Reiter

Вибір будинку з 2х

189 повідомлень у цій темі

, david.k написав:

Прислухайтесь до дружини це сильно впливає на комфорт і атмосферу в домі. Happy wife-happy life. Перший будинок виглядає краще.

От в тому то й справа, що її тяге до отого другого. А я топлю за перший, бо менше геморою. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Послухай жінку й зроби все навпаки. Якщо щось не так всеодно винним будеш ти)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А хтось підкаже що то за фігня в гаражі другого будинку. Я про бетонну стінку і насип землі. Це тупо щось не дороблено чи яку підпору робили? Як для підпори, то якаст єрунда, а не вивези куб землі, а навпаки підперти бетоном теж якось тупо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іще відносно заїзду в двір. Іще раз поїхали, подивились і дійшли висновку, що робити його з такого схилу, то дурне діло. До низу 15м. Перепад більше 3 м на цій довжині. 

 

До ділянки є іще заїзд знизу. Там грунтова дорога. Власне до цих будинків вся дорога грунтова (1,5 км і їх 2 шт). Але от саме до ділянки починається дуже "красива". Приблизно 50 - 60 м. Зате можна знизу заїхати. Може найняти трактора і просто її розрівняти? Але питання як часто це робити. Бо іеакше я навіть станки не завезу в той гараж

IMG_20230501_135606.jpg

IMG_20230501_135650.jpg

IMG_20230501_140814.jpg

IMG_20230501_135648.jpg

IMG_20230501_135614.jpg

IMG_20230501_151814.jpg

IMG_20230501_134640.jpg

IMG_20230501_134832.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам правильно кажуть. Якщо вже вкладати кошти, то вкладайте в будівництво "частини" майбутнього будинка чи майстерні. Бо те, що ви дивитесь -- то гімно на палиці, вибачте на слові. 
Потім ще порахуйте витрати на перевізку станків та час, який ви угробите на ремонт того трухляка. Пошуйкате толкове на зйом та будуйте своє. 

За час, що ви будете ремонтувати в "новому" будинку, можна будет фундамент зробити, та, можливо, частину стін. 

А зі старого ви пристойне все одно не зробите. Я вже робив "канфєту", коли пальцем ткнеш і пів стіни обпадає. Заїбався на 100 дурних. 

Тим паче, по фото, ні в першому, ні в другому будинку вже давно ніхто не жив. 
Привіт сирість, пліснява та інші радощі. Потім ще будете нові легені на барахолці шукати. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

До ділянки є іще заїзд знизу. Там грунтова дорога. Власне до цих будинків вся дорога грунтова (1,5 км і їх 2 шт). Але от саме до ділянки починається дуже "красива". Приблизно 50 - 60 м. Зате можна знизу заїхати. Може найняти трактора і просто її розрівняти? Але питання як часто це робити. Бо іеакше я навіть станки не завезу в той гараж

Чувак, ти просто з полу собі такий геморой з тим будинком хочеш підібрати... Я навіть не знаю, що сказати. Це буде прям епічний піздець коли оте все болото розкисне взимку або вантажівка зі станками сяде на мости і кран відмовиться туди їхати. 
 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

Чувак, ти просто з полу собі такий геморой з тим будинком хочеш підібрати... Я навіть не знаю, що сказати. Це буде прям епічний піздець коли оте все болото розкисне взимку або вантажівка зі станками сяде на мости і кран відмовиться туди їхати. 
 

Взнавав за те щоб прорівняти, мужик каже що в нього є бій кирпича і можна засипати прорівняти. Ціну не озвучив. Можна взнати в середу. 

 

Поясню ситуацію. Планував (і планую) будинок з цокольним гаражем - майстернею. Купив дорогу ділянку 15 соток над річкою з видом на річку та все місто, з можливістю зробити свій вихід до тої річки, свій пляжик і т. д. За 100 м сосновий ліс. 2 км до центру міста, магазин, автобус, хороша дорога, траса поруч. Реально найкраще, що можна було знайти. Просто райський куточок. Відвалив 17к зелені 5 років тому. Далі пішло не по плану. То одне, то інше, то коронавірус бізнес підкосив, потім війна. Будуватись поки немає можливості. Продати ділянку можу завжди, але не хочу і не буду. Бо таких ьільше нема. Це фактично остання така була зі старезним будинком. 

 

Станки якісь стрять під плівкою, якісь в зйомному гаражі, який як виявилось тече увесь і все іржавіє. Самі на зйомному живемо. Коротше вже "немає борошна терпіти ці пекельні сечі". 

 

Робити на тій ділянці тимчасове немає ніякого бажання. 

 

Недуманно-негаланно підвернулись ці варіанти. 

 

Плюси: жити поки в своєму, нарешті з'їхати з орендованого. Нарешті запустити майстерню. Станки всі окрім 16б16 можу своїм пікапом перевезти. 

 

Потім як все налагодиться будувати потихеньку те про що мріяв. Або ні - хто зна що буде далі в країні. Може доведеться продати :(

 

Але там треба робити нормальну свердловину, а це 100к було до війни. Нормальну каналізацію (септик). Бо тимчасове не хочу робити, щоб потім зносити. 

 

Цю ж дачку можна буде продати, можна зробити якісь чани і здавати для відпочинку за містом і мати якусь копійку. Варіантів багато. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будуйте одразу на цій ділянці,все інше пожалкуєте,кажу з досвідом,сам будував з нуля,знайомий будував кімнатку +кухня бо не було коштей,потім планував поряд нормальний будинок,зараз сильно жалкує знову будуватись ніякого бажання,а якби трохи піднапрягся одразу б нормальна хата вийшла(його слова) так і живе

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оба дома копия того, что купил Дима Бербраер. Посмотрите несколько видосов на его канале. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Може найняти трактора і просто її розрівняти? Але питання як часто це робити. Бо іеакше я навіть станки не завезу в той гараж

Ніяк її тривало не зарівняти, якщо просто грейдерити проїжджу частину. Тре обочини занизити і кювети нарізати. Бо інакше то не дорога, а просто вирівняний рів, в якому простіше зробити ставок, ніж утримувати дорогу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V_adim написав:

Будуйте одразу на цій ділянці,все інше пожалкуєте,кажу з досвідом,сам будував з нуля,знайомий будував кімнатку +кухня бо не було коштей,потім планував поряд нормальний будинок,зараз сильно жалкує знову будуватись ніякого бажання,а якби трохи піднапрягся одразу б нормальна хата вийшла(його слова) так і живе

Останнє, що прийшло в голову. Не будувати майстерню, а використати під неї старий будинок. 

В кутку ділянки побцдувати такий же маленький 6 х 6 чи трохи більший. І жити поки в ньому. А потім не зносити, а лишити як будиночок для гостей чи може колись батьків до себе забрати

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно, то https://www.youtube.com/watch?v=iTJ4yea3q78
Якщо по висотам, висновок який зробив я, і не тільки я, сходи - це полна ху№ня. Якщо будинок - то тільки одноповерховий. Ви поки побігаєте туди сюди вже втомитесь.
Стан обох будинків  - ну як на мене то це не більше ніж приїхати на вихідні, полежати на гамаку, поїсти шашлик. 
Брав би таке, тільки у випадку якщо це дають безкоштовно. 

Не знаю в якому населеному пункті це знаходиться, але восени знайомі задались приблизно таким же питанням ( перезимувати на випадок Ч.), дивились варіанти в білоцерківському районі - 3к будинок, газ вода туда сюда - 10к у.е..
Купили 3к будинок недалеко в Камянця-Подільського, в селі., газ вода, туда сюда, за 11к здаєтся, з гаражом, з бойлером і ремонтом в будинку, усіма меблями, заходь живи. 

Але гроші Ваші - приймайте рішення самі)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

будинок з цокольним гаражем - майстернею.

А станки більші за НС12 та ТВ4 як туди затаскувати? 

Я зрозумів. Справжні герої в обхід йдуть. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Другий варіант геть не підходить, лазити по отих косогорах всі ноги переламаєш, тим більше підїзду немає. Найменший дощик влітку, або ожеледиця взимку і все, ти невиїзний, доставай вертольота

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey_drabchuck написав:

А станки більші за НС12 та ТВ4 як туди затаскувати? 

Я зрозумів. Справжні герої в обхід йдуть. 

По сходах на дошках тричі затягували і витягали 1а616. Правда розібраний і втрьох. 

Взагалі не проблема. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно наводящий вопрос - ваша мастерская это бизнес или хобби? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене є будинок в гарному місці, але з отакими косогорами - нафіг нікому там  не потрібен. Косогори - коли є за що, лише тоді можна, продовбавшись, зробити щось. 

Будинки старі і непрактичні. Я б пройшов би і не заморочувався. Нема дороги - нема нічого. Три битих цеглини пропадуть як в чорній дірі. Та дорога переорана на півметра - тепер оці півметра потрібно буде чимось запхати, потім підняти рівень і т.д. 

В цілому - план з цими будинками ніякий. Я свій будував і в ньому ж стояли усі станки, потім добудував за літо гараж з підвалом і перебрався туди. Зробити коробку - це найпростіше. В мене сусід, після роботи, вимуровував один  ряд - за місяць побудував, при цьому в нього не було електрики, не кажучи про бензинові моторчики і т.п.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Другий варіант геть не підходить, лазити по отих косогорах всі ноги переламаєш, тим більше підїзду немає. Найменший дощик влітку, або ожеледиця взимку і все, ти невиїзний, доставай вертольота

Зато дітям радість взимку. Поки ще в задоволення з горки покататися на чомусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Можно наводящий вопрос - ваша мастерская это бизнес или хобби? 

Хоббі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Купив дорогу ділянку 15 соток над річкою з видом на річку

досить не мала ділянка, щоб побудувати все що потрібно і потім не зносити

тим більше що там вже є "старезна хата"

навіщо купувати ще одну ділянку з "старезною хатою"?

мрії про майстерню покі відкласти, станки перевезти в сухий гараж без ями і з цілою кришою

"старезну хату" трохи підладнати, побілити(вона у вас вроді ж глиняна), і переїзджати

так, зручності будуть надворі, але будівництво свого і на перспективу піде значно скоріше

до планування нових будівель підійти відповідально, щоб нічого потім не зносити

будуйте з піноблоку

хочеться майстерню на консольному поверсі? так і будуйте невеликий будиночок на 1 кімнату і кухню з майстернєю на консольному поверсі

засобів використання у цієї будівлі на майбутьне безліч:

і гостьовий будинок, і ще одна майстерня (наприклад столярка, чі швейна майстерня для дружини з величезним розкрійним столом(дружина в захваті буде)

і будинок для батьків, а то й будинок для себе, коли дорослим дітям основний будинок віддасте

 

А заразом за рік чі два зрозумієте, чі потрібен вам новий будинок з єкоматеріалів, чі достатньо піноблока 

 

п.с. багато разів бачів, як новий будинок будували навкруги старого, а потім старий валяли всередині новозбудованного

не знаю який в тому сенс, але вроді казали, що так документи не то простіше, не то дешевше отримати на будинок.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

В кутку ділянки побцдувати такий же маленький 6 х 6 чи трохи більший.

5х8. З попереднім фундаментом 10х8. На отій половинці можна рік-півтора цілком нормально прожити.

Потім добудувати другу половину і другий поверх, але на другому поверсі можна все почати робити за наявності коштів.

Ніяких майстерень в цоколі зі станками. Це погана ідея.

Значно практичніше майстерню будувати окремо. В ті ж два поверхи, з тоншими ніж у будинку стінами. На перший - важке обладнання, можна і автівку там тримати. Зверху - чиста зона і дрібне обладнання. При бажанні взагалі половину другого поверху можна зі скляним дахом зробити, дружині для вирощування яких орхідей чи кактусів.

Варіантів море.

Основні постулати наступні:

-приводити в нормальний стан старе житло дорожче і довше, ніж побудувати нове.

-житло з кількістю поверхів більше двох абсолютно не практичне.

-при наявності фантазії і певному плануванні можливо будуватись поетапно, при чому без особливого дискомфорту.

-майстерня в житловому приміщенні має сенс лише у випадку, коли саме потужне обладнання у вас - бормашинка.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайомий купив типу такого. Казав швиденько підлампічу і під здачу. Вкладень по мінімуму,чисто марафет. Тепер цей проект він називає чорна діра.

   Маю досвід перебудови двох будинків,які мали набагато кращий стан. Висновок зробив такий,якщо мав би чистий участок,поставив би гарну битовку, та будував би з ноля..

Змінено користувачем lestad1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В якщо все обирати з двох, то перший. Різниця в ціні не велика.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Сергій Лавріненко написав:

Взагалі не проблема.

ага, от прям взагалі. три рази розбирати та збирати станок. та ще й по дошках. 

щасливчики, що не вронили станину на бік чи бабка не пішла гуляти по вашим ногам. 

, lestad1 написав:

 Маю досвід перебудови двох будинків,які мали набагато кращий стан. Висновок зробив такий,якщо мав би чистий участок,поставив би гарну битовку, та будував би з ноля..

цілком згодний

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переглянув фото обох дач - це треш. На фото з першого є фрагмент стіни без штукатурки, так я не помітив там в кладці торців цегли, видно тільки боки, тобто зовнішня стіна в пів цегли. На другому фрагменти фундамента просто жахають. Планування явно не для постійного проживання. Засипати дорогу також нічого не дасть, треба знімати слой цього багна і піднімати рівень вище обочин, а це катастрофічно дорого, знаю з власного досвіда.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку