Ruslan Oleksiyovuch

Улюблена справа чи не погана робота на дядю

84 повідомлення у цій темі

Получається поки війна я в них на крючку  до нового року 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Получається поки війна я в них на крючку  до нового року 

"до нового року" тут зайве. Якщо нічого не міняти, то після НР бронь  продовжать. І так до кінця війни. А коли то станеться, жодному люсідватритижні насправді не відомо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

"до нового року" тут зайве. Якщо нічого не міняти, то після НР бронь  продовжать. І так до кінця війни. А коли то станеться, жодному люсідватритижні насправді не відомо.

Не факт, в травні було 50%недобору.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

350$ отримує продавчиня, тікайте від тіля якщо тільки бронь не тримає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

"до нового року" тут зайве. Якщо нічого не міняти, то після НР бронь  продовжать. І так до кінця війни. А коли то станеться, жодному люсідватритижні насправді не відомо.

На жаль не продовжать  лише для приймання зберігання  і відвантаження зернових  а далі кожен сам за себе  , не буду углублятися 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

350$ отримує продавчиня, тікайте від тіля якщо тільки бронь не тримає.

Говорив щойно з знайомим юристом то він мені сказав що якщо  дружина на групі   то від призиву покищо звільняють  , тобто бронь  лишаємо поки в стороні ,і того  дійшли до того  що маємо зарплату в 350 баксів   , не роботу а головняк , купу додаткових завдань  за які немаю доплати (оптимізація) ,ну окрім токарки.  Ну хорошо  припустимо підемо по самому  хорошому сценарію  йду до шефа  і він мене переводить на не повний робрчий тиждень  і відповідно зарплата автоматично зменшується в 2 рази ,а відповідальність і обовчзки ні !!! Ніхто не буде робити моєї роботи  і тоді до мене дійде а навіщо мені це все за 150 баксів ???  Мабуть треба вибирати  отпуск  і прощатися  бо преспективи 0 ,а і до речі заява на відпустку лежить вже 2 дні на столі в шефа  ,вони думають чи  пускати чи ні , а може я ще попрацюю до кінця літа ав отпуск в листопаді піду 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Говорив щойно з знайомим юристом то він мені сказав що якщо  дружина на групі   то від призиву покищо звільняють  , тобто бронь  лишаємо поки в стороні ,і того  дійшли до того  що маємо зарплату в 350 баксів   , не роботу а головняк , купу додаткових завдань  за які немаю доплати (оптимізація) ,ну окрім токарки.  Ну хорошо  припустимо підемо по самому  хорошому сценарію  йду до шефа  і він мене переводить на не повний робрчий тиждень  і відповідно зарплата автоматично зменшується в 2 рази ,а відповідальність і обовчзки ні !!! Ніхто не буде робити моєї роботи  і тоді до мене дійде а навіщо мені це все за 150 баксів ???  Мабуть треба вибирати  отпуск  і прощатися  бо преспективи 0 ,а і до речі заява на відпустку лежить вже 2 дні на столі в шефа  ,вони думають чи  пускати чи ні , а може я ще попрацюю до кінця літа ав отпуск в листопаді піду 

А Ви не хочете просто піти напряму до власника/директора (не думаю, що бюрократизація досягла рівня, коли це неможливо) і викласти йому всі думки і проблеми? 

Якщо він справді непоганий керівник, то спільну мову знайдете швидко.

Якщо ж він "такий як всі"... ну то про звільнення у Вас думки були і так...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

А Ви не хочете просто піти напряму до власника/директора (не думаю, що бюрократизація досягла рівня, коли це неможливо) і викласти йому всі думки і проблеми? 

Якщо він справді непоганий керівник, то спільну мову знайдете швидко.

Якщо ж він "такий як всі"... ну то про звільнення у Вас думки були і так...

 Як керівник він не поганий ,бо зміг так на мені виїхати  ,а от як людина  то гамно 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 Як керівник він не поганий ,бо зміг так на мені виїхати  ,а от як людина  то гамно 

Банальність, але на ринку два дурня: один купує, інший продає.

Чому б не поспілкуватися один на один? Може йому HR відносно Вас інфу сильно спотворюють (а це, до речі, розповсюджено вже, коли і у фірмочках 40- працівників власник не отримує повністю достовірну інфу про стан виробництва).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Банальність, але на ринку два дурня: один купує, інший продає.

Чому б не поспілкуватися один на один? Може йому HR відносно Вас інфу сильно спотворюють (а це, до речі, розповсюджено вже, коли і у фірмочках 40- працівників власник не отримує повністю достовірну інфу про стан виробництва).

Власник  німець , так в нас  вже все давним давно продане  , тільки спочатку продали а потім закони  прийняли ,    я не розумію до якої розмови мене всі підштовхуть ,    сам розумію що робота і посада гамно ні про яке  підвищення і мови немає бо немає вакансій а почни щось казати то в них зразу коронна фраза ,, та на твоє місце за забором  100 чол . ,,     чим далі  тим більше схиляюся до свого    

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

в них зразу коронна фраза ,, та на твоє місце за забором  100 чол . ,,     

))) хотілося б глянути, скількі часу вони будуть шукати хоч одного бажаючого на посаду інженера ОП, ще і з низькою зарплатнею, і зайвими обов'язками ))) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні на обході крайом вуха почув що пастух  за місяць  получає 12 тис  , а тут і інженерна освіта і бугалтерія + договори ми теж самі формуємо тобто  щей якісь мірі юристи  і за зарплату пастуха  і вище правильно писали що робота добра поки все добре а от якщо чп  то тоді здоровя піде вагон на будиш радий   тим грошам 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Власник  німець , так в нас  вже все давним давно продане  , тільки спочатку продали а потім закони  прийняли ,    я не розумію до якої розмови мене всі підштовхуть ,    сам розумію що робота і посада гамно ні про яке  підвищення і мови немає бо немає вакансій а почни щось казати то в них зразу коронна фраза ,, та на твоє місце за забором  100 чол . ,,     чим далі  тим більше схиляюся до свого    

А в нас ця фраза отпала. Бо після того як частина бригади пішла воювати, навідь чергові графіки перекрити неможна. І пів року всяких обїяв про "треба на роботу..." ніякої користі. Чергувати вже ходить і енергетик дільниці, я на сміжній дильниці і сам начальник дільниці. Але, про підвищення зарплатні мови взагалі немає. Одна фраза, ну війна ну що ми можемо...  Але кидати навідь таку роботу не збираємось, бо найти кращу складно. Платити більше ніде не хочуть.Нажаль, доки війна, так і буде :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Говорив щойно з знайомим юристом то він мені сказав що якщо  дружина на групі   то від призиву покищо звільняють  , тобто бронь  лишаємо поки в стороні ,і

Так було раніше. Але зараз питання не очевидне. Залежить від того, яка ступіть, чи може себе сама осблуговувати, чи є ще хтось, хто може нагляд здійснювати. 

Так що, броня - теж має бути прийнята до уваги. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Так що, броня - теж має бути прийнята до уваги. 

Обов'язково!

Але треба також враховувати, що бронь не автоматично подовжується і через півроку її може і не бути, а з підриємств вигрібають швидше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 В законі про групу дружини не вказано нічого , мало того що їй треба себе обходити так  є ще 2 неповнолітніх дідей ,   такщо тут не однозначно а вище правильно написали що з роботи загребуть ще бистріше , приносять повістки  керівнику і він зобовязаний їх роздати . Обшем чекав я тієї відпустки  рік  а шеф не дає , мабуть  царька включив  відчуваючи що я на броні і маю виконувати та слухатись в усьому, ну це якби  ще один не малий шаг для розрахунку 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 В законі про групу дружини не вказано нічого , мало того що їй треба себе обходити так  є ще 2 неповнолітніх дідей ,   такщо тут не однозначно а вище правильно написали що з роботи загребуть ще бистріше , приносять повістки  керівнику і він зобовязаний їх роздати . Обшем чекав я тієї відпустки  рік  а шеф не дає , мабуть  царька включив  відчуваючи що я на броні і маю виконувати та слухатись в усьому, ну це якби  ще один не малий шаг для розрахунку 

Можливо я не зовсім в курсі.. але Ви працюєте на елеваторі, і хочете йти у відпустку під час жнив? Як на мене це не зовсім чесно... відносно компанії в якій працюєте... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Можливо я не зовсім в курсі.. але Ви працюєте на елеваторі, і хочете йти у відпустку під час жнив? Як на мене це не зовсім чесно... відносно компанії в якій працюєте... 

Ви не зовсім вкурсі !!! Є ранні жнива (ріпак ,пшениця ,ячмінь ) і пізні (соняшник , кукурудза ,соя ) і між закінченням  перших до початку  других приблизно 1-2 місяці от тоді в цей проміжок  і вибираються відпустки  ,такщо чесніше нікуди   , ранні вже прийняли

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Ви не зовсім вкурсі !!! Є ранні жнива (ріпак ,пшениця ,ячмінь ) і пізні (соняшник , кукурудза ,соя ) і між закінченням  перших до початку  других приблизно 1-2 місяці от тоді в цей проміжок  і вибираються відпустки  ,такщо чесніше нікуди   , ранні вже прийняли

Тоді ясно... я думав що вони якраз починаються... в новинах крутили сюжет про жнива в Херсонській та Миколаївські обл.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якби це в мирний час, то однозначно б радив переходити на власні хліба.. а на даний час добре думайте.. 350 баксів.. сьогодні може небагато,але вони є.. Навіть якщо додатково вибєте +1 день вихідного то буде добре.. На більше не знаю чи можна розраховувати, керівництво буде маніпулювати бронею 99.9 % ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По догляду.. взнавайте,збирайте довідки, якщо більше немає кому доглядати ,то може щось і вийде... Паралельно підшукуйте якусь вч ,де потрібно ремонтників,зброярів... бо як не крути у Вас є досвід роботи на різних верстатах ... а ремонтувати зараз є що...  і буде ще більше... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, kolish написав:

По догляду.. взнавайте,збирайте довідки, якщо більше немає кому доглядати ,то може щось і вийде... Паралельно підшукуйте якусь вч ,де потрібно ремонтників,зброярів... бо як не крути у Вас є досвід роботи на різних верстатах ... а ремонтувати зараз є що...  і буде ще більше... 

Маєте на увазі податися у волонтери, і тим набути таку собі "бронь"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

Маєте на увазі податися у волонтери, і тим набути таку собі "бронь"?

ні...  я маю на увазі якщо призвуть, то щоб бути корисним тим що вмієш... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Питання заморожуємо до нового року  ,  говорив з шефом  ,  дили премію .   На рахунок скороченого дня навіть не починав бо то безсмислєно ! Роба яку маю  зробити ітак моя і ніхто її робити не буде , трохи заспокоївся ,і зрозумів що в майстерню  встигну завжди  а от на роботу вже врядчи приймуть . А на рахуннок майстерні вирішив що   буду брати неспішні закази і помалу робити ,  бо   таки війна  

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго вечора , не покидає мене думка щоб працювати на себе ,  підскажіть  з станочників хто оформлений легально   які кведи обрали яка група  , яка звітність   , бо в мене є паро фірм які працюють по безналу  але якось нал викручують в начальства  але скрипя зубами і навіть ця фірма що я зараз  на ній працюю то ж не буду бити горшки  теж буду їх обслуговувати ,   по кведу це мабуть має бути якийсь ремонт сг техніки і обладнання  та авто  ,  можливо є тема то ткніть носом 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку