Artem1ks

Оцінити вартість замовлення

40 повідомлень у цій темі

Привіз кліент трубу та зкругляк  ,треба виготовити щось типу втулки і пальця під підшипник , лінійні розміри +- 1мм точними є тільки 80 і  35(на валу)Тут запитує, скільки буде коштувати ,кажу 500-600 орієнтовно, і почалось ...давай хоть за 500 може і тд ...короче здержав себе щоб сходу не послати. Змерився він  з сумою і залишив залізяки в мене.... Тут запитання до майстрів , чи то я так дорого "залупив" , чи то ще залишились люди які роблять то ще дешевше ? 

изображение_viber_2023-02-19_12-08-15-977.jpg

изображение_viber_2023-02-19_12-08-16-154.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То хай походить, пошукає дешевше! Як на мене, то зовсім не дорого. Звісно, якщо не для ЗСУ.

 

 

 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і зробіть точно по кресленню (Ф25 М30)  :)

 

12

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це не дорого. 

В маленьких населенних пунктах беруть 150 - 300 грн за годину роботи. 

В крупних 250 - 600 за годину. 

Це все приблизно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тільки за такий чертеж потрібно одразу відсилати на "навчання".

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Ну і зробіть точно по кресленню (Ф25 М30)  :)

 

Пардон, то вже мій прой*б))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

Тільки за такий чертеж потрібно одразу відсилати на "навчання".

Ніхто не говорив за КРЕСЛЕННЯ , зазвичай приходять і показують на своїх пальцях  , а тут прям гріх скаржитись 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Виктор Смирнов написав:

Тільки за такий чертеж потрібно одразу відсилати на "навчання".

Если я всех клиентов,с такими или подобными "чертежами",буду отправлять на учёбу,то останусь без заработка. Всего  то-поинтересоваться,что это, и куда,и хотя бы-где посадки,и всего делов.Да,многие смеются над такими художествами,но разве все они работают строго по правильным чертежам?

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Сергій Лавріненко написав:

Це не дорого. 

В маленьких населенних пунктах беруть 150 - 300 грн за годину роботи. 

В крупних 250 - 600 за годину. 

Це все приблизно. 

Цікаво а як рахувати таке .. нарізав різьбу м 36х1.5  на "хвостику"   в досить масивному півтора метровому валові , місцеві кашки і " собратья" не беруть по габариту(  В мене робота зайняла хвилин 20 ...це брати теж 100 грн чи як )?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звісно ні. Така робота по домовленості. 

Я писав про приблизні ціни. Люба людина скільки хоче, стільки і візьме за свою роботу. Нехай бере хоч 5т за півгодини. Це їхня домовленість між собою. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якшо привіз матеріал і він нормальний то 500-600грн адекватна ціна. 

А то було колись - треба виточити втулки прості, матеріал свій привезем і я здуру назвав ціну. А привезли шось говнілінове яке точити неможливо, ще й з припуском по зовнішньому діаметру 20мм, ще й ржаве, аж кожура сипеться. Більше не повторюю таких помилок =)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Называйте цену за работу таку шоб ви сами понимали зачем вы то робите,логика проста если я работаю я хочу потом пойти в магазин и купить ну возьмём образно палку колбасы себе и палку коту. если я поработал неважно час или 5 мин и по итогу я не могу купить колбасу то зачем мне вообще иметь майстерню можно просто пойти охранником в атб или грузчиком некаких вложений и также само отсутствие денег на колбасу. Так что если вы можете сделать хорошо у вас есть на чём то сделать то цените свою работу и время, всем кому тут чуть чуть проточить или чуть чуть снять ну где работы на 5 минут я предагаю сделать эту работу самостоятельно,там же на 5 минут, НАПИЛЬНИКОМ ))))

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене ситуація була комічна. Приносять значить дебелий квадрат,і бажання отримати з тієї заготовки болта м36/3. Я побачивши квадрат задумливо кажу що треба якусь втулку городини,і ця робота трохи займе часу. На що клієнт видає: та тут роботи на фігню часу нафіг та втулка,отак берем,отак ставим у патрон і отак точим. На ці слова я кажу ідіть покажете. Гонорово підходить до станка... і щось пішло не так.Треба було бачити  в той час клієнта з квадратною заготовкою і трикулачковим патроном)))) це був злам його уявлень)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdangrinevic86 написав:

У мене ситуація була комічна. Приносять значить дебелий квадрат,і бажання отримати з тієї заготовки болта м36/3. Я побачивши квадрат задумливо кажу що треба якусь втулку городини,і ця робота трохи займе часу. На що клієнт видає: та тут роботи на фігню часу нафіг та втулка,отак берем,отак ставим у патрон і отак точим. На ці слова я кажу ідіть покажете. Гонорово підходить до станка... і щось пішло не так.Треба було бачити  в той час клієнта з квадратною заготовкою і трикулачковим патроном)))) це був злам його уявлень)))

То ви вдвох того, яка різниця з яким ексентрицентром зміщена та головка болта...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

То ви вдвох того, яка різниця з яким ексентрицентром зміщена та головка болта...

Мені всеодно як, заказнику отак і отак,і ніяк інакше. Тут про ціноутворення, так би мовити закулісся виконаних робіт. Чому ціна така яка є,  а не така яку хочуть.

Змінено користувачем bogdangrinevic86
Доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну то взяли замовлення, гроші, й хай круте, е ж є за що)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

паз на шпонку маленьку 100-200 грн. (я так платив) в шківу - 400. І це з одного "заходу" на кілька хвилин роботи... 

Болт до авто купити (м10-12 * 40-60) 100-180 грн.

 

В мене був випадок, один "пенсіонер" просив зробити "одне діло" - "...приїдь, поговоримо...", я: - буду в тих краях, зайду. Пізніше зайшов, він дав завдання, я просто на око і по-мінімуму назвав - від 3000 і т.д. Той в шоці - я думав гривень сто... Я: - мені тільки приїхати сюди коштувало 400... Той: - поняв. - і пішов... 

Отак - приїдь... діло є... Часто понти і нерозуміння реалій... 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdangrinevic86 написав:

 Тут про ціноутворення, так би мовити закулісся виконаних робіт. Чому ціна така яка є,  а не така яку хочуть.

Потому что цена такая какую поставил мастер и зависит от его желания посетить мальдивы. Они ж когда в магазин ходят не говорят,а чого хлеб у вас  по 20 давайте по 15.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

В мене був випадок, один "пенсіонер" просив зробити "одне діло" - "...приїдь, поговоримо...", я: - буду в тих краях, зайду. Пізніше зайшов, він дав завдання, я просто на око і по-мінімуму назвав - від 3000 і т.д. Той в шоці - я думав гривень сто... Я: - мені тільки приїхати сюди коштувало 400... Той: - поняв. - і пішов... 

Отак - приїдь... діло є... Часто понти і нерозуміння реалій... 

 

 

Я езжу только к тем клиентам которые у меня постоянные и то если прям ну совсем им худо десь посреди поля кусок комбайна такой шо хз куда везти и они за то платять,а так приедь посмотри, тебе надо привези я занят, а по том да то до тебя ехать тож 20 км и хто зна чи ти зробишь, то уже понятно сразу что платить там не хотят или не могут. к стати отлично работает как фильтр от дураков.

Бесплатно краще ничего не делать, чем работать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem1ks написав:

Привіз кліент трубу та зкругляк  ,треба виготовити щось типу втулки і пальця під підшипник , лінійні розміри +- 1мм точними є тільки 80 і  35(на валу)Тут запитує, скільки буде коштувати ,кажу 500-600 орієнтовно, і почалось ...давай хоть за 500 може і тд ...короче здержав себе щоб сходу не послати. Змерився він  з сумою і залишив залізяки в мене.... Тут запитання до майстрів , чи то я так дорого "залупив" , чи то ще залишились люди які роблять то ще дешевше ? 

изображение_viber_2023-02-19_12-08-15-977.jpg

изображение_viber_2023-02-19_12-08-16-154.jpg

нормально ти сказав ,так воно і є  ,труба не понятно яка  100х60 напевно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой, маю підозри, будуть там геморої не на 500 грн... і за М30, і за зовнішній діаметр втулки...

Змінено користувачем Олек77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Олек77 написав:

і за зовнішній діаметр втулки...

Лишити добрий припуск на самостійну доводку напилком?))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, bogdangrinevic86 написав:

У мене ситуація була комічна. Приносять значить дебелий квадрат,і бажання отримати з тієї заготовки болта м36/3. Я побачивши квадрат задумливо кажу що треба якусь втулку городини,і ця робота трохи займе часу. На що клієнт видає: та тут роботи на фігню часу нафіг та втулка,отак берем,отак ставим у патрон і отак точим. На ці слова я кажу ідіть покажете. Гонорово підходить до станка... і щось пішло не так.Треба було бачити  в той час клієнта з квадратною заготовкою і трикулачковим патроном)))) це був злам його уявлень)))

Клієнт, звичайно, не обізнаний... Але, якщо з іншої точки зору: він прийшов до фахівця ж? І очікує, що у людини, яка цім займається, має бути 4-х кулачковий патрон. Тож весь цей секс лише тому, що "хочемо багато і зараз. І в розвиток не вкладаємось"... 

, Artem1ks написав:

Цікаво а як рахувати таке .. нарізав різьбу м 36х1.5  на "хвостику"   в досить масивному півтора метровому валові , місцеві кашки і " собратья" не беруть по габариту(  В мене робота зайняла хвилин 20 ...це брати теж 100 грн чи як )?

Ось, саме про це я кажу.  Так, обладнання та оснастка коштують багато. Ала й дозволять робити швидко та якісно...   А не торгуватися за 3 копійки... 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Клієнт, звичайно, не обізнаний... Але, якщо з іншої точки зору: він прийшов до фахівця ж? І очікує, що у людини, яка цім займається, має бути 4-х кулачковий патрон. Тож весь цей секс лише тому, що "хочемо багато і зараз. І в розвиток не вкладаємось"... 

Ось, саме про це я кажу.  Так, обладнання та оснастка коштують багато. Ала й дозволять робити швидко та якісно...   А не торгуватися за 3 копійки... 

 

Я мав на увазі час який стоїть гроші. Зазвичай патрон трикулачковий стоїть. Чи потрібно час зміни оснастки включати в оплату за виріб? Звичайно. Через це одинична деталь стоїть дорожче ніж серія. А ще в мене є правило людей які знають як це зробити,хочуть дешево і миттєво просто відсилаю до інших. Собі дешевше, і нерви в порядку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І взагалі є три поняття: дешево,якісно і швидко. З них клієнт вибирає два, відповідно як працювати майстру.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку