nand1024

Порадьте маску

76 повідомлень у цій темі

1 година тому, faq7 написав:

Я користуюся останні 5 років лише Tywel WH9810(беру на aliexpress), вона з виду схожа на Vitals Professional 2.0, та на справді там інший фільтр з електронним керуванням. Працюю на аргонозварюванні, маска працює безвідмовно, затемнення за мить до запалення дуги. За 5 років купив дві таких(бо першу розбив) і запасний електронний фільтр. Захисний полікарбонат підходить від Vitals Professional 2.0. І ще, я б не рекомендував брати щиток з не прямокутним переднім захисним полікарбонатом, бо ці чудернацькі вигнуті форми занадто дорогі, і в них немає ніякого сенсу. І взагалі чітко працюючий і гарно просвітлений щиток не коштує менше 100$.

Дякую ща пораду. Наче непогана маска. А як на рахунок того, що всі регулювання всередині? Тут часто про це писали, що треба щоб були зовні. 

 

Правда я свою дешманську маску регулював один раз - чутливість макс, затримка мін, затемнення макс :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Reiter написав:

Дякую ща пораду. Наче непогана маска. А як на рахунок того, що всі регулювання всередині? Тут часто про це писали, що треба щоб були зовні. 

 

Правда я свою дешманську маску регулював один раз - чутливість макс, затримка мін, затемнення макс :D

От я теж не розумію, хто придумав той міф, що  "обов*язково" регулювання ззовні. Один раз підібрав режими під свої задачі і очі, і більше нема сенсу туди лізти. Тим більше, під час зварювання))) А через оті крутилки ззовні маски, налаштування часто збиваються, і ловляться спалахи, через не спрацювання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну если вид сварки и её режимы более менее один и тот же то регулировки внутри некритичны. А вот если вы сегодня рдс варите, а завтра допустим аргоном, и хренакс, через час полуавтоматом решили поработать и так по кругу, то будет неудобно. Вам виднее какие у вас будут режимы работы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Filosof написав:

От я теж не розумію, хто придумав той міф, що  "обов*язково" регулювання ззовні. Один раз підібрав режими під свої задачі і очі, і більше нема сенсу туди лізти. Тим більше, під час зварювання))) А через оті крутилки ззовні маски, налаштування часто збиваються, і ловляться спалахи, через не спрацювання.

Ага, якраз чудово четвіркою після напівавтомату на одних і тих же режимах варити... Про аргон навіть не згадую, а ще ж є плазма...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, garfild79 написав:

Ну если вид сварки и её режимы более менее один и тот же то регулировки внутри некритичны. А вот если вы сегодня рдс варите, а завтра допустим аргоном, и хренакс, через час полуавтоматом решили поработать и так по кругу, то будет неудобно. Вам виднее какие у вас будут режимы работы. 

 

, nero написав:

Ага, якраз чудово четвіркою після напівавтомату на одних і тих же режимах варити... Про аргон навіть не згадую, а ще ж є плазма...

 

Вибачте, а ви що, живете не знімаючи маску? Чі ви одну роботу робите різними видами зварки, при чому одразу однією після іншої? Чі може ви скажете, що будете одразу варити "четвіркою після напівавтомату", не знімаючи маску, і регулюючи режими прямо на голові і прямо в процессі зварювання? Може у вас ще і очі на пальцях, щоби бачіти цифірі на регуляторах, щоби регулювати не знімаючі?
Не повірю. 
А от як тількі ви зняли маску, щоби переналаштуватись, то вже без різниці, де саме регулятори, ззовні чі  зсередини. 
Але от дуже "кайфово", коли в процессі зварювання, в якомусь дуже не вдобному місці, скрутившись в позі, якій позаздрять творці камасутри, отой зовнішній регулятор збивається, і ловиться очуменнний заяць. І після цого доводиться знов займатись камасутрою. Та навіть і без тих поз, просто маска знімалась, десь об щось тернулась, регулятор збився, ви знов наділи,  дали дугу, і... ... 
Чі може ви скажете, що от прям завжди, кожен раз, перед одіванням маски дивитесь як вона налаштована?
Зовнішні регулятори - зло. Але, нажаль, вони практично на всіх нормальних масках. І я поки ще не зустрічав масок, де ті регулятори крутились би достатньо туго, щоби не збиватись від випадкового торкання.

Змінено користувачем Filosof
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

Але, нажаль, вони практично на всіх нормальних масках. І я поки ще не зустрічав масок, де ті регулятори крутились би достатньо туго, щоби не збиватись від випадкового торкання.

Ну в ті же  Vitals Professional 2.0 вони зовні, але просто закриті кришечкою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Filosof написав:

Вибачте, а ви що, живете не знімаючи маску?

з років моєї юності в 90-ті, не про вибір маски та все ж...

був на практиці на підприємстві, пішов з мастером в інший цех до зварщіка, кравчучку саморобну щось підварити

приходимо, зварщік сидить навприсядки, варить...

підніма забрало, тіпа що треба?

показуємо - далі питання чім платиш?

мастер достає майонезну баночку самогону

чого вже баночку, а не чекушку не знаю, можливо тоді дифіціт на чекушки був

далі питання від зварщіка "тобі баночку зараз віддати ?" мастер відповідає так

я в голові намагаюсь зрозуміти звідки він буде доставати баночку, бо поруч якогось стола чі тумбочки нема

і тут, не знімаючі маски, зварщік закидує цю майонезку собі в горлянку і занюхавши рукавом брезентухи зі словами "на" протягує баночку :o

і це все не тільки не знімаючі маски, а навіть не встаючі :D

от такі специ повірю що не знімають маски протягом дня 9_9

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Serbond написав:

 

от такі специ повірю що не знімають маски протягом дня 9_9

 

Коли короткочасно відволікають в процессі, то я теж не знімаючі маски з голови, вирішую питання, і потім продовжую варити. Це норма для більшості зварників. Але говорилось не про те, уважно почитайте цитати, на які була та відповідь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Filosof написав:

Але говорилось не про те, уважно почитайте цитати, на які була та відповідь.

так я ж не про Вас а взагалі, про вміння хильнути стаканюру не знімаючі маску :)

а так з Вами повнісью згоден, в моїй масці внутрішнє регулювання, до того ж кнопками

і світлодіоди миганням чітко показують який рівень виставлений

на самому початку може приходилось пару разів маску знімати, щоб підібрати комфортне затемнення

а зараз перед тим як вдягати маску, я ж вже знаю чім варити буду і можу одразу виставити потрібне значення

переходити від одного типу зварки до іншого не знімаючі маску можливо (і то під питанням) може хіба що профісійний зварщік на підприємстві

але він мабудь питанням ціни не буде дуже морочітись, раз в нього є і MAG i MIG i TIG заяджені і на поготові

він придбає собі щось фірмове

крутити навпомацки мені теж було б не зручно

а також я взагалі не дуже довіряю крутілочкам у запиленому приміщенні

хто зна як вони будуть працювати через декілька років?

п.с. взагалі ні разу не зварщік, тому це погляд дилетанта 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, Filosof написав:

Чі може ви скажете, що будете одразу варити "четвіркою після напівавтомату", не знімаючи маску, і регулюючи режими прямо на голові і прямо в процессі зварювання? Може у вас ще і очі на пальцях, щоби бачіти цифірі на регуляторах, щоби регулювати не знімаючі?

Якщо ви не знали, там на масці є тумблер на три положення - шліфовка(без затемнення)/перший діапазон, слабкіше затемнення/другий діапазон, сильніше затемнення. Так от, відрегулювавши на слабшому діапазоні нормальне затемнення на напівавтомат, провід 0,8-1мм, на електрод 3-4мм вистачає просто переключити тумблер на положення сильнішого затемнення. І ніяких очей на пальцях не треба. І питання не в одночасній роботі, вдягнув маску, забувши подивитись що виставлено, мацнув пальцями, стоїть середнє чи крайнє положення не знімаючи, переключився якщо треба на потрібне і валиш. За той час, що ви строчили такий довгий комент можна вже було логіку включити... А на важкодоступні місця купіть собі окуляри і "намордник" і не псуйте маску пхаючи її хтозна куди, оббиваючи всі кути..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nero написав:

Якщо ви не знали, там на масці є тумблер на три положення - шліфовка(без затемнення)/перший діапазон, слабкіше затемнення/другий діапазон, сильніше затемнення. Так от, відрегулювавши на слабшому діапазоні нормальне затемнення на напівавтомат, провід 0,8-1мм, на електрод 3-4мм вистачає просто переключити тумблер на положення сильнішого затемнення. І ніяких очей на пальцях не треба. І питання не в одночасній роботі, вдягнув маску, забувши подивитись що виставлено, мацнув пальцями, стоїть середнє чи крайнє положення не знімаючи, переключився якщо треба на потрібне і валиш. За той час, що ви строчили такий довгий комент можна вже було логіку включити... А на важкодоступні місця купіть собі окуляри і "намордник" і не псуйте маску пхаючи її хтозна куди, оббиваючи всі кути..

1) - в окулярах і наморднику варіть самі. 
2) - витрачати зайві гроші, за порожні понти - логіки не бачу зовсім. Зняти маску, регульнути, і знов надіти - то декілька секунд діло. Де логіка ото щось навпомацки перевіряти/перемикати/регулювати? Чі вона так пагано тримається, що її пришуруплюєте? )))
От якраз для логики - яка ото повинна бути жорстока робота, щоби ото шпарити "трьома видами зварки + плазма, і то все по кругу", підряд, не знімаючи маску? Чі може ви скажете, що після електродів 3-4 рдс-ом, ви будете одразу варити тіг-ом, просто перемикнувши тумблера, навіть не знявши маску щоби витерти скло від рдс-овської сажі? Не смішіть. 
Більше схоже на те, що намагаєтесь переконати самого себе, на кой купили оті порожні понти. Бо в звичайній повсякденній роботі то все абсолютно не потрібно. Якщо тількі ви не раб, що працює без зупину в три зміни, над яким стоїть погонщик з кнутом.

Змінено користувачем Filosof
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Filosof написав:

От я теж не розумію, хто придумав той міф, що  "обов*язково" регулювання ззовні.

Тот кто реально работает со сваркой, а не занимается теорией по фото!

Представим себе настройку маски с органами управления внутри.

Включили, одели, дали глазам привыкнуть к полумраку, примерно 4минуты происходит адаптация, зажгли дугу, не подошло.

Сняли маску проклыпались глазами, повернули регулятор,дали глазам привыкнуть к полумраку, зажгли дугу, не подошло... повторили

Наконец отрегулировали. Ура! 

Теперь регулируем дугу, сделали!

Приступаем к регулировке маски на отрегулированную дугу, каждый раз её снимая!

Начали работу, а тут раз и солнце вышло из-за тучи, всё по новой, красота!

А это я ещё не описал сварки какой ни будь бочки, сварки и зачистки, смены ток сварочного аппарата из-за разных электородов...

Если на конвейере в цеху, одна операция, то возможно и можно без наружных регуляторов, возможно...

Наверно идиоты придумали вынос органов управления наружу, им небыло чем занятся как усложнять конструктив.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Filosof написав:

1) - в окулярах і наморднику варіть самі. 
2) - витрачати зайві гроші, за порожні понти - логіки не бачу зовсім. Зняти маску, регульнути, і знов надіти - то декілька секунд діло. Де логіка ото щось навпомацки перевіряти/перемикати/регулювати? Чі вона так пагано тримається, що її пришуруплюєте? )))
От якраз для логики - яка ото повинна бути жорстока робота, щоби ото шпарити "трьома видами зварки + плазма, і то все по кругу", підряд, не знімаючи маску? Чі може ви скажете, що після електродів 3-4 рдс-ом, ви будете одразу варити тіг-ом, просто перемикнувши тумблера, навіть не знявши маску щоби витерти скло від рдс-овської сажі? Не смішіть. 
Більше схоже на те, що намагаєтесь переконати самого себе, на кой купили оті порожні понти. Бо в звичайній повсякденній роботі то все абсолютно не потрібно. Якщо тількі ви не раб, що працює без зупину в три зміни, над яким стоїть погонщик з кнутом.

ОМГ, зайві гроші за порожі понти в масці, яка 1200грн. коштує?) З вікном 100х97 на чотири датчики?) Дешевше тільки борщ, я по своїй наївності чомусь думав, що "дешеві понти" коштують дорожче) :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Stebium1 написав:

Тот кто реально работает со сваркой, а не занимается теорией по фото!

Я 30 років працюю зі зваркою. Починаючи зі слюсара при зварниках на заводі, де і навчився зварюванню ПА,  ММА, і плазморізці, і перейшов із слюсарів у зварники.  І останніх 18 років ще і ТІГом варю. І в приміщеннях, і на вулиці в різну погоду.  І за цей час користувався купою різних масок, від звичайних совкових щитків, до сучасних хамелеонів. То ж не треба мені тут розповідати усяку чушню про години регулювання/перерегулювання із звиканнями і рештою туфти. Нехай цю дичіну манагери вішають на вуха довірливому молодняку, це нині їх робота, і їх хліб. А мені оце не треба ляля. Добре? Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось ну дуже не дешева(більше 500євро) маска з цілої серії масок для професійного використання

і на ній регулювання все всередині

тільки вроді на одній моделі назовні вивели кнопку режиму шліфовки(тут погоджусь, що це зручно)

не думаю що 3М не розуміється на цьому

цікаво що клас цієї маски заявлений як 1/1/1/2 а у обговорюванної вище китайської 1/1/1/1

і захист від ультрафіолету у 3М тільки 13 а у китайської  аж 16 :o

одне тільки у незатемненому стані у 3М - 3 одиниці а китайська трохи темніша - 4

я так думаю, що розташування органів керуваня не саме головне, важливіше, щоб маска хоч трохи відповідала заявленим характеристикам.

щоб не вийшло як з китайською копією Iphone, замість камери пластикове кружальце і пам'яті пише 256Gb, а вайбера поставити не можна, бо місця не вистачає

 

 

 

Змінено користувачем Serbond
всавив посилання
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли я вибирав Tywel WH9810, то однією з переваг було розташування органів управління в середені. Я варю труби агроном в таких місцях куди буває важко запхати голову, тому потрібно щоб зовні нічого не зачіпалося. І постійне уточнення керування мені не потрібно бо 30А- це 10 на щитку, 60А - це 11 на щитку, і т. д. Керування чутливості змінюю лише коли близько хтось ще зварює, або лампи люмінесцентні. Час згасання завжди не менш 5. Це мої налаштування до яких я звик. В інших зварювальників бачив незначні відмінності. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

ось ну дуже не дешева(більше 500євро) маска з цілої серії масок для професійного використання

і на ній регулювання все всередині

тільки вроді на одній моделі назовні вивели кнопку режиму шліфовки(тут погоджусь, що це зручно)

не думаю що 3М не розуміється на цьому

Що смішно так те що в спідгласів є кнопка ввімкнення і вона також всередині. Маю 9100 і на початку забував її вмикати, а не включив - не затемнюється, дуже бісило.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Serbond написав:

я так думаю, що розташування органів керуваня не саме головне,

Где и как работать, на конвеере то и не нужно всё время менять настройки, на улице с разным инструментом с разными режимами, думйте сами. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, faq7 написав:

Коли я вибирав Tywel WH9810, то однією з переваг було розташування органів управління в середені.

Це лише з-за цього ви вибрали саме цю моль маски і саме цього виробника ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Природно, у будь-якому випадку треба вкладатися в ЗІЗ, хороша дорога маска (якщо хамелеон то це Спідглас, оптрель та його похідні, отос та його похідні, текман та його похідні, балдер) Або зручна проста маска з якісним пасивним (скло) світлофільтром (есаб, аулектро, росомз) з градсцією дин 11-14, але не нижче 11. У самого хамелеон спідглас 9100 і проста маска зі склом есаб дин 12. Очі не скаржаться.

Тінь світлофільтра НЕ повинен бути синім або віддавати синьовий, від синього спектру деградує макула сітківки. Найбезпечніші відтінки для очей – це зелений, жовтий і коричневий.

Спидглаз/3М производит светофильтры только для себя. Оптрел или оптирель производит светофильтры/маски как под своим брендом так идля EWM и Fronius. Otos. Производит светофильтры/маски как под своим именем так и для бренда Miller Tecmen производит светофильтры и маски как под своим брендом так и под Lincoln Electric/Lincoln, далее он производит светофильтры для есаб, бинзель, и ещё для кого-то....забыл. Есаб мне не понравился, работал в "хозяйской" А40, светофильтр хороший качественный, но синий, шо пиз дец, аж глаза под конец болят. Отмучался 2 смены и принёс свой спидглаз.

 

Прості, скляні вони ж пасивні світлофільтри, теж не всі однаково корисні, намагаюся вибирати скло від бренду, була можливість прикупити собі по 5 штук єсабовських дін 11, 12 і п'ят дін 13. 110х90.

Те что коштують по 15 центів......ну їх на х. Хз, що там за скло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що ще дописати, зараз у планах, десь по дешевше урвати примусову подачу повітря. Якщо десь в оголошеннях побачу респіратор із примусовою подачею, під маску, ну більш-менш подешевше урву собі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

.

photo_2023-10-09_17-41-50.jpg

1703160462361.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рарешті приїхала маска. Доставка 1,5 місяці вийшла. З виду все непогано. Після моєї мегабюджетної ця як БМВ після жигуля :) Невдовзі пробуватиму в роботі

IMG_20240130_180444.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А яка саме це маска?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

А яка саме це маска?

Tywel WH9810

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку