Reiter

Вибір будинку з 2х

189 повідомлень у цій темі

, break написав:

Сьогодні мене приземлили з цінниками на будівництво.

Товариш шукав пропозицію закопати три метрових колодязних кільця. Кільця сьогодні коштують 1250грн штука. Кільця, привезти 10км від бетонного заводу і закопати - 11000грн. Весело...

5 років тому робив ремонт водогону в будинок, ті ж три кільця вкопати + кришка зверху + 5 метрів траншея + муфта Гебо на трубу, кран і ПЕ-труба далі, все це привезли, викопали, поставили, коштувало 200 баксів. Засипав я сам, трубу поліетиленову купив сам.

Щось трохи змінилось...

Так що можливо в тих роликах про 7000 на фундамент цінник, звісно, трохи загнули, та вартість будівництва зросла відчутно.

В Харкові собівартість будівництва, як було 500баксів 1м2 без отделки, так і лишилось. Напевно грає роль відсутність чоловіків. Багато хто в ЗСУ. Знайомі будівельники без роботи не сидять. Дупа в милі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені колись весілля обійшлося в 100 баксів, на 70 душ. Це скільки ям тоді можна було викопати?)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Iron333 написав:

Все мотлох, знести. Головне ділянка і вода. 6000 уе це непоганий бюджет. Можу дати проєктік гостевого будинку 7х7 2 поверхи, але можливо і один побудувати. В меня лазня побудована по цьому проєкту. На УШП (утеплена шведська плита). Стіни газоблок з утепленням пінополістіролом. Опалення тепла підлога і тепловий насос. Дуже теплий і комфортний будиночок вийде. Коробку 2 поверхи з дахом, ми з братом витягнули за 4 місяці в перервах між роботою. 16м3 газобетону на перший поверх + 6 м3 залізобетону на плиту фундаментну.

 

Ось схема від плиточників.

план бани наш БАНЯНАШсо реальніми размерами первого єтажа под плитку.pdf

Ми знвйшди симпатичний будиночрк 7 х 7 з брусу. Перемальовую проект під чебеі під газоблок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Iron333 написав:

Все мотлох, знести. Головне ділянка і вода. 6000 уе це непоганий бюджет. Можу дати проєктік гостевого будинку 7х7 2 поверхи, але можливо і один побудувати. В меня лазня побудована по цьому проєкту. На УШП (утеплена шведська плита). Стіни газоблок з утепленням пінополістіролом. Опалення тепла підлога і тепловий насос. Дуже теплий і комфортний будиночок вийде. Коробку 2 поверхи з дахом, ми з братом витягнули за 4 місяці в перервах між роботою. 16м3 газобетону на перший поверх + 6 м3 залізобетону на плиту фундаментну.

 

Ось схема від плиточників.

план бани наш БАНЯНАШсо реальніми размерами первого єтажа под плитку.pdf

Ми знайшли симпатичний будиночрк 7 х 7 з брусу. Перемальовую проект під себе під газоблок. Вихолить 7,5 х 7,5 щоб не втрачати внутрішню площу. Перший поверх + мансардний трохи більше 90 м2 виходить. 

 

Алея порахував стрічковий фуедамент шириною 0,3м і 1,2 м  висотою, то вийшло 9,8 м3 бетону. 

 

Можна детальніше як у Вас вийшло 6 м3? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Мені колись

Та нє, тут не про те.

Цінник практично рівний +/- 10 відсотків. Різниця в моєму і товариша колупанні в землі в тому, що мені хлопці привезли кільця своїм зілом з "рукою" і додали до прайсу на відро палива, а товаришу, на скільки я зрозумів, рахують маніпулятор 20-ти тонний з бетонного заводу за 3000 з хвостиком гривень.

Тут не дупа в милі, тут інше слово.

Одні і ті ж люди.

8 років тому привозили на свою проміжну базу маніпулятором купу бетонних кілець і розвозили по локації причепом - перша ходка одне кільце і шанцевий інструмент, поки почали копати - привезли ще і т.д. 5 років тому вже з проміжної возили своїм стареньким зілом і був + каністра палива чи менше залежно від дистанції. Сьогодні - не возять взагалі, замовляють манімулятор за 3-4тис. з бетонного заводу, хоч на одне кільце 80см.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

Сьогодні мене приземлили з цінниками на будівництво.

Товариш шукав пропозицію закопати три метрових колодязних кільця. Кільця сьогодні коштують 1250грн штука. Кільця, привезти 10км від бетонного заводу і закопати - 11000грн. Весело...

5 років тому робив ремонт водогону в будинок, ті ж три кільця вкопати + кришка зверху + 5 метрів траншея + муфта Гебо на трубу, кран і ПЕ-труба далі, все це привезли, викопали, поставили, коштувало 200 баксів. Засипав я сам, трубу поліетиленову купив сам.

Щось трохи змінилось...

Так що можливо в тих роликах про 7000 на фундамент цінник, звісно, трохи загнули, та вартість будівництва зросла відчутно.

я якось приземлився, коли сказали що мішок цементу 150 грн коштує)) Доставка (ще коли Буча жива була) це взагалі якийсь космос був..

Ми будували будинок з нуля, фундамент самі, коробку і дах робочі; сантехніка, газ (конвектори) - робочі; електрика, штукатурка, підлога - самі.
По проекту - батько десь зошит на 96 листів списав, поки вималював план того, чого хотів, і усім подобалось. 

Починали в 2004, викопали фундамент, в 2008 переїхали в одну кімнату, без підлог та  нормальної ванної.  Ось вже 2023 рік, поверх який під дахом особливо і не зроблений до кінця. 
Важливий момент - ми будувались в одному дворі, тобто є вільна година або вихідний - пішов щось на стройку да поробив... 
І да, будівництво це чорна діра) Чи варто казати скільки разів за ці часи ми поїхали десь кудись відпочити? 
Підтримую варіант вагончику на своїй ділянці, з тимчасовими умовами для життя, ви не уявляєте скільки часу зекономите. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Reiter написав:

Ми знайшли симпатичний будиночрк 7 х 7 з брусу. Перемальовую проект під себе під газоблок. Вихолить 7,5 х 7,5 щоб не втрачати внутрішню площу. Перший поверх + мансардний трохи більше 90 м2 виходить. 

 

Алея порахував стрічковий фуедамент шириною 0,3м і 1,2 м  висотою, то вийшло 9,8 м3 бетону. 

 

Можна детальніше як у Вас вийшло 6 м3? 

як на мене то фундамент зробити  ширшим  але не таким глибоким 120 то щось забагато краще 40х80 площа більша не так просідати буде але по кубах десь так само  вийде 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Reiter написав:

Ми знайшли симпатичний будиночрк 7 х 7 з брусу. Перемальовую проект під себе під газоблок. Вихолить 7,5 х 7,5 щоб не втрачати внутрішню площу. Перший поверх + мансардний трохи більше 90 м2 виходить. 

 

Алея порахував стрічковий фуедамент шириною 0,3м і 1,2 м  висотою, то вийшло 9,8 м3 бетону. 

 

Можна детальніше як у Вас вийшло 6 м3? 

Я ж кажу, що фундамент УШП утеплена шведська плита. Погугліть що це. Це офігенна річ. Ти одразу отримуєшь утеплений плитний фундамент + теплу підлогу по всьому будинку. Я три таких побудував. І жодного разу не пожалкував. перший з 2015 року стоїть і нічого. Опалення в мене тепловим насосом вода-вода.  На них можна будувати каркасники як ви хочете. Буржуї так і роблять. Але я будував три будинки з газоблоку. Для каркасника тре якісний клеїний брус вологістю 11%. В нас з лісом якісним проблеми. Газоблок простіше і дешевше виходить. 

01yWLoZeo94.jpg

Змінено користувачем Iron333
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

як на мене то фундамент зробити  ширшим  але не таким глибоким 120 то щось забагато краще 40х80 площа більша не так просідати буде але по кубах десь так само  вийде 

Фундамент тре робити нижче рівня промерзання грунту в Вашому регіоні. Проблема не в тому, що він провалюється, а в тому, що взимку грунт замерзаючи, той фундамент навпаки виштовхує з землі. Ширина не допоможе. Ще рухливість грунтів залежить від самих грунтів. Пісок майже не рухливий, а глини дуууже рухливі. тре дивитися який в Вас грунт і глибину залягання вод.  якщо вода в метрі від поверхні то тільки або плитний, або свайний фундамент. В залежності від ваги будівлі і етажності.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

але не таким глибоким

до морозів постоїть.

Простий приклад - причепи до будинка - їх завжди з фундементом "аби-як" роблять і вони потім відвалюються. Я як пристроював, то понизу кинув великий камінь - ось головна площа, а на ньому вже не такий широкий (як камінь) фундамент. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Iron333 написав:

Я ж кажу, що фундамент УШП утеплена шведська плита. Погугліть що це. Це офігенна річ. Ти одразу отримуєшь утеплений плитний фундамент + теплу підлогу по всьому будинку. Я три таких побудував. І жодного разу не пожалкував. перший з 2015 року стоїть і нічого. Опалення в мене тепловим насосом вода-вода.  На них можна будувати каркасники як ви хочете. Буржуї так і роблять. Але я будував три будинки з газоблоку. Для каркасника тре якісний клеїний брус вологістю 11%. В нас з лісом якісним проблеми. Газоблок простіше і дешевше виходить. 

01yWLoZeo94.jpg

Дякую. Зацікавило, тре погуглити! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iron333 написав:

Фундамент тре робити нижче рівня промерзання грунту в Вашому регіоні. Проблема не в тому, що він провалюється, а в тому, що взимку грунт замерзаючи, той фундамент навпаки виштовхує з землі. Ширина не допоможе. Ще рухливість грунтів залежить від самих грунтів. Пісок майже не рухливий, а глини дуууже рухливі. тре дивитися який в Вас грунт і глибину залягання вод.  якщо вода в метрі від поверхні то тільки або плитний, або свайний фундамент. В залежності від ваги будівлі і етажності.

В мене ділянка на пагорбі. Внизу річка, але там до неї перепар метрів 10. Груетові води не близько. На ділянці є яма десь 2 м обкладена бутом, то не бачив щоб там вода з'являлась. Була типу колонка (замулилась) в дворі, то до води було 13м. 

Грунт не піщаний. Копав на метр в глибину, то піску не знайшов. Чорнозем і можливо суглинок. Я в тому не дуже розбираюсь. Але ні піску ні глини знайденоне було

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Грунт не піщаний. Копав на метр в глибину, то піску не знайшов. Чорнозем і можливо суглинок. Я в тому не дуже розбираюсь. Але ні піску ні глини знайденоне було

Ну так і будуйте на своїй ділянці. Навіщо ви шукаєте собі клопоту з тими будинками. Вм ще не озвучили важливий момент. Це вартість переоформлення тієї нерухомості з власника на вам. Або якщо там власникИ, то все стає ще цікавіше. 

За своє не дуже довге житття я зрозумів, що треба, або витрачати кошти на щось толкове, або користуватись безкоштовно. Тоді буе толк. Інашке, це все херня. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Дякую. Зацікавило, тре погуглити! 

Гуголку только не сломайте :) Для УШП надо 2 института закончить. На самом деле этот фундамент прост, но требует чёткого соблюдения технологии. Там нльзя выбросить любой процесс, что-то заменить или не сделать. Но результат того стоит. Себе делал на УШП и остался доволен. Смысл там в том, чтобы заменить пучистый грунт, который может замерзать и шевелить здание, на непучистый щебень. Затем геотекстиль (агроволокно) и утрамбованный песок. Потом пенопласт, поверх - арматура и трубы отопления (можно уложить электрику и водоснабжение, но я не решился). Потом весь этот пирог заливается бетоном. Решение ни фига не бюджетное, потому, что не подразумевает заливку бетономешалкой по выходным. Только целиком за один раз. Но, повторюсь, - результат того стоит. Не знаю - впишется ли УШП в ваш проект (там, вроде в цокольном этаже мастерская?). А для жилого помещения ПМЖ очень даже.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Гуголку только не сломайте :) Для УШП надо 2 института закончить. На самом деле этот фундамент прост, но требует чёткого соблюдения технологии. Там нльзя выбросить любой процесс, что-то заменить или не сделать. Но результат того стоит. Себе делал на УШП и остался доволен. Смысл там в том, чтобы заменить пучистый грунт, который может замерзать и шевелить здание, на непучистый щебень. Затем геотекстиль (агроволокно) и утрамбованный песок. Потом пенопласт, поверх - арматура и трубы отопления (можно уложить электрику и водоснабжение, но я не решился). Потом весь этот пирог заливается бетоном. Решение ни фига не бюджетное, потому, что не подразумевает заливку бетономешалкой по выходным. Только целиком за один раз. Но, повторюсь, - результат того стоит. Не знаю - впишется ли УШП в ваш проект (там, вроде в цокольном этаже мастерская?). А для жилого помещения ПМЖ очень даже.

Наразі це проект без цоколя. Має бути нормальник будинок для нормального життя і можливості неквапливо будувати великий з цоколем та іншими ніштяками. А цей потім буде як гостьовий або для батьків на старість, коли тре буде їх до себе забирати. 

 

Ось цей проект. Переробляю його під себе. Буде інше планування і деякі інші зміни. 

IMG-728a9531f357237787c7da3c13416321-V.jpg

IMG-3ec6049565f0716a320c964c07d7fe3e-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Ну так і будуйте на своїй ділянці. Навіщо ви шукаєте собі клопоту з тими будинками. Вм ще не озвучили важливий момент. Це вартість переоформлення тієї нерухомості з власника на вам. Або якщо там власникИ, то все стає ще цікавіше. 

За своє не дуже довге житття я зрозумів, що треба, або витрачати кошти на щось толкове, або користуватись безкоштовно. Тоді буе толк. Інашке, це все херня. 

Та вже ж і прицшли до того щоб будувати в себе на ділянці. Зараз якраз і "малюю" в програмі, дізнаюсь ціни на всі матеріали щоб максимально точно прорахувати і вартість і зрозуміти чи потягнемо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Iron333 написав:

 

01yWLoZeo94.jpg

А можете сказати скільки у Вас ця УШП обійшлась для будинку 7х7 (чи бані).  Бажано в долл. І чи своїми руками робили чи у вартість входить робота. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ось цей проект. Переробляю його під себе. Буде інше планування і деякі інші зміни.

щось я в цьому проекті не розумію де в прихожій повісити гачки(чі поставити шафу) для верхнього одягу...

 

але мабудь час створювати нову тему по обговоренню технологій будівництва і вибору проекта будинку

 

так щоб не загубилось, і можна було згодом перечітувати

мені теж ця тема цікава

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сходи це полна дичь) це не практично, і дуже сильн б"є по ногам..((

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

щось я в цьому проекті не розумію де в прихожій повісити гачки(чі поставити шафу) для верхнього одягу...

 

але мабудь час створювати нову тему по обговоренню технологій будівництва і вибору проекта будинку

 

так щоб не загубилось, і можна було згодом перечітувати

мені теж ця тема цікава

Та я ж кажу, що проект переробляю під себе. Ось поки таке. Але треба ще переробляти, ато віранда занадто велика виходить. Аж 12 м2

 

Тему буду робити нову однозначно. Але як попередньо прорахую і точно вирішу шо бідивництву бути :)

IMG_20230503_225355.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На дачу більше схоже, щоб після шашликів розмістити гостей, ніби під 100 квадратів а простору ніде нема. 

, Stanley написав:

сходи це полна дичь) це не практично, і дуже сильн б"є по ногам..((

Особливо з віком

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зверху треба санвузол, ото як всі гуртом прокинуться..)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

На дачу більше схоже, щоб після шашликів розмістити гостей, ніби під 100 квадратів а простору ніде нема. 

Особливо з віком

та навіть і без віку, ми за 2 місяці поки жили у людей, то кожен з тих сходів злетів... Сидиш зверху працюєш, треба вниз сходити на кухню, то вже 10 раз подумаєш що ще з собою треба взяти, щоб не спускатись і підніматись лишній раз)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикинув грубо УШП і отримав десь 100 тис грн. 

 

Треба ще порахувати варіант стрічкового фуедаменту + підлогу по грунту

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

отримав десь 100 тис грн. 

Це що ви нарахували? Матеріал?

Якого розміру?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку