tehnodez

Вибір пральної машини

61 повідомлення у цій темі

, Олек77 написав:

І ніякої змови немає... просто зниження собівартості..

 

 Я в таких випадках кажу — " понабирають по оголошенню...." ..... і в результаті виходить цитата одної відомої персони — 

"Маємо те, що маємо."(с) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

 

 Я в таких випадках кажу — " понабирають по оголошенню...." ..... і в результаті виходить цитата одної відомої персони — 

"Маємо те, що маємо."(с) 

Криза менеджменту у дії.

Думка технарів заважає? - Ігноруйте думку технарів поки виріб працює і його купують.

Будуть рекламації під час гарантійного терміну - оштрафуємо виробництво "Бо це ж вони браку наробили!" і технарів з формулюваннями "А ви куда дивилися???" та "Чому не переконали???". А на претензії/відгуки післягарантійні манагерам начхати - більшість з них до того часу піде паплюжити репутацію іншого підприємства.

І саме так це працює в більшості рішень по побутовій/колопобутовій техніці.

Змінено користувачем Олек77
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вставлю п'ять копійок.

Користувався послідовно вертикальною б.в ноунейм з Німеччини,  Індезітом вертикальним, Самсунгом з дверцятами - кожною більше 5 років. Всі вони працювали в різних умовах.

Різна вода, різні за якістю пральні порошки.

З інженерної точки зору - перша мала нержавіючий бак і барабан, чавунні противаги, позиціонувала барабан після прання, потужні гідроамортизатори, все добре покрашено і змащено.

Друга - пластикові амортизатори тертя, пластиковий бак і нержавіючий барабан і після декількох років - ржаві панелі і корпус.

Остання Самсунг - просто тихо пере. Чути лише віджим на 1200 об.

Тому моя думка - головний критерій безшумність роботи. Все що має вилізти - вилізе в період гарантії.

 

Щодо конструктиву - першу я вважаю ідеалом конструкції - останню майже ідеалом комфорту. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Whirlpool вертикальна працює біля 20 років. (Звісно, я перу без фанатизму, не щодня.) Із них кілька місяців пропрацювала на ОДНОМУ підшипнику. Чому так довго?

Ну бо потрібен був час, щоб до мене дійшло, що з нею щось не гаразд.

 

Ремонтував сам власноруч десь у 7-10 сеансів, кожен по кілька годин, надивившись відосіків і накупивши у інтернеті деталей.

Сумарно пішло годин 30-40 мабуть чистого часу

Якби я був майстром до машинок, боюся моя робота за таких умов була б комерційно збитковою...

Вийшлов шедевр! Роздовбану диру у баці заліпив латкою на болтах, заливши під латку силікон. А шо? Жоден клей до того бака не пристає.

Замінив лише зломану опору і її підшипник. Іншу опору не чіпав. Ну і сальники, тен та ремінь-прокладку поміняв.

Працює далі...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене самсунг. Вже довго. Років з 7. Брав б/у з європи. Рік тому ремонтував. Розлетілася хрестовина (згнила) і побила бак. Нічого, купив нову хрестовину, підшипник не міняв, він іще в доброму стані, поміняв заодно аморти. Бак попаяв і залив зверху епоксидкою 5ти хвилинною. А бак був добряче побитий, тріщини, дірки. Нічого, працює :)

Так що розбитий бак це ще не діагноз :)

Змінено користувачем Reiter
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Олек77 написав:

Еволюція зниження корозійної стійкості (дуже приблизно) по камері сольового туману буде : 1500 год - 1200 год - 750 год - 240 год - 100 год.

Тільки візуально та "еволюція" виглядатиме як ржа по низу пралки на подряпинах в першому варіанті виконання, і дірки в металі, куди рука пролазить - в останньому.

Стосовно вибору - навіть не знаю, що можна порекомендувати.

Я б вибирав за двома критеріями -

1) зовнішній вигляд і бренд, про який кажуть, що не повне лайно.

2) вага. Тупо важча пралка буде кращою.

 

Рекомендації типу "а в мене працювала 20 років" не варті уваги. Бо оту модель вже ті ж 20 років не роблять. В мене Construkta пропрацювала 14 років, а до того - у німців 10. Коли вийшов з ладу двигун - пішла в смітник, бо Сіменс більше такі не робить, а проточувати-перемотувати - я вирішив, що воно того не варте. Та й так вона вже втомилась. Накривалось - за весь строк дві заміни підшипників (раз після німців і раз у мене),дві заміни щіток у двигуна. В кінці строку служби -  дриснув патрубок від лотка порошка до баку, резина втомилась. Всьо. Що бак, що корпус, що амортизатори - стан ідеальний, як на такий строк. Але  рекомендувати комусь Construkta я точно не стану:D

Змінено користувачем break
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так же задавался вопросом покупки стиральной машины. Разговаривал с менеджером одной известной фирмы. Спрашивал :почему так, одна машина служит 20 лет а другая 3 года . И обе под одним обозначением и названием. Разъяснение получил такое: При одной и той-же марке и названии машины идут в разном исполнении. Т.Е. комплектуются разными по качеству агрегатами.

С разным ресурсом. В данной фирме до 12-ти видов комплектации машины одной марки. Исполнение зашифровано и бытовому потребителю практически недоступно. Продают же машина по цене высшей категории. Остальное формирует сверхприбыль (наша переплата). Смысл такой. Машина бытовая работает не каждый день. Допустим 30 часов в месяц. Это 1000 часов ресурса подшипника на 3 года гарантии.

Ставят подшипник с ресурсом 3000 часов. Дают 3 года гарантии. Машина отработает 10 лет и уйдет в утиль. Другой тип машины берут на производство. Работает 6 часов в день. Ставят подшипник с ресурсом 6000 часов и дают 2 года гарантии. Отработает 6-8 лет и уйдет в утиль. Все довольны. И платят за эти машины одну и ту же цену. Получается так: если Вам получилось приобрести машину с промкомплектацией, то в быту она прослужит лет 20. Если с эконом комплектацией - то немного дольше гарантийного срока при минимальной интенсивности использования. И это при одной марке машины.

Поэтому что-то советовать рядовому потребителю сложно. Берите изделие у официального торговца. Внимательно изучайте маркировку (не всегда но иногда помогает). Не соблазняйтесь на огромный срок гарантии. (на промышленный вариант исполнения  серьезный производитель никогда не даст) . И вообще опирайтесь на здравый смысл и жизненный опыт.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, break написав:

Рекомендації типу "а в мене працювала 20 років" не варті уваги. Бо оту модель вже ті ж 20 років не роблять.

 

Саме так.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, Александр Ирошников написав:

Спитайте у канала " автореаниматор "

він мені відповів учора-бери Мілі. а у нас милі починаються від 1500, а у мене бюджет до 600 :(

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, tehnodez написав:

Дякую, а в плані, вузла хрестовина-підшипники, що надійніше? Бо, якраз один ремонтник радив LG через їхні великі підшипники-це правда?

і справді що на lg барабани ріжуться-розриває від монет?

У мене в родині дві LG на 5 кг, з прямим приводом. Після 10 років одна, та 15 років друга, нещадної експлуатації (діти, спецовки) в обох поміняв підшипники та сальники, заодно замінив амортизатори щоб зайвий раз не лізти туди. У тієї, що 10 років старості періодично доводиться міняти насоси, десь раз на три- чотири роки. Підшипники ,дійсно, величезні, здається 206 та 205. І проблема тут зовсім не в підшипниках, а в сальниках. Якщо сальник почне пропускати воду, то ніякий якісний підшипник довго не проживе, тому якщо прийшов час міняти підшипники, то треба міняти сальники ї хрестовину, бо шийка вала де тре сальник зношена. Перед встановленням нової хрестовини треба звернути увагу на ділянку вала де буде працювати сальник: якщо поверхня не полірована, то берем наждачку 2000 і поліруємо. Якщо й доведеться колись купувати нову пралку, то знову куплю Лижу, не дивлячись на перелічені поломки, бо то не поломки, а природній знос деталей.

Колись був Самсунг, з ремінним приводом, років через 8 почали зявлятися ті  самі проблеми, що й в LG- підшипники, сальники, насос. Розмір підшипників був менший. Робота у неї була набагаьо гучніша ніж у машин з прямим приводом- дуже галасливий колекторний двигун.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, tehnodez написав:

він мені відповів учора-бери Мілі. а у нас милі починаються від 1500, а у мене бюджет до 600 :(

Коли б надумали купувати таку десь далі, то врахуйте що вони досить важкі і доставка обійдеться в копієчку. Можна спробувати пошукати приблизну вагу, але на вскидку побутова пралка Miele раза в два важча від подібних інших марок.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Міля гарна машинка, була як і решта іншого) Як казав Остап Ібрагімович: Мне не нужна вечная игла для примуса, я не собираюсь жить вечно.

Замість чавунної хрестовини бака почали ставить з алюмінієвого сплаву, бо чавунну пральний порошок не роз'їдав, вектор розвитку зрозумілий. Треба віддати шану інженерам, потайки від маркетологів вони залишили розміри кріплення без змін і при необхідності можна з розборки купить чавунну хрестовину і поставить замість нової. wt2796wpm важить 98кг чим важча машина - тим менш схильна до танців по хаті. Більша частина ваги - це противаги прикручені до бака, туди маркетологи ще не влізли і тут вони чавунні. На бюджетних пралках зазвичай відлиті з бетону чи якоїсь цементної суміші. Хоча по великому рахунку, роль грає вага а не з чого зроблені. У Мілі в меню зразу прошиті всі мови (до яких країн вона офіційно поставляється) можна вибрать Україньську. Хоча купуючи вживану, на лицевій панелі написи будуть з тої країни де використовувалась. Можна не звертати уваги, ці всі команди дублюються на екрані мовою яку обрали. В сервісному меню можна подивитись чиси напрацювання даного апарату. Далі - лотерея. Вживані зазвичай везуть без кріплення барабану для транспортування. По дорозі може повідбивати все що завгодно, навіть якщо продавець перевірив машинку у себе на складі. Деякі продавці дають гарантію, кажуть що в них напрацовані стосунки з сирвісниками по всіх містах, як воно насправді - невідомо. Якщо мова про вживані, то цю минулого року купував за 16К грн. були і дешевші та потрібна була з сушкою.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем, купил только что https://maximum.md/ru/6462753/ .

Польской сборки-нормально?!

Запоздало интересует ваше мнение. 

Что я купил?! Дай Боже, если это видпроцуе, хотя бы лет 10.

Реально, очень впжно ваше мнение.

 

Пишу на русском, потому что с планшета, а он у меня тормозит, писать через гуглтранслейт копировать вставлять, зависает.

Парни я вам реально очень благодарен.

Кстати на основном чипмейкере, меня забанили черт знает за что, а вы потратили своё внимание, время, спасибо.

 

 

 

Далее, почему хотел купить "вечную иголку от примуса".

Понимаете, вся эта байда, которая творится вокруг нас,  эта война, кризис, всё это перерастёт в ещё большую экономическую яму.

Для детского-примитивного примера, вчера на работе,  один комрад вспомнил, что он помнит времена, когда соляра была по 9 лей,

Вот на этом тупом примере, вы видите как взлетели цены и как купал несчастный лей, за каких то 11 лет, сейчас ц нас соляра 29 лей и растёт дальше,  а доход не успевает за ценами,   чисто как пример.  Дизель в одну цену с бензином!

 

И чем дальше, тем будет печальнее.

Поэтому хочется, уже куптть, не что подешевле, а что понадёжнее и ремонтопригоднее.

Что б проработало подольше, без поломок, и гемора.

Я вот сейчас думаю как мне в квартиру сварить буржуйку, так что б без дыма, потому что с этими долбоёбами в россии, и ещё с кое кем у нас, мы может остаться без тепла, понимаете, дальше будет хуже.

 

Спасибо вам.

 

Пожалуйста напишу ваше мнение о выборе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, tehnodez написав:

Польской сборки-нормально?!

Запоздало интересует ваше мнение. 

Бош о котором писал польской сборки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, tehnodez написав:

на основном чипмейкере

 

 

fp.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вибочаюсь.

Можливо, я не правильно висловився, а ви мене не правильно зрозумили.

Тот типа "российский" чипмейкер, вин неповнистно российский.

Там люди не тилько с России, там люди з Прибалтки, Европы, Молдовы (нас двое минимум),

Тому, я не знав, как його назвати, бо там купа народу.

Але тут краще, вильничише и практичнише.

За свою украинскую мову, прошу прощеня, бо пишу с планшета, а вин, колись копиюе текст (и з гуглтранслейт в.т.ч) зависае.

Тому пишу как е.

Дьякую.

 

Про пральну, за посиланним, шось сказати погане можете?

Змінено користувачем tehnodez
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, tehnodez написав:

Спасибо всем, купил только что https://maximum.md/ru/6462753/ .

Польской сборки-нормально?!

Запоздало интересует ваше мнение. 

Что я купил?! Дай Боже, если это видпроцуе, хотя бы лет 10.

Реально, очень впжно ваше мнение

А какой в этом смысл ?

Что изменится от мнения ? 

В чем  его важность ?

Сначала купить , а потом спрашивать мнение , я даже и не знаю  по какому это .

Ну скажу я что польская сборка это очень плохо - дальше что ? Вы ее назад понесете ? Или будете с этим жить ))

 

Змінено користувачем Cracker
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, tehnodez написав:

Про пральну, за посиланним, шось сказати погане можете?

А смысл? Вернете обратно в магазин на основании отзыва?) Шо куплено - то куплено. Главное что бы механика работала, а электронику у вас Аурел неплохо ремонтирует, от мерседесов до кофемашин)

Чтобы сказать что-то хорошее или плохое, нужно либо пользоваться этой техникой, либо быть мастером по ремонту сма.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Tramp написав:

 

Чтобы сказать что-то хорошее или плохое, нужно либо пользоваться этой техникой, либо быть мастером по ремонту сма.

 

Конечно, никуда я ёё не верну, буду юзать и радоваться.

 

Если честно, на это и была надежда, что здесь толковые люди, можнт быть даже и мастера, с бльшим опыт, чем у меня и всяко что-то толковое посоветуют.

И спасибо, посоветовали.

3 години тому, Tramp написав:

А смысл?

 

3 години тому, Cracker написав:

А какой в этом смысл ?

Что изменится от мнения ? 

В чем  его важность ?

 

 

Ну, что б знать где подстелить, какие проблемы могут появиться в процессе.

К чему готовиться.

 

А насчёт сборки, были российской, китайской и польской.

Российскую отмёл сразу, выбирал между Польшей и Китае .

Надеюсь сделал правильный выбор.

Ну и взял самую дешёвую LG что была, со ск дкой как раз влшёл в бюджет.

 

 

Но всё равно спасибо всем.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VARI2007 написав:

Берите изделие у официального торговца

 

Зараз з перепадами напруги, основне це вхідний захист. Наприклад бж з apfc та варісторами з окремим запобіжником, не бачив в жодній із своїх пралок...

 

Встановити варістори та реле напруги в мережі квартири може кожен ... Тому той вибір, фактично зводиться до механіки.

 

Про підшипники з терміном 3000 годин цікаво було дізнатись. Двигуни що на беко, що на лж, ті що бачив, це жесть, збирається воно набором з модулів, контакт на затискачах...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ресурс.jpg

Ресурс 1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Велика подяка всім. Працює практично безшумно, я такого ще ніколи не бачив.

Зовні оглянув, навіть причепитися нема до чого.

Розбирати не став, щоб не порушувати гарантійку. Але зовні вона, ну ось нема до чого докопатися. Гоняв бу бош, ще тих років, початку століття ось суб'єктивному, за якістю дуже його нагадує,

теж, ідеально підігнано, міцно зібрано, ну зовні судити звичайно безглуздо, але той індезит який був після, поряд не стояв. Ну навіть не знаю, цей LG ну по зовнішніх дуже добре зібраний, ніяких скрипів, мінімальна вібрація, все виглядає продумано. Як і скільки воно проживе, покаже час.

найголовніше, що вона ремонтнопридатна, не треба пиляти бак, потім ліпити на соплі та саморізи

 

@VARI2007 Вячеслав, отдельное спасибо, очень полезно, приму к сведению.

 

Ну будет видно чо по чём.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шкода я той бош вже не розберу, він напевно вже згнив десь, а хотілося б розібрати те й те й порівняти. німця та корейця

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не буду описывать красивовое современное гуано и новый товар продающийся в Украине из -за того что всё пост- советское пространство нищее, отсюда и стоимость товара который сюда завозят дешёвый, а наши торбешники назначают цену за товар который не зававозят.  То есть в априоре всё гуано и мы из него выбираем.  Хорошый товар завозят и это не официльные торбешники.  Если спрашивать о качестве стиральных полуавтоматоа то только у тех кто их ремонтирует. Спросите у них, что у вас стоит дома? Ответ будет один- Mille. Mile  среди всех стиральных машин как мерсодес среди всех автомобилей.  Годовалый индезит (7к) после замены подшипников продают, 1к гривен, а пятилетний mille (75 к) за 6 к (далеко довоенные цены) 7 и 75к, разница есть? 

Змінено користувачем Виктор Смирнов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я знаю не одного монстера по ремонту сма,и только у одного Милли. У меня бош 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку