Alex_Shine

Панове, сорієнтуйте по ціні

34 повідомлення у цій темі

Всім миру Слава Україні. Вчора знайомий зателефонував з приводу виготовти йому заглушки до обладнання. Нічого космічного, вони глушать гвинтами,але каже не дуже виглядає)

Зробив взірець, каже норм, соорієнтуйте по ціні.  Мій шестигранник  сталевий 14мм, довжина виробу 22, різби 12мм, М12*1.75. Кількість 30 Шт. Дякую! фото для прикладу

DSCN8721.JPG

Змінено користувачем Alex_Shine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

40 грн шт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подібне для фуганка подають, але "міцне", можливо закалка присутня. То ціна дуже серйозна була, точно не згадаю, давно купував. При тому, що не під замовлення і не 5 штук.  Але тут валом факторів інших. Вцілому підтримаю 40 грн, якщо це зайняло години три роботи. 

Але ще як приклад. Мені потрібні були фланцеві болти на 12 довжиною 40-45 не з капусти - є такі в продажу - по 120 грн. за штуку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Враховуюяи що пиляю я їх на ТВ6, різати тільки полгаркою на шматки, і різби плашкою. На цих два взірця я витратив хвилин 20))) тобто десь на кілька годин роботи) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то 30-40грн/шт в залежності від обладнання оснастки і техпроцесу. Особисто я розраховую ціну за простою формулою: (час на виготовлення деталі (або ж партії деталей) * вартість 1години роботи + ціна матеріалу) *коефіцієнт складності роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І знову ж таки, ви робите це в якості хоббі чи плануєте тим заробляти? Це принципово різні речі і відповідно різна ціна роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alex_Shine написав:

Враховуюяи що пиляю я їх на ТВ6, різати тільки полгаркою на шматки, і різби плашкою. На цих два взірця я витратив хвилин 20))) тобто десь на кілька годин роботи) 

це буде 1 метр кругляка ф14 -  ціна приблизна 55 гривень метр на (якщо відрізати  від більшого шматка надо то можуть добавити ще 20), доставка 120 гривень новою пошною, треба ще відрізной диск , це 20 гривень - итого по  заготовці 210 гривень,

Вставка в різець 100 гривень.

210+100=300: 30=10

 

 

Тепер по роботі:

Нарізання різьби: ну саме дешевше це 15 гривень на болт зараз якщо опт (доллар зараз скакнув тому може ще і мало буде)

Токарка шоб сточити под розмір 10 гривень,

Нарізання різьби  плашкою ну що найменьше 15 гривень.

Торцювання пусть буде на опті 10 гривень.

Итого на одному болті маємо  50 гривень за роботу...

 

Складаемо і виходить 60 гривень за болт...і це ще думаю маловате буде на данний час. 

 

P,S,  Я теж точу на маленькому станочку але кітайському)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Alex_Shine написав:

Нічого космічного, вони глушать гвинтами,але каже не дуже виглядає)

Я не совсем понял, у Вас получается самый  обычный винт с уменьшенной головкой . Они есть в продаже . Зачем их изготавливать . Тем более из чернухи ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Viktor_KVS тут немного другой вопрос .

Вы предварительно не оговаривали примерную сумму ? 

Если нет - Вам готовы дать любую которую Вы назовёте ? 

Я думаю тут все понимают что у заказчика и исполнителя очень разные взгляды на  стоимость изготовления изделий .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

заняло день работы  8-9 часов 

в мене простий підхід, але з вагоном виключень. Тут метал сильно не потяне, то мій принцип підійде вчисту - день роботи - 2000 грн. Мінімум 1500 грн. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor_KVS написав:

просьба то же  оценить

із врахуванням матеріалів і їх цін, а також об'єму роботи то я б оцінив в 2000-2500

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

в мене простий підхід, але з вагоном виключень. Тут метал сильно не потяне, то мій принцип підійде вчисту - день роботи - 2000 грн. Мінімум 1500 грн. 

Не знаю насколько он верный . Все люди работают по разному .

Одно и то же изделие кто  сделает за день а кто-то за два .

Значит ли это что первый должен получить -2000 т.

А второй -4 ? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то ціна повинна обговорюватися з клієнтом ще на етапі погодження робіт, а не після того як був витрачений час та матеріал. Стосовно порівняння із ціною в магазині то тут, як на мене, питання спірне, так як процеси виготовлення і об'єми зовсім різні. Взяти того самого болта: скільки часу йде на виготовлення його станком автоматом (секунди) і скільки потрібно для виготовлення на токарному (хвилини), тому, я вважаю нормою, що ціна на виготовлення штучних деталей на замовлення буде вищою за ціну деталей масового виробництва. Чи ви пропонуєте точити, до прикладу, гвинтики м3х10, умовно, по 40коп/шт, так як вони коштують в магазині? Цінуйте всій час, обладнання і інструмент.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

4 години тому, Alex_Shine написав:

Зробив взірець, каже норм, соорієнтуйте по ціні.  Мій шестигранник  сталевий 14мм, довжина виробу 22, різби 12мм, М12*1.75. Кількість 30 Шт. Дякую! фото для прикладу

DSCN8721.JPG

я б за таке взяв 600грн, роботи на годину-півтори. 100грн матеріал, 500 в карман. і товариш не в образі і ви. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Cracker написав:

Не знаю насколько он верный . Все люди работают по разному .

по цьому питанню я можу дипломну роботу написати і все не врахую.

Я зі своєю рулеткою. В кого лінійка чи аршин... то вже інша розмова ))) .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може людині простіше буде купити коротких інбусних болтів (230₴\кг), найдешевшу китайську плашку (70-100₴) (для правки заходу різьби) і відрізний круг на болгарку (22₴ Ф125й). І куди естетичніше буде. 

Бо з вашими хотєлками за простий метиз людина збанкрутує!)))

Змінено користувачем gesichtslos
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Olexy написав:
11 година тому, Alex_Shine написав:

DSCN8721.JPG

я б за таке взяв 600грн,

За таке,як замовник,я б не дав 600гр.Чому?Тому що, як виконавець,я б не вiддав замовнику деталi,без фаски,та  неторцованi.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Alex_Shine Конечно в первую очередь нужно обговорить цену с заказчиком до изготовления.Клиенту эти изделия нужны как затычки, типо для красоты. Сами Вы, заплатили бы  40-50 гривен за такой болт когда магазины ими забиты? За 40-50 гривен этот болт должен хотя бы эстетично выглядеть и шляпка   поинтересней.

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну клиент не бежит в магаз покупать. 20гр./шт. нормально. Но сделать покрасивше надо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Ну клиент не бежит в магаз покупать. 20гр./шт. нормально. Но сделать покрасивше надо.

Ну если бы на фото образца  был покрасивее .

А так - о чем разговор ?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Виктор Смирнов написав:

@Alex_Shine Конечно в первую очередь нужно обговорить цену с заказчиком до изготовления.Клиенту эти изделия нужны как затычки, типо для красоты. Сами Вы, заплатили бы  40-50 гривен за такой болт когда магазины ими забиты? За 40-50 гривен этот болт должен хотя бы эстетично выглядеть и шляпка   поинтересней.

Лично я би зробив сам красиві болти якщо мені треба було  і не іхав би у магазіни шукати) Бо це було би бистріше)

Але красота пропорційна зростанню ціни якщо робити для клієнта)  А клієнт у нас часто думає що все можно порішати за пляшку горілки.. І щиро обурюється коли чуэ що це не так.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лаадно) захейтели,зробив як міг, по вашим бажанням, фаска все таке.

Робота суто хобійна, замовнику начхати,йому треба перед босом звітувати,мол затички готові, робота зроблена. затички будут зашиватись,тут суто формально, дядки такі що не будуть бігати по ринкам і шось покупати, їм легче мені подзвонити мол - зроби.Домовився на 40 грн з второпластовими  п"ятачками. Ось вам робота, краще вже зробити не можу по багатьом причинам) 

1- Руки 2 - китайскі кончені різці  ( тобто пластини )3-  задрочениій  я і ТВ6)))Амінь

DSCN8725.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що затикати ними?

Тиск там є?

Змінено користувачем Karmadon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так там до 20 КГ пропану. Діло таке, є ГРК, там є манометр  для настройки, він стоїть в середині, його не видно, і враховуючи агресивну дію газу і кончений китайский манометр він починає травити через місяць , два. Хлопці його глушать звичайним гвинтом через фум) але виглядаю це все не дуже.особливо при комісіїї , тому вирішили зробити  більш меньш адекватні глушки. Вкручуються в тіло,там десь 12 мм і в упорі фторопластове кільце.бо там жекльор,щоб манометр на стрибав при перепадах

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фторопласт це текучий матеріал.

Чи у вас якась хитра марка фторопласту?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку