PashOk

Зорієнтуйте по ціні.

46 повідомлень у цій темі

7 годин тому, vzilk написав:

 

А я все намагаюсь зрозуміти, чому ж на базарі морква з цибулею  по 50 грн.?

Так це, виходить, від таких "адекватних", які один одного глушать, як рибу в ставку... O.o

То купіть восени по 10, закладіть на зберігання, збережіть ... Якщо посчастить на базар не ходитимете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Михаил Владимирович написав:

Ну выходит так. У меня такое впечатление что исполнитель спрашивает совет ,а заказчик цену сбивает.

Так. Сказав 4000. Він каже на олх можна за 3000 готову взяти з закалкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PashOk написав:

Так. Сказав 4000. Він каже на олх можна за 3000 готову взяти з закалкою.

   

 Соревноваться с тем кто делает детали серийно не самое разумное занятие, особенно на олх. Меня раз попросили морковки для дровокола выточить, у меня они по 2500 получались, а на ЛОХе по 900, я сразу предупредил, что не знаю, как и что они там точат, но мне дешевле делать просто нет смысла. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Pasha65 написав:

Я так бачу, що діаметр вала 80мм.

Так,прошу пробачення.Зліва подивився-там 55 мм.Малюнок темноват на моєму моніторі))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самі перевірили, на олх? Бо може то просто такий метод торгів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Панове,усі ці теми "від лукавого".Є золоте правило ринку-товар коштує стільки,скільки за нього готові платити.

А також від потрібності виконовця в ціх грошах на даний момент.Нема,чого їсти-зробиш за 800 грн.Нема бажання точити цей шнек взагалі-назвеш 5000 грн.І т.д.Тобто кожний випадок домовлень є унікальним.Тут же нема мови про серійне,стандартне замовлення.Все індівідуально.Ось,мені вчора знадобилась деталь одна ще радянсько виробництва.Пійшов по Інету.Всюди по 300-500 грн.У одного продавця по 100.Замовив у нього.А коли в нього не буде,куплю за 300-350.

Змінено користувачем Alexander888
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу вам  так  за ціну в 2000 грн сенсу братись за таку роботу я не бачу. 

Щей на чпу забув я уточнити 

Я з Житомира  до Одеси нам далеко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валентин В.В. написав:

Самі перевірили, на олх? Бо може то просто такий метод торгів.

Такий не знайшов. Є щось схоже (виготовляємо і реставруємо шнеки 3000грн). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

точив такі , це шнек преса що робить паливні брикети  з відходів соняшника ,класна штука  , пів зими тими брекетами опалював майстерню , один мають мінус багото золи а так просто бомба , матеріал був заказчика по часові десь 3 години ціна 2200. + за кожен зламаний різець додавалося бо різав відрізним а відрізні як всі знають люблять вгризатися в заготовку з подальшим обламуванням0-02-05-992a972fb7a2f14aa828902de85b191caa7c838af07bf9c0b806860dd35e4626_28b876ed.jpg

0-02-05-71072677e5fefb99c500c36a1236703b6f938462182efcef7a0c2407822a3d18_d4329aec.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

точив такі , це шнек преса що робить паливні брикети  з відходів соняшника ,класна штука  , пів зими тими брекетами опалював майстерню , один мають мінус багото золи а так просто бомба , матеріал був заказчика по часові десь 3 години ціна 2200. + 

Сьогодні це були б ті ж 3'5тис, як мінімум.  І не по долару орієнтуватись, а по цінах в магазинах. Особливо помітно на автозапчастинах. 

 

4 години тому, Alexander888 написав:

нема,чого їсти-зробиш за 800 грн

Ну то логічно. Інакше нема логіки мудохати станок за безцінок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, gesichtslos написав:

Подивіться скільки коштує кілограм прокату, і порахуйте скільки лишиться на оплату праці.

матеріал замовника - озвучено одразу. Єдине - підстраховка, але і вона не має бути завеликою в даній ситуації.

Я ніяк не сперечаюсь по ціні роботи, то є повністю індивідуальна ситуація. Я сам завжди говорив, - ціна роботи залежить від черги замовників, а поті вся інша кухня, яка вже рахується математично. Як можна порахувати за роботу С.Далі??? він був єдиним і неповторним і головне - модним. 

Якщо відкинути ціну матеріалу (про що одразу було оговорено), то вже не так критично і не для Одеси ))),

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зорієнтуйте вартість роботи по зварюванню? TiG. Багато (на місяць-два). Ціну за см, м шву?  

Аппарат, гази, витратні - мої. Робити реально не потрібно, треба поки що оцінити роботу.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Зорієнтуйте вартість роботи по зварюванню? TiG. Багато (на місяць-два). Ціну за см, м шву?  

Аппарат, гази, витратні - мої. Робити реально не потрібно, треба поки що оцінити роботу.   

Ціни, в залежності від регіону досить різняться, як і ціни на газ. Алюміній дорожче, нержа — ціна трохи нижча, чорний метал — ще нижче. Хто бере за сантиметр, хто за час роботи....

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нержа, цікавить саме см... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Нержа, цікавить саме см... 

 

 

В  нього спробуйте спитати.https://www.google.com/search?q=firka+olexander&oq=firka+olexander&aqs=chrome..69i57j33i10i160l4.16694j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Задрало вже чисто це злітання реєстрації профіля, разом з цією великою барахолкою, а не місцем спілкування.)))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vzilk написав:

які один одного глушать, як рибу в ставку... O.o

Той кому насправді треба не оглохне, а ті що глохнуть не потрібні нікому.

Нехай не морочать нікому нічого, а звертаються за соціальною допомогою.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Jonhson написав:

Зорієнтуйте вартість роботи по зварюванню?

Я б теж хотів знати. Трубопроводи у передмісті Keizerslautern.Ні у кого запитати , бо поперше мови не знаю, а по друге ніхто зі мною розмовляти про це не буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Я б теж хотів знати. Трубопроводи у передмісті Keizerslautern.Ні у кого запитати , бо поперше мови не знаю, а по друге ніхто зі мною розмовляти про це не буде.

В разів п'ять більше чим у нас, почніть з 4€ за см.))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Я б теж хотів знати. Трубопроводи у передмісті Keizerslautern.Ні у кого запитати , бо поперше мови не знаю, а по друге ніхто зі мною розмовляти про це не буде.

А як зараз платять?!  Просто цікаво.... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Jonhson написав:

А як зараз платять?!

Кому платять?

Якись люди у українській группі місцевій написали , що їм треба труби поварити. От мені і цікаво стало що від них просити за те.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Кому платять?

Якись люди у українській группі місцевій написали , що їм треба труби поварити. От мені і цікаво стало що від них просити за те.

ААА, зрозумів.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку