло і т.д.

6 годин назад, 032triton написав:

і саме вони керують ''думками і бажаннями'' пересічного споживача/надавача контенту !

Покажіть де вони тут щось керують? Кілька тем від адмінів щоб форум взагалі не здох? Є тут таке що хтось створив тему про якийсь верстат чи залізяку і її зарізали? Теми створюють користувачі на своє бажання. І ніхто тут їм не вказує які. Те саме стосується коментарів....

6 годин назад, Zpmservice написав:

Проголосуем за решение наболевших вопросов.

Власне які питання ? Вигнати софта? Взяти замість нього "Дениса"? Зробити барахолку безкоштовною? Чи ще щось тут в когось наболіло? А точно ще мають всі пред усіма вибачитись.... Ну як діти просто....

5 годин назад, Володимир_Фещук написав:

Це якраз і є наслідком відтоку активу, про який кажуть вище. А лишилися переважно ті, кому хочеться просто поспілкуватися. Все ж очевидно

Якого активу? Глянемо форум років 3 назад. В темах обговорення між тим активом було мінімальне. Це і зрозуміло, ті що щось роблять вже давно шишки свої набили і так не дають простих питань по кожному кроці якоїсь роботи. Тобто  По суті з тими людьми які пішли пішли їх нові розробки і роботи які вони тут могли б висвітлювати. Питання що вже тоді інтерес до цих тем був в кількох чоловік, і якщо ті теми навіть зараз глянути то там автор написав по 50% повідомлень... А інші як і зараз тихенько поглядали.... Глянути відео на ютуб по тих самих темах тих користувачів, там в коментах в рази більше обговорення ніж тут....

, andrey_drabchuck написав:

ваша тема была бы однозначно интересна. вот только круг интересующихся будет небольшой.

ТА не буде , навіть як декому  буде, то вони  будуть тихенько сидіти і мовчати бо ображені на адміністрацію, форум і всіх навколо...

П.С. От таке, о то мене порвало, чівас свою справу робить)))

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, olkogr написав:

Питання що вже тоді інтерес до цих тем був в кількох чоловік

Я особисто знайомий з частиною того активу, і пішли вони не через малу популярність їх тем, а саме через дії адміністрації, яких ви в притул не бачите. З ваших слів про "проблеми лише у продаванів" поржав. Де купити такі рожеві окуляри?

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку