Reiter

Вибір будинку з 2х

189 повідомлень у цій темі

, Pasha65 написав:

Переглянув фото обох дач - це треш. На фото з першого є фрагмент стіни без штукатурки, так я не помітив там в кладці торців цегли, видно тільки боки, тобто зовнішня стіна в пів цегли. На другому фрагменти фундамента просто жахають. Планування явно не для постійного проживання. Засипати дорогу також нічого не дасть, треба знімати слой цього багна і піднімати рівень вище обочин, а це катастрофічно дорого, знаю з власного досвіда.

може ТС просто хоче побавитись у "стройку" і хоче в отой весь треш увязатись та витратити останні 6 тис баксів. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Reiter написав:

Останнє, що прийшло в голову. Не будувати майстерню, а використати під неї старий будинок. 

В кутку ділянки побцдувати такий же маленький 6 х 6 чи трохи більший. І жити поки в ньому. А потім не зносити, а лишити як будиночок для гостей чи може колись батьків до себе забрати

Ви  самі  відповіли  на  своє  питання.  Не  витрачайте  час  на  дурниці,  ( та  і  кошти),  бо  його  не  вернеш.  Починайте  робити  щось  своє.  І  не  туліть  щось  тимчасове,  то  викинуті  даремно  гроші  ( нерви,  час  і  тд )    Можу  одне  допустити  тимчасове,  це  якийсь  ангарчик  із  дерева  та  профлиста,   І  то,  при  правильному  плануванні,  ця  врємянка  може  бути  на  постійній  основі.  Туди  буде  що  сховати  із  часом.  А  оті  дачні  будинки,  то  все  єрунда,  не  зв"язуйтеся.  Повірте,  свої  роки  не  повернеш.  Вище  не  одна  людина  Вам  про  це  писала.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Pasha65 написав:

Засипати дорогу також нічого не дасть

У тестя заїзд в двір не багно і не глина, просто земля. Поки закочував тесть жигулика то все було терпимо, навіть травка росла. Потім купив він собі мерса, бусік старенький. І катався на маршруті. Вранці виїхав - ввечері додому. Іноді на обід приїздив.

Протягом пари-трійко років на ділянку 3х10 було всипано 5 самоскидів щебню (був у тестя знайомий на "щебнєвозці", в них якісь там взаємозаліки, тобто - не за гроші). І я ще трохи допоміг, насипав трохи будівельного сміття. 5 разів по 3 кубічні метри - на тій ділянці має бути шар каміння товщиною більше півметра.

Щебню не видно, весь потонув. Колія, де стоїть бус, десь 20см ями. В мене кліренс 175мм, то заїзджав в двір акуратненько збоку накатаного, бо можна сісти на пузо.

В воротах кинули два шматки бетону від чи то аеродромних чи дорожних плит. От плити в землю зайшли майже врівень. А щебінь - тоне як в прірву. Може бут розміром з кавуна, а потім вже щебінь зверху вирішило б трабл, та то вже розкіш.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Pasha65 написав:

Переглянув фото обох дач - це треш. На фото з першого є фрагмент стіни без штукатурки, так я не помітив там в кладці торців цегли, видно тільки боки, тобто зовнішня стіна в пів цегли.

Це Ви про яку стіну? На першому поверсі 30 сс стіни. А ось мансарда, то так. Там всього в пів цеглини :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ТС, прислухайтесь до колег, і прийміть правильне рішення) не беріть ви ці обєкти)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Reiter написав:

Це Ви про яку стіну? На першому поверсі 30 сс стіни. А ось мансарда, то так. Там всього в пів цеглини :)

Четверте фото від початку теми. І на "мансарді" і на основній стіні одинакова кладка. Взяв в лапки тому-що нічого спільного з мансардою, абсолютно нічого, звичайний і вкрай примітивний дах. Ви збираєтесь будувати, тому розумієтесь в кладці стіни в пів цегли, цілу, півтора і т. д., і як це виглядає ззовні. Подивітся уважно - типова кладка в пів цегли, звідки там 30 см.(а це кладка в одну цеглу з штукатуркою). Можливо зсередини для утеплення домурували ще один шар в пів цегли ніяк не зв'язаний кладкою з зовнішнім, тоді це просто аварійний варіант. Але скоріш за все 30 см. мають стіни де є вікна і ви бачите торець. В глухій стіні Ви не можете безпосередньо побачити товщину, її можна оприділити по кладці. На крайняк тонкою довгою викруткою проколупайте "дзюрку" між цеглинами, побачите і товщину і зодно перевірите міцність розчину. Гадаю Ви будете пренеприємно вражені.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Pasha65 написав:

Четверте фото від початку теми. І на "мансарді" і на основній стіні одинакова кладка. Взяв в лапки тому-що нічого спільного з мансардою, абсолютно нічого, звичайний і вкрай примітивний дах. Ви збираєтесь будувати, тому розумієтесь в кладці стіни в пів цегли, цілу, півтора і т. д., і як це виглядає ззовні. Подивітся уважно - типова кладка в пів цегли, звідки там 30 см.(а це кладка в одну цеглу з штукатуркою). Можливо зсередини для утеплення домурували ще один шар в пів цегли ніяк не зв'язаний кладкою з зовнішнім, тоді це просто аварійний варіант. Але скоріш за все 30 см. мають стіни де є вікна і ви бачите торець. В глухій стіні Ви не можете безпосередньо побачити товщину, її можна оприділити по кладці. На крайняк тонкою довгою викруткою проколупайте "дзюрку" між цеглинами, побачите і товщину і зодно перевірите міцність розчину. Гадаю Ви будете пренеприємно вражені.

Чесно кажкчи навіть не звернув на це уваги. Всі стіни з вікнами і там товщина пристойна якщо дивитись зовні. Але звісно ж все під тукатуркою. В гаражі теж стіна що розділяє гараж 30+ см. Я іще питав в продавця чи стіни повнотілі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не відкладайте життя на завтра , воно дуже коротке , будуйте майстерню на новій ділянці ту що купили , живіть в старенькій хаті потім збудуєте нову , але купувати тимчасове   і вкладати туди і сили і кошти як на мене безглуздо , тим більше   не факт що потім  після тих всіх ремонтів схочете щось будувати , а територія з лісом та річечкою залишиться лише мрією . , Повторюю живіть сьогодні. подивіться мій пост  я теж почав на початку війни  тяжко так але мрія до якої я йшов мати свою майстерню здійснилася. коли  зробив фундамент   то думав ну добре що є фундамент і підлога вже є куди поставити  стаеки вже не в болото , потім коли звів стіни подумав як класно що є тіни вже в вітряну погоду не дме і це великий +  плоскошліф запустив коли ще навіть не було криші  Приїзджав вечорами шліфував  ав небі бачив зірки , кожного разу розкривав закривав санок брезентом ,   але я це все пройшов  і не жалію 20221125_122330.jpg20221125_122342.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в мене якщо захтіти  то 2гий поверх можна зробити жилим запроста  а в вашому випадку   щоб не жити в старенькій хаті то можна зразу туди . а потім будувати хату  в мене получилося 50 квадратів майстерня і мансарда теж 50 там думаю зробити слєсарку і туалет і склад

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все життя прожив в своєму будинку. Тому трохи маю уяву. Краще одразу на своїй ділянці. І краєвид одразу буде, і розуміння що то своє.  А так, відкладенне життя на колись. Але це колись не настає. Навідь старенька хатинка, може буди придатною до життя. А ще, все потрібно обговорювати з дружиною. Бо ці незручності, можуть на декілька років розтягтись. Але у вас вже є 6000 (те що на дачу плануєте), по моїм скромним міркам,це вже половина будунку :) Ну стіні точно.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Навіщо купляти житло в якому неможливо жити?!!!?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наче так туди сюди прикинув, то можна витягнути невеликий будинок по типу отого 1го з газоблоку якщо своїми руками. 

 

Але дивлюсь отаке відео і офігіваю трохи. 

 

https://youtu.be/eKKPDdjpS74

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Але дивлюсь отаке відео і офігіваю трохи

А Ви не дивіться відео а дивіться на три пости вище яку майстерьню з кімнатою на другому поверсі побудував Руслан

в його темі є як будувалось, з чого будувалось і скільки на те все пішло грошей

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

А Ви не дивіться відео а дивіться на три пости вище яку майстерьню з кімнатою на другому поверсі побудував Руслан

в його темі є як будувалось, з чого будувалось і скільки на те все пішло грошей

Ну само собою, що таких загонів як в тому відео не буде, що фундамент 7000 долл по матеріалах 0.о

 

Все робитиму сам. Слава Богу руки з правильного місця ростуть і трохи досвіду в ремонтах маю. Вже клнкретна економія. Звісно з нуля будинок не будував. Але в наш час ініормаціі в відкритому доступі не просто багато, а навіть надлишок :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я только когда перечитал ответы юзеров понял всю логику - что где находится и что где есть. Сначала думал, что на главном участке в 15 соток ничего нет. А там есть стара хата. Тогда мой совет (опыт постройки цеха и пары домов) такой: не надо ничего покупать для жилья. Ни участков, ни домов. Найдите морфлотовский контейнер или металлический вагончик, поставьте его на основном участке и организуйте там мастерскую. 1000-2000 долларов и станки под крышей, и работать можно. Контейнер куда более ликвидный товар чем дача, пусть даже в 100м от леса. Плюс контейнер можно задействовать под стройку или даже встроить в план дома. Какие-то деньги придётся вложить в ремонт староі хати. Ну и год-два перекантоваться там, экономя на аренде. Когда живёшь на своём участке каждый день, то как-то само собой получается то забор построить, то дорогу отсыпать, то воду провести то ещё 100500 дел сделать. А когда не живёшь там, то раз в месяц можешь приехать на шашлык, разве что.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Звісно з нуля будинок не будував. Але в наш час ініормаціі в відкритому доступі не просто багато, а навіть надлишок :)

Дам ещё один совет: обязательно делайте проект того, что планируете построить. В смысле - перед началом стройки у вас должен быть план на каждый кирпич, каждый фундаментный блок, каждоый замес бетона. Покажите этот проект друзьям, можете на форуме обсудить - лишним не будет. На отладку проекта у меня ушло 3 года неспешно. По проекту 3 года закупались материалы, окна, варились двери, ворота и решётки. Зато потом дом сложился как Лего за 65 смен в 3 человека. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Все робитиму сам. Слава Богу руки з правильного місця ростуть і трохи досвіду в ремонтах маю. Вже клнкретна економія. Звісно з нуля будинок не будував. Але в наш час ініормаціі в відкритому доступі не просто багато, а навіть надлишок

Самое главное найдите видео об межпозвоночных грыжах на стройке и ценах на их "лечение".

Потом порассуждайте об экономии, скорости выпонения работ, качестве. 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Reiter написав:

Ну само собою, що таких загонів як в тому відео не буде, що фундамент 7000 долл по матеріалах 0.о

 

Все робитиму сам. Слава Богу руки з правильного місця ростуть і трохи досвіду в ремонтах маю. Вже клнкретна економія. Звісно з нуля будинок не будував. Але в наш час ініормаціі в відкритому доступі не просто багато, а навіть надлишок :)

Тако мені на фундаментні блоки пішло в районі 15т грн при курсі 35  , далі бетон для полу 1000 доларів , послуги фронтального навантажувача 2 тис грн  ,пояс над блоками в районі 10 тис грн  ,+жерства  для  подушки    десь 8 тис і того  тотужний фундамент в мене получився разом з підлогою для майстрерні   в 2 тис доларів    доски не вщот так як ми їх будимо використовуаати ще для 2х поясів а в кінці вони підуть на кришу 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Stebium1 написав:

Самое главное найдите видео об межпозвоночных грыжах на стройке и ценах на их "лечение".

Волков бояться - в лес не ходить. Нужно просто ко всему подходить разумно и не хватать тяжёлое руками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю скільки дописувачів будували будинок з нуля, але кожен має якесь власне представлення про будівнитство. Я будував власний будинок з нуля і можу сказати що всі (багато тих кого я знаю) хто починають, або думають розпочати будівнитство роблять ряд помилок.

Перше- це будівнитство без проєкта. Батько,дід,сват,брат так будували, а я що не зможу? Ця помилка не критична, але буде красти у вас ваш час (найбільш дорогий ресурс)  і ваші гроші (забув зробити отвір, або зробив не на тій висоті і т.д). 

Друге- "я побудую дешевше". Ви заплатите так само багато як і інші, а можливо і більше. 

Третє- "я зроблю все сам". Це можна, але якщо хочете там пожити то "шабашники" наше все.

Переше що я побудував це майстерня125 М2 10к$ але, це було джерело мого заробітку. Якщо у вас у пріорітеті будинок, а майстерня це хобі, не тратьте ресурс на майстерню. Хочете будувати будинок, зробіть проєкт і починайте будувати. Але знайте будівництво це ЧОРНА ДІРКА в якій зникатимуть всі гроші, плюс все написане вище в темі. Я все це пройшов, це було довго і неприємно проте зараз я маю гарний будинок. 

Раніше почнете будувати- раніше закінчите.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Reiter написав:

Все робитиму сам

та немає там нічого складного. Я собі також все сам робив, були косяки по-молодості, але інетів тоді не було, а порадників було багато але мало зі стажем. 

Саме головне при проектуванні продумати все, прокрутити з усіх ракурсів і дрібниць. 

Якби я будував зараз, то робив би підвал на весь будинок, підвал на два входи, щоб в одній частині котельня була. Все технічне (опалення, сантехніка....) буде в рази зручніше робити по підвалу. І головне - місце зекономиться. Для хобі там вистачить де притулитись. Але без гаража в підвалі. 

І сильно утепляти одразу. Також котел продумати, я зараз на щепу перехожу, то потрібно окремо котельню робити - котел великий.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Bogdan написав:

Саме головне при проектуванні продумати все, прокрутити з усіх ракурсів і дрібниць. 

 

5 годин тому, david.k написав:

Перше- це будівнитство без проєкта. 

8 годин тому, 3121 написав:

Дам ещё один совет: обязательно делайте проект того, что планируете построить. 

 

От саме з цього і розпочав :) Знайши в інтернеті проект будинку, що максимально схожий на те що хочеться (картинки).

Скачав Scatch up. Тепер от майже ранок, а ми з дружиною сидимо, розбираємось з програмою, проектуємо, рахуємо :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

 

От саме з цього і розпочав :) Знайши в інтернеті проект будинку, що максимально схожий на те що хочеться (картинки).

Скачав Scatch up. Тепер от майже ранок, а ми з дружиною сидимо, розбираємось з програмою, проектуємо, рахуємо :)

Правильге рішення

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все мотлох, знести. Головне ділянка і вода. 6000 уе це непоганий бюджет. Можу дати проєктік гостевого будинку 7х7 2 поверхи, але можливо і один побудувати. В меня лазня побудована по цьому проєкту. На УШП (утеплена шведська плита). Стіни газоблок з утепленням пінополістіролом. Опалення тепла підлога і тепловий насос. Дуже теплий і комфортний будиночок вийде. Коробку 2 поверхи з дахом, ми з братом витягнули за 4 місяці в перервах між роботою. 16м3 газобетону на перший поверх + 6 м3 залізобетону на плиту фундаментну.

 

Ось схема від плиточників.

план бани наш БАНЯНАШсо реальніми размерами первого єтажа под плитку.pdf

Змінено користувачем Iron333
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні мене приземлили з цінниками на будівництво.

Товариш шукав пропозицію закопати три метрових колодязних кільця. Кільця сьогодні коштують 1250грн штука. Кільця, привезти 10км від бетонного заводу і закопати - 11000грн. Весело...

5 років тому робив ремонт водогону в будинок, ті ж три кільця вкопати + кришка зверху + 5 метрів траншея + муфта Гебо на трубу, кран і ПЕ-труба далі, все це привезли, викопали, поставили, коштувало 200 баксів. Засипав я сам, трубу поліетиленову купив сам.

Щось трохи змінилось...

Так що можливо в тих роликах про 7000 на фундамент цінник, звісно, трохи загнули, та вартість будівництва зросла відчутно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку