Валентин В.В.

Фрезерний вестат НГФ, чи варто?

49 повідомлень у цій темі

НГФ можливо тюнінгувати до безкінечності. довбальний, плоскошліфувальний, сверлильний, заточний і тд. він дешевий не важкий та займає мало місця. дуже багато завдань на ньому зручніше робити ніж на 675 та 676. самий зручний для роботи типу ОФ-55 (копія деккеля. капіталісти робили верстати для робітників а не криворуких). маю достатньо різних верстатів і по собі знаю  на якому мені зручніше. НГФ до волі не поганий верстат. включивши мізки його можливо добре прокачати при чому з ,,з гімна та трісок,,

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин тому, waleriy написав:

в мене нгф 110, оснастки під КМ3 є багато і вона не дефіцитна, доробляю до нього ВФГ , там вал буде під КМ4, також є перехідні втулки з одного конуса на інший. Те що в 675-676 і їм подібним є більше можливостей відносно НГФ, тут Ви праві.

Як на рахунок поворотного столу,ділильної головки, синусних /поворотних приспосіблень? Можливо зараз є трохи китайської оснастки і справи трохи кращі... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, kolish написав:

Як на рахунок поворотного столу,ділильної головки, синусних /поворотних приспосіблень? Можливо зараз є трохи китайської оснастки і справи трохи кращі... 

не зрозумів. Ви мені це хочете продати чи собі шукаєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже вдячний всім хто сказав свою точку зору. Так, вона не однозначна, але така сама паралель як і з токарним. ТВ краще ніж нічого, але гірше ніж великий токарний. Тут вийшло те саме. 

І той шлях, ТВ-16, ТВ-4, ЛТ-10 я пройшов. І так, згоден что ЛТ-10 багато краще ніж ТВ. А мабуть гірше чим ще більший.

 

Повторювати цей шлях і на фрезерному вже не хочеться. Чим далі, тим більше розумієшь що часу в житті не вистачить на всі подібні шляхи. Тому потрібно або зразу стрибати на щось працююче, обо відмовитись  взагалі.

 

Ще хотілось би спитати, чи має право на життя фрезерна приставка для токарного. Але щось підсказує що відгуки будуть ще більше пісеместичними ніж про НГФ. 

 

І ще, якщо не НГФ, то що? 675/676 здається самі розповсюдженні, але може є моделі трохи меньші та дешевші? І чи варто розглядати рідкісні верстати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрезерна приставка на токарний. 

Звичайно. Їх і на тв4 ставлять, хто як хоче і розуміє. І собі поставлю на тв3 пізніше. 

Фрезерні. Вище писали ОФ 55 а потім вже більші. Але вибачте, я не спеціаліст. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валентин В.В. написав:

Дуже вдячний всім хто сказав свою точку зору. Так, вона не однозначна, але така сама паралель як і з токарним. ТВ краще ніж нічого, але гірше ніж великий токарний. Тут вийшло те саме. 

І той шлях, ТВ-16, ТВ-4, ЛТ-10 я пройшов. І так, згоден что ЛТ-10 багато краще ніж ТВ. А мабуть гірше чим ще більший.

 

Повторювати цей шлях і на фрезерному вже не хочеться. Чим далі, тим більше розумієшь що часу в житті не вистачить на всі подібні шляхи. Тому потрібно або зразу стрибати на щось працююче, обо відмовитись  взагалі.

 

Ще хотілось би спитати, чи має право на життя фрезерна приставка для токарного. Але щось підсказує що відгуки будуть ще більше пісеместичними ніж про НГФ. 

 

І ще, якщо не НГФ, то що? 675/676 здається самі розповсюдженні, але може є моделі трохи меньші та дешевші? І чи варто розглядати рідкісні верстати?

на 675/676 деталей валом. можна і донора взяти.. і кресленя є щоб нове зробити... Якщо брати щось рідкісне, то тільки в хорошому стані щоб потім не ремонтувати... + дивитись які конуса в шпінделях... щоб потім не шукати/хімічити перехідники... та і по рідні остнастці на 675 /676 буде куди простіше знайти... Ще можна глянути такий варіант як СФ676... (на мою хобійну думку ,чи ненайкращий в сімействі 675/676)

З малими фрезерними на мою думку і певний досвід.. чим менший станок, тим більша ціна і ціна оснастки... може не в 100% випадків,але...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, waleriy написав:

не зрозумів. Ви мені це хочете продати чи собі шукаєте?

я про вартість і доступність ... яка сильно відрізняється від вартості і доступності такої оснастки на той ж 675 ...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось мій перший нгф... на даний час я б дозбирав коштів і взяв 675 і не брав б нгф...Хоча ні ..напевне б шукав як мінімум 676...  Це така сама історія як з тв16, тв4, зараз це 16б05п, і вже заглядаю на щось більше.. 

20161102144220.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На мою думку НГФ як і інші "школьники" це клас станків для тих людей якім цікаво щось переробити, модернізувати, доробити і інше, але ніяк не для тих, кому потрібно працювати. Кілька років тому, коли постало питання для покупки фрезера, а заробляти майстернею не біло і в планах, почитавши характеристики було вирішено брати 676, навіть не 675. Вирішіть для себе які найбільші деталі ви теоретично будете на ньому обробляти, а потім ще додайте розмір інструменту і зрозумієте що Вам потрібно. Що ж стосується вільного місця, як на мене, взявши НГФ замість, наприклад, 676 в зможете зекономити лише пару квадратів вільної площі. Натомість Ви отримаєте більше можливостей, більш комфотрну роботу із оснасткою, яку згадували раніше, банально тим самим поворотним столом і ділильною головкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який купити? Відповідь на це питання досить проста. Поясню свою думку, якщо людині потрібно раз в тиждень поїхати на ринок щоб продати відро огірків з грядки - достатньо велосипеда, коли в людини агрофірма - треба мати автопарк.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж починав з ТВ-6, на якому, фактично нічого толкового зробити на міг, але потім після покупки і запуску великого токарного я зрозумів що таке працювати на нормальному верстаті.

Додам ще про місце і його відсутність: зараз в мене на 24кв.м. розміщено 2 токарних 16Б05а і TOS SV18RA (метровий), фрезерний 676, свердлильний 2м112 на окремій підставці, плоскошліфувальний 3г71м, стрічкова пила із різом приблизно до 300мм, і ще столи, інструменти і оснастка для всього цього хозяйства. Головне бажання працювати і вміти все правильно впхати.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це коли один, а якщо на ті 24 з тим парком впхнути трьох верстатників і одного слюсаря... Біда)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yurik_b написав:

на 24кв.м. розміщено 2 токарних 16Б05а і TOS SV18RA (метровий), фрезерний 676, свердлильний 2м112 на окремій підставці, плоскошліфувальний 3г71м, стрічкова пила із різом приблизно до 300мм, і ще столи, інструменти і оснастка для всього цього хозяйства. Головне бажання працювати і вміти все правильно впхати.

Предполагаю что доступ ко всему прям не сходя с места))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж шанувальник свого еНГФа, навіть двох, але щодо площі, що він займає, то її можна співставити з 675 врезером, висота така сама,бо НГФ стоїть на тумбі . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

та ні, скоріше лабіринти))0

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

24 метри, це ого-го! В мене гараж, і там ще авто D класса. На капот якої стружка з токарного летить :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, newengine написав:

Я теж шанувальник свого еНГФа, навіть двох, але щодо площі, що він займає, то її можна співставити з 675 врезером, висота така сама,бо НГФ стоїть на тумбі . 

Стас, привет) так у вас преимущество, это ж скоко добра можно в тумбу складировать))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, garfild79 написав:

это ж скоко добра можно в тумбу складировать))) 

Привіт! Да, тумба з добром важить більше за станок!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валентин В.В. написав:

Думаю в сторону НГФ.

Вам стоит попросится к кому-то его пощупать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yurik_b написав:

теж починав з ТВ-6, на якому, фактично нічого толкового зробити на міг

 Толковість залежить не від верстата а від майстра і яку роботу він робить, яб не зміг без ТВ16 продати металевий вироб Ф9х14 мм. за $50

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

 Толковість залежить не від верстата а від майстра і яку роботу він робить, яб не зміг без ТВ16 продати металевий вироб Ф9х14 мм. за $50

В цілому можна зробити і дрелькою з напилком, ніхто не сперечається, але від того, на скільки якісний інструмент залежить дуже багато факторів таких як: точність, якість поверхні, швидкість роботи. Все залежить від того, що саме Ви на тому верстаті робите: точні деталі чи декоративні елементи для будь-чого. Якщо брати виключно токарні роботи в моїй майстерні, то приблизно 80 відсотків це деталі із різьбами, із них відсотків 20 це дюймові різьби різних стандартів. Згоден, на ТВ теж можна різати різьби, але з постійним перекиданням гітари, в той час як на ТОСі це робиться 3-ма перемикачами, при тому абсолютно без різниці яка це різьба і за весь час мені не попалося жодної різьби, яку б я не зміг нарізати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да і, якщо чесно, я слабо уявляю як на тій самій ТВшці різати крок 2,5 і вище і ще багато інших робіт.

 

Багато залежить від самого обладнання і інструменту, а доповненням до того є навички майстра який знає і вміє то робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Stebium1 написав:

Вам стоит попросится к кому-то его пощупать. 

Не варіант :( Я взагалі ніколи не працював на фрезері. Тому нічого не пойму за раз. Це будет потрібен час, щоб зрозуміти, чи підодить чи ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Валентин В.В. написав:

Не варіант :( Я взагалі ніколи не працював на фрезері.

Мне думается, что если у человека стоит такой станок, он многое сможет показать и рассказать по месту.

Больше чем все переписки и ютубы. Вы же знаете что Вам нужно, а человек сможет ответить.

А если не не знаете потребностей, то это самый дешёвый вариат разобраться. Имею ввиду НГФ. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку