nand1024

як нарізати або наштампувати дрібні деталі вдома

32 повідомлення у цій темі

Є потреба наштампувати з тонкої жесті або листа м'якого металу мідь або алюмінію до 1мм товщиною елементи гусениці для маленької гусеничної платформи, скоріш за все мідь чи алюміній так як буде контактувати з водою. Постало питання як це зробити, бо елементів буде багато  і всі вони мають бути однаковими, тому ручні ножиці для металу, то таке собі рішення, можливо але забере купу часу і нервів, перше що приходить в голову це ручний рейковий пресс, але те що я бачив в магазинах мені не зовсім зрозуміло як з ним працювати і чи взагалі він підійде під подібну задачу, плюс ще треба виготовити матрицю яку закалити в мене змоги немає, хоча для міді чи алюмінію може і без закалки піде. Що можете порадити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

Постало питання як це зробити, бо елементів буде багато 

1. Роздрукувати на папері, наклеїти на бляху і вирізати ножицями/лобзиком. 

2. Звернутися до тих, хто має лазерну порізку.

3. Фотоспособом ( так як радіоаматори роблять друковані плати) перенести шаблони на бляху, зворотню сторону захистити скотчем або лаком, протравити у відповідному реактиві - для мідних сплавів хлорне залізо, азотка, персульфат натрію. Для люмінію - 10...15% соляна або сірчана кислота 

4. Заморочитися і зробити штамп, для домашнього користування піде і 65Г.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

без закалки піде.

 

Не піде.

Я замовляв штамп під вирубку невеличких деталей з мідного листа 0,5мм. Габарити деталі 15х20.

По перше, це не три копійки.

Невеличкий гідравлічний прес працює на на межі можливостей.

Ваш варіант це гідро, чи лазерна різка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

1. Роздрукувати на папері, наклеїти на бляху і вирізати ножицями/лобзиком. 

2. Звернутися до тих, хто має лазерну порізку.

3. Фотоспособом ( так як радіоаматори роблять друковані плати) перенести шаблони на бляху, зворотню сторону захистити скотчем або лаком, протравити у відповідному реактиві - для мідних сплавів хлорне залізо, азотка, персульфат натрію. Для люмінію - 10...15% соляна або сірчана кислота 

4. Заморочитися і зробити штамп, для домашнього користування піде і 65Г.

фотоспособ для плат знаю, але чи не подере воно під нафарбованим шаром з боку протравленого матеріалу ту частину що травити не треба?
в випадку 4 варіанту для міді чи алюмінію не закалена сталь підійде?

про перший варіант якось зразу і не подумав, пригодиться коли буду підбирати розміри на тестових моделях

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

чи не подере воно під нафарбованим шаром з боку протравленого матеріалу ту частину що травити не треба?

А це вже треба підбирати концентрацією і температурою реактиву. 

, nand1024 написав:

алюмінію не закалена сталь підійде?

Ні. Ріжучі кромки сядуть на перших 3...5 деталях. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

може готові підійдуть

https://prom.ua/ua/p1214348085-metallicheskie-nabornye-traki.html

 

або ж технологія литва як варіант отримання потрібного.

 

Ще як варіант - нарізати з готового дюралевого профілю якщо якийсь з них підійде попрофілю.

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, nand1024 написав:

Є потреба наштампувати

Для початку намалюйте хоча б ескізно як та деталька буде виглядати.

Ручним пресом дрібні детальки робити можна, та прес треба не китайський для встановлення фурнітури.
Коли було дуже треба - робив "штамп" із шматка напилка, а "матрицю" з бруска закаленої Х12МФ, з готовим отвором знайшов (форму отвору допилював), термооброблену звісно. "Штамп" переточував через кожні 250-300 деталей десь, матеріал деталей - сталь Ст3пс товщиною 0,8мм. Це я до того, що як сильно хочеться, а бідний і жадібний, то можна і з підножного.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТО потрібна без варіантів, відразу дивіться в сторону гідравліки, домкрат, повільно але працює. Отой гвинтовий шкільний прес, не помню маркування, ледь давить дірку на 8 в 2мм ст3.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

ледь давить дірку на 8 в 2мм ст3.

Ну я коли давив - в мене периметр "дірки" був десь 80мм, зусилля пару тон максимум (прес - рейковий). Та нюанс - заточку "штампу" я робив такою, що це було не штампування всього периметру відразу, а плавне прорізання від одного кута до іншого. Тобто певним чином не штамп, а фігурні ножиці за принципом дії. Ну і товщина заготовки 0,8мм. За рахунок цього зусилля були дуже не великими. Ну і штамп відносно матриці був зпозиціонованим на направляючій діаметром 50мм, тобто все досить цупке.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там гвинт десь трап 35+ і крок 4-5, важіль 250+- по колу, то на десяток дірок здоровʼя трохи потрібно. Штамп з прямим врізанням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, nand1024 написав:

бо елементів буде багато

Багато це скільки? 10 000? 50 000? 1 000 000?

Тому що 100 - 1 000 шт це відносно небагато, і питання чи морочитися зі штампом, чи таки віддати різати лазером (а то й випиляти у пакеті лобзиком) десь знаходить очевидну відповідь.

 

І таки дійсно:

1 година тому, break написав:

Для початку намалюйте хоча б ескізно як та деталька буде виглядати

 

Щоб не вийшло так, що його не так вже й легко відштампувати....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз в мене з'явилася ідея як ще можна зробити і це буде мабуть краще, зробити 2-3 вида заготовок з пластини які буде простіш всього нарізати і які потім набираються як "бутерброд" один на одного і на заклепках з'єднуються в одне ціле утворюючи ланку для гусениці. В мене ще все поки на рівні бажання зробити гусеничне шасі яке потім піде для якоїсь моделі робота, схем та креслень немає.
Загалом ідея зараз виглядає приблизно так. Таку реалізацію мабуть краще лобзиком пиляти і на більш товстому листі 2-3мм.
 

20231222_231440.jpg

Змінено користувачем nand1024
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Щоб не вийшло так, що його не так вже й легко відштампувати....

Це тільки початок,

там ще й відбортовки будуть,  ... згини там різні.

 

Так що правильним буде  починати саме з цього питання

, Олек77 написав:

Багато це скільки? 10 000? 50 000? 1 000 000?

 

Але здається мені, що все закінчиться на 

, Олек77 написав:

 випиляти у пакеті лобзиком

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоді ще виникає питання, лобзиковий верстат типу JET JSS-16A потягне 2-3мм латуні або алюмінію?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таке можна фрезерувати, зробити на кожну деталь по два кондуктори. Один для отворів, другий для фрезерування в пакеті. Ну і ще погратися з фасонною фрезою(ми)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, nand1024 написав:

"бутерброд" один на одного і на заклепках з'єднуються в одне ціле утворюючи ланку для гусениці.

Оце подивився на креслення і побачив ланцюг від пилки. Не простіше купити готовий? За 300 гривень?

1910v6-4_makita.jpg

Можна на вашого робота зачепити в два ряди на кожен бік. Буде капець як брутально виглядати.

А можна, якщо ланцюг від пилки влаштовує, взагалі оголошення дати - куплю старі ланцюги не придатні до заточки. Ціна може бути взагалі смішна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

Оце подивився на креслення і побачив ланцюг від пилки.

Напрочуд гарне інженерне рішення.

До того ж, бонусом є можливість використання рідних ведучих зірочок, від бензопил.

Вони теж,  вже готові.

 

Зостанеться тільки адаптувати (підрізати) конфігурацію зовнішніх зубів.

Для оптимального зачеплення з грунтом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думав про подібний варіант з велосипедним ланцюгом але там буде мала площа дотику з поверхнею, мені б хотілося всюдихідну платформу зробити, наприклад щоб по снігу теж могла пересуватися, можливо навіть по воді якщо вдасться зробити не надко важку конструкцію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

мала площа дотику з поверхнею, мені б хотілося

ніхто не заважає кріпити до ланцюга якісь грунтозачепи. Теж з готових виробів можна щось придумати. Це буде в рази простіше, ніж клепати все з розсипних детальок, які ще й втомишся "штампувати".

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

є можливість використання рідних ведучих зірочок, від бензопил

ну звідти можна і ведомі - шина теж не як крило від літака коштує. Тим більше швидкості у гусеничного робота буде значно меншою, ніж цеп по шині штатно рухається у бензопили. Так що і вимоги менші і змащувати можна зірочки не "наливом" а чимось консистентним.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна ще в бік конвейєрних ланцюгів подивитися.

https://ua.gzg-chain.com/stainless-steel-chain/stainless-steel-hollow-pin-chain.html - наприклад, з порожнистими штифтами - і на них вже свої грунтозачепи/зуби для колеса клепати/крутити.

Мінус - ціна.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Можна ще в бік конвейєрних ланцюгів подивитися.

https://ua.gzg-chain.com/stainless-steel-chain/stainless-steel-hollow-pin-chain.html - наприклад, з порожнистими штифтами - і на них вже свої грунтозачепи/зуби для колеса клепати/крутити.

Мінус - ціна.

о, це вже має підійти, навіть не знав що таке буває.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nand1024 написав:

о, це вже має підійти, навіть не знав що таке буває

Ви перед тим, як сказати "має підійти" на крок тих ланцюгів глянули б... І на цінник :(

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://unitech.com.ua/ua/cep-s-krepleniem-10b-1-k-14l-kazhdoe-2-naruzh-zveno/

https://unitech.com.ua/ua/cep-s-krepleniem-06b-1-k-14l-kazhdoe-2-naruzh-zveno-25154/

700-750 грн/м. Хіба то дорого? Реально зробити той метр за день у домашніх умовах? ( а то ж буде зарплата фіговенького слюсаря за той самий день).

 

Але ці ланцюги "чорні" (як і ланцюг пилки).

Змінено користувачем Олек77
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В деталі розмірів не вдавався але думаю знайду щось підходящого розміру. Стосовно ціни, готова маленька платформа з гівна і палок яка максимум по кімнаті їздить зможе і яку треба ще доробити буде коштувати декілька тисяч, це ціна за гівно-акрил якщо дуже повезе то алюміній, гумови чи взагалі пластикові гусениці які окремо не продають і гвинтове кріплення до якого навіть гроверів не поклали, це просто викинуті гроші.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку