klimantus

Знахідки з металолому.

496 posts in this topic

Заведемо тему?

Вчора заїхав на прийомку біля хати пошукати матеріал для шпонки, а замість цього вичепив обценьки. Простенькі, звичайні, з клеймом "Ц 60 К" :) але якраз потрібні бо в минулу суботу працювали одними на двох. Ціна 10 грн.

2017-07-07_08-09-13_557.jpg

Були лещата, але варені і з саморобною губкою за 500 грн, не взяв бо вільних грошей нема.

2017-07-06_17-30-02_773.jpg

0

Та тут пол барахолки притянуто с металлоприёмок. Кто будет выставлять то, что уловил с описанием цен?:D

А вообще тема хорошая!

0

59 минут назад, Сирик сказал:

Та тут пол барахолки притянуто с металлоприёмок. Кто будет выставлять то, что уловил с описанием цен?:D

А вообще тема хорошая!

ну не всегда же все ловится на продажу)))) иногда и для себя что-то покупаешь) у меня 80% мастерской с приемки. 

А вообще тема очень хорошая! буду регулярно улов свой выкладывать.

1

правильно сказано, тогда нужно сюда половину барахолки выложить и почти все в мастерской (ну 80%) так точно.

0

1 час назад, Vik сказал:

правильно сказано, тогда нужно сюда половину барахолки выложить и почти все в мастерской (ну 80%) так точно.

Я буду викладивать самое интерестное и смешное.

0

У меня такого улова от отца весь чердак на флигеле, 1/4 гаража и пол флигеля (переехало с гаража). :D Но дело идет, с боями, уже одна газелька уехала на чермет... ^_^

0

Тема хороша. Але хлопці те що тепер робиться то є біда бо здають і робоче і хороше!  Хоча для багатьох це можливість придбати інструмент за малі гроші.🤔

1

Вот такой котелочек ктото сдал вместе с медными трубками.

РИА, тоесть еще в Первой мировой участвовал. Материал медь.

Самовары часто сдают тоже. 

IMGP4310.JPG

IMGP4311.JPG

IMGP4312.JPG

0

1 час назад, Богдан28 сказал:

У меня такого улова от отца весь чердак на флигеле, 1/4 гаража и пол флигеля (переехало с гаража). :D Но дело идет, с боями, уже одна газелька уехала на чермет... ^_^

вот комуто фартонуло, цельная газель улова :)

0

1 час назад, Vik сказал:

вот комуто фартонуло, цельная газель улова :)

Да пусть тащат. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Патологическое_накопительство вот что оно на самом деле.

1

1 час назад, Богдан 1987 сказал:

то є біда бо здають і робоче і хороше

Якщо купують заводи і за місяць в лом здають - то "купують" - сильно голосно скзано.

Так і тут. Аби купляли, то знали ціну. 

А я таких і не звинувачую, і не жалію. Аби не вони, то я б не зміг купити кілька тон заліза, якого б я по реальній ціні не купив би.

Був у мене сусід. При союзі мотоциклом пів заводу вивіз. головне - щоб в каляску влізло. Потім потріхи пропивав, ну так потріхи, що від церозу помер. Потім діти почали здавати в лом. За кілька заходів в лом пішло більше 15-ти тон уголків, швелерів, трансів........ А саме вкусне - ще не пішло....

В свій час загорівся трансами для зварювальних. Попервах в ломі купляв все, що підходить. Набрав близко тони транс.-го заліза і кілька сотень кг шини мідної, люміній і не рахував, бо старався його не брати, брав випадково. Потім з'являлись нормальні шини і залізо - то просто міняв.  Коли закинув - здав з тону транс. заліза і пару сотень кг міді. Патамушо таких як я мало, а коли мені стало вже не потрібним - то потрібним іншим стало не набагато більше ніж тоді, та й зараз так само.

Тому нема чого жалітись. Це практично єдина ніша доступних матеріалів. А жаліти тих хто здав нема смислу, вони його не купляли.

2

8 минут назад, Bogdan сказал:

Ви праві! Я і сам багато хорошого з прийомів натягнув! Але одне діло коли здають а інше діло коли ще й нищать щоб більше нікому не дісталося!

20170707_130040.jpg

0

8 минут назад, Богдан 1987 сказал:

хорошого з прийомів

а шо то там за труба виглядає? А то не можу найти товстостінну діаметром 70-80мм

0

17 минут назад, Bogdan сказал:

а шо то там за труба виглядає? А то не можу найти товстостінну діаметром 70-80мм

Богдан сьогодні буду там і для Вас гляну. 😉

1

Я ледве здихався двигуна на 10 квт. просив 2000. Щеб трішки він був би ТАМ. Зараз лежить генератор із сака. Просте питання - КОМУ ВІН ПОТРІБЕН. Думаю ще трішки і він точно буде ТАМ.

Сак брав лишень заради двигуна. (Т-40).

0

А нищать тому що так легше до тієїж приймальні його дотягти. Та і різні металли по різній ціні.

0

пане Богдан як що зможете. мене цікавить кріплення двигуна швейної машини - на фото в низу, сріблястого кольору. буду вдячний.

0

5 минут назад, ALTOS сказал:

пане Богдан як що зможете. мене цікавить кріплення двигуна швейної машини - на фото в низу, сріблястого кольору. буду вдячний.

Я заходив після роботи але там було закрито! В понеділок якщо непоспішаєте я гляну! Я тьосці маю глянути на грубостінні труби.

0

дякую.

0

В 07.07.2017 в 11:38, Vik сказал:

IMG_20170726_141119.jpg

IMG_20170726_141214.jpg

IMG_20170726_141228.jpg

Сегодня споймал немного)

0

В нас на ломі багато добра пропадає. Але щоб його все бачити - треба там бути кожен день. Саме краще, що знаходив - суппорт з фартуком в зборі від великого токарного. Забрав, бо думав робити самопальний токарний. Руки не дійшли - продав.  ЗБ з КМ3 знаходив. Один раз привезли порізаний ДІП300. Не додумався зняти малу продольну хоч. Через пару днів він в переплавку пішов :( Електромотори частенько трапляються. Направляючу дуже класну знайшов- змазав солідолом і бережу. Доречі може хтось на таку натрапить - відкупив би. В нас на ломі було дві, я попросив лишити, а вони одну продали :(((

Ось така. Ширина 150 мм, довжина 500 мм. Вага 24 - 25 кг. Якщо комусь трапиться - повторюсь - відкуплю. Буду дуже вдячий

6 (2).jpg

9.jpg

0

В ‎07‎.‎07‎.‎2017 в 15:17, Bogdan сказал:

А я таких і не звинувачую, і не жалію. Аби не вони, то я б не зміг купити кілька тон заліза, якого б я по реальній ціні не купив би.

А Вы в этом уверены? А может работай заводы соотношение доходов населения и цен было бы другим?

В ‎07‎.‎07‎.‎2017 в 16:13, Vik сказал:

КОМУ ВІН ПОТРІБЕН

Любому фермеру, если гена живой продать не проблема.

1

В 07.07.2017 в 15:37, Bogdan сказал:

В 07.07.2017 в 15:56, Богдан 1987 сказал:

Богдан сьогодні буду там і для Вас гляну. 😉

Вдалося глянути?

0

В 07.07.2017 в 13:17, Богдан28 сказал:

Круговорот барахла в природе... И наверняка кто то  из этой газельки уже что то прикупил и спешит похвастаться в этой теме.

0

2 часа назад, Stebium1 сказал:

А может работай заводы соотношение доходов населения и цен было бы другим?

после развала союза Литва продавала люминея больше чем россия (а мы участвуем в этом изготовлении) производила. При том, что латвия, конечно же, не производит. Напомню, саяно-шушенская создана для плавки (обогащенного в Одессе) и т.д..... В общем - это бизнес и никаких... Тогда изготовители чуть ласты не склеили, пока приближенные к союзу (и мы в том же числе) не валили все в лом.

80% "свежего" свинца - это лом. 

И т.д.

Это нормальная логика.
А заводы с канфетками и в липецке и в польше (с польши и нам рошенки возят)... строят.

Это как война против рабовладельчества, как и крипацкое право... Иногда надо дешевую "силу" сбрасывать, чтобы мозги работали, а не резать и продавать.
Паровой двигатель был изобретен 2000 лет назад, тогда уже была известная поршневая система (насосы на кораблях такие были), тогда же были шариковые подшипники, сложные механические системы на бронзовых шестеренках - все это можно было обьеденить и был бы сильнейший толчек, но зачем - есть рабы... И все это кануло на 15-17 веков. Вот такова была цена "застоев" и т.п.
Если есть перемены - надо ими пользоваться.

Великобритания решила отказаться от дизельных и бензиновых движков с 2040-года. А у нас еще на Л-6 и УД-2 минитрактора делают - у самого таких движков штук пять...

Что касаеться - хорошо жить. Это очень и очень условно, как и суетативно.

1 час назад, TDK сказал:

Вдалося глянути?

вона більша в діаметрі.

0