andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

Я правильно понял,или поправьте меня-барахолка все таки важнее?или все таки форум-с нашим коллективным опытом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

Я правильно понял,или поправьте меня-барахолка все таки важнее?или все таки форум-с нашим коллективным опытом?

Тандем. убрал одно упадет другое...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, KOLIAN75 написав:

Вы уходите?А если отделить форум от барахолки

Я тут був лише заради "барахолки", форум не розвивав з вагомих для мене причин.

На мою думку, форум без "барахолки" загнеться дуже швидко, бо більшість користувачів приходили заради товару.

Я тут майже з початку, з грудня 2016, а зараз бачу 15 оголошень!

@PSK оголосіть прайс будь-ласка для простих смертних, які не входять у ВІП клуб. 

 

Змінено користувачем MartVlad
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, MartVlad сказал:

 

На мою думку, форум без "барахолки" загнеться дуже швидко, 

 

+++

Когда создавался сайт мало кто решался переходить на него. потом его надо было наполнять чем то.И тех кто был в первых рядах формирования ресурса - посадили на последние ряды.

 

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

Барахолка также стане

А шо такого? Весь "Ибей", например, "торчит" 20% тому "пейпалу". И ничего. Работает. Со страховкой, конечно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да будет холивар.

Можно копать форуму яму.Содержательных постов писать никто и так не пишет,теперь и желание пропадёт.

Весь движ в барахле,и сейчас весьма грязным способом,монетезируется форум. Я прекрасно понимаю что за что то нужно содержать форум,бабло из своего кармана никто не дастаёт,пару человек скидывалось на прикручивание каких то функций. Но не таким же способом... Учитывая что у нас в барахле перепокупаюся товары,то получается "богатые богатеют". Обидно конечно,но чё поделать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, MartVlad сказал:

 

Я тут майже з початку, з грудня 2016,

 

Я тоже почти с самого начала тут.

 

17 минут назад, MartVlad сказал:

форум не розвивав з вагомих для мене причин.

Не буду спрашивать о причинах.Но вот странно,я ни разу не задумывался,помогать ли мне кому то,делиться ли знаниями и опытом,таким образом вносить свой вклад в развитие и наполнение форума.Если что то знаю-всегда подскажу.Если мне надо совета-спрошу.Наверное я что то делаю неправильно?И да-барахолку тоже использую,и как продавец,и как покупатель.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm  Арсен,я же не тебе притензию предъявляю,ты ссылаешься везде на владельца.

1 час назад, softm сказал:

В чем грязность способа?

Ну вот я к примеру считай нищий,траблы у со здоровьем у всей семьи,к слову я даже не пытался на форуме по просить помощи,хотя вполне себя считаю старожилом,и что карлякал в темах.Терь, заплати комуналку,телелефон,интернет,телек бо его закодировали,и теперь форум.Я ток теперь озадачен,скок оно будет стоить,шоб найти ресурсы на это. И это при том что  я смотрю лоты,я (Слово удалено системой) их хочу каждый,но облизываюсь и ложу в избранное,вдруг кэша не много капнет и смогу забрать.

Зато перекупам зелёный свет,кэш есть,прем есть,можно выцепляь интересные новары раньше всех.

 

 

И да,чем плоха тема как на лохе,держи свою объяву в топе бесконечно,а если не хитш листать 20 страниц топа,купи кнопку"отключить топ". Все в плюсе и продавцы и покупатели и просто те кто хочет полистать барахло.

 

Змінено користувачем ZubTech
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Так, дорогие пользователи, в этой теме вопросы и ответы

Яка вартість доступу до "барахолки"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@MartVlad ЧЗТВ 126

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, softm сказал:

Первые три часа лот не виден.

Потом виден всем желающим.
Таймаут в "три часа" -  будет правиться, я думаю.

И это концепция владельца.

В чем грязность способа?

 

А тут я не зрозумів !

Якщо перших три години лот потенційні покупці не бачать , то де той лот буде через три години !?

На 20-30 сторінці !?

Так зовсім не цікаво , бо там його вже не буде бачити , навіть преміуми !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, 032triton сказал:

А тут я не зрозумів !

Якщо перших три години лот потенційні покупці не бачать , то де той лот буде через три години !?

На 20-30 сторінці !?

Так зовсім не цікаво , бо там його вже не буде бачити , навіть преміуми !

Можно сделать платную публикацию в первых трех часах...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton

Олеже, вам продавцям, думаю, це нашкодить в першу чергу, бо копатись в отому всьому хламі, щоб знайти щось корисне я наприклад не буду, проситись у ВІПи також!

Дивлюсь "барахолку" до 10-20 сторінки максимум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, softm сказал:

 Могу тебе отключить премиум, чтобы ты это увидел, если хочешь, ну на некоторое время.

 

@MartVlad @Vip @камасутра

Не треба , хай буде так як і було до цієї хвилини !/)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, кілька сторінок назад було цікавіше....

А що, сайт вже так відшліфований до такого ідеального стану, що настало питання про його монетизацію? Будівництво, шліфовка та обкатка вже закінчені?

Шановні адміни! Прошу звернути увагу. На сайті з"явилася ТРАДИЦІЯ. Крім п"ятничної теми, в цей день Ви нічого доброго для сайту і форумчан запропонувати не можете. Не виняток і остання п"ятниця. Якесь мутне голосування відносно послуг та робіт виконаних не на нашому, а на іншому сайті, а на додаток дуже обнадійнева інформація про платну барахолку....

Хотілось би зрозуміти, це такий чьорний п"ятничний гумор, чи щось іншне? Якщо гумор, то так і скажіть, якщо ні, то Ви сьогодні не те питання поставили на голосування. Можливо на питання: барахолка платна чи ні, або бути чи не бути сайту, голосування булоб більш активним...

 

21 час назад, Vip сказал:

Когда создавался сайт мало кто решался переходить на него. потом его надо было наполнять чем то.И тех кто был в первых рядах формирования ресурса - посадили на последние ряды.

Нічого, ми " в тельняшках". Та і з балкона краще видно, ніж в перших рядах.

 

20 часов назад, камасутра сказал:

а не лучше ли прикрыть эту тему до окончания "ремонта на форуме" во избежание волнений и кривотолков - все равно пока никакой информации и конкретики нет?

Кривотолків не буде, якщо повернутися і прочитати початкові теми при створенні сайту. Якщо пам"ятаєш, там піднімалося і обговорювалося питання монетизації сайту. Якщо не вирізали там пости, то було зразуміло все написано і аргументовано, що платний сайт існувати не буде...  Щось не видно економічного покращення в країні і збільшення статків людей в порівнянні с 16-м роком...

21 час назад, Одессит сказал:

А шо такого? Весь "Ибей", например, "торчит" 20% тому "пейпалу". И ничего. Работает. Со страховкой, конечно.

Давайте і ми будемо торчати як Єбей (коли виростемо до його рівня у всіх аспектах) "пейпалу", коли він повноцінний з"явиться у цій країні....

Змінено користувачем ginni
помилка
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З іншого боку в барахолці є продавці із захмарними рейтингами, які тихою сапою лише реалізують свій крам. Я звісно, вельми вдячний ім за можливість придбати в них дефіціти. Але при тому вони не вносять ніякого вкладу в збагачення форумного контенту. А я підозрюю (виходячи з асортименту іхнього краму), що у них є знання і досвід, щоби ділитися ними з такими аматорами як я.

Вічно так тривати не могло, тому зміни очікувані. Хоча трохі лячно....

Змінено користувачем Саша
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Саша сказал:

 є продавці із захмарними рейтингами, які тихою сапою лише реалізують свій крам. Але при тому вони не вносять ніякого вкладу в збагачення форумного контенту. 

Деньги любят тишину.... 

Змінено користувачем Vip
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо, платити, то платити мають тільки продавці і аж ніяк не покупці. Але і тут питання.. Чи є статистика відвідувнь сайту своїми і "гостями" в день ?Скільки новх добавляється за місяць?  Чи буде сайт просуватись і рекламуватись, щоб збільшити потік відвідувачів (клієнтів).. ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, kolish сказал:

Якщо, платити, то платити мають тільки продавці і аж ніяк не покупці. 

Ви напевно праві , але треба розуміти , що кожен продавець закладе додаткові витрати у вартість товару , і в кінцевому результаті заплатить всерівно покупець !

Підтримка сайтів фінансується : власними коштами 

платними послугами

або за рахунок реклами !

Я не думаю , що оплата буде високою , якщо це якийсь невеликий процент , то це нормально !

Вже у деяких вайберних групах почались ''платні послуги'' , так що дивуватись немає чому , бо ми всі підсвідомо розуміли , що платити рано чи пізно прийдеться !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, ginni сказал:

Якщо не вирізали там пости, то було зразуміло все написано і аргументовано, що платний сайт існувати не буде...

Если мне память не изменяет, то там как раз говорилось совсем другое. Сайт частный коммерческий проект, который на данный момент ( на то время) работает бесплатно, таково решение владельца. Коммерческий, подразумевает под собой заработок!

 

4 часа назад, ginni сказал:

А що, сайт вже так відшліфований до такого ідеального стану, що настало питання про його монетизацію?

Думаю тут совсем по другому,  сайт не может дальше улучшатся без коммерциализации...

 

32 минуты назад, kolish сказал:

Якщо, платити, то платити мають тільки продавці і аж ніяк не покупці

Простите, но многие покупатели, они  продавцы, но не тут. Тут не так много хоббийщиков, в основном покупка происходит для обеспечения производственного цикла, а стало быть зарабатывания.

Насколько я понял месседжи администрации, оплата будет распространятся прежде всего на тех, кто не участвует активно в жизни форума, может я и ошибаюсь.   

Ну что же, считайте это местным налогом на туризм.

И  да, было бы совсем не плохо видеть прейскурант, это было бы честно!

И чего не хотелось бы видеть, это посторонней рекламы, ну тут уж как будет, достанет уйдём.

PS Ну и, до вчерашнего дня, я к примеру не знал кто хозяин сайта, а сегодня, просто хочу сказать @PSK спасибо!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ginni , это частный ресурс с определенным владельцем. Владелец в праве решать каким образом будет развиваться и видоизменяться этот сайт. Это прописано на входе. Точка. Все наши рассуждения на эту тему не имеет никакого значения. Заходя на этот сайт, каждый, думаю, это прочел и принял.

Монетизация барахолки... а что вы хотели - времена "мир-дружба-жвачка" канули в лето! Телевизор на обычную антенну уже не посмотришь! - что говорить о барахолке. Лично для меня, провинциала, барахолка это очень ценный ( и наверное ЕДИНСТВЕННЫЙ ) источник покупки нужных в моей мастерской вещей. 

 Совсем другой вопрос - люди ( человеки), наполнившие сайт контентом. Не просто бла-бла-бла постами, а содержательной и очень полезной информацией в области металлообработки.  Себя к последним не отношу - слишком поздно  я сюда зашёл и потолковее меня есть форумчане. Эта категория форумчан абсолютно безвозмездно!  до сих пор предоставляет нам информацию и возможности развивать свои проекты и задумки. Так вот эти люди пришли в дом ( на сайт ), поздоровались, вытерли ноги у входа, согласились с правилами поведения, помогли покрасить, поштукатурить, петли  смазали, чтобы не скрипели, итд. А им теперь говорят - правила поменялись - барахолка платная услуга.

 

Предлагаю создать раздел интеллектуальной деятельности. Нужна вам информация какой проводок в какой пин вставить на станке - заплатите денежку и вас проконсультируют. Не знаете как разобрать узел - оплата и вопрос решен. Чтобы форумчане "с головой" могли  оплачивать свое пребывание в барахолке.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Stebium1 написав:

 а сегодня, просто хочу сказать @PSK спасибо!

 

Враховуючи, що людина (@PSK) вже п'ятий рік оплачує хостинг даного форуму і роботи з його облаштування і я теж хотів би подякувати йому!

Разом з тим хочу запропонувати додатковий розділ до нашої барахолкі : програмні продукти.

В даному розділі програмісти могли би продавати корисні програми для користувачів.

Докладніше тут.

А також: чи не можна активувати посилання на відео в описі лотів? 

Наприклад: продаж двигуна і разом з тим відео його тестування.

Бо все одно активне посилання в опис лота можна просунути у відповідях на запитання до лоту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Stebium1 сказал:

Если мне память не изменяет, то там как раз говорилось совсем другое. Сайт частный коммерческий проект, который на данный момент ( на то время) работает бесплатно, таково решение владельца. Коммерческий, подразумевает под собой заработок!

Спробую нагадати, те, що пам"ятають всі, хто був на сайті з самого початку. Мета створення сайту? Щоб у нас був свій сайт....

Не комерційний проект, фінансований приватною особою. Безплатний для користувачів. Слово комерційний, з"явилося пізніше.. В темах були питання про підтримання сайту і можливо в подальшому його фінансового забезпечення. Питання було зняте, т.я людей ще було на сайті мало, адміністрація вирішила, що це питання не сьогоднішнього дня і саме головне, не було продуманого механізму реалізаціїї цієї ідеї. ЇЇ і сьогодні не має. Можливо є бажання, а нормально-правого механізму реалізації не має...

Остаточно питання про монетизацію сайту було знято, коли я запропонував свої послуги на посаді касира сайту.:D

Тепер відповім на Ваше дуже старе запитання від 18  грудня 2016 р. , в одній з старих тем: "....а вот где были налоговики?" Будуть, як тільки:

10 часов назад, softm сказал:

Дело в том, что будет прикручен ликпей, для оплаты.

і сайт змінить свої ознаки с форума на ознаки інтернет-магазину. 

Думаю далі не потрібно продовжувати, що буде далі ітак все зрозуміло....

12 часа назад, Stebium1 сказал:

Думаю тут совсем по другому,  сайт не может дальше улучшатся без коммерциализации...

Не заперечую, що для дєякого покращення не можливо обійтись без додаткового фінансування. І якщо головний сонсор не має можливостей, чи ще щось, то якось треба виходити з положення. Тоді знову з"являються давно забуті питання фінансування сайту. Але тоді давайте піднімимо давно забуті відповіді на це питання, чи запропонуємо форумчанам сформулювати свої бачення, як допомогти сайту для його розвитку...

12 часа назад, Stebium1 сказал:Тут не так много хоббийщиков, в основном покупка происходит для обеспечения производственного цикла, а стало быть зарабатывания.

Тут не так много хоббийщиков, 

Навпаки, на цьому сайті більшість хоббійників... Що є додатковим аспектом, дуже виважено підходити до дєякіх фінансових питань.

13 часа назад, камасутра сказал:

@ginni , это частный ресурс с определенным владельцем. Владелец в праве решать каким образом будет развиваться и видоизменяться этот сайт. Это прописано на входе. Точка. Все наши рассуждения на эту тему не имеет никакого значения. Заходя на этот сайт, каждый, думаю, это прочел и принял.

Частково Ви праві. Хозяїн - барін. Його бажання і погляди, це все так. Але якщо, вони не будуть з розумінням, чи без розуміння прийняті форумчанами, то тоді виникає питання про можливість існування чи не існування сайту. Хтось залишиться, а хтось піде. У багатьох людей різні пріорітети, завдання та інтереси на цьому сайті.

Коли я прийшов на цей сайт, там взагалі нічого написано не було....

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.02.2020 в 22:25, softm сказал:

...девятый просто боялся что я не агент ФСБ, ...

Арсен! Так ти той, чи ні? Агент?:D Запитую, бо піднімається, чи будуть підніматися фін. питання на сайті. То може "твоя" структура допоможе їх вірішить? :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, ginni сказал:

Спробую нагадати, те, що пам"ятають всі, хто був на сайті з самого початку. Мета створення сайту? Щоб у нас був свій сайт....

Не комерційний проект, фінансований приватною особою. Безплатний для користувачів. Слово комерційний, з"явилося пізніше.. В темах були питання про підтримання сайту і можливо в подальшому його фінансового забезпечення. Питання було зняте, т.я людей ще було на сайті мало, адміністрація вирішила, що це питання не сьогоднішнього дня і саме головне, не було продуманого механізму реалізаціїї цієї ідеї. ЇЇ і сьогодні не має. Можливо є бажання, а нормально-правого механізму реалізації не має...

Остаточно питання про монетизацію сайту було знято, коли я запропонував свої послуги на посаді касира сайту.:D

Тепер відповім на Ваше дуже старе запитання від 18  грудня 2016 р. , в одній з старих тем: "....а вот где были налоговики?" Будуть, як тільки

Треба розуміти , що ми не ТзОВ , і що коли почнеться комерційна робота ''барахолки'' та монетизація будь яких ''послуг'' на сайті , то обов'язково з'являться ті , кому буде цікава ця комерціалізація , тобто податківці та всі ті хто вміє зробити проблеми на рівному місці, і з'являться вони із запитаннями як до власників сайту , так і до їх бухгалтерів , а головне їхнє зацікавлення буде ''торгашами'' , які у своїй більшості є ''неофіціалами'' !

Хочеться вірити , що всі підводні камені та мілини вже відомі , і наш баркас не зачепить їх , а головне щоб не загруз на мілині .

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку